Σελίδα 6 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 160

Θέμα: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

  1. #76
    ΘΕΟΔΡΟΣΟΡΗ! Το avatar του/της katy
    Εγγραφή
    12/04/2005
    Μηνύματα
    85
    Γιατί νομίζουν ότι η τρίχα κάγκελο στο πόδι είναι σέξυ!!!! Ειδικά κάτι που μοιάζουν με αρκουδάκια!!!!!Θέλουν στοργή, αγάπη και proderm!!!
    :rotflmao: :rotflmao:


    Χρήστο, κράτα το ποπ κορν....περιμένω απάντηση!!!!

  2. #77
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
    Γιατί νομίζουν ότι η τρίχα κάγκελο στο πόδι είναι σέξυ!!!! Ειδικά κάτι που μοιάζουν με αρκουδάκια!!!!!Θέλουν στοργή, αγάπη και proderm!!!
    :rotflmao: :rotflmao:


    Χρήστο, κράτα το ποπ κορν....περιμένω απάντηση!!!!
    Και το νύχι 10 πόντους μέσα στη μπίχλα


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  3. #78
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
    [B]Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..

    Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER. Δεξία-αριστερά στο τιμόνι του σκούτερ είχε περασμένες τις τσάντες με τα ψώνια της (ρούχα, παπούτσια και καλλυντικά φυσικά). Φυσικά όλο αυτό το συνολάκι δεν μπορούσε να συνοδεύετε από κράνος (κράνος??? πσσσ TRES BANAL ) ...

    Εγώ από πίσω τα έχω δεί όλα και σε μιά πρόσπαθεια για να γλιτώσω τον ολικό υπνωτισμό :hypnotize ,κατεβάζω την φιμέ ζελατίνε του κράνους μπάς και μειωθεί λιγάκι το οπτίκο μου πεδίο (έ ρε πώς διαγράφουν τα κορδόνια )...Η κίνηση αυτή αποδίδει κάπως και εγώ ξαναβρίσκω την συγκέντρωση μου (αυτό αποδεικνύεται σωτήριο όπως θα δείτε παρακάτω)...

    Το λοιπόν που λέτε, το μωρό συνεχίζει την πορεία του ακάθεκτο πάνω στην παραλιακή, μεχρί που φτάνουμε στο ύψος που είναι όλες οι ``γκλαμουράτες`` καφετέριες της παραλίας. Τότε ,όπως είταν λογικό για μία δεσποινίδα του κάλους της και του prestige της, γυρίζει το κεφάλι και αντί για τον δρόμο μπροστά, αρχίζει να ελέγχει προσεκτικά τους θαμώνες (ε να μή δούμε ποιοί κάθόνται με ποιούς και πόσοι με κοιτάνε?)...Όμως ο διάολος έχει ουρά και στην παρούσα φάση την χρησιμοποίησε . Μεσήλιξ κυρία ,χαρούμενη κάτοχος νεόαποκτηθέντα διπλώματος , έχει σταματήσει το επικαθήμενο (που να χωρέσει ολόκληρο saxo σε δρόμο με δύο λωρίδες) κάθετα στην μέση του δρόμου , χωρίς φλάς για να στρίψει της διαχωριστικής νησίδος και να βγεί στο ρεύμα καθόδου της παραλίας (παράνομα φυσικά, γιατί σε εκείνο το σημείο απαγορευεταί η αναστροφή).

    Το μωρό συνεχίζει να κοιτάει στο γάμο του καραγκιόζη και δεν παίρνει χαμπάρι οτί το σκουτεράκι έχει βγάλει collision course με τον προφυλακτήρα του saxo. Από κάπου (εγώ δεν κατάλαβα από που) ακούγεται ένα δυνατό --Εεεεεεεεεεε, πρόσεξεεεεεε!!! Το μωρό ξυπνάει και γυρίζει να κοιτάξει εμπρός. Εγώ πιο πίσω έχοντας ήδη κόψει ταχύτητα σκέφτομαι στιγμιαία --δεν είναι αργά προλαβαίνει να στρίψει--. Και σιγά να μην έστριβε κιόλας, ακολούθησε την λύση πανικού και πλάκωσε το μπροστινό. Μπλοκάρει ο τροχός ,διπλώνει το τιμόνι και από εκεί και πέρα όλα έγιναν σε slow motion αλά matrix μπροστά στα μάτια μου. Το μωρό απογειώνεται ,με χέρια-πόδια ανοιγμένα (κυριολεκτικά ,,εμένα μου θύμισε βάτραχο που πηδάει) , διανύει μια απόσταση 2-3 μέτρων σαν τον superman (στο αέρα πάντα) πέρναει ξυστά από τον προφυλακτήρα του saxo και σκάει με τα μούτρα στην ζεστή ανοιξιάτικη άσφαλτο.

    Σιγή για λίγο (μεχρί να ξυπνήσουμε όλοι όσοι είδαμε την φάση) και μετά πανικός. Μεχρί να σταματήσω εντελώς, να βάλω το στάντ και να τρέξω (πόσο χρόνο πια ήθελα για να τα κάνω αυτα, εξάλλου εγώ είμουν πιο κοντά απ`όλους) είχαν πεταχτεί από τις καφετέριες και τις πιτσαρίες ,100-200 αρσενικά και μάλιστα την είχαν ήδη σηκώσει από κάτω και της έκαναν αέρα . Έμεινα με το στόμα ανοιχτό, τέτοια ταχύτητα πρώτη φόρα στην ζωή μου έχω δεί...Κάτι σαν τα DVD ένα πράγμα που έχουν δυνατότητα να παίξουν fast forward x 24...

    KAI ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΠΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ..... ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΗΚΩΝΕ .... ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΙΧΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕΣ ....ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ .... ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ....
    περα δωθε , πανω κατω , πισω μπρος ..... θα το πετυχω .. πού θα παει ..

  4. #79
    ΚΑΙ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΦΕΤΙΧ....... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ SUZUKI ....ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ............
    περα δωθε , πανω κατω , πισω μπρος ..... θα το πετυχω .. πού θα παει ..

  5. #80
    ως αντρεσ... καλα... ακυρο...

    ωσ αγορια (γιατι παντα boys with toys θα ειμαστε με τισ μηχανεσ)
    εχουμε πολυ ανεπτηγμενη την αισθηση της ορασησ και ειμαστε εξηδικευμενοι στα αντικειμενα που κινουντε... (3D αντιληψη) για αυτο και πολλοι αντρεσ μπορουν και παρακαρουν καλυτερα απο οτι οι γυναικεσ (γενικα παντα μιλοντας)

    αρα εχουμε τον εξησ συνδιασμο..
    -μια γυναικα πανω σε μηχανη (κατι που δεν βλεπεις παντου και παντα ασε που ειναι και μια γυναικα (αντικειμενο του ποθου!!!)
    -και μια γυναικα που κινητε πανω σε μηχανη...


  6. #81
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
    free rider, θα πώ καμμιά κουβέντα, απογευματιάτικα!
    Αλλάζεις άβαταρ και δεν λες τίποτα.
    Και βλέπω κι εγώ να την λένε σ'έναν τύπο, και σκέφτομαι...
    "πάει κι αυτός. θα του ανοίξουν ποστ στις διαμάχες ,δίπλα από τον Φρί, μας!"


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    και η ζωή συνεχίζεται...

  7. #82
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    Φυσικά......


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	beer.gif 
Προβολές:	134 
Μέγεθος:	5,7 KB 
ID:	16910
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  8. #83
    1 φορα στα τοσα χρονια που οδηγω ??ειναι πολυ οκ ...
    αλλωστε ετσι ειναι γι αυτες που δεν εχουν γκομενο -ταριφα!!!!
    αλλα δικη τους μηχανη !
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
    ...
    αλλωστε ετσι ειναι γι αυτες που δεν εχουν γκομενο -ταριφα!!!!
    αλλα δικη τους μηχανη ! [/B]

    to ιδιο ισχυει βεβαια και γι αυτους που δεν εχουν τα αντικειμενικα κριτηρια,αλλα το καταλληλο ντυσιμο για να το πετυχουν..



    δε βαριεστε....σε λα βι...

  10. #85
    πραγματι!
    ευτυχως απο εξοπλισμο ειμαι full!




    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
    πραγματι!
    ευτυχως απο εξοπλισμο ειμαι full!





    ρε Βανεσσα..
    σου ειναι ευκολο να μπεις σε λεπτομερειες..??


  12. #87
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  13. #88
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ταναση πριν συνεχισεις θελω να προσεξεις καλα που μενει η Βανεσα....Δεν θυμαμαι να την εχω δει αλλα γουσταρω την αυτοπεποιθηση!! Κοιτα λοιπον τη Πολη και καταλαβε...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  14. #89
    που θα παει ρε γαμωτο...
    καποια στιγμη θα μαθω καλα ελληνικα και θα μπορω να συνεννοουμαι με ολους..!!

    ως τοτε,κουραγιο...
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  15. #90
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2010, 06:03
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2009, 12:50
  3. Προς Σινεφίλ (και όχι μόνο...)
    από OldMan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2008, 20:34
  4. Προς Fazerάδες και οχι μονο ... FZ1 Videozzzz
    από Themis_81 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2007, 23:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF