Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 160

Θέμα: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232

    Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
    Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
    ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
    και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

    Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?




    Πολυ κσλο το θεαμα αλλα...
    σε περπτωση πτωσεις

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
    Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
    Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
    ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
    και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

    Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?




    Πολυ κσλο το θεαμα αλλα...
    σε περπτωση πτωσεις

    ΜΗΝ βαζεις ιδεες !!!

    Κι αρχισουν και ντυνονται σαν κι εμας, με παντελονια και μποτες ...


    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938

    Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
    Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
    Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
    ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
    και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

    Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?
    χχχμμμ για τα πρωτα δε μπορω να σου πω γιατι φοραω παντα κρανος και παντελονι πανω σε μηχανη...και τις παντοφλες δε τις φοραω ουτε στη παραλια!! ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...τωρα για τα 10ποντα και τα 12ποντα...δεν ειναι και τοσο αβολα στο να οδηγεις car
    αλλα εννοειται πως το αθλητηκο το παπουτσακι ειναι suuuuuper :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες????

    το original α-μηχανο™ μελος

  4. #4
    vre tin a-mixani... oso paei kai pio poli tin sibathw autin tin kopela!!



    pados ta kalitera pu exw dei einai magio kai dikavalo se RR apo xenous... fisika xwris kranos...



    :rotflmao:

  5. #5
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Re: Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
    χχχμμμ για τα πρωτα δε μπορω να σου πω γιατι φοραω παντα κρανος και παντελονι πανω σε μηχανη...και τις παντοφλες δε τις φοραω ουτε στη παραλια!! ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...τωρα για τα 10ποντα και τα 12ποντα...δεν ειναι και τοσο αβολα στο να οδηγεις car
    αλλα εννοειται πως το αθλητηκο το παπουτσακι ειναι suuuuuper :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες????




    την ίδια απορία έχω
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  6. #6
    I'm a Stallion baby!!!
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    122

    Re: Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani

    αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες????

    Ποδολαγνεία κυρίες μου!Αυτό είναι...
    Μέσα σε όλα(κωλαράκι,μπουτάκια κτλ κτλ μην σας ανταριάζω κιόλας),και βέβαια ευθυγραμμισμένο με τις επιταγές των ημερών μας(ντιγκινταγκιλίκι),αναδύεται ένα νέο είδος φετίχ,η ποδολαγνεία!
    Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια!Αν δε ,το εν λόγω θυληκό,φοραέι παντοφλίτσα τότε εστιάζουν όλην την προσοχή τους στα γυμνά ποδαράκια!Και εκεί αρχίζει η ανάλυση:
    ''πςςςςςςςς!τρομερό κουντουπιέ η γκόμενα!!!''
    ''πςςςςςς!μαλάαακα μουυυυ!Τι ποδοδάχτυλα είναι αυτά!!!''

    Το πιάσανε το νόημα οι κοπελίτσες που λέτε και επενδύουν και σε αυτό το είδος ''θεάματος'' πλέον!

    ΤΙ ΓΡΑΦΩ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ
    CBF600S

  7. #7
    dld opws mas ta les se ligo tha arxisoun na kikloforun oi gomenes me mastigia, zartieres stin fora, xeiropedes, latex stoles kai oti allo krifo fetix exei kathe pikramenos!

    ade na dume!


  8. #8
    I'm a Stallion baby!!!
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    122
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
    dld opws mas ta les se ligo tha arxisoun na kikloforun oi gomenes me mastigia, zartieres stin fora, xeiropedes, latex stoles

    Γιατί δεν το κάνουν ήδη;;; :rotflmao:
    CBF600S

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Re: Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol

    Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια! [QUOTE]

    Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Re: Re: Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol

    Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια!
    Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη οι "νορμαλ";
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #11
    Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..

    Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER. Δεξία-αριστερά στο τιμόνι του σκούτερ είχε περασμένες τις τσάντες με τα ψώνια της (ρούχα, παπούτσια και καλλυντικά φυσικά). Φυσικά όλο αυτό το συνολάκι δεν μπορούσε να συνοδεύετε από κράνος (κράνος??? πσσσ TRES BANAL ) ...

    Εγώ από πίσω τα έχω δεί όλα και σε μιά πρόσπαθεια για να γλιτώσω τον ολικό υπνωτισμό :hypnotize ,κατεβάζω την φιμέ ζελατίνε του κράνους μπάς και μειωθεί λιγάκι το οπτίκο μου πεδίο (έ ρε πώς διαγράφουν τα κορδόνια )...Η κίνηση αυτή αποδίδει κάπως και εγώ ξαναβρίσκω την συγκέντρωση μου (αυτό αποδεικνύεται σωτήριο όπως θα δείτε παρακάτω)...

    Το λοιπόν που λέτε, το μωρό συνεχίζει την πορεία του ακάθεκτο πάνω στην παραλιακή, μεχρί που φτάνουμε στο ύψος που είναι όλες οι ``γκλαμουράτες`` καφετέριες της παραλίας. Τότε ,όπως είταν λογικό για μία δεσποινίδα του κάλους της και του prestige της, γυρίζει το κεφάλι και αντί για τον δρόμο μπροστά, αρχίζει να ελέγχει προσεκτικά τους θαμώνες (ε να μή δούμε ποιοί κάθόνται με ποιούς και πόσοι με κοιτάνε?)...Όμως ο διάολος έχει ουρά και στην παρούσα φάση την χρησιμοποίησε . Μεσήλιξ κυρία ,χαρούμενη κάτοχος νεόαποκτηθέντα διπλώματος , έχει σταματήσει το επικαθήμενο (που να χωρέσει ολόκληρο saxo σε δρόμο με δύο λωρίδες) κάθετα στην μέση του δρόμου , χωρίς φλάς για να στρίψει της διαχωριστικής νησίδος και να βγεί στο ρεύμα καθόδου της παραλίας (παράνομα φυσικά, γιατί σε εκείνο το σημείο απαγορευεταί η αναστροφή).

    Το μωρό συνεχίζει να κοιτάει στο γάμο του καραγκιόζη και δεν παίρνει χαμπάρι οτί το σκουτεράκι έχει βγάλει collision course με τον προφυλακτήρα του saxo. Από κάπου (εγώ δεν κατάλαβα από που) ακούγεται ένα δυνατό --Εεεεεεεεεεε, πρόσεξεεεεεε!!! Το μωρό ξυπνάει και γυρίζει να κοιτάξει εμπρός. Εγώ πιο πίσω έχοντας ήδη κόψει ταχύτητα σκέφτομαι στιγμιαία --δεν είναι αργά προλαβαίνει να στρίψει--. Και σιγά να μην έστριβε κιόλας, ακολούθησε την λύση πανικού και πλάκωσε το μπροστινό. Μπλοκάρει ο τροχός ,διπλώνει το τιμόνι και από εκεί και πέρα όλα έγιναν σε slow motion αλά matrix μπροστά στα μάτια μου. Το μωρό απογειώνεται ,με χέρια-πόδια ανοιγμένα (κυριολεκτικά ,,εμένα μου θύμισε βάτραχο που πηδάει) , διανύει μια απόσταση 2-3 μέτρων σαν τον superman (στο αέρα πάντα) πέρναει ξυστά από τον προφυλακτήρα του saxo και σκάει με τα μούτρα στην ζεστή ανοιξιάτικη άσφαλτο.

    Σιγή για λίγο (μεχρί να ξυπνήσουμε όλοι όσοι είδαμε την φάση) και μετά πανικός. Μεχρί να σταματήσω εντελώς, να βάλω το στάντ και να τρέξω (πόσο χρόνο πια ήθελα για να τα κάνω αυτα, εξάλλου εγώ είμουν πιο κοντά απ`όλους) είχαν πεταχτεί από τις καφετέριες και τις πιτσαρίες ,100-200 αρσενικά και μάλιστα την είχαν ήδη σηκώσει από κάτω και της έκαναν αέρα . Έμεινα με το στόμα ανοιχτό, τέτοια ταχύτητα πρώτη φόρα στην ζωή μου έχω δεί...Κάτι σαν τα DVD ένα πράγμα που έχουν δυνατότητα να παίξουν fast forward x 24...

    Το μωρό, αν και σοκαρισμένο (από την πτώση) σάστισε με την ``άμεση`` εξυπηρέτηση (και μετά φωνάζουμε οτί μας λένε φαλλοκράτες άδικα )...Έυτυχώς δεν χτύπησε καθόλου (βοήθησε πιστεύω το ότι είταν αρκετά γυμνασμένη ). Περισσότερο την πείραξε το γεγόνος οτι ντροπιάστηκε μπροστά σε τόσα μάτια, παρά οτί θα μπορούσε να είχε πάθει ζημιά...:wacko:

    Όσο γι`μένα ,πραγματικά πιστεύω ότι με έσωσε η φιμέ ζελατίνα. Γιατί αλλιώς έτσι υπνωτισμένος που είμουν ,θα είχα ακολουθήσει και εγώ και ποιός ξέρει τι θα γινόνταν μετά...Να πέσεις από δικιά σου μαλακία ή έστω από αλλουνού το καταλαβαίνω, αλλά να πέσεις απο στρινγκάκι...!!!
    vrooommmmm!!!

  12. #12
    I'm a Stallion baby!!!
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    122

    Re: Re: Re: Re: Re: Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη οι "νορμαλ";

    Εννοώ ότι κοιτάνε πρώτα τα πόδια...από τον αστράγαλο και κάτω!

    όχι από τον αστράγαλο και πάνω μάνα μου ματζουράνα μου
    CBF600S

  13. #13
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Γαμώτο!
    Πέντε φορές έχω προσπαθήσει να διαβάσω την ιστορία σου, αλλά πάντα σταματάω στο ίδιο σημείο και χάνομαι!

    Για να ξαναδοκιμάσω ....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
    Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..

    Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER.
    .........................
    .......................................................
    .............................................
    ............................
    :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  14. #14
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Όχι έχει δίκιο ο katsai έτσι πέρα απο επικύνδυνες για την σωματική τους υγεία είναι επικύνδυνες και για την δικιά μας αν τις χαζεύουμε εν κινήση... για φορέστε δερμάτινα και μποτες και αφήστε τα ξεκω... και τα ξωβυ...

  15. #15
    I'm a Stallion baby!!!
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    122
    Όντως υπνοτίστικες...κοίτα να δεις που είδε όλες τις φίρμες της γκόμενας!
    CBF600S

Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2010, 07:03
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2009, 13:50
  3. Προς Σινεφίλ (και όχι μόνο...)
    από OldMan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2008, 21:34
  4. Προς Fazerάδες και οχι μονο ... FZ1 Videozzzz
    από Themis_81 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2007, 00:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF