Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Service σε κράνος

  1. #1

    Service σε κράνος

    Εχω ένα κράνος Shark τα οποία Shark ως πιθανόν γνωρίζετε είναι τα πιο προβληματικά κράνη ως προς το εσωτερικό τους. Σε 14 μήνες έχει ανοίξει η δερματίνη στο σβέρκο και φεύγουν κομματάκια αφροσπόγγου τα δε πλαϊνά τα έχω αλλάξει στους πρώτους 6 μήνες γιατί σκίστηκαν γύρω σαν να έκοψε κάποιος επάνω τους κρεμμύδι για σαλάτα.
    Υπάρχει εν Αθήναις κανένας που να επισκευάζει αυτές τις ατέλειες (τουλάχιστον αυτήν του λαιμού, να μηντο πετάξω απ τα νεύρα μου)?

  2. #2
    Δεν θα προλάβεις να το πετάξεις.Έχει αρχίσει να την κάνει από μόνο του.:rotflmao:
    Πήγαινε πάρε άλλο να ξεμπερδεύεις

  3. #3
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Ποιο μοντέλο της Shark? Το πιο πιθανόν είναι να μην το πρόσεχες.. Εγώ μια φορά τέτοιο παράπονο δεν έχω..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  4. #4
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    Ποιο μοντέλο της Shark? Το πιο πιθανόν είναι να μην το πρόσεχες.. Εγώ μια φορά τέτοιο παράπονο δεν έχω..
    ..ειπε ο γιος του εισαγωγεα Shark στην ελλαδα..


    :rotflmao:
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  5. #5
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    Ποιο μοντέλο της Shark? Το πιο πιθανόν είναι να μην το πρόσεχες.. Εγώ μια φορά τέτοιο παράπονο δεν έχω..
    2 rsfii εχω παρει και τα δυο καναν το ιδιο.

    αστο...πολυ καλο κρανος (2 φορες με εσωσε) αλλα αυτη τη μαλακια....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #6
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Μπορείς να αγοράσεις ανταλλακτικά.

    Και εγώ έχω το RSF2 και έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα στο περιλαίμιο, αν λέγεται έτσι. Το δέρμα έχει αρχίσει και σπάει και ξεφλουδίζει.
    The mountain is you

  7. #7
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    ..ειπε ο γιος του εισαγωγεα Shark στην ελλαδα..


    :rotflmao:
    αν δεν πεναίψεις το σπίτι σου.. άσε που είναι και γαλλικά..

    το δέρμα αν κατάλαβα καλά από κάτω και εμένα έχει κάνει κάποιες τσακίσεις και λογικά θα σκιστεί κάποια στιγμή όμως το θεωρώ λογικό τη στιγμή που το παρατάω όπου βρίσκω και δεν το φρόντισα ποτέ..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  8. #8
    Το Shark impulsion έχω. Ούτε το κακομεταχειρίζομαι, ούτε το παρατάω σε ζέστες. λάσπες και βροχές...Δυστυχώς εχω πάρει δύο μαζί.
    To αναπάντητο μέχρι στιγμής ερώτημά μου είναι αν υπάρχει κάποιος εν Αθήναις που να επισκευάζει τη ζημιά που έχει. Το αν είναι καλό κράνος ή όχι δεν με απασχολεί αυτή τη στιγμή,έχω διαβάσει αλλού συζητήσεις...

  9. #9
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Τουλουμπας
    Το Shark impulsion έχω. Ούτε το κακομεταχειρίζομαι, ούτε το παρατάω σε ζέστες. λάσπες και βροχές...Δυστυχώς εχω πάρει δύο μαζί.
    To αναπάντητο μέχρι στιγμής ερώτημά μου είναι αν υπάρχει κάποιος εν Αθήναις που να επισκευάζει τη ζημιά που έχει. Το αν είναι καλό κράνος ή όχι δεν με απασχολεί αυτή τη στιγμή,έχω διαβάσει αλλού συζητήσεις...
    Δεν ξέρω αν γίνεται επισκευή, αλλά πριν την κάνεις για κοίτα louis.de πόσο κάνουν τα μαξιλαράκια..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  10. #10
    Συγγνώμη ρε αδέρφια, κινέζικα γράφω?
    Εγραψα οτι τα πλαϊνά τα έχω αλλάξει. Το οπίσθιο εσωτερικό δεν αλλάζει είναι μόνιμο, δεν αφαιρείται...Εάν αφαιρείτο θα το είχα αλλάξει κι αυτό!
    Δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε επιτέλους?
    Ζήτησα εάν ξέρει κάποιος να μου πει πού θα κάvω service κι έχω κουφαθεί με την εξέλιξη της κουβέντας...

  11. #11
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Τουλουμπας
    Συγγνώμη ρε αδέρφια, κινέζικα γράφω?
    Εγραψα οτι τα πλαϊνά τα έχω αλλάξει. Το οπίσθιο εσωτερικό δεν αλλάζει είναι μόνιμο, δεν αφαιρείται...Εάν αφαιρείτο θα το είχα αλλάξει κι αυτό!
    Δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε επιτέλους?
    Ζήτησα εάν ξέρει κάποιος να μου πει πού θα κάvω service κι έχω κουφαθεί με την εξέλιξη της κουβέντας...

    Στη Μοτοδυναμική να το πας,που είναι ο επίσημος εισαγωγέας.

    Btw το RSF2 race που είχα μου εμφάνισε αυτό το πρόβλημα (στα πλαινά μαξιλαράκια μόνο) μετά από 5 χρόνια καθημερινής χρήσης...
    Το ενός περίπου χρόνου,RSR2 απλά δεν πρόκειται ποτέ να ξεφλουδίσει/λιώσει ....


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Τουλουμπας
    Εχω ένα κράνος Shark τα οποία Shark ως πιθανόν γνωρίζετε είναι τα πιο προβληματικά κράνη ως προς το εσωτερικό τους.
    Αυτό είναι εντελώς μα εντελώς αυθαίρετη εκτίμηση.Κανείς δε μας λέει ότι δεν σου πούλησαν κράνος στοκ-αρισμένο σε καμιά βιτρίνα από το 2003 με τελείως γερασμένη δερματίνη.Επίσης δεν μας λες ούτε καν το μοντέλο (μάλλον το S500/900 πρέπει να έχεις).

    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF