Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Yamaha Aerox Rossi Replica 50cc.

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Unhappy Yamaha Aerox Rossi Replica 50cc.

    YAMAHA AEROX ROSSI REPLICA 50CC.
    Γεια σας εχω αγορασει ενα μηχανακι απο της 15 Αυγουστου 2004.
    Το οποιο το παω για σερβις μια φορα στους δυο μηνες περιπου μεσον ορο εως τωρα.
    Το προβλημα ειναι οτι κανει σαν να εχει ασυγχρονισμο στην καυση.
    Δηλαδη σου δινει την αισθηση της τρικυμιας.
    Σαν να εχει λοξυγκα.
    Κανει ενα βημα και σταματαει μετα κανει δυο βηματα και παλι σταματαει και παει λεγοντας.
    Το εχω παει σε 3 διαφορετικα επισημα σερβις της αντιπροσωπειας και ενα της express service επειδη μου ειχε μεινει στον δρομο και δεν μπορουσα να επιστρεψω πισω στο σπιτι μου.
    Εχω αλλαξει σχεδον τα παντα ή ετσι τουλαχιστον μου λενε απο τα σερβις.
    Οτι μου αλλαξανε φιλτρα,μπουζι,βενζινη σε περιπτωση νοθειας με νερο και αλλα τετοια.
    Αλλα δεν μπορω να βγαλω πραγματικα ακρη το τι συμβαινει.
    Μηπως κατα τυχει εχει κανεις ιδεα ή ξερει κατι παραπανω απο εμενα ή του ετυχε κατι παραπλησιο?
    Ξερει κανεις που μπορω να βρω τα σχεδια της μηχανης για να δω πραγματι τι κανανε και τι οχι?
    Μηπως μου λενε οτι τα αλλαξαν και δεν αλλαξαν τιποτα?
    Ενα κουφο που παρατηρησα ειναι οτι ο ενας αντιπροσωπος και μαλιστα επισημος μου εβαλε μπουζι απο gillera και οχι το αντιστοιχο που φορουσε απο την μανα του.
    Επισης προσεξα οτι ενω λενε οτι ειναι επισημη αντιπροσωποι βαζουνε οτι ναναι ανταλακτικα απο οτι εχουν διαθεσιμο εκεινη την στιγμη και οχι αυτα που πρεπει και πιθανως γιαυτο να μου παρουσιαζει αυτα τα προβληματα.
    Γιαυτο χρειαζομαι να βρω μηχανολογικο και ηλεκτρολογικο σχεδιαγραμα της μηχανης το οποιο να καταγραφει και τους κωδικους τον κομματιων - ανταλακτικων που χρησιμοποιει ωστε να μπορω να τα κανω εξακρυβωση και να εχω ησυχο το κεφαλι μου.
    Αν εχετε να προτεινετε τιποτα καλυτερο σας ακουω.
    Παρακαλω αποστειλτε μου στο email μου οτι πληροφορειες μπορειτε να συγκεντρωσετε απο αξιολογα συνεργεια που θα μου προτεινατε εδω στην Θεσσαλονικη και αξιολογα καταστηματα που θα μπορω να αγοραζω αντιστοιχα εξαρτηματα.
    Αυτα προς το παρον καλη συνεχεια.
    Και ευχαριστω για τον χρονο σας.
    Παυλος.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Γεια σας η ιστορια μου δυστηχως εχει και παλι συνεχεια.

    Γεια σας η ιστορια μου δυστηχως εχει και παλι συνεχεια.
    Το ξανα παθαινω το ιδιο προβλημα για πολλοστη φορα.
    Το ωραιο ειναι οτι την τελευταια φορα μου ειχαν πει οτι ειναι injection απο την αντιπροσωπεια το μηχανακι μου και σημερα που ηταν μπροστα ενας γνωστος πως εγινε συζητηση και του λεει οτι δεν ειναι injection αλλα λειτουργει με καρμπυρατερ.
    Αληθινα δεν βγαζω ακρη η θα ξερασω με τα ψεματα και της μαλακιες που μου λενε ή θα κατεβασω καμια τζαμαρια απο καμια αντιπροσωπεια.
    Ειναι για εμενα επισημα απατεωνες.
    Δεν αντεχω αλλο.
    Ενα μηχανακι αγορασα για να μετακινουμε μεσα στην πολη και μου εχει βγει ξυνο απο την μυτη.
    Πως γινεται συνεχεια μεσα στην εγγυηση να πληρωνω συνεχεια?
    Σε ποσους απο εσας σας εχει συμβει?

  3. #3
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Δυσκολα τα πραγματα...

    κοιταξε στο site της Yamaha για να βρεις περισσοτερα στοιχεια για συνεργατες στην πολη σου...

    http://www.yamaha-motor.gr/dealerloc...lts.jsp?page=1

    Στη θεση σου θα καλουσα στην Μοτοδυναμικη στο τμημα εξυπηρετησης πελατων (210) 6293400 για να μιλησεις με καποιον υπευθυνο σε περιπτωση που μπορεις να συζητησεις το προβλημα σου...

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Unhappy [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Δυσκολα τα πραγματα...

    κοιταξε στο site της Yamaha για να βρεις περισσοτερα στοιχεια για συνεργατες στην πολη σου...

    http://www.yamaha-motor.gr/dealerloc...lts.jsp?page=1

    Στη θεση σου θα καλουσα στην Μοτοδυναμικη στο τμημα εξυπηρετησης πελατων (210) 6293400 για να μιλησεις με καποιον υπευθυνο σε περιπτωση που μπορεις να συζητησεις το προβλημα σου...
    Αγαπητε φιλε σε ευχαριστω για την υποστηριξη σου και για την κατανοηση που με δειχνεις.

    Εστειλα μεσα απο το site της Yamaha email πριν απο λιγο μπας και με απαντησουν αυριο.

    Αν δεν επικοινωνησουν αυριο εως της 11:00 αναγκαστικα θα επικοινωνησω μαζι τους τηλεφωνικα.

    Αν βγαλω ακρη καλως αν οχι τοτε το μονο σιγουρο ειναι δεν ξανα αγοραζω Yamaha και δεν θα αφησω κανεναν φιλο μου να αγορασει απο αυτην την εταιρεια.

    Μου αρεσει που διαβασα στο site της οτι ανακοιρυχθηκε η καλυτερη εταιρεια για το 2004 σε εξυπηρετηση.

    Πλακα μου κανουν?

    Εγω ενα χρονο προσπαθω να βγαλω ακρη και τον αλλον μηνα θα βγω και εκτος εγγυησης και το προβλημα μου ακομη δεν λυθηκε.

    Σκεφτειτε αργοτερα τι θα γινει.

    Θα μου λενε και αν σου αρεσει αν οχι τραβα αλλου.
    Τελος παντων ελπιζω να τελειωσει εδω περα και να μην συνεχισει παρα περα.

    Με την ευκαιρεια το καρμπυρατερ και το μπουζι ποσο συχνα μπορει να χαλαει?

    Μπορει καθε μηνα ή διμηνο?

    Αν ναι τι πρεπει να προσεχω για να μην χαλαει τοσο γρηγορα?

  5. #5
    Kouklaki mou omorfo Το avatar του/της johnpagr
    Εγγραφή
    09/05/2004
    Μηνύματα
    936

    Re: [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
    Αγαπητε φιλε σε ευχαριστω για την υποστηριξη σου και για την κατανοηση που με δειχνεις.

    Εστειλα μεσα απο το site της Yamaha email πριν απο λιγο μπας και με απαντησουν αυριο.

    Αν δεν επικοινωνησουν αυριο εως της 11:00 αναγκαστικα θα επικοινωνησω μαζι τους τηλεφωνικα.

    Αν βγαλω ακρη καλως αν οχι τοτε το μονο σιγουρο ειναι δεν ξανα αγοραζω Yamaha και δεν θα αφησω κανεναν φιλο μου να αγορασει απο αυτην την εταιρεια.

    Μου αρεσει που διαβασα στο site της οτι ανακοιρυχθηκε η καλυτερη εταιρεια για το 2004 σε εξυπηρετηση.

    Πλακα μου κανουν?

    Εγω ενα χρονο προσπαθω να βγαλω ακρη και τον αλλον μηνα θα βγω και εκτος εγγυησης και το προβλημα μου ακομη δεν λυθηκε.

    Σκεφτειτε αργοτερα τι θα γινει.

    Θα μου λενε και αν σου αρεσει αν οχι τραβα αλλου.
    Τελος παντων ελπιζω να τελειωσει εδω περα και να μην συνεχισει παρα περα.

    Με την ευκαιρεια το καρμπυρατερ και το μπουζι ποσο συχνα μπορει να χαλαει?

    Μπορει καθε μηνα ή διμηνο?

    Αν ναι τι πρεπει να προσεχω για να μην χαλαει τοσο γρηγορα?
    Treksto twra pou eise mesa sthn eggyhsh..
    egw 8a phgena sta kentrika kai 8a ekana fasaria .....
    praktika to buzi f8irete me ta xiliometra kai oxi me ton xrono ..
    Ston diko mou pyravlo (katana r ay-50w suzuki) tou alazw mpouzi ana 5 me 6.000 xlm.
    To karbirateraki tou edw kai 25.000 den exei pa8ei tipota (ektos apo ta typika ry8mismata)
    ston mhna, se ti katastash einai to bouzi sou? f8armenh h akrh tou plhros? exei teleiwsei h akida tou ??


    kala kai grhgora kseberdemata

    Καλά τα έγραφε το Manual ...

    Twra exoume alou eidous ma8hmata !!!!!!!! Εκπ/ση Γιου σε μαθηματα ισορροπίας σε ποδήλατο

    Κίτρινο Mamouni (βάνδαλοι θα σας σκήσω)

  6. #6
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641

    Re: [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
    Αγαπητε φιλε σε ευχαριστω για την υποστηριξη σου και για την κατανοηση που με δειχνεις.

    Εστειλα μεσα απο το site της Yamaha email πριν απο λιγο μπας και με απαντησουν αυριο.

    Αν δεν επικοινωνησουν αυριο εως της 11:00 αναγκαστικα θα επικοινωνησω μαζι τους τηλεφωνικα.

    Αν βγαλω ακρη καλως αν οχι τοτε το μονο σιγουρο ειναι δεν ξανα αγοραζω Yamaha και δεν θα αφησω κανεναν φιλο μου να αγορασει απο αυτην την εταιρεια.

    Μου αρεσει που διαβασα στο site της οτι ανακοιρυχθηκε η καλυτερη εταιρεια για το 2004 σε εξυπηρετηση.

    Πλακα μου κανουν?

    Εγω ενα χρονο προσπαθω να βγαλω ακρη και τον αλλον μηνα θα βγω και εκτος εγγυησης και το προβλημα μου ακομη δεν λυθηκε.

    Σκεφτειτε αργοτερα τι θα γινει.

    Θα μου λενε και αν σου αρεσει αν οχι τραβα αλλου.
    Τελος παντων ελπιζω να τελειωσει εδω περα και να μην συνεχισει παρα περα.

    Με την ευκαιρεια το καρμπυρατερ και το μπουζι ποσο συχνα μπορει να χαλαει?

    Μπορει καθε μηνα ή διμηνο?

    Αν ναι τι πρεπει να προσεχω για να μην χαλαει τοσο γρηγορα?
    Πάρε τηλ στο ΙΝΚΑ (ινστιτούτο καταναλωτών) και σε ένα καλό δικηγόρο. Θα δεις για πότε θα σου δώσουν σημασία!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Re: Re: [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
    Treksto twra pou eise mesa sthn eggyhsh..
    egw 8a phgena sta kentrika kai 8a ekana fasaria .....
    praktika to buzi f8irete me ta xiliometra kai oxi me ton xrono ..
    Ston diko mou pyravlo (katana r ay-50w suzuki) tou alazw mpouzi ana 5 me 6.000 xlm.
    To karbirateraki tou edw kai 25.000 den exei pa8ei tipota (ektos apo ta typika ry8mismata)
    ston mhna, se ti katastash einai to bouzi sou? f8armenh h akrh tou plhros? exei teleiwsei h akida tou ??


    kala kai grhgora kseberdemata

    Αγαπητε φιλε.

    Τα μπουζι που εχω αλαξει μεχρι τωρα ειναι σε συονλο 4 και εχω κανει μονο 3400 χιλιομετρα μεσα σε 10 μηνες περιπου.

    Το μονο που εχουν ειναι οτι μαυριζει η ακιδα και γενικα γυρο γυρο το στομιο.

    Περα απο εκει δεν παθαινει κατι αλλο και μαλιστα αν το καθαρισω με πετρελαιο.

    Φαινεται σαν καινουργιο χωρις να εχει τιποτα σημαδια ουτε μαυριλες ουτε γδαρσιματα ή κατι αλλο που να σου κινησει την περιεργεια.

    Αν δεν κανει παλι τιποτα αυτος και παλι απλα δεν το ξανα παω εκει και θα το παω παλι αλλου.

    Μην σου πω οτι σκεφτομαι να το πουλησω μιση τιμη να φυγει απο εμενα και ας το κανουν και ανταλακτικα.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamahaaeorxvalentino-f.jpg 
Προβολές:	176 
Μέγεθος:	36,3 KB 
ID:	17003

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Unhappy Re: Re: [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
    Πάρε τηλ στο ΙΝΚΑ (ινστιτούτο καταναλωτών) και σε ένα καλό δικηγόρο. Θα δεις για πότε θα σου δώσουν σημασία!
    Αγαπητε μου φιλε σιγουρα θα το εκανα αυτο να ενημερωσω τον Ινκα και θα ζητουσα εναν καλο δικηγορο αλλα επειδη ειμαι ανεργος αυτην την περιοδο και δεν εχω μια στην ακρη δεν με παιρνει για κατι τετοιο.

    Ασε που ο συγκεκριμενος ειναι και ο "Νταβατζης της περιοχης μας"
    Τι σημαινει αυτο οτι εχει το Παρκινγκ της γειτονιας, το πρατηριο της γειτονιας, την καφετερια της γειτονιας,το φωτοτυπαδικο της γειτονιας και μια πολυκατοικια.

    Επομενως οτι και να επιχειρησω να του κανω δεν θα βγει ακρη μιας και ειχα κανει μια αποπειρα στο παρελθον οχι στον ιδιο σε εναν αλλο και δεν εγινε απολυτως τιποτα.

    Χαμενος χρονος.

    Σκεφτομαι για καμια αλλη λυση αλλα δεν βλεπω κατι που να μπορω να κανω και ενα εχει σιγουρη επιτυχια.

    Σημερα θεωρητικα ειναι να παω να το παραλαβω αλλα περασα πριν απο μια ωρα και μου ειπε οτι ακομη δεν ειναι ετοιμο.

    Ασε που μπορει ουτε καν να το ειδε γιατι μπηκα στο χορο του συνεργειου και δεν ειδα πουθενα το μηχανακι μου.

    Σε κανα παρκινγκ παρατιμενο θα το εχει οπως συνηθως.

    Αφου να σου δωσω να καταλαβεις κανει μια εβδομαδα να το δει και τουλαχιστον αλλη μια για να το επισκευασει με την δικαιολογια οτι εχω πολλες μηχανες για επιδιορθωσει και μονο 2 τεχνικους για να της επιδιορθωσουν.

    Ελα Αλεκο !!!!




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	μηχανόκι.jpg 
Προβολές:	172 
Μέγεθος:	31,4 KB 
ID:	17005

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Angry

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Δυσκολα τα πραγματα...

    κοιταξε στο site της Yamaha για να βρεις περισσοτερα στοιχεια για συνεργατες στην πολη σου...

    http://www.yamaha-motor.gr/dealerloc...lts.jsp?page=1

    Στη θεση σου θα καλουσα στην Μοτοδυναμικη στο τμημα εξυπηρετησης πελατων (210) 6293400 για να μιλησεις με καποιον υπευθυνο σε περιπτωση που μπορεις να συζητησεις το προβλημα σου...
    Ακουστε τωρα τα τελευταια νεα.

    Εκανα μεσα σε μια ωρα τουλαχιστον 4 κλησεις στην επισημη αντιπροσωπεια κατω στην Αθηνα "210-6293400" με ειχαν σε αναμονη για τουλαχιστον 5 λεπτα σε καθε μια κληση με αποτελεσμα να το κλεινω γιατι δεν μπορω να περιμενω σαν τον "Μαλ..α" για να με συνδεσουν με το τμημα εξυπηρετησης πελατων και μαλιστα για να εκφρασω ενα προβλημα - παραπονω που εχω.

    Και επαναλαμβανω και λεω αυτη ειναι η εταιρεια που βγηκε το 2004 σαν η καλυτερη εταιρεια σε εξυπηρετηση στην Ελλαδα?

    Τοτε σκεφτειτε το τι ειναι οι αλλες?



    Αντε να μην πω τι τους χρειαζεται ....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamaha_ermou.jpg 
Προβολές:	163 
Μέγεθος:	20,2 KB 
ID:	17006

  10. #10
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Δε μου λες? Το πρόβλημα το κάνει και ζεστό και κρύο?
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Unhappy [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
    Δε μου λες? Το πρόβλημα το κάνει και ζεστό και κρύο?
    Δυστηχως φιλε μου το κανει παντα ητε ειναι ζεστο ητε ειναι κρυο.

    Οποτε θελει το κανει.

    Δεν μπορω να βγαλω ακρη απο τι μπορει να ειναι εδω μου το εκανε το χειμωνα με τα χιονια για να σου δωσω να καταλαβεις.

    Που ειχαμε 0 βαθμους κελσιου.

    Εδω το εχω το πρωι παρακαρισμενο και οταν ειναι να το ξεκινησω κανει οτι ναναι και εννοειται το βραδυ οτι δεν το χρησιμοποιουσα γιατι κοιμομουν .

    Οσους και ρωτησα απο φιλους που ασχολιουνται μου ειπαν για καρμπυρατερ,πεταλουδα,μπουζι,φιλτρα,ρευματα.

    Τωρα κατι αλλο δεν ξερω.

    Ξερεις που μπορω να βρω ενα γενικο σχεδιαγραμμα μηχανης που να δειχνει ολα τα μερη του και να λεει πως ονομαζονται μπας και μαθω τιποτα μιας και αυτοι στο σερβις καταλαβαινουν οτι δεν εχω ιδεα και μου λενε ολο Μα....ες.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	titech-rossi-vr-46.jpg 
Προβολές:	151 
Μέγεθος:	20,3 KB 
ID:	17028

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Wink Να σου κανω την περιβοητη ερωτηση.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
    Δε μου λες? Το πρόβλημα το κάνει και ζεστό και κρύο?
    Να σου κανω την περιβοητη ερωτηση.

    Αν μου το εκανε οταν ητανε μονο ζεστο τι θα σημαινε?

    Επισης αν μου το εκανε μονο κρυο παλι τι θα σημαινε?

    Ρωταω απλως εγκυκλοπεδικα.




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2005_fz6fazer_detail_04_tcm28-52062.jpg 
Προβολές:	137 
Μέγεθος:	40,4 KB 
ID:	17386

  13. #13
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Πάρε στο 801- 11 - 926242 που είναι νομίζω χωρίς χρέωση και θα βγάλεις άκρη. Αν από εκεί που αγόρασες το μηχανάκι σου σε κοροιδεύει δεν φταίει η Yamaha. Να τους εξηγήσεις πως έχουν τα πράγματα και να τους πεις πως τελειώνει η εγγύηση γι’ αυτό δεν έχεις χρόνο για χάσιμο. Να κάνεις και τα παράπονα σου για τον συγκεκριμένο αντιπρόσωπο στα κεντρικά. Επίσης αν μπορείς να μας πει ποιος είναι αυτός με τον οποίο έχεις πρόβλημα, έτσι ενημερωτικά.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Πάρε στο 801- 11 - 926242 που είναι νομίζω χωρίς χρέωση και θα βγάλεις άκρη. Αν από εκεί που αγόρασες το μηχανάκι σου σε κοροιδεύει δεν φταίει η Yamaha. Να τους εξηγήσεις πως έχουν τα πράγματα και να τους πεις πως τελειώνει η εγγύηση γι’ αυτό δεν έχεις χρόνο για χάσιμο. Να κάνεις και τα παράπονα σου για τον συγκεκριμένο αντιπρόσωπο στα κεντρικά. Επίσης αν μπορείς να μας πει ποιος είναι αυτός με τον οποίο έχεις πρόβλημα, έτσι ενημερωτικά.
    Υποψιν οτι βρηκα και εναν γνωστο μου που ειχε προβλημα και αυτος μαζι του.

    Ο παρακατω ειναι προς αποφυγην για ολα.

    Συνεργάτης Μοτοδυναμικής:

    ΣΚΟΥΤΕΡΣ ΕΠΕ

    ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 121
    54621 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
    Tel 1: (2310) 237407
    Tel 2: (2310) 226687
    Fax: (2310) 226683.

    Ελπιζω να σας καλυψα λιγο πολυ.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamahavspeugeot1.jpg 
Προβολές:	122 
Μέγεθος:	31,7 KB 
ID:	17653

  15. #15
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Ρε Pavlara τελικά τι έγινε? Έβγαλες άκρη?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. YAMAHA AEROX ROSSI REPLICA 50cc
    από pavlaras1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 02:48
  2. YAMAHA AEROX ROSSI REPLICA 50cc
    από pavlaras1 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 01:59
  3. YAMAHA AEROX ROSSI REPLICA 50cc
    από pavlaras1 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 08:27
  4. YAMAHA AEROX ROSSI REPLICA 50cc
    από pavlaras1 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 19:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF