Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: για το τριημερο στον βολο 18-19-20-/6

  1. #1

    για το τριημερο στον βολο 18-19-20-/6

    σας ενημερωνω οτι τα δοματια εχουν κληση. οσοι δεν προλαβαν τωρα θα ειναι με σκηνη.
    αναχορηση την παρασκευη 5 το απογευμα απο τα πρωην φαναρια της τσαφ.
    σταματαμε στου λεβεντη κοντα στον αγιο κωσταντινο για καφε και βενζηνη. σηνεχεια στο καμπινκ για να στησουμε σκηνες.
    το βραδυ παμε για τσιπουρα στον βολο. οσοι δεν θελουν να ερθουν για τσιπουρα μεσα στο καμπινκ εχει εστιατιριο επανω στο κυμα πολυ καλο και φτυνο. μαλιστα το καλοκαιρι που ημουν ειχε και 2-3 κηθαρες και επεζαν. η παραλιες του καμπινκ ειναι δυο μια με αμουδια και η αλλη με βοτσαλα και βραχακια. καλυπτη ολλα τα γουστα.
    αν καποιοι ξεκηνησουν πιο αργα για να μας βρουνε ας καλεσουν 6977 290 361 γιωργος

  2. #2
    Καλημέρα!
    Παιδιά τελικά παίζει το τριήμερο Βόλο?Αν ναι να το κάνουμε πιο συγκεκριμένο:Ακριβές μέρος,συμμετοχές ώρα κ.τ.λ.Σκέφτηκα να πάω Ορεστιάδα στην Πανελλήνια αλλά λίγο το οτι δεν γουστάρω να πληρώνω την ΜΟΤΟΕ για το τιποτα που μου προσφέρει(και ατομικά και σε μορφή συλλογου που ανήκω) αλλά κυρίως οτι με ενδιαφέρει περισσοτερο να γνωρίσω παιδιά απο το φόρουμ μιας και δεν έχω την ευχέρεια να έρθω στο Δέλεαρ(Θεσσαλονικιός).
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  3. #3
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Γιώργο όπως σου είπα και χτες δεν μπορώ να έρθω full τριήμερο λόγω του audit που θα έχουμε εδώ απο 21/6 αλλά μια και έχω ένα φίλο που μένει Βόλο ίσως ξεκλέψω έστω Σάββατο βράδυ και Κυριακή και ανέβω να σας βρω. Κράτησα το κινητό, αν είναι θα επικοινωνήσω.


  4. #4
    estranged
    Παιδιά τελικά παίζει το τριήμερο Βόλο?Αν ναι να το κάνουμε πιο συγκεκριμένο:Ακριβές μέρος,συμμετοχές ώρα κ.τ.λ.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ναι παιζει. θα χαρουμε να σε δουμε. το προγραμα στο περιπου γιατι αν υπαρχει καλη παρεα και διαθεση και με την συμφωνη γνωμη των πολλων μπορει να αλαξει εχω βαλει ποστ πριν λιγες μερες για το πως σκευτομαστε να το κανουμε κρατα το κηνητο μου αν θελεις και παρε με οταν θα πλησηαζης στον βολο να βρεθουμε..

  5. #5
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Talking

    Εκτός απροόπτου είμαι μέσα.
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  6. #6
    Σαββάτο πρωί πρός μεσημέρι,εκτός απροόπτου με την δουλειά,θα είμαι εκεί.Ψάχνω παρέα απο Θεσσαλονίκη.Παίζει κανείς ρε βόρριοι?!!
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  7. #7
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    Εκτός απροόπτου είμαι μέσα.

    Zorge, θα έρθω τελικά και μαζί θα μαζευτούν και κάτι φιλαράκια


    Αν δείς καμμια africa μαυρη να αφήνει φλόγες στο δρόμο ....:hypnotize , θα είμαι εγώ




    ΥΓ Μην γράψει κανένα καλόπαιδο σχόλια
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  8. #8
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    ....................
    Αν δείς καμμια africa μαυρη να αφήνει φλόγες στο δρόμο ....:hypnotize , θα είμαι εγώ

    ΥΓ Μην γράψει κανένα καλόπαιδο σχόλια

    Μα πας γυρευοντας τωρα ... :wacko:


    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2008, 15:51
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:05
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 11:46
  4. διακοπες 2006 απο 12/8 εως 20 /8 στον βολο
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2006, 11:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF