Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 85

Θέμα: Σηναντηση με την ιωαννα για css μονο για μελη του motogr

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    καλημέρα,
    θα ξεκινήσω με το εξής, καλώς ή κακώς την πίστα δεν μπορούμε να την έχουμε όποτε θέλουμε, οι ημερομηνίες που είναι ελεύθερη είναι οι εξής: 10-11 Σεπτεμβρίου, 15-16 Οκτωβρίου, επίσης το πρόγραμμα των άγγλων είναι και αυτό γεμάτο με μαθήματα, όσον αφορά τον Ιούλιο που λέτε, η ζέστη θα είναι φοβερή και τρομερή, κανένας δεν θ' αντέξει, θα είσαστε 11 ώρες Χ 2 ημέρες με δερμάτινα μέσα στην πίστα. Μιλάτε για πολλές συμμετοχές από άτομα εκτός forum, αυτό είναι εύκολο να το δούμε από την ημερομηνία εγγραφής. Αυτά προς το παρόν, ρωτάτε εσείς και απαντώ εγώ.
    Ιωάννα

  2. #17
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    μπορει καποιος να επιλεξει μονο το ενα level...γιατι δυστηχως το κοστος ειναι μεγαλο
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    όπως είπα και στο Γιώργο, έχω άτομα στη λίστα που έχουν δηλώσει για τα μαθήματα, άρα μπορώ να συμπληρώσω εγώ τα level που δεν θα κάνετε. Και σίγουρα θα υπάρχουν μερικά άτομα από εμάς, π.χ. πάντα έχουμε κάποιον δημοσιογράφο από κανάλι (θα σας δείξει και η τηλεόραση), επίσης υπάρχει στη λίστα ναυτικός που θα είναι Ελλάδα μόνο τότε, άρα δεν μπορώ να τον αφήσω εκτός.

  4. #19
    ο σταθης ακουη?

  5. #20
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    ακουω ρε γιωργο αλλα....!!!
    δωστε μου λιγο χρονο

  6. #21
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΗΝΩ ΤΟ ΣΤΑΘΗ.
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
    ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΙΩΑΝΝΑ
    ΣΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ.
    ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ NICK ΑΥΤΩΝ.
    ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ, ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙ (ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ )

    ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ-ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΤΟΥΣ)

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    μία διευκρίνηση, όσοι δεν έχουν δερμάτινα μπορούν να νοικιάσουν, αρκεί το νούμερο τους να είναι normal.

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR

    ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ )
    ΦΙΛΕ SCBR1000RR

    ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ….
    ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ…
    ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ.
    ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 4 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΚΤΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟ FORUM.
    ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ FORUM, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.
    ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ VILLAGE ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ.
    ΤΑ ΛΕΜΕ…

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από duck456
    ΦΙΛΕ SCBR1000RR

    ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ….
    ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ…
    ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ.
    ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 4 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΚΤΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟ FORUM.
    ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ FORUM, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.
    ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ VILLAGE ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ.
    ΤΑ ΛΕΜΕ…
    Εχεις δικιο δεν ειναι σωστο κριτηριο αυτο για να αποφασισουν αλλοι για σενα αν θα "πρεπει" να ερθεις.

    Αλλωστε μην νομιζεις οτι θα γινουν και τιποτα ουρες για τα σεμιναρια.

    Αλλοι θα πανε πιο νωρις (ηδη καποιοι πηγαν πριν απο 2 βδομαδες), καποιοι αλλοι θα πανε μετα ενω αλλοι θα το ακυρωσουν τελευταια στιγμη. Ποσοι νομιζεις θα δωσουν προκαταβολη; Και το κοστος δεν ειναι αμελητεο. Ετσι και αλλιως μιλαμε για 3-4 μηνες μετα. Κατσε να ξεκαθαρισει το τοπιο πρωτα με την διαθεση της πιστας και τις ημερομηνιες.

    Εδω στα απλα track day που το κοστος ηταν πολυ μικροτερο, πολλοι δεν μπορεσαν να πανε, με αποτελεσμα πολλοι που ειχαν ερθει στην πιστα να παρακολουθησουν απλα, εκλεισαν συμμετοχη την τελευταια στιγμη.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #25
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Λοιπον βγαλτε μια ανακοινωση με την ακριβη ημερομηνια.

    Εγω προς το παρον θα παω να κανω το 0-300 στις 2 Ιουλιου.

    Το μαθημα του CSS καλητερα να γινει Σεπτ , τον Οκτωμβριο (πεζουν και βροχες και λιγα κρυα και ειναι και μακρια το μαθημα).



  11. #26
    (ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ )

    Έχετε πολύ πλάκα λέμε.....
    :rotflmao: :rotflmao:


    Λοιπόν εγώ λέω να μην μπορούν να συμμετάσχουν όσοι είναι μέλη από....................14/12/2004 και μετά Γιατί θα βρεθεί πολύς κόσμος που με 5 και 6 μήνες εγγραφής θα θέλει να λάβει μέρος )
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  12. #27
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
    Έχετε πολύ πλάκα λέμε.....
    :rotflmao: :rotflmao:


    Λοιπόν εγώ λέω να μην μπορούν να συμμετάσχουν όσοι είναι μέλη από....................14/12/2004 και μετά Γιατί θα βρεθεί πολύς κόσμος που με 5 και 6 μήνες εγγραφής θα θέλει να λάβει μέρος )
    Δηλαδη με 6 μηνες....δεν εισαι μελος ?

    Και αν με τα μελη που εχουν 1+ χρονο δεν μαζευονται οι θεσεις ?

  13. #28
    Το νου σας Ρεμάλια!!! Το avatar του/της RapidShade
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    635
    Εφόσον σήμερα ο Μελέτης μιλήσει με την
    Ιωάννα και ισχύουν τα αναφερόμενα,
    εμείς (RapidShade & melsaltas) θα
    ακυρώσουμε τις συμμετοχές για
    το 0-300 Riding School του Ιουλίου
    και πάμε για Σεπ/Οκτ για τα CSS L1/2.

    Και συμμετοχή του dirty_gas αν τελικά
    κλείσουμε για Οκτώβρη.

    1)γιαγια αρκουδα
    2)ancogsxr
    3)gcrook
    4)duck456
    5) tdaf
    6)idi
    7)RapidShade
    8)melsaltas
    9)dirty_gas


    ΥΓ. Περιιιιιιιιιιιι... που σαι ρεεεεεεεε???

    Υ.Γ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    The more I learn,
    the less I understand...

    RapidShade

    --------------------------------
    Where is my R1?... ;(

  14. #29
    YEEEESSSSS!!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  15. #30
    Ενας Σα(ρα)Μαριτης Το avatar του/της SaraMaritis
    Εγγραφή
    23/07/2004
    Μηνύματα
    484

    Thumbs down

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ...(ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ )
    ...








    Υγ.Μα τι διαλο...μοιραζουνε "γαλονια" πουθενα εδω σα'κατω !!!
    "Είμαστε πολλοί...Αλλά είμαστε σκόρπιοι"

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2010, 07:28
  2. Απαντήσεις: 222
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2006, 09:34
  3. για τον φιλαρακο με την busa
    από b_bong12 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2006, 18:16
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2006, 15:55
  5. ΟνΟφαδικη και ΟΧΙ μονο ... για την ΚΥ 29/05/05
    από crs-k στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2005, 23:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF