Σελίδα 44 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 34394041424344
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 651 από 651

Θέμα: Kawasaki Zephyr 750

  1. #646
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Σήμερα πήγα για ΙΚΟΝ, εξυπηρετικότατος ο κύριος στο κατάστημα…… μου λεει την επόμενη Παρασκευή θα τα έχεις, του δίνω προκαταβολή……
    Μου λέει ένα λεπτό να το επιβεβαιώσουμε με τον ολλανδό…….. τηλέφωνο καπάκι μπλα μπλα μπλα στα αγγλικά…… άκυρο δεν έχει, θα έχουν στο τέλος του μήνα…… μου έδωσε πίσω τα χρήματα και είπαμε να των πάρω μετά τις 20 εάν δεν έχω βρει κάτι άλλο να μου τα παραγγέλλει.
    ……

    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  2. #647
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    Σήμερα πήγα για ΙΚΟΝ, εξυπηρετικότατος ο κύριος στο κατάστημα…… μου λεει την επόμενη Παρασκευή θα τα έχεις, του δίνω προκαταβολή……
    Μου λέει ένα λεπτό να το επιβεβαιώσουμε με τον ολλανδό…….. τηλέφωνο καπάκι μπλα μπλα μπλα στα αγγλικά…… άκυρο δεν έχει, θα έχουν στο τέλος του μήνα…… μου έδωσε πίσω τα χρήματα και είπαμε να των πάρω μετά τις 20 εάν δεν έχω βρει κάτι άλλο να μου τα παραγγέλλει.
    ……

    Ebay?

  3. #648
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Ebay?
    ναι τελικά έτσι θα παίξει, αλλα ειναι κρίμα γιατί ειναι ίδια χρήματα (με τα μεταφορικά) με τον εδώ αντιπρόσωπο.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #649
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    ναι τελικά έτσι θα παίξει, αλλα ειναι κρίμα γιατί ειναι ίδια χρήματα (με τα μεταφορικά) με τον εδώ αντιπρόσωπο.
    Ενα update για τις Φιλτροχοάνες.......


    H DNA έβγαλε φιτροχοάνες ειδικά για τον Ζεφυρο http://www.dnafilters.com/el/compone...06%27&catid=65

    λογικά θα μπαίνουν χωρίς το σφαξιμο των λόγων χιλιοστών που έκανα εγώ σε αυτές του 1100 και θα έχουν να σου προτείνουν και αντοίστοιχο setup για τα carbs.

    H DNA έβγαλε φιτροχοάνες ειδικά για το ΖR750 http://www.dnafilters.com/el/compone...06%27&catid=65

    λογικά θα μπαίνουν χωρίς το σφάξιμο των λόγων χιλιοστών που έκανα εγώ σε αυτές του 1100 και θα έχουν να σου προτείνουν και αντίστοιχο setup για τα carbs.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #650
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Τελικά τα αμορτισέρ τα αγόρασα από τον Έλληνα αντιπρόσωπο, τέλος Αυγούστου, σε λίγο καλύτερη τιμή από αυτή του ebay. Είχε δίκαιο ο astroman που έλεγε ότι το αμορτισέρ χωρίς το δοχείο θα δείχνει ωραιότερο επάνω στο Zephyr

    Έγινε πλήρης πλαστικοποίηση στο ντεπόζιτο (tankclink), λόγω του ότι κάθετε μεγάλα διαστήματα και δέν ήθελα να έχω στο μέλλον πάλι προβλήματα με ψιλοσκουριές.
    Ένα καλό βάψιμο πρέπει να γίνει αλλά δεν βιάζομαι μια και θέλω ακόμα να δουλέψω επάνω στα πλαστικά της μέσα στο χειμώνα.

    Σας οφείλω Φωτό και Video

    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  6. #651
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Το ριμαδι το κινητο σου θα το ανοιξεις η το εχεις πλαστικοποιησει και αυτο........

Σελίδα 44 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 34394041424344

Παρόμοια θέματα

  1. """Kawasaki Zephyr 750"""
    από sirjohnbest στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2012, 22:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF