Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: τιμη για καινουριο z750

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774

    τιμη για καινουριο z750

    Καλησπερα σε ολους , μαλλον τελος του μηνα αρχες του επομενου θα αγορασω z750 καινουριο , εχω βγει μια βολτα στα μαγαζια και η πιο καλη τιμη που βρηκα ειναι 7100 παραεισαγωγης . Ξερετε μπας και μπορω να την βρω και φθηνοτερα ? μιλαω παντα για καινουρια μηχανη . Thanks .

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Εχεις Gsxr και θελεις να παρεις Z750? Γιατι σε μενα ρε φιλαρακι????

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Εχεις Gsxr και θελεις να παρεις Z750? Γιατι σε μενα ρε φιλαρακι????
    0ax0xa0xa0xax0a0ax0axxa0xa00xa0xa0xa0xa0xaxa
    έγραψες...
    Να θυμάσαι: Η ζωή δεν είναι πόσες ανάσες παίρνεις.
    Είναι οι στιγμές που σου παίρνουν την ανάσα...

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Εχεις Gsxr και θελεις να παρεις Z750? Γιατι σε μενα ρε φιλαρακι????
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    πολυ καλη τιμη ειναι
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Εχεις Gsxr και θελεις να παρεις Z750? Γιατι σε μενα ρε φιλαρακι????

    φιλε μου εχεις δικιο , ειχα το gsxr αλλα πλεον αλλαζω λιγο ρωτα , βλεπεις τα ss ειναι πολυ δυσχριστα , παω λοιπον σε ενα μηχανακι το οποιο θα μου προσφερει εμφανιση , γκαζι , ομορφια , αγριαδα , χρηστικοτιτα κ.τ.λ

  7. #7
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
    φιλε μου εχεις δικιο , ειχα το gsxr αλλα πλεον αλλαζω λιγο ρωτα , βλεπεις τα ss ειναι πολυ δυσχριστα , παω λοιπον σε ενα μηχανακι το οποιο θα μου προσφερει εμφανιση , γκαζι , ομορφια , αγριαδα , χρηστικοτιτα κ.τ.λ


    Το παλιο Ζ ηταν καλυτερο..... Τωρα εχει λιγοτερο γκαζι ζυγιζει σχεδον το ιδιο η λιγο παραπανω και για το στησιμο του αμφιβαλω αν θα ειναι καλυτερο...... σιγουρα ειναι πιο φιλικο απο το παλιο

    Anyway αν απο το αλουμινενιο πλαισιο του gixxer οδηγησεις το Ζ με το ατσαλινο πλαισιο και τα 200 κιλα ...... αναμενω εντυπωσεις

  8. #8
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Το παλιο Ζ ηταν καλυτερο..... Τωρα εχει λιγοτερο γκαζι ζυγιζει σχεδον το ιδιο η λιγο παραπανω και για το στησιμο του αμφιβαλω αν θα ειναι καλυτερο...... σιγουρα ειναι πιο φιλικο απο το παλιο

    Anyway αν απο το αλουμινενιο πλαισιο του gixxer οδηγησεις το Ζ με το ατσαλινο πλαισιο και τα 200 κιλα ...... αναμενω εντυπωσεις
    το καινουργιο Ζ ειναι οτι πρεπει να ειναι ενα γυμνο στο γκαζι δεν εχει τελικες του παλιου αλλα ποιος θελει τελικες σε ενα γυμνο??????ειναι πολυ πιο βαρυ απο το τζιξερ αλλα το Ζ ειναι φτιαγμενο για αλλη δουλεια απο το σουζουκι εγω μεσα στη πολη προτειμω το Ζ απο το τζιξερ στις στροφες προτειμω το τζιξερ στην εθνικη το Ζ στη πιστα το τζιξερ με καταλαβαινεις?αλλο το ενα αλλο το αλλο
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #9
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    το καινουργιο Ζ ειναι οτι πρεπει να ειναι ενα γυμνο στο γκαζι δεν εχει τελικες του παλιου αλλα ποιος θελει τελικες σε ενα γυμνο??????ειναι πολυ πιο βαρυ απο το τζιξερ αλλα το Ζ ειναι φτιαγμενο για αλλη δουλεια απο το σουζουκι εγω μεσα στη πολη προτειμω το Ζ απο το τζιξερ στις στροφες προτειμω το τζιξερ στην εθνικη το Ζ στη πιστα το τζιξερ με καταλαβαινεις?αλλο το ενα αλλο το αλλο


    Δε μιλησα για τελικες...... αλλωστε το παλιο δε επασχε απο κινητηρα και ροπατο ηταν στις μεσαιες και ψηλα εχει παραπανω δυναμη απο το καινουργιο


    Το βαρος ειναι βαρος ειτε στη πολη ειτε εκτος ειτε σε στροφιλικι ....... οταν θα βγει το επομενο Ζ με πλαισιο αλουμινιο καμμια ψαλιδαρα και καμμια 30αρια κιλα λιγοτερα το ξανασυζηταμε

    Σιγουρα εκει που υπερτερει το Ζ ειναι οτι δεν εχεις το σκυψιμο......

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    παιδες ειχε κανεις απο εσας ss ? λοιπον τα μηχανακια αυτα ειναι ΜΟΝΟ για πιστα , ειχα 3 ss , ολα για δρομο , ποτε πιστα ( οκ μαλακια μου ) , ποτε κεντρο Αθηνα και τετοια , μονο για βολτουλες , πολυ κουραση ρε παιδια , οποτε ειπα οτι οσο και να μαρεσουν τα ss δεν θα παρω ξανα , οποτε κοιταω για κατι ομορφο , αγριο , δυνατο και ΒΟΛΙΚΟ .
    Ναι , το οδηγησα , πηγα στην KAWASAKI , το πηρα για tesr ride για καμια ωριτσα , του ειπια το αιμα στην κυριολεξια , μια χαρα μου φανηκε και νομιζω οτι και απο τιμη ( 7.000 εισαγωγης ) , δεν υπαρχει αντιπαλος , εκτος και αν δεν το γνωριζω οποτε ακουω προτασεις .

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Μην περιμενεις να ειναι πιο ξεκουραστο το Ζ,θα βανδαλιζεσαι περα δωθε απο τον αερα.
    Α! και μην παρεις εισαγωγης! Το κανεις που το κανεις καντο σωστα!
    Ωραιο και το Ζ παντος αλλα πιστευω θα ξενερωσεις σιγα σιγα με τον καιρο αφου ησουν και στριτας παντα. Σε βλεπω με κανενα Κ10 του χρονου...

  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του θα λεει εδω μεσα και στο λεω εγω που ΕΧΩ Ζ και σουπερσπορτ

    παρε αυτο που σε αρεσει και μην ακους κανεναν

    ο ανθρωπος αν ειναι καλη η τιμη ρωτησε απλα

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Το παλιο Ζ ηταν καλυτερο..... Τωρα εχει λιγοτερο γκαζι ζυγιζει σχεδον το ιδιο η λιγο παραπανω και για το στησιμο του αμφιβαλω αν θα ειναι καλυτερο...... σιγουρα ειναι πιο φιλικο απο το παλιο

    Anyway αν απο το αλουμινενιο πλαισιο του gixxer οδηγησεις το Ζ με το ατσαλινο πλαισιο και τα 200 κιλα ...... αναμενω εντυπωσεις
    ακου και την αλλη αποψη

    το καινουργιο Ζ μπορει να μην ειναι το ιδιο ομορφο με το παλιο.... αλλα ειναι πολυ καλυτερο μηχανακι

    το μοτερ ειναι πιο ροπατο, ακομα πιο γραμμικο, ακομα πιο ελαστικο και δεν εχει συντονισμους

    τα -5 αντε -7 αλογα απο το παλιο ...δε μου λενε τιποτα ... αν καποιος αγοραζει Ζ750 για τα αλογα κανει λαθος απο την αρχη

    οι αναρτησεις ειναι ελαρφως καλυτερες και τα οργανα της μηχανης ειναι πολυ πιο ευδιακριτα και ομορφο

    υπαρχει η επιλογη της εκδοσης με abs...

    οι τιμη ειναι χαμηλοτερη συγκριτικα απο το παλιο... αρα εχουμε ενα καθαρο νικιτη χωρις καμια αμφοβιλια και αυτο ειναι το ΝΕΟ Ζ και οχι το παλιο

    αυτη ειναι η δικη μου αποψη αλλα παλι το παλιο θα αγοραζα γιατι ο ερωτας παραβλεπει τη λογικη

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    ευχαριτω ρε παιδες για το ενδιαφερον , ειδα κατι foto για καινουριο z το 2010 , αν βγει ετσι πραγματικα γαμ....ει το μηχανημα . Εχετε καμια πληροφορια , αν ειναι και το αλλαξει σε λιγους μηνες να περιμενω λιγο .

  15. #15
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ακου και την αλλη αποψη

    το καινουργιο Ζ μπορει να μην ειναι το ιδιο ομορφο με το παλιο.... αλλα ειναι πολυ καλυτερο μηχανακι

    το μοτερ ειναι πιο ροπατο, ακομα πιο γραμμικο, ακομα πιο ελαστικο και δεν εχει συντονισμους

    τα -5 αντε -7 αλογα απο το παλιο ...δε μου λενε τιποτα ... αν καποιος αγοραζει Ζ750 για τα αλογα κανει λαθος απο την αρχη

    οι αναρτησεις ειναι ελαρφως καλυτερες και τα οργανα της μηχανης ειναι πολυ πιο ευδιακριτα και ομορφο

    υπαρχει η επιλογη της εκδοσης με abs...

    οι τιμη ειναι χαμηλοτερη συγκριτικα απο το παλιο... αρα εχουμε ενα καθαρο νικιτη χωρις καμια αμφοβιλια και αυτο ειναι το ΝΕΟ Ζ και οχι το παλιο

    αυτη ειναι η δικη μου αποψη αλλα παλι το παλιο θα αγοραζα γιατι ο ερωτας παραβλεπει τη λογικη




    Γιωργο δεν εστιασα στα αλογα..... για εμενα το βασικο μειωνεκτημα ειναι το πλαισιο και στο νεο και στο παλιο που ημουν κατοχος οι συντονισμοι δε με ενοχλουσαν καθολου ισα ισα και η ροπη του ηταν μια χαρα σε σχεση με οτι αλλο naked κυκλοφορουσε

Παρόμοια θέματα

  1. Συμβουλές για αγορά z750s
    από gtheof στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2006, 07:17
  2. Τιμοκατάλογος για ανταλακτικά Z750 που?
    από moraZ στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2006, 18:11
  3. Λαμπτήρας για καινούριο Hornet 600
    από Bil στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 15:13
  4. Ξέρουμε τιμή για ......
    από mencham στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2005, 08:43
  5. Τιμη για μποτες
    από GTZ750 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2005, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF