Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 84

Θέμα: ΚΟΙΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ Ή Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ;

  1. #1
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504

    ΚΟΙΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ Ή Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ;

    ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.......

    ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ, ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.
    ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ, ΤΣΑΚΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ.
    ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ, ΜΑΣΟΥΛΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΙΣ ΑΛΛΟ.

    ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ.

    ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ;;;;;;;;;;;;

    ΔΙΑΙΡΕΣΗ, ΚΑΙ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΑ; Ή ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΑΥΤΟ, ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΟ, ΑΡΑ ΔΩΣΕ ΤΟΣΑ.


    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  2. #2
    Ενταξει μην ειμαστε και γιουφτοι....

    Εγω απο την στιγμη που βγαινω με παρεα να φαω πληρωνω δια ποσα ατομα ειμαστε.....

    Αν και δεν τρωω πολυ αλλα αφου βγαινεις με παρεα ετσι ειναι....τωρα αν αυτοι που εφαγαν πιο πολλα απο σενα εχουν φιλοτιμο να το πουνε και να πληρωσουν αναλογα εχει καλως .....αλλιως διαιρεσουλα και παει λεγοντας.....
    http://kelecarbon.blogspot.gr

    Γιατι ενας χρονος δεν ειναι αρκετος και οι 4 χαλανε 2 ασκοπα........

  3. #3
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    Συμφωνω απολυτα!!!!το ποσο δια τον αριθμο τον ατομων και ολα ειναι οκ!

  4. #4
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΦΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ .
    ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΄΄ΜΑΓΚΙΕΣ΄΄ ΑΛΛΟΥ.

    ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΄΄ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ΄΄ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΛΑ ΓΥΡΙΖΩ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ, ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΩΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΘΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟ

    ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΣ, ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ

  5. #5
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΦΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ .
    ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΄΄ΜΑΓΚΙΕΣ΄΄ ΑΛΛΟΥ.

    ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΄΄ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ΄΄ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΛΑ ΓΥΡΙΖΩ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ, ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΩΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΘΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟ

    ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΣ, ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ

    ΝΑΙ ΡΕ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ "ΓΥΦΤΟΣ".

    ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΟΙΡΙΝΗ.

    Ο IDI ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ.

    ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΦΑΔΙΑΣΤΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ, ΤΟΥ ΕΦΑΓΑ ΤΟ 1/5 ΤΗΣ ΜΠΡΙΖΟΛΑΣ ΤΟΥ.

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΑΤΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΠΕΡΙΕΣ.


    ΕΤΣΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ.
    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Πληρώνω αυτά που τρώω, τρώω αυτά που πληρώνω.

    Μ'αρέσει που ο άλλος λέει "και όλα είναι οκ!" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Βασικά είναι ένα θέμα με πολύ "τακτ".
    Εγώ πάντα προτειμώ το δια αριθμό ατόμων.
    Αλλα΄όταν ήρθαμε όλοι, κάτσαμε όλοι, φάγαμε όλοι.

    Αν δεν φας, ήρθες για παρέα κτλ... δεν πληρώνεις.

    Εξάλου, ποτέ δεν έχω πρόβλημα, πάντα τρώω κάτι παραπάνω απ'ότι πληρώνω!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    ΘΕΟΔΡΟΣΟΡΗ! Το avatar του/της katy
    Εγγραφή
    12/04/2005
    Μηνύματα
    85
    Τι να σας πω βρε παλικάρια?
    Έχω βρεθεί σε τέτοια κατάσταση και μάλλον έγινα από τους γύφτους που αναφέρει ο αξιαγάπητος κύριος τίγκας. Το παλικάρι που ήταν κοντά μου έφαγε μόνο μια μερίδα πατάτες για να μας κάνει παρέα και για να μην αναγκαστεί να αποχωρήσει νωρύτερα από την παρέα (μήπως έπρεπε να τη βγάλει στο γκαζόν και να μας περιμένει?). Πώς να του πω "μεγάλε, 20 ευρίδια!"...
    Έιμαι τόσο λάθος και τόσο γύφτος??????


    (και ναι το ρητό "όποιος έχει τη μύγα να τη φέρει πίσω" το ξέρω. Απλά μου θύμισε εκείνη τη βόλτα, γι'αυτό το λέω...)

  9. #9
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    Πληρώνω αυτά που τρώω, τρώω αυτά που πληρώνω.

    Μ'αρέσει που ο άλλος λέει "και όλα είναι οκ!" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ρε φιλαρακι εγω με την παρεα μου ετσι κανουμε! τωρα αν εσυ ξεχωριζεις τη σαλατα και τις πατατες προβλημα σου!!!μηπως μετρας και τις μπουκιες :rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
    ρε φιλαρακι εγω με την παρεα μου ετσι κανουμε! τωρα αν εσυ ξεχωριζεις τη σαλατα και τις πατατες προβλημα σου!!!μηπως μετρας και τις μπουκιες :rotflmao: :rotflmao:

    ΥΠ΄ΟΨΙΝ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ...........

    Η HEINEKEN ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΑΠΟ ΤΗΝ AMSTEL.

    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  11. #11
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Ρε main, τα θες και τα λες αυτά ή σου ξεφεύγουν? Να πλακώσω απόψε στο Δέλεαρ 2 μπύρες, ένα κλάμπ και μια ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ποικιλία και να μου πληρώσεις εσύ μετά ίσο μερίδιο? Στο Ναύπλιο "κάποιοι" είχαν ήδη σηκωθεί και εφευγαν, και το ποσό δεν είχε ακόμα συγκεντρωθεί (αναθεμα τη διαίρεση)!! Κι ένα κοριτσάκι (που έφαγε τίποτα) έβαλε από την τσέπη του τα υπόλοιπα. Αυτό είναι γυφτιά, όχι το να ντρεπόμαστε να πούμε καθένας τα δικά του. Αυτά τα ίσα μερίδια είναι για παρέες με οικειότητα.
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  12. #12
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ήθελα να ήξερα τι κάνουν οι μοντεράτορες....

    Στους προβληματισμούς θα έπρεπε να είναι....

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #13
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
    Τι να σας πω βρε παλικάρια?
    Έχω βρεθεί σε τέτοια κατάσταση και μάλλον έγινα από τους γύφτους που αναφέρει ο αξιαγάπητος κύριος τίγκας. Το παλικάρι που ήταν κοντά μου έφαγε μόνο μια μερίδα πατάτες για να μας κάνει παρέα και για να μην αναγκαστεί να αποχωρήσει νωρύτερα από την παρέα (μήπως έπρεπε να τη βγάλει στο γκαζόν και να μας περιμένει?). Πώς να του πω "μεγάλε, 20 ευρίδια!"...
    Έιμαι τόσο λάθος και τόσο γύφτος??????


    (και ναι το ρητό "όποιος έχει τη μύγα να τη φέρει πίσω" το ξέρω. Απλά μου θύμισε εκείνη τη βόλτα, γι'αυτό το λέω...)
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΗ ΘΕΟΔΡΟΣΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΥΦΤΙΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΛΤΑ, ΤΗΝ ΣΥΖΥΤΗΣΗ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕ Ο MAINTENANCE, ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΚΑΛΩ ΣΕ ΒΟΛΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΝΟΙΞΩ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ 5-10 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΄΄ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ΄΄, ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΕΦΤΑ.

  14. #14
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
    Τι να σας πω βρε παλικάρια?
    Έχω βρεθεί σε τέτοια κατάσταση και μάλλον έγινα από τους γύφτους που αναφέρει ο αξιαγάπητος κύριος τίγκας. Το παλικάρι που ήταν κοντά μου έφαγε μόνο μια μερίδα πατάτες για να μας κάνει παρέα και για να μην αναγκαστεί να αποχωρήσει νωρύτερα από την παρέα (μήπως έπρεπε να τη βγάλει στο γκαζόν και να μας περιμένει?). Πώς να του πω "μεγάλε, 20 ευρίδια!"...
    Έιμαι τόσο λάθος και τόσο γύφτος??????


    (και ναι το ρητό "όποιος έχει τη μύγα να τη φέρει πίσω" το ξέρω. Απλά μου θύμισε εκείνη τη βόλτα, γι'αυτό το λέω...)

    Κάπως έτσι το εννοώ.
    Δεν είναι δυνατόν σε μια παρέα (όχι 2-3 άτομα έτσι; )να κάτσει κάποιος για παρέα και να πληρώσει τα ίδια!

    Αλλά άμα πάμε κάπου να φάμε, φάε ρε μεγάλε!
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  15. #15
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    Ρε main, τα θες και τα λες αυτά ή σου ξεφεύγουν? Να πλακώσω απόψε στο Δέλεαρ 2 μπύρες, ένα κλάμπ και μια ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ποικιλία και να μου πληρώσεις εσύ μετά ίσο μερίδιο? Στο Ναύπλιο "κάποιοι" είχαν ήδη σηκωθεί και εφευγαν, και το ποσό δεν είχε ακόμα συγκεντρωθεί (αναθεμα τη διαίρεση)!! Κι ένα κοριτσάκι (που έφαγε τίποτα) έβαλε από την τσέπη του τα υπόλοιπα. Αυτό είναι γυφτιά, όχι το να ντρεπόμαστε να πούμε καθένας τα δικά του. Αυτά τα ίσα μερίδια είναι για παρέες με οικειότητα.

    "MIA ΠΑΡΕΑ ΞΕΚΙΝΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ." ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.................ΕΚΕΙ.

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ, ΟΝΤΩΣ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ, ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ....................ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.

    Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΣΑΡΚΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΠΩΘΟΥΝ ΑΠΟΨΕΙΣ.

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΕ LEADER ΤΟΝ "ΛΥΚΟ", ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΛΕΧΩΒΑΣ, ΕΙΧΑΜΕ ΟΙΚΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙ; (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΙΣΟΥΝΑ).

    ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ............................

    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF