Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΜΟΤΟ (ΕΡΩΤΗΣΗ)

  1. #1
    Νέο μέλος Το avatar του/της FUJI
    Εγγραφή
    22/07/2005
    Μηνύματα
    17

    ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΜΟΤΟ (ΕΡΩΤΗΣΗ)

    ΦΙΛΟΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΤΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ DL 650 V-STROM ΤΟΥ 2005, ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ. Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΒΕΛΓΙΟ, ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ. ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΣΑΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΙΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ; ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ, Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ Α , Β ...κ.λ.π. ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ SERVICE ΤΟΥ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ, ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΗΜΡΩΘΩ ΑΝ Η ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ "ΣΤΙΓΜΑΤΙΣΜΕΝΗ" ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΛΗΘΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ; ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

    ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΛΥΑΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!


    ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Εχει συζητηθεί 20 φορες το θεμα

    Κανε χρηση του «εύρεση»

    Μονο θα το πω μια ακομη φορα γιατι αρχιζει να με τσαντιζει μονο και μονο η αναφορα...

    ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ «Β» ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ!!!

    Εξάλλου τα «παραεισαγωγης» προορίζονται για πελατες στην Ολλανδία. Βελγιο κτλ...και ο εμπορας τα πουλαει απο δω και απο κει... ελεύθερο εμποριο ισχύει στις χωρες της ευρωπαϊκής ένωσης

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2005
    Μηνύματα
    157
    Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ.ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΧΡΕΩΣΗ. ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΔΩ ΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗ ΕΚΤΟΣ Ε.Ε. ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ.

  4. #4
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
    Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ.ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΧΡΕΩΣΗ
    οκ τωρα καταλαβα οτι τσαμπα γραφουμε εδω...10 ποστ στο ιδιο θεμα και παλι στη αρχη ειμαστε

    ο Ελληνας δε βαζει μυαλο!!! θα ακουσει το καθε μαστορακο στο τρυπιομαγαζο που πουλαει μουρη γιατι "ετρεχε στους αγωνες"...

    καληνυχτα

  5. #5
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    Εχει συζητηθεί 20 φορες το θεμα

    Κανε χρηση του «εύρεση»

    Μονο θα το πω μια ακομη φορα γιατι αρχιζει να με τσαντιζει μονο και μονο η αναφορα...

    ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ «Β» ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ!!!

    Εξάλλου τα «παραεισαγωγης» προορίζονται για πελατες στην Ολλανδία. Βελγιο κτλ...και ο εμπορας τα πουλαει απο δω και απο κει... ελεύθερο εμποριο ισχύει στις χωρες της ευρωπαϊκής ένωσης
    μπράβο ρε....
    αυτο ειναι καλοσώρισμα για το πρώτο ποστ...

    φίλε FUJI,

    απλα πες οτι δεν ηταν η μέρα του ...

    καλως ορισες και μπές σιγα σιγα στο παιχνίδι....

    και η ζωή συνεχίζεται...

  6. #6
    Νέο μέλος Το avatar του/της FUJI
    Εγγραφή
    22/07/2005
    Μηνύματα
    17
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΦΙΛΕ free rider ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ idi, ΑΛΟΙΜΟΝΟ, ΕΓΩ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΠΑΛΑ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗ SUZUKI-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ e-mail ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ...ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ. ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ, ΑΠΕΦΥΓΕ ΕΝΤΕΧΝΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.
    ΑΛΛΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ , ΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ SERVICE ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ!
    ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ "ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΠ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΚΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2016, 11:10
  2. αγορα μοτο και αμεσως ατυχυμα(ερωτηση)
    από melowolem στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2011, 18:47
  3. Ερωτηση σχετικα με αγορα μεταχειρισμενης Μοτο.
    από donstefano στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2009, 23:02
  4. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:58
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF