Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 86

Θέμα: Τιμές Μεταχειρισμένων-Σχόλια κλπ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.635

    Τιμές Μεταχειρισμένων-Σχόλια κλπ

    Μάλλον το car.gr και οι αγγελίες στο fb έχουν γίνει κάτι σαν πασαρέλα, βαζουν-δείχνουν τα μηχανάκια τους και περιμένουν τον έναν άσχετο η αυτόν που κέρδισε το τζόκερ, την ίδια μηχανή που έβρισκες πριν 2 χρόνια 3000, την έχουν τώρα 4000 και είναι ποιο παλιά,έχει αλλάξει χέρια,θα έπρεπε να είναι ποιο φτηνή από 3.000, οπότε είναι σαν να πετάς στα σκουπίδια 1500€, ειδικά αν είχες αγοράσει τότε την ίδια θα πας να δώσεις τώρα +1500?

    Στα ποιο καινούρια γίνεται χαμός,σε μερικα πουλανε ποιο πολύ από όσο είχε καινούριο
    Μπες moto αγγελίες στο fb να γελασεις
    Προφανώς και τα ποιο πολλά δεν πουλιούνται,
    Η πρέπει να βρεις κάποιον σε αναγκη.

    Λογικά θα αυξήθηκαν οι μισθοί, ένας που δουλεύει Αθήνα με ενοίκιο 600€ μάλλον θα του είναι πολύ εύκολο να μαζέψει 5.000 και να πάρει μηχανή.
    Η απλά ακολουθούν την τιμή τις φέτας

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    576
    Βρίσκω και εγώ πολλές μοτοσυκλέτες που φαίνονται ευκαιρίες έξω στην αγορά. Αν η μοτοσυκλέτα ειναι άψογη και έχει ταλαιπωρημένους διακόπτες από τον ήλιο δεν ασχολούμαι. Ενας ιδιοκτήτης που προσέχει την μοτοσυκλέτα του ποτέ δεν την παρατάει χωρίς προστασία στον ήλιο. Για εμένα το ποιο πιθανό σενάριο για την συγκεκριμένη είναι να ήταν παρατημένη στο συνεργείο λόγω κάποιας βλάβης ή κάποιας τρακας και κάποια στιγμή να την βάλανε μπροστά οι άνθρωποι και να την μαξεψανε . Η θάλασσα έχει γίνει γιαούρτι πλέον στην αγορά με τα κινέζικα . Δεν αξίζει καν να βλέπει κανείς τέτοιες αγγελίες κάποιος εκτός αν έχει σοβαρό πάθος με ένα συγκεκριμένο μοντέλο. Τότε αλλάζει το πράγμα.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    782
    Μια ματιά που έριξα οι τιμές εδώ είναι ίδιες με Ιταλία.Γερμανια είναι ακόμα πιο ακριβά τα 660Ζ...

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.548
    Ο γενικος κανονας ειναι οτι ολοι θελουν να πουλησουν σε τιμες ταβανι ενω οταν θα αγορασουν θελουν τιμες χώμα ή ευκαιρια. Θεωρω προσωπικα λαθος το γεγονος οτι επειδη πριν δυο χρονια το ιδιο ηταν κατω 1000+ ευρω, σημερα πρεπει να μπορουμε να αγορασουμε στις ιδιες η χαμηλοτερες τιμες . Αυτοκινητα, κατοικιες, μοτοσυκλετες, τα παντα ολα ειναι πλεον "αλλου" και αν δεν γυρισουμε σε εποχες "κρισης" δεν θα αλλαξει τωρα στα κοντα.

    Τα καινουργια ευρωπαϊκα και γιαπωνεζικα εχουν παρει την ανηφορα και δεν θα πεσουν. Οποτε ειναι απολυτως λογικο να εχουν παρει την ανηφορα και ολα τα μεταχειρισμενα. Βαλε και την περιορισμενη αγορα, το γεγονος οτι δεν εχεις "κοντα" αλλες χωρες που μπορεις να φερεις ευκολα αυτο που ψαχνεις, καταληγεις στο αν θελεις να αγορασεις σημερα να προσαρμοστεις στους κανονες ή να περιμενεις την μια ευκαιρια.

    Υπομονη μια 5ετια, να εχουν λυσει οι κινεζοι παιδικες ασθενειες και να "ανοιξει" περισσοτερο το ευρος των επιλογων.

    Θα πω μονο αυτο. Αν μπορεις να κανεις κατι σημερα μην περιμενεις το αυριο, την ευκαιρια, την αναγκη του αλλου. Η ζωη μας ειναι πολυ μικρη και εξαιρετικα απροβλεπτη.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    782
    Και τα F650GS πιο ακριβά είναι στη Γερμανία απ' ότι εδώ....
    Ο κοσμος θέλει μεγάλο μονοκυλιδρο...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    863

    Τιμές Μεταχειρισμένων-Σχόλια κλπ

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Ο γενικος κανονας ειναι οτι ολοι θελουν να πουλησουν σε τιμες ταβανι ενω οταν θα αγορασουν θελουν τιμες χώμα ή ευκαιρια. Θεωρω προσωπικα λαθος το γεγονος οτι επειδη πριν δυο χρονια το ιδιο ηταν κατω 1000+ ευρω, σημερα πρεπει να μπορουμε να αγορασουμε στις ιδιες η χαμηλοτερες τιμες . Αυτοκινητα, κατοικιες, μοτοσυκλετες, τα παντα ολα ειναι πλεον "αλλου" και αν δεν γυρισουμε σε εποχες "κρισης" δεν θα αλλαξει τωρα στα κοντα.
    Γενικόλογη προσέγγιση, που αποφεύγει επιμελώς να ασχοληθεί με αυτό που ονομάζουμε "αγοραστική δυνατότητα" του καταναλωτικού κοινού.
    Αυτή την ευθεία αναλογία, ότι αφού ακριβαίνει το βρεφικό γάλα, θα πρέπει να πουλήσω το χρέπι μου, σε διπλάσια τιμή από την "πραγματική του αξία", δεν την κατάλαβα ποτέ.
    ΟΚ όλοι θέλουν να πουλήσουν ακριβά, αλλά πρέπει να υπάρχουν και άλλοι τόσοι διατεθειμένοι να αγοράσουν εξίσου ακριβά και φυσικά να έχουν και την οικονομική δυνατότητα να το κάνουν.
    Κάποιοι θα τα δώσουν για μηχανή και θα πάνε να ζήσουν στο διαμερισματάκι που μέχρι πρότινος νοίκιαζε ο πεθερούλης για να ενισχύσει την σύνταξη του, κάποιοι θα σκοτώσουν ένα οικοπεδάκι που τους άφησαν κληρονομία, κάποιοι θα χρεωθούν μέχρι τα αυτιά κοκ.
    Από την άλλη πολλοί, θα ιεραρχήσουν διαφορετικά τις ανάγκες του θα μείνουν με ότι έχουν, θα κάνουν downgrade, θα πουλήσουν αν έχουν περισσότερα από ένα.
    Σε ένα παραλληλισμό θα φάνε λευκό τυρί και όχι φέτα.

    *Off-topic/On-topic
    Μια νέα κρίση ίσως να είναι πιο κοντά από ότι νομίζεις.
    Ρίξε μια ματιά τι γίνεται στις διεθνείς αγορές, στα χρηματιστήρια, στη αγορά ακινήτων, στους εμπορικούς πολέμους και στο κυνήγι των πρώτων υλών και θα έχεις μια καλύτερη εικόνα.
    1500 μονάδες το ΧΑΑ


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Τα καινουργια ευρωπαϊκα και γιαπωνεζικα εχουν παρει την ανηφορα και δεν θα πεσουν. Οποτε ειναι απολυτως λογικο να εχουν παρει την ανηφορα και ολα τα μεταχειρισμενα. Βαλε και την περιορισμενη αγορα, το γεγονος οτι δεν εχεις "κοντα" αλλες χωρες που μπορεις να φερεις ευκολα αυτο που ψαχνεις, καταληγεις στο αν θελεις να αγορασεις σημερα να προσαρμοστεις στους κανονες ή να περιμενεις την μια ευκαιρια.
    Τα γιαπωνέζικα.ευρωπαϊκά μπορεί να μην πέσουν, αλλά όλο και περισσότεροι κάνουν window shopping.
    Προϊόντα θα υπάρχουν στα ράφια και στη βιτρίνα, να τα πάρεις δεν θα μπορείς.
    Μακαρόνια έχει, αλλά οι περισσότεροι ψάχνουν το νούμερο 6.
    Είναι σαν αυτούς τους γνωστούς και συνεργάτες που ποστάρανε φωτό από τις "εξωτικές διακοπές" τους και τώρα στριμώχνονται 2-3 οικογένειες στο πατρογονικό εξοχικό.

    Τα πράγματα στο "Βόρειο Μέτωπο" επίσης δεν πάνε καλά.
    Άρχισαν και εκεί απολύσεις, σε συγκεκριμένους κλάδους.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Υπομονη μια 5ετια, να εχουν λυσει οι κινεζοι παιδικες ασθενειες και να "ανοιξει" περισσοτερο το ευρος των επιλογων.
    Κόσμος και τώρα, προτιμάει να αγοράσει καινούργιο κινέζο με μικρά ή μεγαλύτερα προβλήματα, από το να τα δώσει σε μεταχείρο 15-20 χρόνων.
    Τα μηχανάκια έχουν και αυτά ένα life span και μετά ζητάνε πράγματα.
    Όσο πιο πλημμελή συντήρηση και όσο πιο παλιά τόσο πιο πολλά θέλουν.
    Ανταλλακτικά καινούργια σιγά - σιγά λιγοστεύουν και τα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά είναι τζόγος, εκτός και αν κάθεστε με μικρόμετρο, μετράτε ανοχές, μετά συγκρίνεται με τιμές κατασκευαστή και μετά αγοράζετε.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Θα πω μονο αυτο. Αν μπορεις να κανεις κατι σημερα μην περιμενεις το αυριο, την ευκαιρια, την αναγκη του αλλου. Η ζωη μας ειναι πολυ μικρη και εξαιρετικα απροβλεπτη.
    Σε ελεύθερη μετάφραση YOLO.
    Άσε που και ο "άλλος" την δικιά σου ανάγκη/επιθυμία, εκμεταλλεύεται και βαράει την τιμή στο θεό ή στο διάολο, (όποιον από τους 2 προτιμάτε).
    Oldfarts never die

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.757
    Εγώ δε βλέπω πολλά μηχανάκια στα ράφια πάντως. Το αντίθετο ισχύει. Έλλειψη σε ετοιμοπαράδοτα.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Εγώ δε βλέπω πολλά μηχανάκια στα ράφια πάντως. Το αντίθετο ισχύει. Έλλειψη σε ετοιμοπαράδοτα.
    Και ποιο συμπέρασμα έβγαλες, ότι σκουντιούνται οι αγοραστές και δεν προλαβαίνει να γεμίσει το ράφι;
    Oldfarts never die

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.757
    Χρειάζεται να βγάλω και συμπέρασμα; Αφήνω τις οικονομικές αναλύσεις σε όσους ξέρουν. Εγώ μάγειρας και τεχνολόγος τροφίμων είμαι.

    Απλά σημειώνω πως είπες κάτι που αντικειμενικά δεν ισχύει.

  10. #10
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.928
    Όλα αυτά που λες θα ίσχυαν αν δεν χορηγούσαν με το κιλό οι τράπεζες καταναλωτικά δάνεια και οι αντιπροσωπείες δεν προσπαθούσαν να τα πουλήσουν διακάως (θυμίζω την περίπτωση μου που μου έκαναν καλύτερο πακέτο ΜΟΝΟ αν έπαιρνα δάνειο να το αγοράσω το BMW και δεν τα έδινα ντούκου)

    Η πραγματικότητα είναι ότι υπάρχει κίνηση στην αγορά λόγω του ότι υπάρχουν πολλά τέτοιου τύπου δάνεια-Leasing. Ουσιαστικά όμως έχει ψιλοκαταργηθεί η ιδιοκτησία. Όλοι έχουν μηχανή και δεν ταυτόχρονα δεν έχουν αν με εννοάς.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    576
    Σε αντίθεση με την αγορά αυτοκινήτου που εκεί πραγματικά μιλάμε για φούσκα στις μοτοσυκλέτες δεν δικαιολογείται να πουλιούνται πληθωριστικα οι μεταχειρισμένες .Οι Κινέζοι έχουν μπει δυναμικά και έχουν δημιουργηαει αντίρροπες δυνάμεις στην αγορά που επηρεάζουν πρωτίστως τα μεταχειρισμένα από μικρά έως μεσαία κυβικά.

    Όποιος νομίζει ότι αυτό το πάρτυ που συμβαίνει με το ταμείο ανάκαμψης και αφορά μικρό κομμάτι του πληθυσμού της χώρας ότι θα συνεχιστεί για πάντα πλανάται.

    Οι αγορές θα πρέπει να είναι προσεκτικές . Εκτός αν δεν έχεις παιδιά και έχεις εισόδημα 20 χιλιάρικα τον χρόνο.
    Τότε ναι το παίρνεις το τενερε. Άμα έχεις όμως τέτοιο εισόδημα απλά πας στο 700. Εκτός αν θες να δείχνεις φτωχός στους γκαντεμοζηλιαριδες φίλους σου που συναντάς στο σκίτσο καφε

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Χρειάζεται να βγάλω και συμπέρασμα; Αφήνω τις οικονομικές αναλύσεις σε όσους ξέρουν. Εγώ μάγειρας και τεχνολόγος τροφίμων είμαι.

    Απλά σημειώνω πως είπες κάτι που αντικειμενικά δεν ισχύει.
    Δεν μας λες όμως γιατί ισχύει αυτό, που είναι μικρή αλλά σημαντική λεπτομέρεια.
    Άσε που εγώ αναφέρθηκα σε μελλοντικό χρόνο.
    Δεν είδα και πολλούς εδώ μέσα να αγοράζουν κούτα πάντως, κινέζων, ινδών συμπεριλαμβανομένων.
    Προφανώς και έχεις άλλη ανάλυση, παρόμοια με αυτού που λέει ότι επειδή άδειασε η πόλη τα τριήμερα, η οικονομία πάει "τρένο" και περισσεύουν τα φράγκα.
    Μεγάλη "διαφορά φάσης" για να κάτσουμε να το αναλύσουμε από εδώ, κρατάω τη γνώμη μου και εσύ τη δικιά σου, μπορεί να έχεις εσύ δίκιο και να τα βλέπω εγώ στραβά.

    Νταξ, ρε μάγκα επειδή εσύ είσαι μάγειρας, δεν μπορώ να μαγειρέψω εγώ για τους φίλος μου!
    Δεν πήραμε έδρα στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο, σε μότο φόρουμ το συζητήσαμε.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Όλα αυτά που λες θα ίσχυαν αν δεν χορηγούσαν με το κιλό οι τράπεζες καταναλωτικά δάνεια και οι αντιπροσωπείες δεν προσπαθούσαν να τα πουλήσουν διακάως (θυμίζω την περίπτωση μου που μου έκαναν καλύτερο πακέτο ΜΟΝΟ αν έπαιρνα δάνειο να το αγοράσω το BMW και δεν τα έδινα ντούκου)

    Η πραγματικότητα είναι ότι υπάρχει κίνηση στην αγορά λόγω του ότι υπάρχουν πολλά τέτοιου τύπου δάνεια-Leasing. Ουσιαστικά όμως έχει ψιλοκαταργηθεί η ιδιοκτησία. Όλοι έχουν μηχανή και δεν ταυτόχρονα δεν έχουν αν με εννοάς.
    Το ίδιο έργο το έχουμε ξαναδεί, με κάτι 2 λίτρα που έφτασαν να πουλιούνται πιο φθηνά από Seicento.
    Oldfarts never die

  13. #13
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.928
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Δεν μας λες όμως γιατί ισχύει αυτό, που είναι μικρή αλλά σημαντική λεπτομέρεια.
    Άσε που εγώ αναφέρθηκα σε μελλοντικό χρόνο.
    Δεν είδα και πολλούς εδώ μέσα να αγοράζουν κούτα πάντως, κινέζων, ινδών συμπεριλαμβανομένων.
    Προφανώς και έχεις άλλη ανάλυση, παρόμοια με αυτού που λέει ότι επειδή άδειασε η πόλη τα τριήμερα, η οικονομία πάει "τρένο" και περισσεύουν τα φράγκα.
    Μεγάλη "διαφορά φάσης" για να κάτσουμε να το αναλύσουμε από εδώ, κρατάω τη γνώμη μου και εσύ τη δικιά σου, μπορεί να έχεις εσύ δίκιο και να τα βλέπω εγώ στραβά.

    Νταξ, ρε μάγκα επειδή εσύ είσαι μάγειρας, δεν μπορώ να μαγειρέψω εγώ για τους φίλος μου!
    Δεν πήραμε έδρα στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο, σε μότο φόρουμ το συζητήσαμε.




    Το ίδιο έργο το έχουμε ξαναδεί, με κάτι 2 λίτρα που έφτασαν να πουλιούνται πιο φθηνά από Seicento.
    Σενιόρ , αν είσαι σίγουρος πες μου να τα πουλήσω όλα και να σορτάρω τις αγορές να γίνουμε πλούσιοι.
    Πάντως αντικειμενικά η αγορά και συγκεκριμένα η αγορά των 2 τροχών τα τελευταία 3-4 χρόνια πάει τρένο. Μιλάω και για αξεσουαρ και για μηχανάκια και γενικά ο εκδρομικός μοτοσυκλετισμός τείνει να γίνει Mainstream καταστασούλα.
    Απόδειξη μου οι 1.000.000.000 wannabe Youtubers ''καλησπέρα στην όμορφη παρέα σήμερα θα κάνουμε οδοιπορικό από Περιστέρι Αιγάλεω, δείτε το απίστευτο ταξίδι μας''.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Σενιόρ , αν είσαι σίγουρος πες μου να τα πουλήσω όλα και να σορτάρω τις αγορές να γίνουμε πλούσιοι.
    Πάντως αντικειμενικά η αγορά και συγκεκριμένα η αγορά των 2 τροχών τα τελευταία 3-4 χρόνια πάει τρένο. Μιλάω και για αξεσουαρ και για μηχανάκια και γενικά ο εκδρομικός μοτοσυκλετισμός τείνει να γίνει Mainstream καταστασούλα.
    Απόδειξη μου οι 1.000.000.000 wannabe Youtubers ''καλησπέρα στην όμορφη παρέα σήμερα θα κάνουμε οδοιπορικό από Περιστέρι Αιγάλεω, δείτε το απίστευτο ταξίδι μας''.
    Αν ήξερα θα σου έλεγα, αλλά εδώ δεν είναι σίγουροι αυτοί που θα έπρεπε να ξέρουν.

    Προφανώς δεν έχουμε τις ίδιες προσλαμβάνουσες, μάλλον κινούμε σε κύκλους "πτωχών" και φυσικά το tube και οι ποζεράδες δεν είναι το reality check μου.
    Oldfarts never die

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.548
    Προσωπικα δεν θεωρω οτι ειναι γενικολογη προσεγγιση αλλα πραγματικοτητα. Ειπα και πιο κατω, ΑΝ θελεις να αγορασεις κατι σημερα και μπορεις, τοτε το παιρνεις. Το τι θα κανεις για να το παρεις, μετρητα, δοσεις σε τραπεζα, θα τσονταρει ο πεθερος, η θα δωσεις το νεφρο σου, ειναι θεμα του καθενος.

    Τα θεματα που αφορουν το "θελω κατι οικονομικο να κανω την δουλεια μου" δεν αφορουν το γενικο θεμα μοτοσυκλετα. Η μοτοσυκλετα ειναι πρωτιστως "διεξοδος" για το οτιδηποτε και προσωπικο θεμα. Σε αυτες τις περιπτωσεις ΑΝ μπορεις το κανεις, ΑΝ δεν μπορεις καθεσαι και περιμενεις την επομενη ευκαιρια/κριση/τζοκερ και παει λεγοντας.

    Συμφωνω με την αγοραστικη δυνατοτητα. Καλυπτεις τα βασικα, δεν κοβεις απο εκει που πρεπει, και ΑΝ μπορεις παιρνεις. Ειναι σαν να λεμε να ριξουν τις τιμες οι ξενοδοχοι στα νησια, γιατι φτανουν μονο για τους ξενους και οχι για το μεσο ελληνικο νοικοκυριο. Ε λυπαμαι αλλα κανεις δεν κανει τιποτα για την ψυχη της μανας του.

    Θα πουλουσες το δικο σου, σε τιμες "κρισης" γιατι ειναι μια δικαιη τιμη λογω ηλικιας, η θα ακολουθησεις την αγορα? Η απαντηση ειναι προφανης.. Θα το εχεις λοιπον να το κοιτας, μεχρι να τα χρειαστεις η μεχρι να ερθει το "κοροιδο" που θελει και μπορει (η νομιζει οτι μπορει και χρεωνεται) να αγορασει.
    Quod me nutrit... me destruit.....

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. τιμες μεταχειρισμενων
    από panavour στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2019, 09:37
  2. Grab the flag Rijeka 2018 προετοιμασία σχόλια κλπ
    από sapila racing στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 92
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2018, 13:26
  3. Grab The Flag Rijeka 2017 σχολια κλπ.
    από sapila racing στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2017, 07:10
  4. Grab The Flag Rijeka 2014 σχόλια κλπ
    από buckley στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2014, 11:17
  5. Τιμες μεταχειρισμενων
    από DrBig στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2011, 17:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF