Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

  1. #1

    Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

    Για 10 δημαρχιακές καρέκλες πετάτε μολοτοφ στα F-16 που υποτιθεται σας φυλάνε;

    http://www.nooz.gr/greece/agnostoi-p...elli-irakleiou

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #2
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Πετάνε.

  3. #3
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    αυτο λεμε η την αψογη φυλαξη...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #4
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    δεν παμε καθολου καλα..


    διαλαμε την χωρα μονοι μας
    και μετα περιμενουμε απο τους αλλους να μας φεροντε με σεβασμο και σοβαροτητα..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Οσο υπαρχουν ανθρωποι που "ταζουν" θα υπαρχουν και τραμπουκοι..
    The only easy day was yesterday.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135

    Re: Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Για 10 δημαρχιακές καρέκλες πετάτε μολοτοφ στα F-16 που υποτιθεται σας φυλάνε;
    ναι ρε δημοσιογράφε του Σταρ τα φ16 τα έχουν στο φράχτη δίπλα από τη σκοπιά κ ακριβώς από πίσω είναι η κηροζίνη και οι πύραυλοι...

    πάντως η μαλακία κάτω στη Κρήτη πάει σύννεφο

  7. #7

    Re: Re: Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ναι ρε δημοσιογράφε του Σταρ τα φ16 τα έχουν στο φράχτη δίπλα από τη σκοπιά κ ακριβώς από πίσω είναι η κηροζίνη και οι πύραυλοι...
    στο μπουτσο μου που τα έχουν ρε χάλια....κι αν ειναι 100 ή 200 μετρα

    Την είδηση μεταφέρω, δεν τη φτιαχνω εγω αλλα ο μαλακας με το μπουκαλι που το πετάει για να μη χάσει τη θεσούλα στο δημο που καταργείται (και για την οποια εγλυψε πολιτικο κώλο)

    Ασε μας ρε μπαμπη

    (απο τοτε που πηρες την ιταλιδα χαλασες... )
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #8

    Re: Re: Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ναι ρε δημοσιογράφε του Σταρ τα φ16 τα έχουν στο φράχτη δίπλα από τη σκοπιά κ ακριβώς από πίσω είναι η κηροζίνη και οι πύραυλοι...

    πάντως η μαλακία κάτω στη Κρήτη πάει σύννεφο

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    Ακριβώς...επειδή έχω υπηρετήσει σε πτέρυγα μάχης,τα αεροπλάνα κατά την διάρκεια της νύχτας κλείνονται σε shelters τα οποία φυλάσσονται καθ'όλη τη διάρκεια της νύχτας από φύλακες με εκπαιδευμένα σκυλιά.Οι τραμπούκοι αυτοί το μόνο που κατάφεραν ήταν να κάψουν τίποτα ξερόχορτα κοντά στην περίφραξη
    Fortis Fortuna Adiuvat

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135

    Re: Re: Re: Ρε συντεκνοι εκεί στο Καστελι...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    στο μπουτσο μου που τα έχουν ρε χάλια....κι αν ειναι 100 ή 200 μετρα

    Την είδηση μεταφέρω, δεν τη φτιαχνω εγω αλλα ο μαλακας με το μπουκαλι που το πετάει για να μη χάσει τη θεσούλα στο δημο που καταργείται (και για την οποια εγλυψε πολιτικο κώλο)

    Ασε μας ρε μπαμπη

    (απο τοτε που πηρες την ιταλιδα χαλασες... )

    αυτό που εννοώ είναι ότι ανέφερες το γεγονός με μια τραγικότητα.

    όσο για την παρένθεση αυτή θα συζητηθεί από κοντά

  10. #10
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Κάποιοι .......... ας αφήσουν κατά μέρος την κριτική για την Κρήτη ....... δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάνε !!! (τουλάχιστον 2ο ποστ αυτές τις μέρες)
    Αν ΔΕΝ σας αρέσει ........... μην έρχεστε !!!

    Σίγουρα η Κρήτη έχει όπως ΚΑΘΕ τόπος τα καλά και τα στραβά της ....... πιστέψτε με τα καλά είναι πολύ περισσότερα .........

    Και για να απαντήσω λίγο πιό συγκεκριμένα ........ τραμπούκους και χασισέμπορους ....... ΔΕΝ έχει αλλού ;;; (Πελο......κάτσεναδεισπωςτηνλενε π.χ.)

    Οι Κρητικοί είναι φιλότιμοι και φιλόξενοι άνθρωποι !!!
    ΜΗΝ μας προσβάλλετε με ΠΡΟΣΧΗΜΑ κάποιους υπάνθρωπους και με βάση το τι πουλάει στα κανάλια ......

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Κάποιοι .......... ας αφήσουν κατά μέρος την κριτική για την Κρήτη ....... δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάνε !!! (τουλάχιστον 2ο ποστ αυτές τις μέρες)
    Αν ΔΕΝ σας αρέσει ........... μην έρχεστε !!!

    Σίγουρα η Κρήτη έχει όπως ΚΑΘΕ τόπος τα καλά και τα στραβά της ....... πιστέψτε με τα καλά είναι πολύ περισσότερα .........

    Και για να απαντήσω λίγο πιό συγκεκριμένα ........ τραμπούκους και χασισέμπορους ....... ΔΕΝ έχει αλλού ;;; (Πελο......κάτσεναδεισπωςτηνλενε π.χ.)

    Οι Κρητικοί είναι φιλότιμοι και φιλόξενοι άνθρωποι !!!
    ΜΗΝ μας προσβάλλετε με ΠΡΟΣΧΗΜΑ κάποιους υπάνθρωπους και με βάση το τι πουλάει στα κανάλια ......

    Οι τραμπούκοι δεν έχουν πατρίδα,μπορεί να είναι Λαρισαίοι,Τρικαλινοί,Χανιώτες,Αθηναίοι,Θεσσαλονικείς ,Βολιώτες,Κερκυραίοι,Ροδίτες κτλ κτλ.Ένα περιστατικό σχολιάζουμε,απλά τυχαίνει να συνέβει στην Κρήτη
    Fortis Fortuna Adiuvat

  12. #12
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
    Οι τραμπούκοι δεν έχουν πατρίδα,μπορεί να είναι Λαρισαίοι,Τρικαλινοί,Χανιώτες,Αθηναίοι,Θεσσαλονικείς ,Βολιώτες,Κερκυραίοι,Ροδίτες κτλ κτλ.Ένα περιστατικό σχολιάζουμε,απλά τυχαίνει να συνέβει στην Κρήτη
    ΔΕΝ αναφέρομαι στο παραπάνω περιστατικό και στον σχολιασμό του (που καλώς σχολιάζεται), αλλά σε άσχημες γενικεύσεις που κάνει κάποιος για την Κρήτη και τους Κρητικούς ......
    Πριν 2-3 μέρες σχεδόν άφησε να αιωρείται ότι οι Κρητικοί είναι χασισέμποροι και τραμπούκοι !!!

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Κάποιοι .......... ας αφήσουν κατά μέρος την κριτική για την Κρήτη ....... δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάνε !!! (τουλάχιστον 2ο ποστ αυτές τις μέρες)
    Αν ΔΕΝ σας αρέσει ........... μην έρχεστε !!!

    Σίγουρα η Κρήτη έχει όπως ΚΑΘΕ τόπος τα καλά και τα στραβά της ....... πιστέψτε με τα καλά είναι πολύ περισσότερα .........

    Και για να απαντήσω λίγο πιό συγκεκριμένα ........ τραμπούκους και χασισέμπορους ....... ΔΕΝ έχει αλλού ;;; (Πελο......κάτσεναδεισπωςτηνλενε π.χ.)

    Οι Κρητικοί είναι φιλότιμοι και φιλόξενοι άνθρωποι !!!
    ΜΗΝ μας προσβάλλετε με ΠΡΟΣΧΗΜΑ κάποιους υπάνθρωπους και με βάση το τι πουλάει στα κανάλια ......
    εγώ να ξέρεις την αγαπώ πολύ την Κρήτη και την έχω σαν δεύτερη πατρίδα μου.

    αλλά όπως και να το κάνουμε στη Κρήτη υπάρχει περισσότερη "αναρχία" σε σχέση με την υπόλοιπη Ελλάδα.

    Κι όταν αναφέρομαι στην Ελλάδα δεν αναφέρομαι στην Αθήνα, γιατί η Αθήνα είναι μια "κοσμόπολη"

  14. #14
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αν δεν κάνω λάθος είναι και Ισραηλινοί πιλότοι εκεί για κοινές ασκήσεις με τους δικούς μας εκεί κάτω στη Σούδα τώρα!
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  15. #15
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    εγώ να ξέρεις την αγαπώ πολύ την Κρήτη και την έχω σαν δεύτερη πατρίδα μου.

    αλλά όπως και να το κάνουμε στη Κρήτη υπάρχει περισσότερη "αναρχία" σε σχέση με την υπόλοιπη Ελλάδα.

    Κι όταν αναφέρομαι στην Ελλάδα δεν αναφέρομαι στην Αθήνα, γιατί η Αθήνα είναι μια "κοσμόπολη"
    Απλά φίλε μου το μόνο που προβάλουν τα κανάλια είναι αυτό που πουλάει !!!
    Γι αυτό καλά είναι να φιλτράρουμε τα πράγματα και όχι να τσουβαλιάζουμε και να υιοθετούμε τις μαλακίες του κάθε δημοσιογραφίσκου του κώλου ...........
    Είναι κρίμα η μειοψηφία να χαρακτηρίζει την πλειοψηφία !!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2009, 15:21
  2. Προς Κρητικό κλιμάκιο ........ εκεί στο Νότο !!!
    από arxaios στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 119
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2009, 16:01
  3. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2005, 22:15
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2004, 00:16
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF