Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Estoril, ποιά εξέδρα;;;

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187

    Question Estoril, ποιά εξέδρα;;;

    Έχει πάει κάποιος στην πίστα του Estoril;
    Θέλω να κλείσω εισητήρια αλλά δεν είμαι σίγουρος σε ποιά εξέδρα να κλείσω. Η περιγραφή στο site του motogp δεν βοηθάει και πολύ σχετικά με την θέση κάποιων Grandstands και άλλωστε πιστεύω ότι κάποιος που θα έχει δει αγώνα εκεί μπορεί να με καθοδηγήσει σχετικά με τα συν και τα πλήν των θέσεων.
    Περιμένω προτάσεις και σχόλια σας!

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Κανένας;;;!!!
    Καλά θα κλείσω στην τύχη (κανένα ακριβό για να είμαι πιο σίγουρος) και θα γράψω εντυπώσεις όταν γυρίσω... Αν πάνε όλα καλά βέβαια...

  3. #3
    Ανάλογα τι σου αρέσει. Κάποιοι προτιμούν την ευθεία για να ακούν και να βλέπουν τέρμα γκάζια περάσματα. Άλλοι θέλουν να βλέπουν μόνο στροφές...

    Σχεδιάγραμμα της πίστας με τις εξέδρες έχεις δει, για να ξέρεις περίπου τι να διαλέξεις?

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    To site έχει σχεδιάγραμμα της πίστας αλλά δεν δείχνει τις εξέδρες. Κάνει ξεχωριστά περιγραφή της θέσης τους. Στην περίπτωση των grandstands Α και Β είναι εύκολο να καταλάβεις που ακριβώς είναι (τελική ευθεία απέναντι από τα pits), για κάποια άλλα όμως όχι.
    Μάλλον στο Α θα πάω, αν και σκέφτομαι ότι μπορει να υπάρχουν και πιο συναρπαστικά σημεία ιδιαίτερα για έναν fan του Rossi!
    Θα το ψάξω λίγο και αν δεν βρώ κάτι καλύτερο θα πάω στο Α.

  5. #5
    http://www.circuito-estoril.pt/index.php

    θα διάλεγα την Η, τελευταία στροφή πριν την ευθεία, φαντάσου να γίνεται σφαγή στο τελευταίο γύρο ποιος θα περάσει πρώτος



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	logo-bancadassite.jpg 
Προβολές:	184 
Μέγεθος:	44,1 KB 
ID:	166942

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Ευχαριστώ για το σχεδιάγραμμα!!!
    Μάλλον έχεις δίκιο! Κακομάθαμε μετά το Ισπανικό θρίλερ!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    http://www.circuito-estoril.pt/index.php

    θα διάλεγα την Η, τελευταία στροφή πριν την ευθεία, φαντάσου να γίνεται σφαγή στο τελευταίο γύρο ποιος θα περάσει πρώτος
    σωστοοοοοοοοοος..... parabolica!

    stvr1, παντου ροσσι φανς ειναι, μην ανησυχεις..

    αλλα τωρα που το σκεφτομαι...... εστοριλ.. 4/10... δν πεφτει εξεταστικη οπως στο μισανο... φτηνα βλεπω αεροπορικα κ εισητηρια αγωνα.. 28 χλμ απο λισαβονα.. μπανακι στον ατλαντικο maybe? γιατι οχι.... τα παει καλα κ ο ροσσι εκει.. κ παιζει να κρινεται κ το πρωταθλημα τοτε...... χμμμ χμμμμμμμμ.....................


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	a.jpg 
Προβολές:	171 
Μέγεθος:	43,8 KB 
ID:	166944

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
    αλλα τωρα που το σκεφτομαι...... εστοριλ.. 4/10... δν πεφτει εξεταστικη οπως στο μισανο... φτηνα βλεπω αεροπορικα κ εισητηρια αγωνα.. 28 χλμ απο λισαβονα.. μπανακι στον ατλαντικο maybe? γιατι οχι.... τα παει καλα κ ο ροσσι εκει.. κ παιζει να κρινεται κ το πρωταθλημα τοτε...... χμμμ χμμμμμμμμ.....................
    Το μπανάκι είναι στάνταρ και στον Ατλαντικό και στην πισίνα του ξενοδοχείου (σε αυτό έχω καταλήξει: www.cascaismirage.com)! Είπαμε δεν θα πάμε διακοπές το καλοκαίρι αλλά μετά θα το σκίσουμε!!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    5 αστερια?

    οκ δν θα μενουμε μαζι..

    εγω ψαχνω booking.com τωρα καποιο στα 3, ή κανα appartment.. απο 2 ως 9 οκτωβριου.. ειναι καλα πιστευω.. αεροπορικα με ποια εταιρεια κλεισατε σταυρο? skyeurope ειδα κ εχει πτησεις στις ημερομηνιες που σου πα, κ μ αυτην ειχα παει κ τσεχια.. αλλα θελει βεβαια πολυ ψαξιμο ακομα! παντως ειναι μεγαλη η πιθανοτητα να ρθουμε κ μεις τωρα που το σκεφτομαι!

    το ειχα ξεχασει τελειως το εστοριλ! αν ερθω θα μαι με την κοπελα μου, να φανταστω κ συ το ιδιο?

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
    5 αστερια?

    οκ δν θα μενουμε μαζι..

    εγω ψαχνω booking.com τωρα καποιο στα 3, ή κανα appartment.. απο 2 ως 9 οκτωβριου.. ειναι καλα πιστευω.. αεροπορικα με ποια εταιρεια κλεισατε σταυρο? skyeurope ειδα κ εχει πτησεις στις ημερομηνιες που σου πα, κ μ αυτην ειχα παει κ τσεχια.. αλλα θελει βεβαια πολυ ψαξιμο ακομα! παντως ειναι μεγαλη η πιθανοτητα να ρθουμε κ μεις τωρα που το σκεφτομαι!

    το ειχα ξεχασει τελειως το εστοριλ! αν ερθω θα μαι με την κοπελα μου, να φανταστω κ συ το ιδιο?
    Δεν έχω κλείσει αεροπορικά ακόμα αλλά είχα δει ότι τα φθηνότερα είναι της Iberia. Θέλει ακόμα ψάξιμο και θα μιλήσω και με ταξιδιοτικό γραφείο.
    Με την κοπέλα μου θα πάω και είπαμε 1-8 για να δούμε και τον αγώνα και το Εστορίλ!
    Το ξενοδοχείο είναι δικό μου αποθημένο διότι τρώω πολλή πίεση φέτος το καλοκαίρι
    Αν κανονίσεις πες να τα πούμε και εκεί!!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    γαμω!

    ωραια, για οτι νεο ενημερωσε κ δω! θα το ψαξω κ γω περισσοτερο.. υπαρχει κ η vueling, λογικα θα εχει κ αυτη για πορτογαλια πτησεις..

    το ξενοδοχειο γαμαει παντως!

    πω γουσταρω πορτογαλια τωρα!

    ιφ εβριθινγκ γκοουζ γουελ, γουη 'λ μητ δεαρ!

Παρόμοια θέματα

  1. motogp estoril εξεδρα στην νικαια!
    από zefos1100xx στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/05/2011, 15:56
  2. Σε ποιά τρύπα?
    από Julius στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2007, 08:33
  3. Ποια Ειναι Η Πραγματικη Εννοια Τηs Παγκοσμιοποιησηs ;
    από greekshadow στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2003, 15:22
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28
  5. Ποιά Forum παρακολουθείτε ;
    από tifozif1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2003, 23:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF