Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Πιφ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ

  1. #1
    Σωωωωπα τωρα Το avatar του/της pelargos1
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    58

    Unhappy Πιφ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ

    Πως μου την σπάνε οι κλαψιαρηδες ρε γμτ.Ανθρωποι κακομοιρηδες.

    Πριν 10 λεπτα:

    Σταματάω (για υποθεση λεπτου πραγματικά,μια ερώτηση) στο μηχανικό μου και αφήνω τη μηχανή σε ένα οικόπεδο κενο που ειναι ακριβως δίπλα στο μαγαζί.Διαγώνια μπροστά είναι αυτοκίνητο παρκάρισμένο στο οποίο την ωρα που παρκάρω βλεπω να μπαινει ο οδηγος.Κατσε λέω να την βάλω πιο ακρη μην την παρει σβάρνα ο γουδίς.


    Ε μάλλον έπρεπε να την βάλω στο μπαλκόνι για σιγουριά.Με το που γυρνάω την πλάτη ακουω το γδουπο και βλέπω τη μηχανη κάτω.

    -Τι εγινε ρε μαστορα του λέω?

    -Μα καλά πότε παρκαρες?

    -Προχτές 12,15 το πρωι ,υγρασια 30% ,θερμοκρασια 25, αγιου ευθυμη του Παρκαδορειου.

    -Δεν την ειδα.Νταξ μωρε δεν πάθαΜΕ τιποτα.

    -Που να την δεις ρε μεγάλε.Μετα τα 200 max ο χωρος καμπυλωνεται.Αν ξεπαρκάρεις με 4η θα φας και κανενα χριστιανο (οι αλλες θρησκειες δεν μας ενδιαφερουν λεμε).Εχεις ασφαλεια να κανουμε μια φιλικη δηλωση να τελειωνουμε?(στο μεταξυ εχω δει μια μικρογρατζουνια στο φερινγκ αμελητεα .ψιλογδαρμενο καθρεφτη-πταισμα και κυριως δεξι μαρσπιε σπασμενο


    -αστο μωρε που να μπλεχεις τωρα.:hypnotize

    - Γιατι καλιε?Κλεμμενο το εχεις καλιε?Για πες καλιε.

    Εκει αρχιζει το παραμυθι.Θα μου ανεβει η ασφάλεια,που να μπλεκεις,αστο και ολα αυτα με αυτο το κακομοιρο το υφος που μου σπαει τα νευρα.Μεγάλος ανθρωπος ρε γαμωτο και να κλαιγεται για μαλακιες.Μηχανικος και λεφτας απο οτι εμαθα μετα.Α ρε κακομοιρηδες.

    Τελικα του ειπα να πληρωσει το μαρσπιεδακη και να παει στην ευχη του θεου.Να μην μου παθει και τιποτα και το εχω τυψεις.

    η βλακεια ειναι οτι η μαμα kawasaki δεν εχει μαρσπιε και θα το περιμενουμε.
    Παταω σε ενα κομματι που εχεις μεινει λες και ειμαι ορειβατης

    Το καλό ειναι οτι ολο το σκ θα κραταω το κομματι στο χερι και θα παιζω την κασετα:

    "ειμαι που λες σε κατηφορικη παρατεταμενη και ενω λεω <<ρε τι ωρες σπιθες βγαζω>> ακουω το κρακ και χανω το μαρσπιε.Ρε δε λες καλα που δεν εχασα τη μανετα σαν την αλλη φορα" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Τρεχα τρεχα μικρουλι...

  2. #2
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614

    Re: Πιφ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pelargos1

    "ειμαι που λες σε κατηφορικη παρατεταμενη και ενω λεω <<ρε τι ωρες σπιθες βγαζω>> ακουω το κρακ και χανω το μαρσπιε.Ρε δε λες καλα που δεν εχασα τη μανετα σαν την αλλη φορα" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    To άλλο με τον Στεφανάκ΄ το ξέρεις??


    -Και για πες ρε Στεφανάκ...
    -Που λέτε πιδιά...μι το παπί είμι...Ηγουμενίτσα παώ..
    -Και τι έγινε Στεφανάκ.
    -Που λέτε πιδιά..κάπου εκεί στου Μέτσοβο, βλέπω ένας μι παιζ τα φώτα. Του λέω τι είναι ρε?
    -Και ποιος ήταν Στεφανάκ
    -Ο Βαλεντίνο Ροσσ ήτανε, κόντρα ήθελε να με βαρέσ
    -Κι εσύ τι έκανες Στεφανάκ
    -Ε τι να κάνω βε του την έβαλα...
    -Και τι έγινε τελικα?
    -Πηγαίναμε σε μιλάω φανάρι με φαναρ, του πλαγιάζω, του πλαγιάζω, του πλαγιάζω για τη στρουφή και κει πάνω στη στρουφή που σε μιλάω το σκουλαρικιμ ακουμπάει κι βγάζει σπίθες.
    -Και τι έγινε Στεφανάκ...
    -Τι να κάνω ρε, τσιγάρο άναψα...


    Πέρα από την πλάκα τώρα πάλι καλά που σε πλήρωσε και το πατάκι ο μίζερος!
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  3. #3
    Κάτι θα σκεφθώ Το avatar του/της sergiosm
    Εγγραφή
    01/05/2007
    Μηνύματα
    1.297

    Re: Πιφ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ

    Μιλάμε για μεγάλο λουφαδόρο..

    αφού δεν σου είπε ότι φταις κιόλας πάλι καλά ...

  4. #4
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ (ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ) ΓΙΑ ΔΥΟ ΛΟΓΟΥΣ:
    1. ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΧΙΛΙΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΝ.
    2. ΓΙΑ ΤΟ ΤΥΠΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΛΗΣΙΕΣΤΕΡΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ ΓΙΑ ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΣΟΥ???!!! ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΠΟΤΕ!! ΜΑΛΟΝ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΘΑ ΣΤΑ ΦΑΝΕ!!
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΟΤΙ Ο Μ@@@ΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΛΟΧΑΓΟΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
    ACHEXAR75

  5. #5
    Κάτι θα σκεφθώ Το avatar του/της sergiosm
    Εγγραφή
    01/05/2007
    Μηνύματα
    1.297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ACHEXAR75
    ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΛΗΣΙΕΣΤΕΡΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ ΓΙΑ ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΣΟΥ???!!! ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΠΟΤΕ!!
    Σε αυτή την περίπτωση του τραβάς και συ μία μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση, του τραβάς και μία αγωγή ζητώντας μερικά χιλιάρικα λόγω ηθικής βλάβης και ... αρχίζει το σόου.

    Όμως τρέχεις, αλλά τουλάχιστον βάζεις και τον μ@λ@κ@ να τρέχει.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    ου μπλεξεις....

  7. #7
    Σωωωωπα τωρα Το avatar του/της pelargos1
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    58
    Να κανει μ@@@@κιες τετοιου τυπου αποκλειεται εχω μαρτυρες


    Αν και δεν θα με χαλαγε.
    Σιχαινομαι τους κλαψιαρηδες αλλα λατρευω τους υπουλους. Στα νομικα ειμαι μανουλα .
    Θα του έπαιρνα και το σπιτι

    Αλλωστε αν εβλεπες και εσυ εναν διμετρο ξυρισμενο μηχανοβιο να σε αγριοκοιταει δεν θα σου εμπαιναν ιδεες...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ΘΕΛΩ ΜΑΡΣΠΙΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    Τρεχα τρεχα μικρουλι...

  8. #8
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΞΥΛΟ!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ!!
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ.... ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΒΑΤΖΑ ΟΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ....!!!
    ACHEXAR75

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF