Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: Αγορά Z750 '07 (ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ)

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/11/2016
    Μηνύματα
    2

    Αγορά Z750 '07 (ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ)

    Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα,


    Εδω και πολυ καιρο ειμουν αναμεσα σε 2 εντελως διαφορετικα μηχανακια, ενα ειναι το Fazer S2 και το αλλο το z750 2ης γενιας...για να μην σας κουραζω μετα απο πολλες σκεψεις και λογο του οτι ο ξαδερφος μου εχει το φειζερακι, αποφασισα να παρω ενα z750 και μιλαω ηδη με 2 ατομα... θα ηθελα αν μπορει καποιος γνωστης να μου πει τι προβληματα εχουν αυτα τα μηχανακια, διαβασα σε αλλα ποστ οτι ναι ειναι αλεξισφαιρα κλπ αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο μιας και που τα ποστ ηταν παλια, για αυτο ξανα ανοιγω αυτο το τοπικ για να μου πειτε αν εχει παρουσιασει καποιο θεμα με τα χρονια, τι θα πρεπει να προσεξω κλπ...στον μηχανικο επισης επειδη δυστηχως δεν εχω καποιον γνωστο θα το παω σε ενα παιδι στην περιοχη μου να το δει, θα ειμαι απο επανω οταν το τσεκαρει, τι να του πω να κοιταξει παραπανω (περα απο αυτα τα γνωστα που θα τσεκαρει)...


    Δεν εχω ιδεα απο μηχανες, ξερω οτι το Z δεν ειναι η καλυτερη επιλογη για 1η μηχανη (που και που, οδηγουσα κατι K και το φειζερ του ξαδερφου μου) αλλα ως εκει..δικο μου δεν ειχα κατι "Δυνατο" ποτε... το μηχανακι δε το περνω για καγκουριλικια, απλα ειναι ενα μηχανακι που μου αρεσε και θα ηθελα να εχω για καμια βολτιτσα...


    Το μηχανακι ειναι μοντελο του 2007, με 42.000 χλμ και εχει καποια εξτραδακια επανω του.


    Σας ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Αφού κοιτάς γυμνά μεσαία κατηγορία κάνα άλλο μοντελο?τι χρήματα διαθετεις?βαλε και κάνα λινκ αν υπάρχει η αγγελία στο internet..

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/11/2016
    Μηνύματα
    2
    Μονο για αυτο το μηχανακι πλεον θελω να μαθω, καθως οπως ειπα ειμουν αναμεσα σε αυτο και το φειζερ, αγγελια δεν υπαρχει ειναι γνωστου και ειναι στα 2.900

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Αν σου πει οκ ο μάστορας τσιμπα το αφού σαρεσει πολύ και καλές βόλτες και πάντα ορθιος!

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/08/2016
    Μηνύματα
    5
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε! Να εισαι καλα, οποιος ξερει καλα απο Ζ750 τον παρακαλω να μου πει για τυχον θεματακια που εχουν

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/08/2016
    Μηνύματα
    5
    κανεις? :P

  7. #7
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.294
    Καλο ειναι αυτο...γενικα αν προσεχεις και το προσεχεις δεν εχει θεματα ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ δηλαδη γυμνο αερας καργα αβολο για συνεπιβατη και σχετικα βαρυ σε αυτη την κατηγορια παιζουν και πιο βολικα μηχανακι και ευκολα αλλα πιστευω τα εχεις δει...αυτα...καλοταξιδο καλοβολτο και μη λεμε τα αυτονοητα κρανος μπουφαν κλπ κλπ
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #8
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    τα Z βγηκαν πραγματικα ασπαστα. αν δεν εχει φαει σαβουρα, μηχανολογικα με κλειστα ματια.

    κοιτα αλυσιδα, δισκοπλακες, καλαμια και αν ειναι οκ παρτο καντου μια αλλαγη λαδια φιλτρα και καλες βολτες με προσοχη κι εξοπλισμο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #9
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.136
    Όντως, "διαμάντι" ο κινητήρας τους. Από αναρτήσεις πάσχουν, ελπίζω να τις έχει βελτιώσει ο προηγούμενος.

  10. #10
    Μπινια!!!!! Το avatar του/της Dalt0n
    Εγγραφή
    11/09/2014
    Μηνύματα
    535
    Αυτό που σ κάθε ποστ για Ζ βγαίνουν και γράφουν 2-3 κοίτα για fazer
    Το μοτερ είναι Α-Σ-Π-Α-Σ-Τ-Ο .απο εμφάνιση τα Σ-Π-Α-Ε-Ι
    Χτυπά το Ζ και ασε αυτούς που λένε δν βολεύει για δεύτερο άτομο κτλπ να καβαλάνε μπανιέρες
    Μπινια!!!!

  11. #11
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/08/2016
    Μηνύματα
    5
    χαχα, ναι αυτο προσεξα... να ρωτησω και κατι που ξεχασα, επειδη ειμαι 20 και ο λογιστης που εχουμε οικογενειακως ειναι φελος και δεν ξερει απο τετοια η δεν θελει να ασχοληθει με την περιπτωση μου (μην μου πειτε να αλλαξω λογιστη...θελω απλα ειναι οικογενειακως και δεν μπορω να φυγω απο αυτον θα ειναι μαλακια) θα εχω καποιο θεμα να το δηλωσω στο ονομα μου επειδη δεν εχω ιδεα...περιμενω την δευτερα να κανω τωρα την μεταβιβαση, μηπως θα μου πουν το γνωστο? που βρηκα το ποσο για την αγορα κλπ? γιατι τα λευτα δεν φτανουν να φανουν για την αγορα που μου δινουν εδω το μηνα

  12. #12
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    δεν εχω δηλωσει μηχανακι ΠΟΤΕ ΜΟΥ!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Δίπλωμα έχεις φιλε?
    Σε κάθε ποστ έχει και αλλαγή nickname?
    Τουλάχιστον τώρα έγινε RR..

  14. #14
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.294
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος
    Αυτό που σ κάθε ποστ για Ζ βγαίνουν και γράφουν 2-3 κοίτα για fazer
    Το μοτερ είναι Α-Σ-Π-Α-Σ-Τ-Ο .απο εμφάνιση τα Σ-Π-Α-Ε-Ι
    Χτυπά το Ζ και ασε αυτούς που λένε δν βολεύει για δεύτερο άτομο κτλπ να καβαλάνε μπανιέρες
    Είπε ο άνθρωπος που καβαλάει διασταύρωση μπανιέρας -νεροχητη και ντουλαπας
    Throttle that mysterious friend of ours

  15. #15
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από damzrr Προβολή μηνύματος
    θα εχω καποιο θεμα να το δηλωσω στο ονομα μου επειδη δεν εχω ιδεα...περιμενω την δευτερα να κανω τωρα την μεταβιβαση, μηπως θα μου πουν το γνωστο? που βρηκα το ποσο για την αγορα κλπ? γιατι τα λευτα δεν φτανουν να φανουν για την αγορα που μου δινουν εδω το μηνα
    Κανονικά πρέπει να δηλώνεται ως έσοδο/έξοδο η πώληση/αγορά. Φυσικά, μπορείς να μην το κάνεις. Μέχρι φέτος, δεν είχα δηλώσει ποτέ τίποτα και είχα αλλάξει 7 μηχανάκια σε 7 χρόνια. Αλλά, τυπικά, πρέπει. Από φέτος, αποφάσισα να αρχίσω να το δηλώνω κανονικά. Ποτέ δεν ξέρεις...
    Life begins at 45°.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΓΟΡΑ GPS-ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ
    από AUFGEBRACHT στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2019, 17:13
  2. Τα Φωτα Σασ Παρακαλω........
    από LINA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 08:37
  3. Τα Φωτα Σασ Παρακαλω
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 09:47
  4. Τα Φωτα Σασ!!!
    από christin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 08:23
  5. Τα Φωτα Σασ Παρακαλω...
    από anisoropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 23:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF