Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 100

Θέμα: Εχουν τρελλαθει οι ακτοπλοϊκες!

  1. #1
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Εχουν τρελλαθει οι ακτοπλοϊκες!

    Sorry για το ασχετο του θεματος αλλα ειναι τελειως παλαβοι με αυτα που ζητανε στις ακτοπλοϊκες...

    δυο ατομα και μια μηχανη 260 ευρω πηγαινε - ελα στην Σκοπελο απο Αγ. Κωνσταντινο!!!!

    :hypnotize

    45 ευρω χρεωνουν την μοτοσικλετα!!! (μονο να πας, μην μπερδευεστε...)

    Και φυσικα να μην αναφερω το τι τιμες ειδα σε δωματια και ξενοδοχεια στην Σκοπελο....

    Ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχουν και τα φθηνα αλλα αυτα ειναι οι εξαιρεσιες που επιβεβαιωνουν τον κανονα...

    Επειδη το φαινομενα δεν αφορα μοναχα το ομορφο νησι της Σκοπελου αλλα ολα τα νησια της χωρας

    Να πα να γ@μηθειτε και το υπουργειο ναυτιλιας και οι ακτοπλοϊκες και οι ξενοδοχοπανσιονρουμστουλεταδες μαζι...

    Και μετα απορουμε γιατι πανε στην Τουρκια οι τουριστες....

  2. #2
    Κώστα.....

    no more sporades for me

    άσε που την Σκόπελο την γυρνάς σε 2 το πολύ ώρες.....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  3. #3
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Κώστα.....

    no more sporades for me

    άσε που την Σκόπελο την γυρνάς σε 2 το πολύ ώρες.....
    ναι αλλα εχει "καβατζες" που θες μια εβδομαδα για να τις ανακαλυψεις...


    τεσπα, με αυτες τις τιμες θα συμφωνησω μαζι σου...

    no more sporades for me also...

  4. #4
    Με 151 ευρώπουλα πηγαινοέρχομαι Ηγουμενίτσα Βενετία.Και με 30 τη μέρα μένω στο Da Romano υπεργαμηστερό οικογενειακό ξενοδοχειάκι στο Paderno del Grappa.



    Live your myth in Greece

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Με 151 ευρώπουλα πηγαινοέρχομαι Ηγουμενίτσα Βενετία.Και με 30 τη μέρα μένω στο Da Romano υπεργαμηστερό οικογενειακό ξενοδοχειάκι στο Paderno del Grappa.



    Live your myth in Greece
    Για'σένα δούλευα ρε;
    Εγώ να λιώνω στη ζέστη για να πας εσύ Βενετία;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    El έχεις απόλυτο δίκιο, δυστυχώς
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  6. #6
    Αποφασισμένος να «τρίξει τα δόντια» σε κάποιες ακτοπλοϊκές εταιρείες που έχουν αυξήσει το ναυλολόγιο των παλιών μάλιστα πλοίων τους φέρεται να είναι ο υπ. Ναυτιλίας Γ. Βουλγαράκης...
    enet 19-04-08



    «Φωτιά» στις τσέπες εκατομμυρίων επιβατών ετοιμάζονται να βάλουν και πάλι οι εκπρόσωποι των ακτοπλοϊκών εταιρειών... enet 29-04-08



    safety doesn't happen by accident

  7. #7
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Αποφασισμένος να «τρίξει τα δόντια» σε κάποιες ακτοπλοϊκές εταιρείες που έχουν αυξήσει το ναυλολόγιο των παλιών μάλιστα πλοίων τους φέρεται να είναι ο υπ. Ναυτιλίας Γ. Βουλγαράκης...
    enet 19-04-08

    τους τα τριξε για τα καλα ε;

    ευγε κ. Βουλγαρακη...

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Για'σένα δούλευα ρε;
    Εγώ να λιώνω στη ζέστη για να πας εσύ Βενετία;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    El έχεις απόλυτο δίκιο, δυστυχώς





    Ναι ρε έλιωνες μέσα στο κοντρόλ ρουμ και έβαζες τον δόκιμο να κάνει εξυδατώσεις τοπικά στους κυλίνδρους μετά έλεγες στον πρωτοδεύτερο ότι τις έκανες εσύ και έπαιρνες οβερτάιμ :rotflmao:


    Πλάκα κάνω ρε αφού τα ίδια σκατά τρώγαμε πόσο μου λείπει η ΔΟΥΛΕΙΑ μου και εσύ όλο μου τη θυμίζεις...παλιομηχανόβιε

  9. #9
    Φιλε μου ζω σε νησι και αυτο που λες το εχω νίωσει πολύ καλα. γιατι;
    Οταν ακους ακριβά εισητηρια σημαίνει και ακριβά προϊόντα(S.M κ.α.λ) γιατι ρυχνουν εκέι το φτάιξιμο .
    Οταν ανεβαίνω Αθήνα με πίανει καταναλωτισμός γιατι βλεπώ ρουχα ,παπουτσια κ.α.λ σε τίμες που νομίζω οτι έχουν εξαφανιστεί

  10. #10
    και γω που σκεφτομουν να κατσω ελλαδα για μηνα μελιτος .......δεν φτανει που θα κανω την μια μ@λακια δλδ .......θα πρεπει να πεσω κανονικα να με σκισουν κιολας ,τα λαμογια

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Ναι ρε έλιωνες μέσα στο κοντρόλ ρουμ και έβαζες τον δόκιμο να κάνει εξυδατώσεις τοπικά στους κυλίνδρους μετά έλεγες στον πρωτοδεύτερο ότι τις έκανες εσύ και έπαιρνες οβερτάιμ :rotflmao:
    ούτε μπροστά να ήσουν....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Πλάκα κάνω ρε αφού τα ίδια σκατά τρώγαμε
    Ναι ρε φίλε αλλά αυτό δεν δικαιολογεί με τίποτα τις τιμές των εισιτηρίων...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    πόσο μου λείπει η ΔΟΥΛΕΙΑ μου και εσύ όλο μου τη θυμίζεις...παλιομηχανόβιε
    Και εμένα μου λείπει μόνο που εγώ σε λίγο καιρό θα επιστρέψω :wacko: και έχε υπόψη σου πως αν δω κανέναν φορτωμένο τριβάλιτσα να μπαίνει στο καράβι για Βενετία γιατί αποφάσισε να κάνει διακοπές στην Ευρώπη οδικώς....
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  12. #12
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Εμαθα πως μια εβδομα στην Τυνησια με ΟΛΑ τα εξοδα πληρωμενα (φαγητου συμπεριλαμβανομενου) κοστιζει 500 ευρω...

    φυσικα μιλαμε για χλιδατο ξενοδοχειο, και προγραμμα με περιηγησεις και ξαναγηση στα αξιοθεατα (ακομα και βολτα στην ερημο σε πανε με τζιπουρα)

    οκ, ειναι "κονσερβα" διακοπες και δεν ειναι του γουστου μου, απλα το αναφερω για να καταλαβουμε ποσο μ@λ@κες ειμαστε....

  13. #13
    Όυτε εμένα αλλά έτσι όπως πάμε θα γίνουν του γούστου μας και θα είμαστε και ευτυχισμένοι
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  14. #14
    Λίαν συντόμως θα δείς ένα τριβάλιτσο CBF 600 στην Ηγουμενίτσα για Βενετία.Στείλε με pm σε ποιό των Μινωικών θα είσαι για να τα πούμε αλλιώς θα ρίξω ζάχαρη στα shaft generator και θα τρέχεις για blackout

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Λίαν συντόμως θα δείς ένα τριβάλιτσο CBF 600 στην Ηγουμενίτσα για Βενετία.Στείλε με pm σε ποιό των Μινωικών θα είσαι για να τα πούμε αλλιώς θα ρίξω ζάχαρη στα shaft generator και θα τρέχεις για blackout
    Θα σε ενημερώσω αλλά μη μου κολλάς πολύ γιατί πάντα είχα την περιέργια να μάθω τι βάθος έχει ο δίαυλος της Ηγουμενίτσας
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF