Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Vtr 1000 Firestorm

  1. #16
    Μεταλλικό Μέλος! Το avatar του/της id12586
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    214
    Και τα +3300 ευρώ εσύ θα τα βάλεις?

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GATOYLHS
    ΔΗΛΑΔΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΑΝ 400ΑΡΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ???
    Ειπαμε δεν παει αλλα οχι και ετσι!!
    Παρα τα χρονια του ειναι πολυ καλο και κυριως ευχρηστο μηχανακι.Καλες επιδοσεις,ροπη παντου και ετοιμο για οτι χρηση του ζητησεις.Φυσικα μην το συγκρινεις με μοντελα 8-10 χρονια νεοτερα αλλα και απεναντι τους δεν υστερει πολυ.Γενικα ειναι παρεξηγημενο μηχανακι και για αυτο το βρισκεις σε αυτη την τιμη.Για τα λεφτα του ειναι ο,τι καλυτερο.
    Τεντωτηρες καδενας υποχρεωτικα αλλαγη για να μην μπλεξεις οπως εγω..

    Ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες,ειναι πονεμενη ιστορια οι μαστοροι για V2.

  3. #18
    Μπύρες στην παρέα με τα ωραία και @ρχιδάτα μηχανάκια

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2003
    Μηνύματα
    105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από id12586
    Και τα +3300 ευρώ εσύ θα τα βάλεις?
    ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΘΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΑΦΟΥ Κ ΕΓΩ ΧΟΝΤΑ ΟΔΗΓΩ

  5. #20
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Nα και το δικο μου....

    '99

    Απο τότε που το αγόρασα, αλλάχτηκε ζελατίνα (φαίνεται), μπήκαν φλάς και καθρέφτες, καπάκια μοτέρ carbon (φαίνονται), tank pad και κάλυμα πάνω πλάκας και τάπας ρεζερβουάρ carbon, APE μηχανικοί τεντωτήρες, Ohlins ανάρτηση πίσω, έχει ένα κίτ ramair και κιτ factory στα καρμπυρατέρ, ετοιμάζονται να μπούν πλάκες και κλιπόν απο SP1 μπροστά, ζάντα PVM 6 spoke, δισκόπλακες PVM 320mm, και μπροστινό κομπλέ Road & track απο gsxr1000 με τετραέμβολες δαγκάνες...


    To μηχανάκι πολύ δύναμη δεν έχει αλλά έχει πολύ γέλιο και μπορεί να ακολουθήσει με τα κατάλληλα πράγματα/βελτιώσεις οποιοδήποτε χιλιάρι σε στροφιλίκι... τουλάχιστον στο δρόμο.
    Και στη πίστα όμως έχει κερδίσει αγώνες - σε Ιαπωνία και Αγγλία και με αποδόσεις που ξεπερνούσαν τα 160 άλογα ρόδα έκαναν τα ducati να τρομάζουν... Εννοείτε πως σήμερα δεν αξίζει να επενδύσεις φοβερά ποσά στο μοτέρ, καλύτερα πώληση και αγορά SP-2

    Το μηχανάκι αυτή τη στιγμή το συζητάω προς πώληση, ακόμα δεν έχω βάλει το μπροστινό μια και περιμένω ζάντα - άξονα. Προσφορές εννοείτε δεκτές για το μηχανάκι χωρίς το μπροστινό

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2011, 18:01
  2. Εντυπώσεις απο το VTR 1000 Firestorm
    από asmar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 11:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF