Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 84 από 84

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Gsxr 1000 K7

  1. #76
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.327
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
    ειστε τρελοι και οι δυο.ευχαριστω πολυ DIMTST και οπιονδηποτε αλλον που ειχε την καλη προθεση να βοηθησει.σας βλεπω μαλωνετε πολυ.μια ειναι η λυση κα την λεω ΔΗΜΟΣΙΑ.22 μαρτιου θα τρεχω στις Σερρες στο ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ και οσοι πιστοι προσελθετε.
    αααα ξεχασα τα busa δεν μπενουν στην πιστα γιατι βαριουντε να στριψουν.
    δεν πειραζει, γιατι η Σερρες εχουν και ευθειες

    Kαλο αγωνα να εχεις φιλε

    τελικα δεν μας ειπες ποσα αλογα πηγε το εργαλειο
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  2. #77
    ορίστε, είδατε τελικά? μια χαρά τα βρήκατε πάλι ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    αμα υπάρχει καλή διάθεση ....

  3. #78
    :rotflmao: :rotflmao:

  4. #79

    ΣΕΡΡΕΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
    ειστε τρελοι και οι δυο.ευχαριστω πολυ DIMTST και οπιονδηποτε αλλον που ειχε την καλη προθεση να βοηθησει.σας βλεπω μαλωνετε πολυ.μια ειναι η λυση κα την λεω ΔΗΜΟΣΙΑ.22 μαρτιου θα τρεχω στις Σερρες στο ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ και οσοι πιστοι προσελθετε.
    αααα ξεχασα τα busa δεν μπενουν στην πιστα γιατι βαριουντε να στριψουν.
    δεν πειραζει, γιατι η Σερρες εχουν και ευθειες
    ΟΚ φίλε μου. Θα έρθουμε να σε δούμε τί κάνεις μέσα στην πίστα!

  5. #80
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    ορίστε, είδατε τελικά? μια χαρά τα βρήκατε πάλι ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    αμα υπάρχει καλή διάθεση ....
    εσυ να εισαι στις 02.00 βασιλοπουλο...να σου κοψω τα γελια με το μαχαιρι...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  6. #81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    εσυ να εισαι στις 02.00 βασιλοπουλο...να σου κοψω τα γελια με το μαχαιρι...
    δεν θα μπορέσω, κάνω κάτι βελτιωσούλες αυτόν τον καιρό ...

  7. #82
    Είναι κριμα πάντως να βγαίνει τέτοια πίκρα μέσα σε ένα forum.
    Προσωπικά δεν μου πέφτει λόγος γιατί και πως τα τσουγκρίσατε, αλλά γνωρίζοντας και τους 2 σας και έχοντας τις καλύτερες εντυπώσεις, με στεναχωρεί να βλέπω on line ξεκατίνιασμα.

    Αφού έχετε δευτερολογήσει και ελπίζω κλείσει την υποβόσκουσα κόντρα που έβγαινε κατά καιρούς, θεωρώ το θέμα λήξαν. Και οι δυο σας έχετε πολλές και πολύτιμες γνώσεις να μοιράσετε στους άσχετους με τα μηχανολογικά, σεταρίσματα κλπ των μοτοσυκλετών.
    Αν μη τι άλλο είναι ευχής έργο που μπορούμε να παίρνουμε κάποιες αξιόπιστες απαντήσεις αποφεύγοντας τους καστανάδες άσχετους κατσαπλιάδες μηχανικούς.

    JIMK7 είναι γνωστό ότι έχεις προηγούμενα με τον rein. Παρόλα αυτά το να μπαίνεις σε μια συζήτηση που δεν σε αφορά, σε ένα ξεκαθάρισμα 2 πρώην κολλητών και να παίρνεις το μέρος κάποιου χωρίς να έχεις ιδέα για τι μιλάνε μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει.
    Πολύ περισσότερο όταν αρχίζεις τις παραινέσεις για σωστή συμπεριφορά τη στιγμή που εσύ έχεις ήδη πλακωθεί και στολίσει με κοσμητικά καμμιά 10αριά άτομα εδώ μέσα που απλά διαφώνησαν κάποια στιγμή με όσα έλεγες.
    Το θέμα είναι απλό. Αν θεωρείς ότι ο rein λέει μαλακίες σε αυτά που ξέρει για τα gixxer - busa τεκμηρίωσε τα. Αν δεν μπορείς το πιο αντρίκιο θα ήταν να πεις ότι έχει δίκιο και εσύ άδικο.
    Αλλωστε εσύ είσαι εξουσιοδοτημένος μηχανικός Suzuki και ο άλλος ένας ταπεινός λογιστής. Piece of cake...

    ΥΓ: Όποιος ξαναπεί ότι η aprilia έχει θέμα με τους μηχανικούς, ας διαβάσει τι γράφτηκε στο link των greekbusas για τις λύσεις που πρότειναν οι μάγοι των suzuki στο πρόβλημα που είχε το παιδί. Να βάλει 100άρα βενζίνη ο ένας, χάνει συμπίεση απ΄τις βαλβίδες ο δεύτερος, αλλαγή καδένας ο τρίτος...... Για το φούτσο καβάλα λέμε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #83
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.327
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n


    JIMK7 είναι γνωστό ότι έχεις προηγούμενα με τον rein. Παρόλα αυτά το να μπαίνεις σε μια συζήτηση που δεν σε αφορά, σε ένα ξεκαθάρισμα 2 πρώην κολλητών και να παίρνεις το μέρος κάποιου χωρίς να έχεις ιδέα για τι μιλάνε μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει.
    Πολύ περισσότερο όταν αρχίζεις τις παραινέσεις για σωστή συμπεριφορά τη στιγμή που εσύ έχεις ήδη πλακωθεί και στολίσει με κοσμητικά καμμιά 10αριά άτομα εδώ μέσα που απλά διαφώνησαν κάποια στιγμή με όσα έλεγες.
    Το θέμα είναι απλό. Αν θεωρείς ότι ο rein λέει μαλακίες σε αυτά που ξέρει για τα gixxer - busa τεκμηρίωσε τα. Αν δεν μπορείς το πιο αντρίκιο θα ήταν να πεις ότι έχει δίκιο και εσύ άδικο.
    Αλλωστε εσύ είσαι εξουσιοδοτημένος μηχανικός Suzuki και ο άλλος ένας ταπεινός λογιστής. Piece of cake...

    ΥΓ: Όποιος ξαναπεί ότι η aprilia έχει θέμα με τους μηχανικούς, ας διαβάσει τι γράφτηκε στο link των greekbusas για τις λύσεις που πρότειναν οι μάγοι των suzuki στο πρόβλημα που είχε το παιδί. Να βάλει 100άρα βενζίνη ο ένας, χάνει συμπίεση απ΄τις βαλβίδες ο δεύτερος, αλλαγή καδένας ο τρίτος...... Για το φούτσο καβάλα λέμε.

    Νατα νατα λοιπον για να ξεκαθαρισουμε μερικα πραγματα και με σενα αλλα και με ολους από εδώ
    Με κανενα μα με κανενα δεν εχω προηγουμενα, τωρα συγκεκριμενα για τον rein σιγουρα δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις γιατι είναι αυτό που είναι αλλα για να ξερεις και κατι την επομενη φορα που θα ερχομουν στην Αθηνα να εισαι σιγουρος ότι θα πηγαινα να τον συναντισω κι από κοντα να τα λεγαμε και να πιναμε και κανενα μπυρακι μαζι μα στο κατω κατω δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα
    Μετα από αυτό δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο τα σχολια δικα σου
    Αν θυμασαι παλιοτερα όπως λες ότι εχω πλακωθει ναι το εχω κανει αλλα ποτε φιλε μου με κολλητο και όχι σ αυτό το βαθμο
    Μονο με το ΤΙΤΑΝ το Γιωργο ειχε γινει κατι (ποτε κατι παρομοιο) που ηταν στα πλαισια του χαβαλε και για να ξερεις με το Γιωργο ειμαστε αυτή τη στιγμη οι καλυτεροι φιλοι
    Το αν λεει μαλακιες για τα gixxer – busa δεν το ειπα ποτε εκτος από μερικες λεπτομεριες που εχω διαφορετικη αποψη αν και αυτό που κολλαει σ αυτά που εγραψα εχτες δεν ξερω μαλλον εισαι εκτος θεματος
    Τωρα στη μεση μπηκα όπως λες όχι για να ριξω λαδι στη φωτια αλλα για το αντιθετο
    Πραγμα που οπως φαινεται δε το καταλαβες
    Αυτή τη στιγμη που μπαινεις εσυ τωρα στη μεση τι νομιζεις ότι κανεις κατι διαφορετικο όχι και που ξερεις εσυ τι γνωριζω για την υποθεση το εχεις ψαξει καλα δεν νομιζω

    Οσο για το υστερογραφο σου δεν νομιζω ότι αυτοι οι ανθρωποι ηταν μηχανικοι αντιπροσωποι τις SUZUKI και αν ηταν παντου υπαρχουν τσαρλατανοι αυτό όμως δεν αναιρει το άλλο
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  9. #84
    Αυτό που μετράει είναι ότι το παιδί ζήτησε να λυθεί ενα πρόβλημα που είχε και βρέθηκαν 2 (θα μπορούσαν και περισσότεροι ίσως ) ,και του πρότειναν την λυση .
    Ευχαριστημένοι όλοι και αυτός στις σερρες να τρέχει ακόμα περισσότερο .
    οΛα καλά λοιπόν ..

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόβλημα με gsxr 1000 2007
    από edmarios στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2013, 17:00
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Gsxr 1000 K7
    από gat0s στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2009, 19:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF