Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: μοντελο 07

  1. #1
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    712

    Question μοντελο 07

    φιλοι του forum σας χαιρετω.
    Ενδιαφερομαι και γω για αγορα μτχ tdm.τη μοτο τη βρηκα αλλα εχω καποιες αποριες σχετικα με την χρονολογια κατασκευης.Ο ιδιοκτητης λεει πως ειναι 7/07.Σε διαφορες σελιδες που εψαξα δεν βρηκα 07 με αυτο το χρωμα(μαυρο μεταλλικο),αλλα βρισκω τα 07 με τις ριγες στο πλαι.επισης στο μοντελο του 07 υπαρχουν λευκα οργανα τα οποια τοποθετουνται,απο οσο γνωριζω προτη φορα το 2007.
    Και καπου εκει ειναι που μπερδευομαι.Η μοτο που βρηκα εχει λευκα οργανα(βλεπε 07 μοντ.) και μαυρο μεταλικο χρωμα για το οποιο δεν ειμαι σιγουρος αν κυκλοφορησε τοτε.
    Αυτο που με προβληματιζει ειναι μηπως η μοτο ειναι ξαναβαμενη η,ακομα χειροτερα ειχε καμια τρακα και τοποθετηθηκαν οργανα απο 07.Θα επενδυσω αρκετα χρηματα για τα δικα μου δεδομενα και επειδη στο παρελθον την εχω πατησει προσπαθω να εξετασω καθε ενδεχομενο.
    Να με συγχωρειτε για την εκταση του κειμενου και ευχαριστω εκ των προτερων οσους διαθεσουν χρονο.

  2. #2
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    λογικα φιλε μου με αριθμο πλαισιου πας σε μια yamaha και σου λεει την χρονολογια της ...



  3. #3
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: μοντελο 07

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis21
    φιλοι του forum σας χαιρετω.
    Ενδιαφερομαι και γω για αγορα μτχ tdm.τη μοτο τη βρηκα αλλα εχω καποιες αποριες σχετικα με την χρονολογια κατασκευης.Ο ιδιοκτητης λεει πως ειναι 7/07.Σε διαφορες σελιδες που εψαξα δεν βρηκα 07 με αυτο το χρωμα(μαυρο μεταλλικο),αλλα βρισκω τα 07 με τις ριγες στο πλαι.επισης στο μοντελο του 07 υπαρχουν λευκα οργανα τα οποια τοποθετουνται,απο οσο γνωριζω προτη φορα το 2007.
    Και καπου εκει ειναι που μπερδευομαι.Η μοτο που βρηκα εχει λευκα οργανα(βλεπε 07 μοντ.) και μαυρο μεταλικο χρωμα για το οποιο δεν ειμαι σιγουρος αν κυκλοφορησε τοτε.
    Αυτο που με προβληματιζει ειναι μηπως η μοτο ειναι ξαναβαμενη η,ακομα χειροτερα ειχε καμια τρακα και τοποθετηθηκαν οργανα απο 07.Θα επενδυσω αρκετα χρηματα για τα δικα μου δεδομενα και επειδη στο παρελθον την εχω πατησει προσπαθω να εξετασω καθε ενδεχομενο.
    Να με συγχωρειτε για την εκταση του κειμενου και ευχαριστω εκ των προτερων οσους διαθεσουν χρονο.
    7αρι ειναι μην ανησυχεις

    http://www.yamaha-motor.gr/products/...?view=explorer

  4. #4
    αν εχει λευκα οργανα μαυρο πλαισιο μαυρο μοτερ και μαυρα καλαμια ειναι 07 :wacko:

    αα και μπλε ταπες στις μπροστινες δαγκανες....απο 08 και μετα εχουν ασημι....
    Και ρωτάει ο τροχύλιας
    -Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

  5. #5
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TDM900KOL
    αν εχει λευκα οργανα μαυρο πλαισιο μαυρο μοτερ και μαυρα καλαμια ειναι 07 :wacko:
    το εγραψα κ γω απο πανω

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
    το εγραψα κ γω απο πανω
    σκασε συ ρε καρναβαλε....
    αντε ελα κατα δω να πιουμε κανα καφε κ αστα ιντερνετια...
    Και ρωτάει ο τροχύλιας
    -Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF