Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: Ducati monster 600

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    γκραπα γκρουπα μιλαω σε σχεση με ενα χονδα ας πουμε...οντως μια χαρα ειναι το κιβωτιο, και στις πρωτες φορες που το οδηγας ακους τα κοπανηματα, μιας και μετα το μαθαινεις και κανεις τις αλλαγες σωστα και δεν ακουγεται τιποτα, και οι ταχυτητες μπαινουν σα βουτηρακι, με η χωρις συμπλεκτη...

    για αυτο το πανταχ ολο ακουω, ακουω αλλα δε το βλεπω...μακαρι να το χες ακομα...πρεπει να παραδεχτεις πως σε σημαδεψε παντως


    τωρα απο τα κλασικα...το sport 1000 ειναι απλα υπεροχο...χαμηλα κλιπ ον για πολεμικη θεση και μονοσελο οπως του αρμοζει...το GT ειναι λιγο μπαρμπαδικο

    Το pantah που είχα θα το δείς πλέον αν κοιτάξεις προσεκτικά σε κάνα τηγάνι tefal μήπως γράφει Ducati Meccanica SpA στο πλάι ... όποτε χτύπαγα γκόμενα με άφηνε στου διαόλου τη μάνα ...στο τέλος πήρε φωτιά (λαμπάδιασε κυριολεκτικά ) έξω από την ανθοκομική έκθεση της Βάρκιζας (ευτυχως ο κουβάς με τα χόρτα ήταν τίγκα στο νερό και το σβήσαμε) ...

    το πήγα στο μάστορα και του το χάρισα ...λήξης ...


  2. #32
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    Το pantah που είχα θα το δείς πλέον αν κοιτάξεις προσεκτικά σε κάνα τηγάνι tefal μήπως γράφει Ducati Meccanica SpA στο πλάι ... όποτε χτύπαγα γκόμενα με άφηνε στου διαόλου τη μάνα ...στο τέλος πήρε φωτιά (λαμπάδιασε κυριολεκτικά ) έξω από την ανθοκομική έκθεση της Βάρκιζας (ευτυχως ο κουβάς με τα χόρτα ήταν τίγκα στο νερό και το σβήσαμε) ...

    το πήγα στο μάστορα και του το χάρισα ...λήξης ...


  3. #33
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Εμενα κοπανουσε η αλλαγη απο πρωτη σε δευτερα.Μονο οταν του εκανα το service και του εβαζα φρεσκα λαδακια εστρωνε καπως η κατασταση οχι για πολυ ομως.Μιλαω για το 600.Αλλα και το 620 που ειχα οδηγησει το χαρακτηριστικο "γκουπ" ηταν εκει ενωμενο δυνατο!!!

  4. #34
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    έχω ανεβάσει και κάτι ωραίες φώτος στα ducatia μας ...
    δε θα πει κανείς τη γνώμη του ;

    χεχε

  5. #35
    Το μηχανακι το πηγα και σε μηχανικο και μου ειπε πως ο κινητηρας του ακουγεται καλα, ουτε ακουει να χτυπαει κατι στο desmo. Θελει ποιο μετα μια δισκοπλακα πισω, μαλλον τσιμουχες στα καλαμια, εχει καποια χτυπηματα το μηχανακι απο πεσιματακια κλπ αλλα γενικα δεν βλεπει κατι ιδιαιτερο. Το σασμαν ειναι οκ.Το μαγαζι μου ειπε πως θα μου δωσει και 6 μηνες εγγυηση για τα μηχανικα μερη αν παθουνε κατι αν βεβαια δεν ευθυνομαι εγω και θα φτιαξει το ντεποζιτο που σταζει. Η τιμη παραμενει στα 2000 ευρω. Λετε να το παρω η θα γινω ο καλητερος φιλος του μαστορα και στο τελος θα το πεταξω? Ειμαι σε μεγαλο διλημα. Συγνωμη για το πριξιμο, ευχαριστω παντως ολους σας για τις απαντησεις μεχρι τωρα.

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Εγω ετσι απλα θα πω μια αποψη χωρις επιχειρημα. Μια απλη ψηφο δηλαδη θα ριξω.
    Μη το παρεις.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Ducati Monster 600 1998-2000
    από mastermastoras στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2004, 11:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF