Σελίδα 11 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 163 από 163

Θέμα: Leo na paro kai go mia Afrikana siga siga. Ta fota sas loipon

  1. #151
    http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=202624
    οδοιπορποκο με τι ???????????? ειπε κανεισ τιποτα ??????????ε?????????????? ολα τα φτιαξιματα on the road






    φευγω γειααααααα χαρααααααααα

  2. #152
    α ξεχασα δεν υπαρχει ιχνος απο μπιμπλικια djdidj dded oosjs kmkmw iisp iimkm

    aleiteia σκετη το αφιερωνο στους αθεραπευτους ρομαντικους ταξιδιωτες του ειδους

  3. #153
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fz6man
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    357
    ρε φίλε γιατι δεν αγοραζεις ενα vstorm ?
    το καλυτερο ταξιδι ειναι αυτο που δεν καναμε ακόμα!

  4. #154
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    εαν στα ματια σου εστω και σταματημενω σε ταξιδευει , εαν νομιζεις οτι σε καθε σου βολτα ειναι σαν την πρωτη μερα που το καβαλησες , τελος .... αυτη ειναι η μηχανη σου τωρα τα αλλα που λεεω εγω και ο καθενας περισευουν ...αυτο ειναι το κριτιριο μου μπορει να κανω λαθος.....το νου ομως εαν περιμενεισ πολλα απο αυτην την μηχανη το μετα...????????????τα λεμε φιλτατε κλαψ κλαψ .........
    Εδώ συμφωνώ και επαυξάνω. Αν και εκείνο το τελευταίο για το μετά δεν το κατάλαβα.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=202624
    οδοιπορποκο με τι ???????????? ειπε κανεισ τιποτα ??????????ε?????????????? ολα τα φτιαξιματα on the road

    φευγω γειααααααα χαρααααααααα
    Τουλάχιστον σταματούσε ή τα έφτιαχνε εν κινήση?


    Αυτή η μηχανή δεν θα πάψει ποτέ να κάνει ένα πράγμα. Να σε ταξιδεύει.
    Sent from me using a computer.

  5. #155

    GEO

    ΦΙΛΕ DAZ EISAI ΚΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΠΕΣΤΟ ΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Α ΡΕ ΠΑΤΡΙΔΟΥΛΑ................:ΚΕΡΝΑΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΩ ΕΠΑΝΩ

  6. #156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059

    Re: GEO

    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    ΦΙΛΕ DAZ EISAI ΚΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΠΕΣΤΟ ΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Α ΡΕ ΠΑΤΡΙΔΟΥΛΑ................:ΚΕΡΝΑΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΩ ΕΠΑΝΩ






    ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ με ένα Λάμδα... γιαλαντζί Σαλλονικιός είναι.
    Με τη μοτοσικλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί

    Άντε γεια... Blog

  7. #157

    GEO

    KAI EΣΥ VALE ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΛΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ?????/ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑ ΚΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΛΛΑΝΤΖΙ ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΣΑΛΛΟΝΙΚΙΟΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

  8. #158
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780

    Re: Re: GEO

    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    ΦΙΛΕ DAZ EISAI ΚΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΠΕΣΤΟ ΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Α ΡΕ ΠΑΤΡΙΔΟΥΛΑ................:ΚΕΡΝΑΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΩ ΕΠΑΝΩ
    Στη Θεσσαλονίκη μένω αλλά είμαι καταβλακιώτης. Ανέβα εσύ Θεσσαλονίκη και κερνάω εγώ τις μπύρες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
    ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ με ένα Λάμδα... γιαλαντζί Σαλλονικιός είναι.
    Τώρα που άρχισα και εγώ να ξεχωρίζω τα σαντουιτς από τα τοστ και μπορώ να παραγγέλνω χωρίς να περιμένω εκπλήξεις είμαι ευτυχισμένος ότι και να λες εσύ.
    Sent from me using a computer.

  9. #159
    ΩΡΑΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΕΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΙ

  10. #160
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    ΩΡΑΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΕΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΙ
    Ε ναι.. Μη βγούμε και εκτός θέματος.

    Πριν λίγο διάβασα το θρεντ απ' την αρχή, γιατί άρχισα να το παρακολουθούσα απ' τη στιγμή που το επανέφερες εσύ, και πρέπει να δώσουμε μια απάντηση στο παιδί που το άνοιξε. Έστω και με 11 μήνες καθηστέρηση.
    Sent from me using a computer.

  11. #161
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Double post sorry.

    Προσπαθώ να φτάσω το captain αλλά έχω πολύ δρόμο ακόμα.
    Sent from me using a computer.

  12. #162
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΣΤΗΡΩΜΕΝΗ .....................ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ?? ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΙΖΑΗΝ ΜΥΓΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ADVENTURE MOTO ΑΛΛΙΩΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ? ???? ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ. ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΤΟΥ PARIS DAKAR ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΡΑΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ...........

  13. #163
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΣΤΗΡΩΜΕΝΗ .....................ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ?? ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΙΖΑΗΝ ΜΥΓΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ADVENTURE MOTO ΑΛΛΙΩΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ? ???? ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ. ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΤΟΥ PARIS DAKAR ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΡΑΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ...........
    Γουστάρεις αντιπαραθεσούλα ε?
    Sent from me using a computer.

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011

Παρόμοια θέματα

  1. Thelo na paro mpotes....
    από Spike στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2010, 18:59
  2. Eimai neos kai 8elo na paro mixani kali kai na me pigeni
    από Dantex17 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2008, 21:23
  3. HELP!!!Thelo na paro SM...Den 3ero TI?
    από Tronic_Plasma στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2005, 22:09
  4. Kai meta moy lene na Paro aytokinito...
    από jp79 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2005, 08:16
  5. gia na gelasoume kai ligo.....
    από ctpanoramix στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 12:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF