Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 101 από 101

Θέμα: ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΟΣ - Tiger 900, Varadero, Tdm ή Afrika

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2653050_3_b.jpg 
Προβολές:	322 
Μέγεθος:	46,4 KB 
ID:	315734π.χ ενας καθαρος τιγρης με καινουργιο κομπλερ μιζας πωλειται στην τιμη των 1400 ευρω απο αντιπροσωπο.Για να διαψευσω οσους λενε οτι δεν βρισκης με 1800.

  2. #92
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟ ΠΑΝ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΑΜΜΕΣΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΣΤΟΝ ΤΙΓΡΗ ΤΟΥ 93 ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΓΡΗ ΤΟΥ 96 ΟΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ.ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΤΟ ΣΤΟ ΚΑΡ.ΤΖΙ.ΑΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.ΔΛΔ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΑΝ ΠΟΥΛΗΣΗΣ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΤΗΜΙΣΩ ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΕΤΣΙ.ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΧΟΝΤΕ ΚΑΘΕ ΕΛΕΧΓΟ.
    Δεν σε περασα για ασχετο ,ρε φιλε.Αναφερομουνα σε φιλο που σου προτεινε κατι τετοιο και ειπα οτι σε αυτα τα λεφτα δυσκολα θα εχεις και την πιτα ακεραια και τον σκυλο χορτατο.

    Επισης δεν λεω κανεναν απατεωνα,οι περισσοτεροι ομως, λενε τουλαχιστον την μιση αληθεια.
    Ο φιλος που βαζει αυτη την αγγελια http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4599457/ λεει αληθεια?Δεν τον λεω απατεωνα,αλλα "ολιγον ψευτη" θα τον πω.Στη φωτο ειναι μοντελο του 95 και το 5000 χλμ σημαινει οτι εκανε 300 χλμμ τον χρονο.Αν τον αδικω ζηταω συγνωμη προκαταβολικα.

    Εγω οσες φορες εβαλα μηχανη για πωληση στο car.gr ειπα ολη την αληθεια για την κατασταση της μηχανης που πουλουσα,γιατι ετσι το θεωρησα σωστο.Μακαρι να το θεωρουσε σωστο και να το εφαρμοζε και ο προηγουμενος ιδιοκτητης που μου πουλησε παλιοτερα μια ιδια μοτο (bmw f650).Θα με γλυτωνε απο πολλη φασαρια και εξοδα.Ευτυχως πιανει το χερι μου.Τωρα αν εσυ πιστευεις αυτα που γραφουνε,δεν ειναι δικο μου θεμα,δικα σου ειναι τα λεφτα.

    Με καλη προθεση εγραψα οτι εγραψα.Λυπαμαι αν θεωρησες οτι σε υποτιμησα.

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Δεν σε περασα για ασχετο ,ρε φιλε.Αναφερομουνα σε φιλο που σου προτεινε κατι τετοιο και ειπα οτι σε αυτα τα λεφτα δυσκολα θα εχεις και την πιτα ακεραια και τον σκυλο χορτατο.

    Επισης δεν λεω κανεναν απατεωνα,οι περισσοτεροι ομως, λενε τουλαχιστον την μιση αληθεια.
    Ο φιλος που βαζει αυτη την αγγελια http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4599457/ λεει αληθεια?Δεν τον λεω απατεωνα,αλλα "ολιγον ψευτη" θα τον πω.Στη φωτο ειναι μοντελο του 95 και το 5000 χλμ σημαινει οτι εκανε 300 χλμμ τον χρονο.Αν τον αδικω ζηταω συγνωμη προκαταβολικα.

    Εγω οσες φορες εβαλα μηχανη για πωληση στο car.gr ειπα ολη την αληθεια για την κατασταση της μηχανης που πουλουσα,γιατι ετσι το θεωρησα σωστο.Μακαρι να το θεωρουσε σωστο και να το εφαρμοζε και ο προηγουμενος ιδιοκτητης που μου πουλησε παλιοτερα μια ιδια μοτο (bmw f650).Θα με γλυτωνε απο πολλη φασαρια και εξοδα.Ευτυχως πιανει το χερι μου.Τωρα αν εσυ πιστευεις αυτα που γραφουνε,δεν ειναι δικο μου θεμα,δικα σου ειναι τα λεφτα.

    Με καλη προθεση εγραψα οτι εγραψα.Λυπαμαι αν θεωρησες οτι σε υποτιμησα.
    σε ευχαριστω δεν σε παρεξηγησα.Με συγχωρης

  4. #94
    Ταλαιπωρημενο Μελος
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    38
    Οι Αγγλοι ασθενεις ειναι μια χαρα ......και πουλιονται σε καλες τιμες ...μετα απο 30000κμ (τον αγορασα με 65000 και τωρα εχει 95000 ) που εκανα σε ενα μεταχειρισμενο τιγρη που αγορασα το 12, ολο κι ολο πληρωσα εναν πολ/στη . η καταναλωση σε χρηση ΑΘΗΝΑ ΩΡΩΠΟ τους τελευταιους μηνες κυμαινεται στα 5λιτρα/100κμ.

    ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ και το φωναζει .....ισως εκει ειναι το θεματακι του και στο ψηλο κεντρο βαρους .....στην οδηγηση δεν φαινεται ...στην μανουβρα ομως ειναι δραμα ..και ειμαι 1.90.


    Δυστυχως ειμαστε μακρια.....

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από relis Προβολή μηνύματος
    Οι Αγγλοι ασθενεις ειναι μια χαρα ......και πουλιονται σε καλες τιμες ...μετα απο 30000κμ (τον αγορασα με 65000 και τωρα εχει 95000 ) που εκανα σε ενα μεταχειρισμενο τιγρη που αγορασα το 12, ολο κι ολο πληρωσα εναν πολ/στη . η καταναλωση σε χρηση ΑΘΗΝΑ ΩΡΩΠΟ τους τελευταιους μηνες κυμαινεται στα 5λιτρα/100κμ.

    ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ και το φωναζει .....ισως εκει ειναι το θεματακι του και στο ψηλο κεντρο βαρους .....στην οδηγηση δεν φαινεται ...στην μανουβρα ομως ειναι δραμα ..και ειμαι 1.90.


    Δυστυχως ειμαστε μακρια.....
    Σε ευχαριστω για χρησιμες ινφο σου

  6. #96
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2653050_3_b.jpg 
Προβολές:	322 
Μέγεθος:	46,4 KB 
ID:	315734π.χ ενας καθαρος τιγρης με καινουργιο κομπλερ μιζας πωλειται στην τιμη των 1400 ευρω απο αντιπροσωπο.Για να διαψευσω οσους λενε οτι δεν βρισκης με 1800.
    Αυτο το μοντελο εχει οντως πολυ βαρος ψηλα. Αν το ειδες απο κοντα, καβαλα το.

  7. #97
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    τελικα,καταληξες;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #98
    φιλε κανα v-strom εχεις σκεφτει αν σου κανει ?
    η πισω αναρτηση ειναι πληρως ρυθμιζομενη και φερνεις τη μηχανη στα μετρα σου!!!
    RIDE THE WIND...RIDE FREE !!!

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.866
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EL GATO NEGRO Προβολή μηνύματος
    φιλε κανα v-strom εχεις σκεφτει αν σου κανει ?
    η πισω αναρτηση ειναι πληρως ρυθμιζομενη και φερνεις τη μηχανη στα μετρα σου!!!

    Ποια πισω αναρτηση;;;;






  10. #100
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.368
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Ποια πισω αναρτηση;;;;





    για το καινουριο λεει ρε! το παλιο ουτε καν το ξερει!

    ρε ψιψινα αραπινα κι εσυ διευκρινηζε για ποια γενια στρωμα μιλας, γιατι ολοι νομιζουν οτι λες για το πρωτο και επειδη εχουν γραφτει αρκετες παπαριες για δαυτο εδω μεσα, (τελικη μαχητικου κτλ...) θα σε παρουν στο ψιλο...

  11. #101
    οκ thanks mikes....δεν ηξερα οτι το παλιο δεν ρυθμιζετε....
    RIDE THE WIND...RIDE FREE !!!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Πληροφορίες για TRIUMPH TIGER 900 '98
    από dolphincry78 στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2005, 00:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF