Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: TankBag

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της nikoloul
    Εγγραφή
    03/11/2014
    Μηνύματα
    60

    TankBag

    Μια χαζή ερώτηση... Τα μαγνητικά tankbag μπορώ να τα εφαρμόσω το ίδιο καλά πάνω στο δερμάτινο tankcover της Bagster (αν έχουν δλδ ιμάντες);;; Ή πρέπει να πάρω αυτά που είναι χωρίς μαγνήτες;;;

  2. #2
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    πανω στο δερμα της bagster μπορουν να μπουν τανκμπαγκ μονο της ιδιας εταιριας.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  3. #3
    Νομίζω ότι το δέρμα δεν θα αφήνει τον μαγνήτη να κολλήσει σωστά, ακόμα και αν είναι δυνατός.
    Μπορείς φαντάζομαι να βάλεις το τάνκμπαγκ και να το δέσεις με λάστιχο/χταπόδι χρησιμοποιώντας τις αγκράφες του μπάγκστερ για να το αγκυρώσεις, άκομψο μεν, τη δουλειά σου θα την κάνεις δε.

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της nikoloul
    Εγγραφή
    03/11/2014
    Μηνύματα
    60
    Μάλιστα...

    Οπότε ή παίρνω tankbag της bagster , ή βγάζω το bagster και βάζω ότι θέλω, ή βάζω κάτι στην ουρά, με δίχτυ ή χωρίς...


    Καμιά πρόταση για κάτι σχετικά μεγάλο (>30 lt) και φτηνό (όχι bagster) μπορεί να προτείνει κάποιος;

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    εμένα ενδιάμεσα έχει πλαστικό κέλυφος το ντεπόζιτο μου και μπαίνει ΑΝΕΤΑ μαγνητικό σακίδιο tankbag γιατί να μην μπορεί να περάσει και το δέρμα;

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikoloul Προβολή μηνύματος
    Μάλιστα...

    Οπότε ή παίρνω tankbag της bagster , ή βγάζω το bagster και βάζω ότι θέλω, ή βάζω κάτι στην ουρά, με δίχτυ ή χωρίς...


    Καμιά πρόταση για κάτι σχετικά μεγάλο (>30 lt) και φτηνό (όχι bagster) μπορεί να προτείνει κάποιος;
    Δες για έναν HDP στην/στα Φιλαδέλφεια, οδός Ανακούς νομίζω είναι, φτιάχνει ένα μπάγκστερ που δένει στις βάσεις από τα μπάγκστερ τα γαλλικά, από τιμές δεν θυμάμαι, ίσως κανένα 60άρι; Απλά δεν είχε το αδιάβροχο κάλυμμα που δίνει η γαλλική εταιρία με τα δικά της. Ποιοτικά πάντως ήταν ΟΚ.

Παρόμοια θέματα

  1. Βαλίτσες και tankbag για CBF-250
    από ThM στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2014, 20:23
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2005, 09:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF