Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Πυρηναια....

  1. #1

    Πυρηναια....

    Λοιπον παιδια,μετα απο 3 φορες στις αλπεις,και αφου εκανα σχεδον το 90% απο τα passes θελω να ψαχτω για πυρηναια αλλα δεν ξερω τι θα βρω εκει,ουτε τι λεει ουτε τι ειναι τουριστικα ωραιαο ουτε τιποτα,και δεν γουσταρω και τους Γαλλους απο την αλπικη εμπειρια μου καθολου,χαλια δρομοι σε σχεση με Αυστρια-Ιταλια-Γερμανια και ψιλομαλακολαος....αξιζει σαν δρομος διαδρομη τουρισμο? οποιοσδηποτε εχει εμπειρια παρακαλω βοηθεια και κερναω και καφεδακι
    The precious made me do it...

  2. #2
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Θα σου μείνουν αξέχαστα

    http://www.moto.gr/forums/showthread...BA%CE%BF%CF%8D

  3. #3
    Εχω διαβασει το ταξιδιωτικο σας παιδια απειρες φορες απο το 2010 που βγηκα πρωτη φορα Ευρωπη.....σε σχεση με το....B11 στη Γερμανια,το grossglockner,το nockalmstrasse τι λεει εκει η ασφαλτος,γιατι αν ειναι σαν τις Γαλλικες αλπεις κλαφτα,προτιμω να κανω το Ιτεα Γαλαξιδι που ειναι το καλυτερο στροφιλικι που εχει δει στη ζωη μου να μην μπαινω και σε εξοδα
    The precious made me do it...

  4. #4
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Drake21 Προβολή μηνύματος
    Εχω διαβασει το ταξιδιωτικο σας παιδια απειρες φορες απο το 2010 που βγηκα πρωτη φορα Ευρωπη.....σε σχεση με το....B11 στη Γερμανια,το grossglockner,το nockalmstrasse τι λεει εκει η ασφαλτος,γιατι αν ειναι σαν τις Γαλλικες αλπεις κλαφτα,προτιμω να κανω το Ιτεα Γαλαξιδι που ειναι το καλυτερο στροφιλικι που εχει δει στη ζωη μου να μην μπαινω και σε εξοδα
    Στους μικρούς επαρχιακούς ειδικά στο έδαφος της Ισπανίας, ήταν κάπως σπασμένη η άσφαλτος σε μερικά σημεία. Από μεριά Γαλλίας, Ανδόρας, χαλί.

  5. #5
    Ετσι μπραβο,φτιαχτε με λεμε

    Οποιος ξερει οτι ξερει ας αρχισει να λεει,και μπορουμε να βρεθουμε και για καφεδακο για παραπανω πληροφοριες ...
    The precious made me do it...

  6. #6
    Κανω ενα Up παιδια,κερναω καφεδακο για πληροφοριες...
    The precious made me do it...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 243
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2019, 09:29
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2011, 18:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF