Σελίδα 10 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 251

Θέμα: Συσχετισμοί αεροπορικων δυνάμεων στο Αιγαίο και Μ. Ανατολή.

  1. #136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    +∞

    Ήμαρτον δηλαδή, λες και έχουμε καμιά υποχρέωση να ξυπνάμε με κάνα οπλοπολυβόλο αγκαλιά το πρωί και να βγαίνουμε για βολές

    Δηλαδή τι μπορούμε, ή καλύτερα πρέπει να κάνουμε σαν απλοί πολίτες, για πείτε μας και εσείς που λέτε ότι κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου...
    Τίποτα ρε Αριστείδη. Ντύσου Αγιος Βασίλης και μοίρασε μπουγάτσες αν σε χαλάει η κουβέντα. Λες και ζήτησε κάποιος να ΚΑΝΕΤΕ/ΚΑΝΟΥΜΕ κάτι.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #137
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Τίποτα ρε Αριστείδη. Ντύσου Αγιος Βασίλης και μοίρασε μπουγάτσες αν σε χαλάει η κουβέντα. Λες και ζήτησε κάποιος να ΚΑΝΕΤΕ/ΚΑΝΟΥΜΕ κάτι.
    Δηλαδή αν με ενοχλεί να διαβάζω μλκίες απαγορεύεται να το πω ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  3. #138
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή αν με ενοχλεί να διαβάζω μλκίες απαγορεύεται να το πω ;
    Εξαρτάται σε ποιόν τον λες.

    Τώρα, το γιατί νοιώθεις την ανάγκη να πεις πως λέμε μαλακίες σε κάτι που προφανώς δεν σε αφορά δεν κατάλαβα, αλλά οκ. Δεν θα χαλάσω και την μέρα μου κιόλας.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #139
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Εξαρτάται σε ποιόν τον λες.

    Τώρα, το γιατί νοιώθεις την ανάγκη να πεις πως λέμε μαλακίες σε κάτι που προφανώς δεν σε αφορά δεν κατάλαβα, αλλά οκ. Δεν θα χαλάσω και την μέρα μου κιόλας.
    Σε όσους τις γράφουν, προφανώς

    Προφανώς και με αφορά η εδαφική ακεραιότητα της χώρας μου, αλλά από εκεί και πέρα ατάκες του στυλ

    "Τυριά ξυπνάτε γιατί θα σας φάνε οι βλάχοι" μου φαίνονται γελοίες, λες και μπορώ να βγάλω το καραούλι του παππού και να πάω να την στήσω στα Ελληνοαλβανικά...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #140
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.475
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Να κλείσουμε οθόνες, τάμπλετ, κινητά, να βάλουμε φρένο στην πνευματική μας αποχαύνωση, να ξεκινήσουμε να μαθαίνουμε τη σωστή ιστορία του τόπου και όχι μόνο, από διάφορες πηγές, να γίνουμε ενεργητικότεροι πολίτες, να έχουμε και να απαιτούμε σωστή πληροφόρηση, αλλά κυρίως να είμαστε αυτόφωτοι, επαρκείς, πληροφορημένοι και ''σωστοί'' πολίτες προς το ευρύτερο κοινωνικό σύνολο και να μετριάσουμε τον ατομικισμό μας.
    και να οδηγαμε μονο HONDA (βασικο αυτο)

  6. #141
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Εγώ πάλι απ ότι έχω καταλάβει το μυστικό τις ευτυχίας είναι ένα.


    Τα τρία πιθηκάκια.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  7. #142
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάλι απ ότι έχω καταλάβει το μυστικό τις ευτυχίας είναι ένα.


    Τα τρία πιθηκάκια.
    Τρία ήντουσαν αλλά όχι πιθηκάκια.

  8. #143
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Σε όσους τις γράφουν, προφανώς

    Προφανώς και με αφορά η εδαφική ακεραιότητα της χώρας μου, αλλά από εκεί και πέρα ατάκες του στυλ

    "Τυριά ξυπνάτε γιατί θα σας φάνε οι βλάχοι" μου φαίνονται γελοίες, λες και μπορώ να βγάλω το καραούλι του παππού και να πάω να την στήσω στα Ελληνοαλβανικά...
    Μεταξύ του Γκρά του παππού σου, και της φανουρόπιτας στον Άι-Φανούρη να μην μας βρει κακό, υπάρχει και η μέση οδός του να ξέρεις τι γίνεται γύρω σου.
    Είναι της μόδας οι πεφτοσυννεφάκηδες, αλλά πολύ passé ρε μαν.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #144
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Μεταξύ του Γκρά του παππού σου, και της φανουρόπιτας στον Άι-Φανούρη να μην μας βρει κακό, υπάρχει και η μέση οδός του να ξέρεις τι γίνεται γύρω σου.
    Είναι της μόδας οι πεφτοσυννεφάκηδες, αλλά πολύ passé ρε μαν.
    Ειλικρινά δε ξέρω τι να απαντήσω στο ακλόνητο επιχείρημα του "να ξέρεις τι γίνεται γύρω σου"

    Τη γνώση την χρησιμοποιείς για να προβαίνεις σε περαιτέρω ενέργειες.

    Η γνώση για τη γνώση είναι άχρηστη, και η μόνη λύση που προσωπικά βλέπω σαν αντιμετώπιση της εν γένει κατάστασης της χώρας είναι βαλιτσούλα και τον πούλο

    Από εκεί και πέρα, όσοι δεν έχουμε επιλέξει την παραπάνω αντιμετώπιση, προφανώς και γνωρίζουμε το τι γίνεται γύρω μας, όμως δε νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε και πολλά για να τα αναστρέψουμε...


    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #145
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Σε όσους τις γράφουν, προφανώς

    Προφανώς και με αφορά η εδαφική ακεραιότητα της χώρας μου, αλλά από εκεί και πέρα ατάκες του στυλ

    "Τυριά ξυπνάτε γιατί θα σας φάνε οι βλάχοι" μου φαίνονται γελοίες, λες και μπορώ να βγάλω το καραούλι του παππού και να πάω να την στήσω στα Ελληνοαλβανικά...
    Για την οποία όμως δεν θες να ασχολείσαι ιδιαίτερα, εκτός αν το κάνεις και απλά περασες από εδώ να πεις ότι γράφονται μαλακίες.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #146
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Για την οποία όμως δεν θες να ασχολείσαι ιδιαίτερα, εκτός αν το κάνεις και απλά περασες από εδώ να πεις ότι γράφονται μαλακίες.
    Για πες μου λοιπόν εσύ τον τρόπο με τον οποίο θα μπορούσα να ασχοληθώ πιο ενδελεχώς...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  12. #147
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Ειλικρινά δε ξέρω τι να απαντήσω στο ακλόνητο επιχείρημα του "να ξέρεις τι γίνεται γύρω σου"

    Τη γνώση την χρησιμοποιείς για να προβαίνεις σε περαιτέρω ενέργειες.

    Η γνώση για τη γνώση είναι άχρηστη,
    Εγώ να δεις τι βραχυκύκλωμα έφαγα με το ακλόνητο επιχείρημα "Η γνώση για τη γνώση είναι άχρηστη"...

    Speechless που λέει και η Θώδη. Για κουβέντες μεγάλων ανδρών πάει σούμπιτη.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #148
    Ναι , ολοι κοιμωμαστε τον υπνο του δικαιου και ας μας φωναζουν ΕΓΕΡΘΟΥΤΟΥ…
    Ολοι επιβουλευονται τον ορθοδοξη περιουσια πατριδουλα μας και εχουμε γεμισει πραΧτορες
    Όταν κάνουμε όμως εμεις μλκιες , ειμαστε παλληκαρια ..
    ΜΑΒΗ ,ΠΑΣΥΒΑ,ΣΦΕΒΑ… χρηματοδοτηση Μπερισα …κλπ

    Αν θελετε να παρετε τα ντουφεκια , να τα παρετε και να καθαρισετε καθε μαλακα εθνικιστη σε Ελλαδα , Τουρκια , Αλβανια , σκοπια..

    Αυτοι είναι το προβλημα , αυτοι ουρλιαζουν για πολεμους και αιματα, αυτοι θα στησουν πρωτοι κ@λο όταν πεσει η πρωτη ντουφεκια ,αυτοι θα παρουν πρωτοι τον πουλο , αυτοι θα αφησουν τους μαλακες να σφαζονται , αυτοι θα γυρισουν πισω ζωντανοι με παρασημα να καταθεσουν στεφανι στον αγνωστο μαλακα..

  14. #149
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Εγώ να δεις τι βραχυκύκλωμα έφαγα με το ακλόνητο επιχείρημα "Η γνώση για τη γνώση είναι άχρηστη"...

    Speechless που λέει και η Θώδη. Για κουβέντες μεγάλων ανδρών πάει σούμπιτη.
    Μερσί μποκούπ

    Να την βάλεις παρακαλώ μαζί με τον Αγιο Βασίλη με τις μπουγάτσες και τις φανουρόπιτες περικαλώ

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #150
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Ναι , ολοι κοιμωμαστε τον υπνο του δικαιου και ας μας φωναζουν ΕΓΕΡΘΟΥΤΟΥ…
    Ολοι επιβουλευονται τον ορθοδοξη περιουσια πατριδουλα μας και εχουμε γεμισει πραΧτορες
    Όταν κάνουμε όμως εμεις μλκιες , ειμαστε παλληκαρια ..
    ΜΑΒΗ ,ΠΑΣΥΒΑ,ΣΦΕΒΑ… χρηματοδοτηση Μπερισα …κλπ

    Αν θελετε να παρετε τα ντουφεκια , να τα παρετε και να καθαρισετε καθε μαλακα εθνικιστη σε Ελλαδα , Τουρκια , Αλβανια , σκοπια..

    Αυτοι είναι το προβλημα , αυτοι ουρλιαζουν για πολεμους και αιματα, αυτοι θα στησουν πρωτοι κ@λο όταν πεσει η πρωτη ντουφεκια ,αυτοι θα παρουν πρωτοι τον πουλο , αυτοι θα αφησουν τους μαλακες να σφαζονται , αυτοι θα γυρισουν πισω ζωντανοι με παρασημα να καταθεσουν στεφανι στον αγνωστο μαλακα..
    Ρε George...όλοι αυτοί οι παραπάνω μαλάκες, έχουν πάρει το πάνω χέρι αν δεν το έχεις καταλάβει. Εκτός και ζεις στο Βέλγιο, και το θέμα μας θα ήταν πως και εάν θα χωριστούν οι Βαλόνοι και οι Φλαμανδοί.

    Νταξ, πλάκα έχουν τα τσιτάτα του Αιγαίου που ανήκει στα ψάρια του, και οι πίπες των απανταχού διεθνιστών για τα ανοιχτά σύνορα παντού, την αγάπη των λαών που θέλει μόνο ειρήνη, αλλά οι μαλάκες εθνικιστές το πάνε γαμιώντας το θέμα, αν σας διαφεύγει.
    Και για να πετάς την ΜΑΒΗ και λοιπά ΚΑΠΗγκρουπάκια για να εξισώσεις κάτω από το ισοπεδωτικό "τα ίδια κάνουμε και εμείς" με την επίσημη συνεργασία του Ερτογάν με τους Γκρίζους Λύκους , μάλλον σου διαφεύγει.

    Εκτός και με κόβεις για εθνικιστή που τα λέω (και που κακώς τα γνωρίζω σύμφωνα με την ρήση του Αριστείδη), οπότε την κόβουμε την κουβέντα εδώ.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 10 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΠΟΚΑΛYΨΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
    από tai στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2006, 16:49
  2. Αλάτι στο δρόμο και ζάντα του Lc...
    από thander στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2006, 10:38
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2006, 21:10
  4. Abs στο 650 και στο 1000;;;
    από BANIAS στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2005, 23:12
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 15:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF