Σελίδα 101 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 519196979899100101102103104105106111 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.501 έως 1.515 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1501
    Σε είδα ΚΤΜ390 (μάλλον) με την ακράπα. Και σε είδα και μπλε Νόλαν κράνος με κάτι καρτουνοζωάκια. Και σε είδα κορμάρα απίθανη επάνω, δυσκολευόσουν λίγο με το σανδάλι στις ταχύτητες και το πρασινάκι πεντικιούρ ήταν σε κίνδυνο, αλλά δεν πειράζει, όλα καλά... Μπράβο για την επιλογή στο μοτόρι, καλές βόλτες. Και λιγότερο σφίξιμο στο τιμόνι βρε, θα στρίβει καλύτερα

  2. #1502
    οτι να'ναι μελος Το avatar του/της roukos_x
    Εγγραφή
    09/03/2014
    Μηνύματα
    383
    εθεαθη kawasaki zrx 1200 πρωι πρωι παρκαρισμενο στην ερυθραια.
    ξαφνικα ειδα την κωλαρα του στα μουτρα μου κ εψαχνα να δω τι ειναι...
    1200 εγραφε...
    μαυρο, γυαλισμενο...
    παλι καλα που δεν το ειδα απο μπροστα..
    ααααααχ....:a07:

  3. #1503
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    σε ειδα μεσηλικα με το fazer 600 να εχεις βγαλει τα τελικα απτην ουρα και να τα τα εχεις βαλει κατω απτο μοτερ!!!!
    wtf????
    Ενας με ενα σκουρο μπλε?Μου φανηκε οτι τον ειδα και εγω στην βενιζελου

  4. #1504
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Ενας με ενα σκουρο μπλε?Μου φανηκε οτι τον ειδα και εγω στην βενιζελου
    ooo yes!!!με μουστακι-μουσακι κατι τετοιο και ακρανοβιτς.τον πετυχα 2 φορες στο κεντρο.μια αγ νικολαου και μια κορινθου..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #1505
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    ooo yes!!!με μουστακι-μουσακι κατι τετοιο και ακρανοβιτς.τον πετυχα 2 φορες στο κεντρο.μια αγ νικολαου και μια κορινθου..
    Τον ειδα κ εγω τον αρχοντα της μοντας....

    Πλακα πλακα, απο μακρια ωραιο μου φανηκε χωρις τις εξατμισεις στην ουρα.... Τωρα απο κοντα..
    .............

  6. #1506
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Μουστακια χωρις κρανος το μαλλι κλοουν(μονο περιγραμμα και στην μεση τιποτα..) και ενα χαμογελο ο παιχτης με το τουμπανιασμα που ειχε κανει αλλο πραγμα ηταν μεστο νταλα ηλιο..

  7. #1507
    Μέλος Το avatar του/της db88
    Εγγραφή
    19/05/2014
    Μηνύματα
    29
    Σε ειδα PetranGR τελευταια στιγμη πανω στην Εγνατια ατο υψος του 424, ησουν σταματημενος μαζι με ενα scooter, το κουστουμι το konica βγαζει ματι. Αντε , παντα ορθιος.

  8. #1508
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από db88 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα PetranGR τελευταια στιγμη πανω στην Εγνατια ατο υψος του 424, ησουν σταματημενος μαζι με ενα scooter, το κουστουμι το konica βγαζει ματι. Αντε , παντα ορθιος.
    Με είδες; εγώ γιατί δεν σε είδα; τι μηχανή ;;; γιατί είδα αρκετές να περνάνε :P

  9. #1509
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    ειδα χθες την διαδρομη για Επιδαυρο...να στερειται "Παγκοσμιων" και να εχει γεμισει με Scooter καθε λογης κυβισμου...

  10. #1510
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Σε ειδα να τιναζεις το τσιγαρο απο το παραθυρο και οταν σε ρωτησα ''δεν εχει τασακι το αμαξι'' με κοιτουσες σαν χαζη...
    Σας ειδα στην Κηφισιας να σας σταματανε σε μπλοκο για κρανακι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  11. #1511
    Νέο μέλος Το avatar του/της ac9800pba
    Εγγραφή
    18/03/2014
    Μηνύματα
    4
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20140716_092716.jpg 
Προβολές:	530 
Μέγεθος:	81,1 KB 
ID:	320543

  12. #1512
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/04/2008
    Μηνύματα
    190
    Σε είδα βλάκα Ρεθυμνιώτη να με βρίζεις γιατι "ακουσον άκουσον" σταμάτησα σε διάβαση και εκανα νόημα στον παραπληγικό με το ηλεκτρικό καροτσάκι να περάσει !!!
    Και οταν πιο κάτω σε πρόλαβα μου είπες με καμάρι οτι έχεις επαγγελματικό δίπλωμα Ε' κατηγορίας(αρα ξέρεις να οδηγάς το sh150 ακράνωτος) και οτι δεν έιμαστε Αγγλία να σταματάμε στις διαβάσεις και οτι δεν είσαι αμάξι να σταματας στις διαβάσεις και γενικώς οτι παπαριά σου κατέβαινε στο μυαλό. Λες και με το τριαξονικό σου σεβάστηκες ποτέ κανέναν στο δρόμο οταν δεν σέβεσαι με το σκούτερ σου τον παραπληγικό!
    Ευχομαι να το διαβάζεις (αν και δεν νομίζω το μοτο να έχει τέτοιους ανάμεσα στα μέλη του) και όπως σου είπα οταν σε έβριζα, εύχομαι να μην βρεθεις ποτέ στη θεση του τετραπληγικού με το καροτσάκι.
    Σημερα ντράπηκα που είμαι Έλληνας,βλέπαν οι τουρίστες και κουνούσαν το κεφάλι, θέλουμε και τουρίστες στην Κρήτη.
    Ειλικρινα με τέτοια νεολαία ο τόπος δεν έχει ελπίδα!!

  13. #1513
    Σε είδα νέο βεστρομ χίλια σε μαύρο. Ο κάτοχος βέβαια ανεκδιήγητος, τούριστ στην αριστερή καμαρωτός σεινάμενος κουνάμενος, ευτυχώς και κρανωμένος και έκανε γρήγορα στο πλάι. Μαύρο δεν είν' κακό ή μάλλον δεν είναι ΤΟΣΟ κακό.

    Σε είδα ZRΧ1200s. Το ψαλίδι λίγο περίεργο με την μικρή διατομή και την ανάποδη γέφυρα, αλλά έβγαζε μιά μπρουταλιτέ το συνολάκι, λαχταριστό. Ο κάτοχος ευτραφέστατος και εννοείται ακράνωτος, ήταν και μιάς ηλικίας και αυτά τα κουβαδάκια δεν τα ήξερε από τα μικράτα του και δεν τους μιλάει ούτε τώρα...

  14. #1514
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Se eida na koboun ta sidera me troxo na se bgaloun apo to anapodogyrismeno amaksi sou sto jumbo thivon. Elpizo na einai ligotero sobara apo oti edeixne

  15. #1515
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε είδα benelli tornado στο κατέβα της κηφισίας σημερα κατα τις 5 στο ύψος της φιλοθέης.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF