Σελίδα 102 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 25292979899100101102103104105106107112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.516 έως 1.530 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1516
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Σε είδα γροθούλιο με το BMW R1200 RT στο φανάρι για την ανηφόρα του ΤΕΙ στο Ηράκλειο. Ήρθα δίπλα μου & αμέσως άρχισες τις ξερογκαζιές. Άναψε πράσινο και έφυγες σαν σε εκκίνηση ποδηλατικού γύρου της Γαλλίας. Η ανάρτηση σου άρχισε να χορεύει πεντοζάλη από τις λακούβες και τα σαμαράκια. & εκεί που πήγαινες έτοιμος να κατακτήσεις τη πρώτη ειδική, τσαφ Βόσκαρος με L200, σε στολίζει με όλους του Αγίους, Όσιους & Παρθένες των Βιβλίων.

    Εσύ, έχεις βάλει την ουρά στα σκέλια και λες μόνο, συγνώμη.... Κρίμα που κάρφωσες τη μαούνα σου πάνω στο L200 να δω και μερικές φάπες..

  2. #1517
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Σε είδα άγρυπνε φρουρέ του νόμου και της τάξης να έχεις γύρει στο τζάμι του συνοδηγού του αμεσοδρασίτικου octavia και να τον έχεις πάρει κανονικότατα 9 η ώρα το βράδυ...
    Έπρεπε να χω κάνα XR να σου σκάσω μια ξερή δίπλα στο τζάμι να έκοβα αντιδράσεις

  3. #1518
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε βλέπω τώρα από το γραφείο συμβάν στην γέφυρα της λένορμαν...πολύ αστυνομικοί,τοτα,περιπολικά,μηχανές και τα δυο ασθενοφορα ενώ έρχονταν μαλλικούβαρα να φευγουν μετά από φόρτωμα πολύ αργα και χωρις σειρήνες....μακάρι να βγώ ψεύτης και να έχει γλύτωσει όποιος και άν είναι....
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #1519
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    σε ειδα στο χαιδαρι και σου παραχωρησα την θεση μου,
    σε προσπέρασα μετα απο λίγο γιατι σταματισες να του την πεις του κουτακια γιατι άλλαξε λωρίδα και δεν έβγαλε ουτε φλας ουτε ειδε το βεσπακι,
    σε ξανα είδα στα διόδια στην Ελευσίνα εκει οπου δεν πλήρωσα και φεύγοντας εκανες και την σουζα σου,
    σε πλησίασα και σε χαιρέτισα καπως ετσι ανοίξαμε μαζί της μηχανες αλλα εγω έπρεπε να κόψω γιατι δεν ειχα και πολύ βενζινα

    ναι σε είδα ΔΙΑΣ, να είσαι ελεύθερος έστω για λίγα δευτερόλεπτα

    να μας προσέχεις και να προσέχεις !!!!!!!!!!!
    el Capitan

  5. #1520
    εγω πότε θα ξύσω γόνατο? Το avatar του/της PQC
    Εγγραφή
    20/01/2005
    Μηνύματα
    164
    Σε είδα το πρωί στην ερτ με το ροζ gsxr 1000. Μου έφτιαξες την μέρα.Τις ροζ εξατμίσεις που τις βρήκες?
    Αν δείτε ένα μαύρο κόκκινο fazer 1000 να περνάει τάπα στην στροφή ξύνωντας μασπίεδες, αυτιά και γόνατα σίγουρα δεν είμαι εγώ

  6. #1521
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα (την προηγουμενη Κυριακη) με το Ducati 888 (?) στην Επιδαυρο, να μοιαζει λες και μολις εχει βγει απο καποια εκθεση!
    Ημουν με συνεπιβατη, στην επιστροφη με περασες 3 φορες χωρις να σε εχω περασει καμια (!!! που κρυβωσουν?), στο φαναρι στον Ισθμο εστριψα πισω σου και καπου μεσα στην Κορινθο σε εχασα. Καλους δρομους!

  7. #1522
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Είδα δύο διαφορετικά 748 χθες βράδυ
    Give me fuel, Give me fire

  8. #1523
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.973
    Σας είδα μαλακισμένα με τα ποδήλατα στην έξοδο της Κορίνθου για την Εθνική Κορίνθου-Πατρών στη μέση του δρόμου να παίζεται κλωτσιές πάνω στα ποδήλατα με αποτέλεσμα ο ένας να πέσει σε χαντάκι και ο άλλος να σταματήσει σχεδόν μπροστά από τον προφυλακτήρα του αυτοκινήτου. Πηγαίντε ρε να μαλακιστείτε στο δωμάτιό σας που είναι ακίνδυνο!!!
    Σας είδα κι όλους εσάς χτες το βράδυ να κυκλοφορείτε νυχτιάτικα με σβηστά τα φώτα κι αναμμένα μόνο τα προβολάκια ομίχλης :a31: μπας και με το πούλ μούρ ξεπεράσετε το φαλλικό σας σύνδρομο. Επειδή δεν έχει ομίχλη μια καλή ιδέα είναι να βάλετε τα προβολάκια στον κώλο σας...

  9. #1524
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Λόγω επικαιρότητας (aka κωλόκαιρου):

    Έχω βαρεθεί να σε βλέπω (κυρίως) κάθε φορά που βρέχει, στην Αττική Οδό να πηγαίνεις με 80 στην αριστερή λωρίδα (συχνά και με το κινητό στο χέρι), και ειδικά σε μεγάλες τυφλές αριστερές στροφές.

    Θέλεις να τα πεις με την γκόμενα/γυναίκα/κολλητό/τάνα στο ροζ τηλέφωνο?
    Φοβάσαι ότι λόγω βροχής, άμα πας με πάνω από 80 (σε στροφή που μπαίνεις και με 380) θα σου φύγει το αμάξι και θα φέρει δέκα σβούρες και θα κλαίει η μάνα σου στο μνήμα?
    Είσαι κουρασμένος/βαριέσαι/θες να πας με το πάσο σου?

    Κανένα πρόβλημα. ΠΙΑΣΕ ΔΕΞΙΑ ΡΕ ΖΩΟ ! ! ! ! Πιάσε δεξιά και κάν'τα όλα αυτά εκεί.
    Το ξέχασες? Σου το θυμίζω με τον πιο προβλεπέ τρόπο. Σου ανάβω αριστερό φλας. Δεν παίρνεις χαμπάρι. Θες να σου παίξω και φώτα μπας και ξυπνήσεις? Χαλάλι σου. Και πάλι δε χαμπαριάζεις? Θες κόρνες που πιο πολύ θα ακούσω εγώ και τα δικά μου νεύρα θα σπάσω παρά τα δικά σου? Δε θα σου κάνω τη χάρη. Θα σε περάσω από δεξιά (άμα μπορώ κι αφού μου έχεις γαμήσει το ρυθμό που οδηγούσα), κι όταν θα δεις αυτό :a36: ή αυτό :a31: ή αυτό μη θυμώσεις. Να ευχαριστείς την Αττική Οδό που δεν έχει φανάρια για να σταματήσω δίπλα σου και να την πληρώσεις εσύ για όλους τους μαλάκες που έχω κινδυνέψει να εμβολίσω γιατί έκαναν την ίδια μαλακία με εσένα.

    Άει σιχτίρ πια. Όταν καβαλάμε μηχανή κινδυνεύουμε να μας σπάσετε τα κόκκαλα κι όταν καβαλάμε αμάξι κινδυνεύουμε να μας σπάσετε τα νεύρα.

  10. #1525
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Σε είδα ΚΤΜ Adv διπλό με βαλίτσες μέσα στη βροχή να περνάς ατάραχος το δρόμο για Δασύλλιο και σε χάρηκα!καλούς δρόμους!

  11. #1526
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα εχθές με την βροχή στον παλιό (επιστροφή Θήβας) στην Οινόη με το πορτοκαλί Adventure 990 και σε χάρηκα.Σου κόρναρα αλλά μάλλον δεν με άκουσες.Καλούς δρόμους!

    Σε είδα μούργο σήμερα στην καρότσα ενός φορτηγού να κοιτάς τα μηχανάκια που πέρνουσαν και έκανες και χαρακτιριστική κίνηση με το κεφάλι.Απίστευτη φάτσα.

    Σε είδα Επαρχία να ζείς με άλλους ρυθμούς στο σκ που πέρασε και γέμισα τις μπαταρίες μου! (και άρπαξα και κρύωμα )
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #1527
    με ειδα προχτε με τον τρελο χαμο να ειμαι μεσ' στα ΄μαξι αφου δεν με πηρε το ποταμι να καταληξω στον πειραια παλι καλα να λεμε...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  13. #1528
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα την περασμενη τεταρτη cbr 600f κοκκινο-μπλε-ασπρο με το αυτοκολητο που ειχε φτιαξει ο ντιμ του σιμοντσελι το νουμερο 58 στο αριστερο φερινγκ.ησουνα σταματημενος στο φαναρι της μεγ. αλεξανδρου ενω εγω ερχομουνα απο χανιων για να μπω ελ.βενιζελου στα συνορα κορυδαλλου-αγ. βαρβαρας-αιγαλεω.ποιος παλικαρος ηταν?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #1529
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.222
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα την περασμενη τεταρτη cbr 600f κοκκινο-μπλε-ασπρο με το αυτοκολητο που ειχε φτιαξει ο ντιμ του σιμοντσελι το νουμερο 58 στο αριστερο φερινγκ.ησουνα σταματημενος στο φαναρι της μεγ. αλεξανδρου ενω εγω ερχομουνα απο χανιων για να μπω ελ.βενιζελου στα συνορα κορυδαλλου-αγ. βαρβαρας-αιγαλεω.ποιος παλικαρος ηταν?
    Σε βλέπω trooper να μένεις στην γειτονιά μου, πως δεν σε έχω πετύχει ποτέ;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #1530
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Σε είδα με το TDM σου να φρενάρεις αδικαιολόγητα κάθε 10 μέτρα και να με καθυστερείς στη διήθηση, στη μισή Λαμπράκη, χωρίς να σου κόβει ότι υπάρχουν άνθρωποι που το κάνουν καλύτερα. Σε είδα, 2 φανάρια μετά, να ανοίγεις δυνατά το γκάζι, όταν πλέον αραίωσαν τα αυτοκίνητα και είδες ότι έκανα κίνηση να σε περάσω από την εξωτερική, πάνω στην αριστερή στροφή, πριν τις φυλακές. Όσο και να το ανοίξεις, αν είσαι χέστης, συμβαίνει αυτό που συνέβη. 200 μέτρα μετά, έκοψα κύριος, χώθηκα χαλαρά πίσω από το ταξί, για να στρίψω δεξιά στις φυλακές και πέρασες με απειλητικές κούφιες. 10 δευτερόλεπτα αργότερα. Κλαίω.
    Life begins at 45°.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF