Σελίδα 103 από 255 ΠρώτοΠρώτο ... 353939899100101102103104105106107108113153203 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.531 έως 1.545 από 3815

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΡΧΙΖΕΙ....ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ

  1. #1531
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    alximistis και P70...

    ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ...

    απο την αρχή της χρονιάς, λέω πως η ΑΕΚ δεν μου αρέσει.

    Είδατε αυτοματισμούς;
    Είδατε ταχύτητα;
    Είδατε μοντέρνο ποδόσφαιρο;

    ΝΑΙ... ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...

    αλλά όταν παίζει στην Ευρώπη που εκεί παίζουν μπάλα και οχι με το πουλάκι τους όπως οι υπόλοιπες ομάδες, με την ψυχή στο στόμα να περάσουμε στον επόμενο γύρο UEFA.

    Μην μπερδεύεται το τι κάνει στην Ελλάδα η ΑΕΚ με τις ομάδες φαντάσματα... Τέσσερα ντέρμπυ είχε και μόνο αυτό με τον ΆΡΗ πήρε και αυτό με καπρίτσιο της τύχης (autogoal).

    Με ΠΑΟ , ΟΣΦΠ, Αστέρα έχασε με συνοπτικές διαδικασίες.

    Αντίδραση της ΑΕΚ;... αυτό έλειπε... να καθόταν και στον αντίχειρα.

    Μια ομάδα που στο α ημίχρονο δεν έκανε ούτε μία ευκαιρία... στατιστικά δοσμένο!

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΛΑ... χέστηκα για την κούπα... το είπαμε! Αν συγκρίνετε οτι η ΑΕΚ παίζει μπάλα , επειδή είναι σε διαδικασία τίτλου... συγνώμη αλλά κάπου έχετε χάσει το νόημα.

    Για το θέμα "προπονητής εξέδρας"...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ... αλλά αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να κάνω κριτική σύμφωνα με αυτά που βλέπω. Και δεν είμαι "κωλοτούμπας". Αν παίξει καλά η ΑΕΚ δεν θεοποιώ καταστάσεις ,ούτε αφορίζω αν δεν το κάνει. Είπαμε...κριτική κάνουμε μιας και θέλουμε την ομάδα μας να παίζει μπάλα και οχι να σέρνεται στο γήπεδο!!!

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  2. #1532
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    alximistis και P70...

    ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ...

    απο την αρχή της χρονιάς, λέω πως η ΑΕΚ δεν μου αρέσει.

    Είδατε αυτοματισμούς;
    Είδατε ταχύτητα;
    Είδατε μοντέρνο ποδόσφαιρο;

    ΝΑΙ... ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...

    αλλά όταν παίζει στην Ευρώπη που εκεί παίζουν μπάλα και οχι με το πουλάκι τους όπως οι υπόλοιπες ομάδες, με την ψυχή στο στόμα να περάσουμε στον επόμενο γύρο UEFA.

    Μην μπερδεύεται το τι κάνει στην Ελλάδα η ΑΕΚ με τις ομάδες φαντάσματα... Τέσσερα ντέρμπυ είχε και μόνο αυτό με τον ΆΡΗ πήρε και αυτό με καπρίτσιο της τύχης (autogoal).

    Με ΠΑΟ , ΟΣΦΠ, Αστέρα έχασε με συνοπτικές διαδικασίες.

    Αντίδραση της ΑΕΚ;... αυτό έλειπε... να καθόταν και στον αντίχειρα.

    Μια ομάδα που στο α ημίχρονο δεν έκανε ούτε μία ευκαιρία... στατιστικά δοσμένο!

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΛΑ... χέστηκα για την κούπα... το είπαμε! Αν συγκρίνετε οτι η ΑΕΚ παίζει μπάλα , επειδή είναι σε διαδικασία τίτλου... συγνώμη αλλά κάπου έχετε χάσει το νόημα.

    Για το θέμα "προπονητής εξέδρας"...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ... αλλά αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να κάνω κριτική σύμφωνα με αυτά που βλέπω. Και δεν είμαι "κωλοτούμπας". Αν παίξει καλά η ΑΕΚ δεν θεοποιώ καταστάσεις ,ούτε αφορίζω αν δεν το κάνει. Είπαμε...κριτική κάνουμε μιας και θέλουμε την ομάδα μας να παίζει μπάλα και οχι να σέρνεται στο γήπεδο!!!

    Gandalf

    Δεν σε είπαμε κωλοτούμπα. Εγώ σου είπα ότι κάνεις όπως όλοι οι προπονητές της εξέδρας.
    Αλλά ας ξεκινήσουμε από το βασικό σηεμίο τςη διαφωνίας μας.
    ΠΟΥ σκατά είδες ότι η ΑΕΚ σέρνεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Αυτό είναι που με κάνει έξαλλο με σένα.
    Που σέρνεται ρε μάγε για όνομα του θεού!!! ΠΟΥ;;;;;;;;;;;
    ΜΟΝΟ με το βάζελο ναι το δέχομαι.
    Με το γαύρο παίξαμε σαφώς καλύτερα στο β ημίχρονο. Χέστηκα αν το παραδέχονται ή όχι. Η αλήθεια αυτή είναι.
    Στον Αστέρα "έπεσαν" όλοι. Και ο ο βάζελος και ο γαύρος και εμείς.
    Κι εμείς αντιδράσαμε με γκολ κιόλας. Το παλέψαμε.
    Πως το βλέπεις το σέρνεται;
    ΟΚ στην Ευρώπη ναι έχουμε άλλο πρόσωπο.
    Και μόλις χάσουμε... ξεκινάτε όλοι. Α ο Φερέρ α ο ένας α ο άλλος α η γκόμενα του Νικολαϊδη α η τρίχα του γυμναστή μας.
    Κατανοείς τι γίνεται φέτος; Αντιλαμβάνεσαι ότι πάμε με τα μπούνια για πρωτάθλημα χωρίς να έχουμε ούτε τους μισούς παίκτες του γαύρου; Ότι εμφανίζουμε ένα ικανοποιητικό σύνολο μάχιμο με πείσμα και είμαστε μόλις έναν πόντο πίσω από το γαύρο των καταπληκτικών ευρωπαϊκών εμφανίσεων και των Κοβάσεβιτς Γκαλέτι και Λούα Λούα τώρα και Μπελούτσι;
    Και λες ότι σερνόμαστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    έλα ρε μάγε πια! Λίγη αμεροληψία.

  3. #1533
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    αν θες εσυ να το πιστευεις αυτο καλα κάνεις και το πιστεύεις, κατα την δική μου άποψη πάλι δεν ήταν καθολου, διεκδικιση της μπάλας ειδα και τιποτα αλλο, στο αγγλικο πρωτάθλημα μάλιστα παίζει να έπερνε και κιτρινη ο καρα για θέατρο. επαφή υπάρχει αλλά αν δινόντουσταν αυτα πέναλτι θα έπρεπε να δίνονται 15 σε κάθε παιχνιδι ρε παιδια!!! ειναι και αντρικό άθλημα υποτίθεται υπάρχουν τζαρτζαρίσματα δεν ειναι μπάσκετ που με το που σε ακουμπήσει ο άλλος ειναι φαουλ.
    Ειναι πανομοιοτυπη φαση με την ανατροπη που ειχε κανει ο Κωνσταντινου (δεν θυμαμαι σε ποιον γαυρο) μεσα στην Λεωφορο....τοτε που επεσε το ξυλο στο τελος του αγωνα...με τον Ευθυμιαδη ντε!

    Τοτε δεν ειδα κανενα γαυρο να διαμαρτυρεται παντως...σημερα βγηκαν ολοι να πουν τις παπαριτσες τους...

    Εγω δεν σχολιασα αν ειναι η δεν ειναι πεναλτυ, σχολιασα το γεγονος οτι τετοιου ειδους φασεις ειναι κατα κανονα πεναλτυ αν ανατρεπεται παικτης των ΠΑΟ, ΑΕΚ και GAYρου και κατα κανονα παλι ειναι απλα τζαρτζαρισματα αν ανατρεπεται παικτης "μικρης" ομαδας.

    Αυτο ειπα και ειναι κατι το οποιο ισχυει και για τους τρεις του παλαι ποτε ΠΟΚ...

    Αν αυτη η φαση γινοταν στο επικειμενο ματς GAYρου - ΠΑΟ (η ακομα και η ακυρωση του ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΡΟΥ δευτερου γκολ του Ηρακλη ) θα ειχαμε να λεγαμε για κανα χρονο....

  4. #1534
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    alximistis...

    οι αριθμοί το λένε φίλε μου... οι αριθμοί...

    Δες τα στατιστικά του πρώτου ημιχρόνου με Αστέρα΄. Εντάξει καλή ομάδα, αλλά με μηδέν ευκαιρίες, ούτε με την Αρσεναλ να παίζαμε.

    Δες επίσης τα λάθη του αγώνα στο συγκεκριμένο παιχνίδι, ή στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

    Η ΑΕΚ δεν έχει ταχύτητα.. για αυτό και όπως σου είπα , χάσαμε στα 3 απο τα 4 ντέρμπυ.

    Τον Φερέρ δεν τον αφορίζω... αλλοίμονο...ούτε στο σιδεράκι απο τα γυαλιά του δεν φτάνει η ποδοσφαιρική μου γνώση σε σύγκριση. Απλά κριτικάρω αυτό που βλέπω στο γήπεδο όταν Τόζερ, Καφές, Ρίμπο, "πουλάνε" την μπάλα στο κέντρο και τρέχει πίσω όλη η ομάδα..

    Ή όταν γίνεται αιφνιδιασμός και αντί να φύγει με την μία η πάσα, την "τρενάρουν" στο κέντρο.

    Κάνε μου την χάρη και κάτσε μια μέρα και μέτρα πόσες πάσες κάνουν απο το κέντρο και μπροστά και αν περάσουν τις 2 επιτυχημένες, τότε θα σιωπήσω. Το έχω κάνει σε 3-4 παιχνίδια και πάντα το αποτέλεσμα είναι ίδιο.

    Στις φορές που δεν έγινε έτσι αλλά "έσπασαν" αυτό το παράδοξο ρεκόρ, γινόταν είτε ευκαιρία είτε goal.

    Στην φάση του 2ου goal με τον Aστέρα, πριν χάσει ακόμα ο Άλβεζ την μπάλα στο κέντρο ήταν εμφανές πως θα το τρώγαμε καθώς δεν υπήρχε ισορροπία στην άμυνα. Ο Ράμος είχε ανέβει... ο Δέλλας στο κέντρο και ο Άλβεζ αριστερά πίσω απο τον προωθημένο Λαγό. Ακόμα και εγώ να ήμουν με τα 90+ κιλά μου, θα πέρναγα μπροστά και θα έβαζα goal στην λάθος πάσα που προέκυψε.

    Τι θέλω να πώ;....

    Οτι στην ΑΕΚ λείπει αυτό που θα την κάνει να έχει "διαφορά" ποδοσφαιρική. Το να παίρνω παιχνίδια με φανέλα ή με το ειδικό βάρος ονόματος (όπως με τον ΠΑΟΚ) δεν μου κάνει ρε φίλε. Θέλω να βλέπω τόπι. Και άπο όσο φαίνεται απο τις κερκίδες του ΟΑΚΑ, αρκετοί συμμερίζονται την ίδια άποψη.

    Ενα παιχνίδι έπαιξε με Καλαμαριά λίγη μπάλα (4 goal) και αμέσως είχε 25.000+ εισητήρια... πόσα θα έχει άραγε τώρα με Βέρροια;

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  5. #1535

  6. #1536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Ειναι πανομοιοτυπη φαση με την ανατροπη που ειχε κανει ο Κωνσταντινου (δεν θυμαμαι σε ποιον γαυρο) μεσα στην Λεωφορο....τοτε που επεσε το ξυλο στο τελος του αγωνα...με τον Ευθυμιαδη ντε!

    Τοτε δεν ειδα κανενα γαυρο να διαμαρτυρεται παντως...σημερα βγηκαν ολοι να πουν τις παπαριτσες τους...

    Εγω δεν σχολιασα αν ειναι η δεν ειναι πεναλτυ, σχολιασα το γεγονος οτι τετοιου ειδους φασεις ειναι κατα κανονα πεναλτυ αν ανατρεπεται παικτης των ΠΑΟ, ΑΕΚ και GAYρου και κατα κανονα παλι ειναι απλα τζαρτζαρισματα αν ανατρεπεται παικτης "μικρης" ομαδας.

    Αυτο ειπα και ειναι κατι το οποιο ισχυει και για τους τρεις του παλαι ποτε ΠΟΚ...

    Αν αυτη η φαση γινοταν στο επικειμενο ματς GAYρου - ΠΑΟ (η ακομα και η ακυρωση του ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΡΟΥ δευτερου γκολ του Ηρακλη ) θα ειχαμε να λεγαμε για κανα χρονο....
    δεν συμφωνω, νομιζω πως τοτε ο κωνσταντίνου σπρώχθηκε και αποθήθηκε πολύ περισσότερο από ότι ο καραγκούνης, σε αυτο που λες οτι δίνονται σε παο ολυμπιακό και άεκ τέτοια πέναλτι και δεν δίνονται σε μικρες ομάδες συμφωνώ οτι έτσι γίνεται ορισμένες φορές αλλα δεν σημαίνει οτι είναι και σωστο, το καταφανέστατο και έγκυρο γκολ του ηρακλη δεν ξέρω γιατι το αναφέρεις αφού και εγώ ο ίδιος είπα ότι δυστυχως δε μαρέσει που κερδίσαμε με αυτο τον τρόπο τον ηρακλή και προτιμούσα η ομάδα μου να έχει πάρει ισοπαλία παρά τη νίκη όπως το ίδιο μου είπαν και φίλοι μου παναθηναικοι για το πέναλτι που λες οτι δοθηκε σωστα. τώρα αν θελετε εσείς να το δειτε πέναλτι αυτο παο πάσο αλλα αφήστε και κάποιους να έχουν αντίθετη γνώμη. εγώ απλά πιστεύω οτι παο και ολυμπιακός έπρεπε ετσι οπως ήρθαν τα ματς να έρθουν ισοπαλίες και όχι να κερδίσουν με λάθη των διαιτητών αλλα πιστεύω επίσης οτι δεν είναι σκοπιμα λάθη και οτι και η άεκ έχει ευνοηθει αντίστοιχα σε άλλα ματς.

  7. #1537
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    δεν συμφωνω, νομιζω πως τοτε ο κωνσταντίνου σπρώχθηκε και αποθήθηκε πολύ περισσότερο
    εννοούσα έσπρωξε και απώθησε πολύ περισσότερο τον βενετίδη (αν θυμάμαι καλά )

  8. #1538
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    alximistis...

    οι αριθμοί το λένε φίλε μου... οι αριθμοί...

    Δες τα στατιστικά του πρώτου ημιχρόνου με Αστέρα΄. Εντάξει καλή ομάδα, αλλά με μηδέν ευκαιρίες, ούτε με την Αρσεναλ να παίζαμε.

    Δες επίσης τα λάθη του αγώνα στο συγκεκριμένο παιχνίδι, ή στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

    Η ΑΕΚ δεν έχει ταχύτητα.. για αυτό και όπως σου είπα , χάσαμε στα 3 απο τα 4 ντέρμπυ.

    Τον Φερέρ δεν τον αφορίζω... αλλοίμονο...ούτε στο σιδεράκι απο τα γυαλιά του δεν φτάνει η ποδοσφαιρική μου γνώση σε σύγκριση. Απλά κριτικάρω αυτό που βλέπω στο γήπεδο όταν Τόζερ, Καφές, Ρίμπο, "πουλάνε" την μπάλα στο κέντρο και τρέχει πίσω όλη η ομάδα..

    Ή όταν γίνεται αιφνιδιασμός και αντί να φύγει με την μία η πάσα, την "τρενάρουν" στο κέντρο.

    Κάνε μου την χάρη και κάτσε μια μέρα και μέτρα πόσες πάσες κάνουν απο το κέντρο και μπροστά και αν περάσουν τις 2 επιτυχημένες, τότε θα σιωπήσω. Το έχω κάνει σε 3-4 παιχνίδια και πάντα το αποτέλεσμα είναι ίδιο.

    Στις φορές που δεν έγινε έτσι αλλά "έσπασαν" αυτό το παράδοξο ρεκόρ, γινόταν είτε ευκαιρία είτε goal.

    Στην φάση του 2ου goal με τον Aστέρα, πριν χάσει ακόμα ο Άλβεζ την μπάλα στο κέντρο ήταν εμφανές πως θα το τρώγαμε καθώς δεν υπήρχε ισορροπία στην άμυνα. Ο Ράμος είχε ανέβει... ο Δέλλας στο κέντρο και ο Άλβεζ αριστερά πίσω απο τον προωθημένο Λαγό. Ακόμα και εγώ να ήμουν με τα 90+ κιλά μου, θα πέρναγα μπροστά και θα έβαζα goal στην λάθος πάσα που προέκυψε.

    Τι θέλω να πώ;....

    Οτι στην ΑΕΚ λείπει αυτό που θα την κάνει να έχει "διαφορά" ποδοσφαιρική. Το να παίρνω παιχνίδια με φανέλα ή με το ειδικό βάρος ονόματος (όπως με τον ΠΑΟΚ) δεν μου κάνει ρε φίλε. Θέλω να βλέπω τόπι. Και άπο όσο φαίνεται απο τις κερκίδες του ΟΑΚΑ, αρκετοί συμμερίζονται την ίδια άποψη.

    Ενα παιχνίδι έπαιξε με Καλαμαριά λίγη μπάλα (4 goal) και αμέσως είχε 25.000+ εισητήρια... πόσα θα έχει άραγε τώρα με Βέρροια;

    Gandalf

    θα δεις ΠΟΣΟΙ θα είναι με τη Βέρροια. Θα δεις.
    Όσο για τα υπόλοιπα... δεν μπορώ μάγε κουράστηκα να εξηγώ.
    Διάβασε μόνο τι γράφεις. Τίποτε άλλο.
    Από τη μία λες δεν έχουμε ταχύτητα κι από την άλλη γιατί δεν περνούν με τη μία την πάσα. Μα αν δεν έχεις γρήγορους παίκτες ποιος θα τρέξει;;;;; Εγώ;;;
    Τεσπα τι να σου πω... η μπάλα είναι ολόκληρη φιλοσοφία. Ο κάθε προπονητής έχει τη δική του. Ανάλογα με αυτόν χτίζεις την ομάδα. Και φυσικά ανάλογα τους παίκτες που έχεις.
    Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι η ΑΕΚ θα μπορούσε να είναι πιο γρήγορη και πιο αποτελεσματική και ταυτόχρονα να παίζει και πιο όμορφη μπάλα... ε τι να σου πω.
    Άχρηστος είναι τότε ο Ντέμης άχρηστος κι ο Φερέρ άχρηστοι όλοι που δεν κάνουν αυτό που πρέπει.
    Απλά πράγματα.

  9. #1539
    Για οποιν ξερει μπαλλα,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΛΑ.....

    Το ποδοσφαιρο οσο τεχνιτης,παιχταρας,πνευμονιας κλπ εισαι ειναι και θεμα ψυχολογιας.......στο πρωτο ημιχρονο ηταν 50-50 με λιγο την Αεκ καλυτερη.....στο δευτερο παλι τα ιδια,αλλα μπαινει ενα γκολ τυχερο.....δεν σου δινει ενα πεναλντυ(που οντως μπορει να μην το ειδε....οπως περισυ πχ με τον Εργοτελη στον Κονε) και τρως το δευτερο......εκει η αντιδρας η καταρεεις.....κανεις το 2-1 και αρχιζεις και πιεζεις αφορητα...εκει ως δια μαγιας ο χρονος που παιζεται μπαλλα(απο το 70 εως το 94???) ειναι ελαχιστος.....γιατι???γιατι ενω στο πρωτο ημιχρονο η κλωτσια πεφτει συννεφο (ο Ριμπο εφαγε 7 απο πισω) και δεν βγαινει καμμια καρτα για τον Αστερα(πχ δεν εδωσε ουτε φαουλ σε ενα φραγμα πανω στον Ραμος που θα εβγαινε μονος του απο δεξια και ειπε παιζεται),στο δευτερο μετα το 2-1 που η Αεκ πιεζει αφορητα αρχιζουν και βγαινουν οι καρτες αβερτα...εκει μονο για να τις γραψει ολες χαθηκε ενα 3λεπτακι ανετα....απο το 82 και μετα ειναι ζητημα αν παιχτηκε 3 λεπτα ποδοσφαιρο....καπου εκει οταν βλεπεις οτι εκτος απο τις καθυστερησεις του Αστερα( που καλα εκαναν) εχεις και τον Βασσαρα να καθυστερει τα νευρα χτυπανε κοκκινο και χανεις τον ελεγχο....σου δινει και ο αλλος 4 λεπτα καθυστερηση(απο τα οποια δεν παιχτηκε σχεδον κανενα,αφου ολο διεκοπτε συνεχεια το παιχνιδι με σφυριγματα,η ειταν οι παιχτες του Αστερα κατω)..... ουτε να ισοφαρισεις δεν σε αφησε....

    Δεν ξερω αν αξιζαμε να ισοφαριζαμε η να κερδιζαμε κιολας,αλλα με αυτο το μαλακισμενο τροπο σφυριγματος (απο το 70 μεχρι το τελος) η ομαδα δεν μπορουσε(δεν την αφησε θα πω εγω) να διεκδικηση κατι καλυτερο....και αν επαιζε απο την αρχη ετσι,δεν θα με χαλαγε γιατι ξερω ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι ο Βασσαρας...αλλα απο την στιγμη που το κανει την στιγμη που αρχιζω να πιεζω και μπορει να παρω καποιο αποτελεσμα,εγω βλεπω δολο.....

    Μαντουκα,Σεζαρ απαραδεκτοι...ο Αρουαμπαρενα ειναι παιχταρας.....αλλα δεν εχει παρει ακομα μια πασα απο το Σεζαρ στις κουρσες που κανει οταν ανεβαινει...και στην αμυνα παλι ο Σεζαρ δεν μαρκαρει και τον αφηνει ακαλυπτο,και φαινεται σαν μαλακας αχρηστος....ο Λαγος ΔΕΝ κανει για αριστερο μπακ...

    Ελπιζω οσοι κραζουν την ομαδα,να πηγαινουν και κανα γηπεδο για να καταλαβαινουν πως παιζει η ομαδα,γιατι καλος και ο καναπες,αλλα δεν μπορεις να εχεις ακριβης εικονα απο αυτα που μετα σχολιαζεις....

  10. #1540
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Για οποιν ξερει μπαλλα,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΛΑ.....

    εσυ που ξέρεις και εχεις παίξει και μπαλάρα, τι θα γίνει θα κανονίσουμε για μπαλίτσα φέτος? δε βλέπω καμιά κινητικότητα για την 4η αγωνιστική.

  11. #1541
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    εσυ που ξέρεις και εχεις παίξει και μπαλάρα, τι θα γίνει θα κανονίσουμε για μπαλίτσα φέτος? δε βλέπω καμιά κινητικότητα για την 4η αγωνιστική.

    σκατα μπαλλα ξερω(παιχτηκως εννοω),αλλα πιστευω οτι ξερω να βλεπω και να καταλαβαινω......μπαλλιτσα θα κανονισει ο σπονσορας ''Καπετανιος''....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Τ'ΑΚΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????


  12. #1542
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    λοιπον επειδή για ποδόσφαιρο δεν εχουμε να πουμε τιποτα μετά το άθλιο θέαμα που παρουσίασαν οι ομάδες και αυτή την αγωνιστική ας επικεντρωθούμε στα διαιτητικά...

    το γκολ του Ηρακλή ηταν ΑΚΥΡΟΤΑΤΟ και καλά έκανε ο επόπτης...διαβάζωντας εφημερίδες νομιζα οτι ηταν σφαγή και μολις ειδα τη φάση σκεφτομαι...."για αυτο τοσος ντορος"?

    το πέναλντι του Καραγκουνη ειναι μια παράβαση που αν ημουν διαιτητης δεν θα την εδινα αλλα ειναι από τα πέναλντι που δινονται στο ελληνικο πρωτάθλημα κατά κόρον....
    αυτα...
    περιμενουμε την επομενη αγωνιστικη μηπως και εχουμε να πουμε για ποδοσφαιρο....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  13. #1543
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    edo tha mathete ta provlimata tis aek

    http://www.youtube.com/watch?v=kmJUo...eature=related
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  14. #1544
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    http://www.youtube.com/watch?v=jGcWhkU_fmg



    Α ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΝΩΛΑ!!!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ.....
    και να μην πει και κουβεντα!!!!!
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  15. #1545
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005


    το γκολ του Ηρακλή ηταν ΑΚΥΡΟΤΑΤΟ και καλά έκανε ο επόπτης...διαβάζωντας εφημερίδες νομιζα οτι ηταν σφαγή και μολις ειδα τη φάση σκεφτομαι...."για αυτο τοσος ντορος"?

    το πέναλντι του Καραγκουνη ειναι μια παράβαση που αν ημουν διαιτητης δεν θα την εδινα αλλα ειναι από τα πέναλντι που δινονται στο ελληνικο πρωτάθλημα κατά κόρον....
    αυτα...
    αυτός σίγουρα είναι βάζελος?
    κρίση ειλικρίνειας???

    συμφωνώ και στο 2ο οποιαδήποτε απο τις 2 μεγάλες ομάδες (αν και για τον Θρυλο πλέον δεν είμαι σίγουρος,βλέπω μια φοβία να του σφυρίξουν πέναλτυ υπέρ) θα το έπαιρνε...για την ακρίβεια θα το έπαιρνε ο παίκτης. παγκόσμιο φαινόμενο για τις μεγάλες ομάδες
    αντίστοιχα το πέναλτυ της ξάνθης κανείς δεν θα το σφύραγε εναντίον μεγάλης ομάδας

    +1000
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ
    από blueblack στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 809
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 14:48
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF