Σελίδα 113 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1363103108109110111112113114115116117118123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.681 έως 1.695 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1681
    σε ειδα εχθες το πρωι ανθρακι 990 adventure στην κηφισιας εξω απο το υγεια ....
    αχ τι μου θυμησες...........!!!

  2. #1682
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    15 χρόνια οδηγός, έχω καταφέρει να βρω δικαιολογία ακόμα και για τις πιο ακαταλαβίστικες αντιδράσεις στο δρόμο.
    Εκτός από την παρακάτω...

    Με ποιο σκεπτικό σφάζετε το κόκκινο, όταν σε 30 μέτρα υπάρχει άλλο κόκκινο, το οποίο δεν σφάζετε...
    Με πορτοκαλί, πάει στο διάλο, τουλάχιστον δεν παρανομείτε, δεν προλαβαίνετε να φρενάρετε, δεν κι εγώ δεν ξέρω γιατί...
    Αλλά το κόκκινο;;; Για να σταματήσετε στα 30 μέτρα;;;
    Βασανίζομαι...
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  3. #1683
    Σε ειδα χθες στην Πανεπιστημίου με το παπι και μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ Zard πισω

    Τρελο γελιο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #1684
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα σπυρακο προχτες το βραδυ στην χαμοστερνας να στριβεις για ανω πετραλωνα.τον ΜΠαιρνουν οι κουφοι!!!χαλασα την κορνα μου αλλα εσυ υπνο βαθυ!!ηταν την ωρα που εσυ νομιζες οτι κανω προβα αλλα εγω γυρναγα απο δουλεια στο σπιτι.

    ειδα κι εσενα βαντα χτες ενα φαναρι πριν τη μαβιλη.τα αδιαβροχα της m-tech δεν πρεπει να τα εχεις βγαλει αυτη τη βδομαδα ε?
    ημουνα στο αντιθετο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #1685
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα σπυρακο προχτες το βραδυ στην χαμοστερνας να στριβεις για ανω πετραλωνα.τον ΜΠαιρνουν οι κουφοι!!!χαλασα την κορνα μου αλλα εσυ υπνο βαθυ!!ηταν την ωρα που εσυ νομιζες οτι κανω προβα αλλα εγω γυρναγα απο δουλεια στο σπιτι.
    όχι ρε πστμ.... μας πήραν και εδώ χαμπάρι

    αν θυμάμαι καλά, ενα παπί και ένα δικάβαλο σκούτερ ήταν εκεί.... αφού δεν ήσουν σε πρόβα, μάλλον το παπί ήσαουν....

  6. #1686
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    όχι ρε πστμ.... μας πήραν και εδώ χαμπάρι

    αν θυμάμαι καλά, ενα παπί και ένα δικάβαλο σκούτερ ήταν εκεί.... αφού δεν ήσουν σε πρόβα, μάλλον το παπί ήσαουν....
    μαγος θα εισαι,δεν εξηγειται αλλοιως
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #1687
    The fine art of sliding Το avatar του/της Aνεμος
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    494
    Σε είδα σήμερα κατα τις 9παρά Transalp ασημί στην αριστερή λωρίδα της πηγμένης εθνικής , στο ρεύμα προς Λαμία και στο ύψος της Αχαρνών περίπου, να είσαι σταματημένο πίσω απο ενα Yaris νομίζω, το οποίο ειχε μια καλή λακούβα στον πίσω προφυλακτήρα αριστερά. Όσο πρόλαβα να δώ ο αναβάτης ήταν όρθιος και μίλαγε στο κινητό,οπότε ελπίζω όλα καλά
    there's no such thing as impossible

  8. #1688
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ειδα κι εσενα βαντα χτες ενα φαναρι πριν τη μαβιλη.τα αδιαβροχα της m-tech δεν πρεπει να τα εχεις βγαλει αυτη τη βδομαδα ε?
    ημουνα στο αντιθετο
    Τσου.
    safety doesn't happen by accident

  9. #1689
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα, αγέρωχο κι ωραίο, καβάλα στο μαύρο V-Strom 1000 σου. Αντί να πάρεις κράνος, μπουφάν, γάντια, μπότες, πήρες Akrapovič. Θα είσαι κι εσύ από αυτούς που πιστεύουν στην ασφάλεια μέσω του θορύβου… Δυστυχώς, πλανάσαι, λυπάμαι.

  10. #1690
    ΚΟΥΡΕΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της kouremenos
    Εγγραφή
    14/08/2006
    Μηνύματα
    151
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΤΟΣΑΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! (σορυ μι,μετα απο 20 χρονια μοτοκαννιβαλισματος εχω κλεισει 14 μηνες χωρις μοτο και πιστεψτε με Ο Γ@ΜΗΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΓΙΑΤΡΕΥΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!!! )


    ΓΚΑΜΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ ΓΚΑΜΩ !!!!!
    ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 'ΡΩΜΙΟΙ'
    ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ...... ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ..... “.






    ..Οσον ζής φαίνου,

    Μηδέν όλως σύ λυπού

    Προς ολίγον εστί το ζήν

    Το τέλος ο χρόνος απαιτεί”.

    (“Όσο ζεις, να λάμπεις
    Μη λυπάσαι καθόλου
    Η ζωή είναι σύντομη
    Ο χρόνος οδηγεί στο τέλος”)

  11. #1691
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα χθες με το BMW 1200 GS να κατευθυνεσαι προς Καλλιμαρμαρο εξοπλισμενος με τα παντα...

    κρανος
    μπουφαν
    γαντια
    ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ απο Scooter....

  12. #1692
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    σε είδα...
    ...να λικνίζεις το κορμί σου όλο χάρη!
    .....να ανεμίζει το μαλλί σου στον ρυθμό της μουσικής!
    .......να προβάρεις όλο νάζι για φωτό στα καθρεπτιζόμενα φώτα της νισκομπάλας ...

    ...στην ντισκοτέκ , στην παλιά ντισκοτέκ...

    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]...[/FONT]είναι... που λείπεις.... ΕΣΥΥΥΥΥ! (μηχανήηηηηηηη)







    ΥΓ. Pap έχεις κανένα δανεικό για την ετήσια? (άσχετο-σχετικό)

  13. #1693
    σε είδα κι εσενα...

    ...να λικνίζεις το κορμί σου όλο χάρη!
    .....να ανεμίζει το μαλλί σου στον ρυθμό της μουσικής!
    .......να προβάρεις όλο νάζι για φωτό στα καθρεπτιζόμενα φώτα της νισκομπάλας ...

    ...στην ντισκοτέκ , στην παλιά ντισκοτέκ...

    (πάρε μηχανη ρε)

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #1694
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα ανόητε με το γκρι λιντακι σήμερα το μεσημέρι στην Καβάλας στο ρεύμα προς Αθήνα. Οδηγούσες με τα δύο αγγελούδια το ένα μπροστά και το άλλο πίσω σου, ξεκράνωτα και χωρίς ούτε μπουφάν για το κρύο. Μόλις δε έκανες και το απίστευτο να κροσάρεις το δρόμο αδειάζοντας και κάτι λεμόνια που κουβαλούσες στην άσφαλτο, κινδυνεύοντας να σοριαστείς, δεν άντεξα και σε στόλισα καταλλήλως ! αλλά τέτοιο ζώο που είσαι δεν σάλεψες ούτε το κεφάλι ! Μου φτάνει οτι τα παιδάκια θα θυμούνται τα μπινελίκια που έτρωγε στο δρόμο ο ανεγκέφαλος πατέρας τους !
    Σας είδα κι εσάς εντουράδες έξω από τα Μέγαρα ... καλές βόλτες !

  15. #1695
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα σήμερα έξω απο το Καρπενήσι με τα διάφορα on-off (transalp κτλ.) και ο ένας χαιρέτισε,καλούς δρόμους
    σε είδα κι εσένα με το v-strom που σου κόρναρα για να σε χαιρετίσω και νόμισες ότι ήμουν κάποιος απο το γκρουπάκι και είχα σταματήσει,σταμάτησες και γύρισες και κατάλαβες ότι απλά σε χαιρέτισα,κανείς απο εδώ μέσα;

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF