Σελίδα 117 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117118119120121122127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.741 έως 1.755 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1741
    Με ειδα ψες να ετοιμαζω την Χοντρη, για να βολταρουμε σημερα.
    Αυτο που δεν ειχα προβλεψει ηταν το τηλεφωνημα απο την δουλεια στις 08:00, οπου θελω αλλες 3-4 ωρες για να τελειωσω...
    γκρρρρρ
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  2. #1742
    με ειδα σημερα να κοντοβολταρω περιξ της Χαμολιας σε κατι φλαταδουρες...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20160315_002.jpg 
Προβολές:	426 
Μέγεθος:	72,9 KB 
ID:	354903

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20160315_001.jpg 
Προβολές:	429 
Μέγεθος:	102,8 KB 
ID:	354904
    Τελευταία τροποποίηση από George_M.; 15/03/2016 στις 21:52.

  3. #1743
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dxeavy
    Εγγραφή
    03/06/2002
    Μηνύματα
    243
    :a13: Με είδα να μένω από μπαταρία και μου έχουνε χαλάσει τα στοιχεία :a13:
    They'll talk to ya and talk to ya and talk to ya about individual freedom. But they see a free individual, it's gonna scare 'em.

  4. #1744
    Με είδα να λιώνω στο γέλιο με τα νέα λογιστικά μαντάτα για εμάς τους ΕΕ, όπως μου ανακοίνωσε γραπτώς (και υπέγραψα κιόλας ότι ενημερώθηκα) η αγαπημένη μου λογίστρια. Και απορώ ξανά γιατί στο καλό καθόμαστε στο ρδέλο τούτο ακόμα...

  5. #1745
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Με είδα να κάνω την Θεία από το Σικάγο στο Σε είδα..

  6. #1746
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Είδα τον Πατέρα μου 86 ετών (1930) να αγοράζει ηλεκτρικό σκουτερ 1.200 ευρώ γιατί δεν χρειάζεται δίπλωμα!
    Έχει τώρα ενα κινέζικο παπάκι, αλλά δεν το κυκλοφορεί γιατί δεν μπορεί να ανανέωση το δίπλωμα, είπα να του εξηγήσω οτι και να τον πιάσουν χωρίς δίπλωμα τι θα του κανουν, αλλά ίσως καλύτερα με το ...ηλεκτρικό!
    Το χρησιμοποιεί για να ανεβοκατεβαίνει Ανω Πόλη Θεσσαλονίκης στο κέντρο για ψώνια και ...χαβαλέ!

  7. #1747
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Με είδα να οδηγώ με γυαλιά μυωπίας εδω και 5 μέρες (κανονικά φοράω φακούς). Εκτος οτι θολώνουν για πλάκα και πρέπει να ανοίγεις αεραγωγούς με τόσο ψώφο. Πραγματικά πως μπορείτε και οδηγείτε μερικοί ενω ειναι τόσο άβολα,επικύνδινα μέσα στο κράνος το χω απορία
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #1748
    Με είδα να κλείνω 7 χρόνια στα ξένα (χωρίς μηχανή) και για να το γιορτάσω να παρακολουθώ την καθιερωμένη πορεία μερικών χιλιάδων μοτοσυκλετιστών από όλη την Δανία με κάθε τύπο μηχανής προκειμένου να ανοίξουν την σεζόν για το Bakken. BSA, norton, moto guzzi, aprilia, Ducati, BMW, KTM, honda, Harley, Kawasaki, Suzuki, Yamaha σε κάθε μοντέλο και χρώμα πήρε το μάτι μου και το αυτί μου. Σκεφτόμενος και την διπλάσια τιμή απόκτησης που έχουν εδώ οι μοτοσυκλέτες πέρασαν πολλά εκατομμύρια από μπροστά μου. Χόρτασα με λίγο οφθαλμόλουτρο και πήγα να πνίξω τον πόνο μου στην υγεία του Αγίου Πατρικείου, για άλλη μια χρονιά αμήχανος. Ελπίζω η τελευταία.
    done.

  9. #1749
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Με είδα να οδηγώ με γυαλιά μυωπίας εδω και 5 μέρες (κανονικά φοράω φακούς). Εκτος οτι θολώνουν για πλάκα και πρέπει να ανοίγεις αεραγωγούς με τόσο ψώφο. Πραγματικά πως μπορείτε και οδηγείτε μερικοί ενω ειναι τόσο άβολα,επικύνδινα μέσα στο κράνος το χω απορία

    Ναι αλλά και οι φακοί εχουν περιορισμούς, δεν θολώνουν αλλά μπορεί να φύγουν, θέλεις πάντα κλειστή ζελατίνα (και το καλοκαίρι) η ειδικά γυαλιά .
    Πάντως με τα γυαλιά δυσκολεύομαι πολύ στο εντούρο γιατί θόλωνουνε απο τον ιδρώτα, θυμάμαι μια Εντουράδα με ομίχλη, που όλοι με γυαλιά πατώσαμε στην κατάταξη,

  10. #1750
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Με είδα να οδηγώ με γυαλιά μυωπίας εδω και 5 μέρες (κανονικά φοράω φακούς). Εκτος οτι θολώνουν για πλάκα και πρέπει να ανοίγεις αεραγωγούς με τόσο ψώφο. Πραγματικά πως μπορείτε και οδηγείτε μερικοί ενω ειναι τόσο άβολα,επικύνδινα μέσα στο κράνος το χω απορία
    δεν ειναι κ τοσο τραγικα τα πραματα...24 χρονια οδηγω με γυαλια ορασεως χωρις κανενα προβλημα.
    το μυστικο ειναι να εχεις καλο πιν-λοκ κ δεν χρειαζεται να ανοιγεις τπτ...

  11. #1751
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της annoula1981
    Εγγραφή
    12/01/2016
    Μηνύματα
    148
    Με είδα να κόβω βόλτες με το μετρο στον κεραμικό, μοναστηρακι, ομόνοια, με τα ποδια στην κουμουνδουρου για να μπω επιτέλους στο λεωφορείο. Και όλα έγιναν επειδη κάποιος επεσε στις γραμμές του μετρο στον Ελαιώνα....
    Και από τη στάση μέχρι το σπίτι εφαγα ΤΟ τουλούμι κατακεφαλα, γίνανε τα σταράκια μου αμφίβια!
    Είπα μια φορα να φύγω από τη δουλειά στην ώρα μου αλλά.....&@##€€#$€%%$@
    Αν η ζωη σου ειναι πικρή ανακατεψε. Εχει καθήσει η ζάχαρη..

  12. #1752
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.372
    Με είδα να κάνω "καλλιτεχνικό πατινάζ" σήμερα με την ξαφνική βροχή, που με πέτυχε με το CCM, με φτηνιάρικα λάστιχα μοτοκρος. Την γλυτώσαμε και σήμεραααα την σαβούρα την ασφάλτινη.




    Περιγραφή Κωστάλα με μουσική υπόκρουση Charo Palevin, Conserto για πιάνο No. 1 Op.11, σε χορογραφία του "Σκατ Οδρόμοβιτς".

    "και εδώ βλέπουμε ενα διπλό ξαφνικό γλύστριμα, ελα ελα μπράβο αγόρι μου!!! και οοοο ενα δύσκολο χάσιμο του μπροστινού από φρένα, αχχχχ πόσο κοντά στο λεωφορείο κι οοοο μπράβο ωραία αποφυγή στο παγκάκι και θεαματικό πέρασμα μέσα από το σιντριβάνι".

  13. #1753
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    @kordix 10 για τη χορογραφία, 10 για τη τεχνική και 10 για την εκτέλεση

  14. #1754
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.473
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    Είδα τον Πατέρα μου 86 ετών (1930) να αγοράζει ηλεκτρικό σκουτερ 1.200 ευρώ γιατί δεν χρειάζεται δίπλωμα!
    Έχει τώρα ενα κινέζικο παπάκι, αλλά δεν το κυκλοφορεί γιατί δεν μπορεί να ανανέωση το δίπλωμα, είπα να του εξηγήσω οτι και να τον πιάσουν χωρίς δίπλωμα τι θα του κανουν, αλλά ίσως καλύτερα με το ...ηλεκτρικό!
    Το χρησιμοποιεί για να ανεβοκατεβαίνει Ανω Πόλη Θεσσαλονίκης στο κέντρο για ψώνια και ...χαβαλέ!

  15. #1755
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Με είδα να κάνω "καλλιτεχνικό πατινάζ" σήμερα με την ξαφνική βροχή, που με πέτυχε με το CCM, με φτηνιάρικα λάστιχα μοτοκρος. Την γλυτώσαμε και σήμεραααα την σαβούρα την ασφάλτινη.




    Περιγραφή Κωστάλα με μουσική υπόκρουση Charo Palevin, Conserto για πιάνο No. 1 Op.11, σε χορογραφία του "Σκατ Οδρόμοβιτς".

    "και εδώ βλέπουμε ενα διπλό ξαφνικό γλύστριμα, ελα ελα μπράβο αγόρι μου!!! και οοοο ενα δύσκολο χάσιμο του μπροστινού από φρένα, αχχχχ πόσο κοντά στο λεωφορείο κι οοοο μπράβο ωραία αποφυγή στο παγκάκι και θεαματικό πέρασμα μέσα από το σιντριβάνι".
    όταν εγώ λέω "πάρτε μια go pro" δεν κάνω πλάκα.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF