Σελίδα 117 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117118119120121122127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.741 έως 1.755 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1741
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα πάνω στο πεζοδρόμιο και στη ράμπα αναπήρων όπως σας βλέπω κάθε μέρα...Εεεε, δεν άντεξα τελικά να σε βλέπω και για λίγο δε θα βλέπεις από τον καθρέπτη σου μέχρι να τον φτιάξεις...
    Εδώ δεν χρησιμοποιεί το νιονιό του για να μην παρκάρει σε ράμπες αναπήρων, νομίζεις θα χρησιμοποιεί τον καθρέφτη του? Εγώ μια φορά είδα έναν τύπο ίδια περίπτωση, είχα χρόνο και τον περίμενα. Τον έκανα τόσο ρεζίλι που δεν νομίζω να το τόλμησε ξανά.
    Σας είδα...σκούρα μπλε στρουμφάκια στην Ν.Ερυθραία να οδηγείτε ανενόχλητα στο ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ για πάνω από 1χλμ - μετά έστριψα και σας έχασα (είχε διαχωριστικό ανάμεσα στα δύο ρεύματα). Τα σχόλια περιττεύουν.

  2. #1742
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σας ειδα ολους ρε μαγκες, σε ειδα tdmακια με το 900 πενατο να στριβεις απο φειδιπιδου στην μιχαλακοπουλου με το κρανακι σου και να κοιτας προς το μερος μου σαν να χερετας κ το χαρηκα,σας ειδα επισης οσο περιμενα απειρα tdm na pernate,ducati monster τουμπανο και gsακια ολοι ντυμενοι με κρανη κ μπουφανακια και φυσικα ειδα και σενα ρε τρελιαρη ποδηλατη πανω στο ποδηλατακι σου με enduroκρανος να κοντευεις να ξυσεις γονατο οταν εστριβες στον ιδιο δρομο.. Σοβαρα τωρα η αναλογια οσο περιμενα εκει ηταν ανα 10 tdm 3 αλλα μηχανακια :/
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  3. #1743
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.911
    Ε, ρε τι τραβάμε πρωινιάτικα…

    Σε είδα λοιπόν, με gilera runner, μπότα μέχρι πάνω από το γόνατο, καυτό σορτσάκι, δερμάτινο μπουφάν με μπουτονιέρα ένα ροζ κουκλάκι και καπελάκι μπατσικό…
    Τελικά είναι ωραίο το καρναβάλι
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 07/03/2013 στις 08:15.

  4. #1744
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Σε είδα Alex14 (ή Alexk14 ) σημερα το πρωι ,στην περιφερειακή Αιγάλεω.
    Δε σου κορναρα , γιατι ήσουν πανω στην προσπέραση και στη στροφή

  5. #1745
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Σε είδα Alex14 (ή Alexk14 ) σημερα το πρωι ,στην περιφερειακή Αιγάλεω.
    Δε σου κορναρα , γιατι ήσουν πανω στην προσπέραση και στη στροφή
    Εαν ησουν με ενα Hyundai με αυτοκολητο του moto.gr σε ειδα και εγω

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  6. #1746
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Εαν ησουν με ενα Hyundai με αυτοκολητο του moto.gr σε ειδα και εγω

    Με ενα 7-λιτρο Dodge ήμουν....τωρα αν εσενα σου εμοιαζε με hyundai...

  7. #1747
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.911
    Opel Corsa γκρι με αυτοκόλλητο moto.gr πίσω δεξιά, στην Φιλοπάππου στο Χαϊδάρι, ποιος;

  8. #1748
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    τεταρτη βραδυ ειδα stavrogin
    πεμπτη βραδυ ειδα στο υψος του μεγαρου τον καπ10 (μαλλον για τσικνισμα πηγαινες ε?)
    παρασκευη μεσημερι z-armagedon τι δουλεια ειχες στο αιγαλεω???
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #1749
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    σας είδα χθες στο ίσθμια προς Επίδαυρο με φουλ ++ με Ζ100 ? πάντα όρθιοι παλικάρια σας χάρηκα ήμουν με την κυρα μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω!!!
    el Capitan

  10. #1750
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα σήμερα στην παραλιακή με το Triumph Triple, Και ψιλο-πιάσαμε συζήτηση .

    Να'σε καλά και να προσέχεις

  11. #1751
    σε είδα......

    κακόμοιρε με το καγιέν το πορσικό που είχες σταματήσει στο βενζινάδικο να αλλάξεις λάστιχο και σου έπεσε το αμαξι από το γρύλλο..... λ7 υπάρχουν, να είσαι καλά να έχεις πάντα, αλλά ας ξέρουμε και τα βασικά.... στο φινάλε κάνε μία οδική, τσιγγουνιές κάνεις???

    είδα και οτι για ρεζέρβα τέτοιο αμαξι έχει αυτήν την ψεύτικη που πας μέχρι 50 χλμ την ώρα...

  12. #1752
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    839
    Σε ειδα μαλακαραιε με το τζιπ vw που εκοψες γκαζωτος το στοπ.3 μετρα πιο μπροστα να ημουν και θα εγραφα απο κατ.σου κορναρα αλλα στα παπακια σου,εφτιαχνες το πουκαμισο.εχεις χαρη που δε σε βρηκα σε κανα φαναρι για να κλαις καθρεπτη και οχι μονο

  13. #1753
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειδα ducati (748 νομιζω) σημερα στην δεκελειας προσεγμενο ηταν αλλα κατι ακουγοταν περιεργα απο το μηχανακι σου φιλε.. , σε ειδα και σενα kawa 636 αραγμενο εξω απο την μαρινα φλοισβου το απογευμα-βραδυ με το αυτοκολητακι διπλα στην σελα του οδηγου "women only-men capout" !!! Αν κρινω απο το στικερ ανοικες σε γυναικα και μπραβο γιατι το μηχανακι ηταν πολυ προσεγμενο,μαλλον ησασταν παρεα με ενα k10-1000 τουμπανοοοο που ηταν αραγμενο διπλα σου.... Καλα και πολλα km
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  14. #1754
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Σε είδα χθες το μεσημέρι ΚΟΠΑΝΕ με το ντουκάτι το hypermotard κι ασορτί ντουκάτι μπουφανάκι και ντουκάτι κρανάκι (σπόνσορας?) να βγαίνεις αέρα πατέρα στην Ελευθερίου Βενιζέλου στην Ηλιούπολη λίγο πριν την πλατεία. Πλακώθηκα στα φρένα για να μην αποκτήσω αυτοκόλλητο ντουκάτι στον προφυλακτήρα μου. Κι αυτό που με εκνεύρισε περισσότερο είναι ότι την κατάλαβες τη μαλακία σου γιατί με είδες την ώρα που έβγαινες κι αντί να επιταχύνεις για να βοηθήσεις στην αποφυγή πιθανής σύγκρουσης ή έστω να σηκώσεις μετά ένα χέρι για συγγνώμη, εσύ πήγαινες αργααααα σα να μην τρέχει τίποτα.
    Κι εγώ έχει τύχει να βγω από στενό παραβιάζοντας την προτεραιότητα κάποιου (είπαμε, όχι κι έτσι) αλλά τσακίζομαι στο γκάζι αμέσως μόλις ευθυγραμμιστώ για να μην τον αναγκάσω να του βγεί το φαΐ από τα ρουθούνια στο φρενάρισμα. Κουτάκηδες και δικυκλιστές που σας πιάνει η κάψα να πεταχτείτε σαν τις τσουτσούδες από το στενό αλλά μετά πάτε σαν τις κότες ποτέ δε σας κατάλαβα. Βιάζεστε τελικά ή όχι???

    Σε είδα κι εσένα στη συνέχεια κατά τις 5 παρά είκοσι με το CBR600RR REPSOL στα διόδια της Α.Ο. στον Περιφερειακό. Πήγαινες σβέλτα κι όμορφα. Σκέφτόμουν από μέσα μου "Τον καημένο κλήσεις που έχει να μαζέψει" μέχρι που σε είδα να πέφτεις στα φρένα πριν την πρώτη κάμερα και κατάλαβα ότι ήσουν διαβασμένος. Δεν μπόρεσα να πιέσω και πολύ γιατί κόντευα να μείνω με τα λινά (σήμερα επιτέλους ήρθαν τα λάστιχα κι έχει πάει το αμάξι για αλλαγή), οπότε σε ακολουθούσα σε απόσταση ασφαλείας.

    Με έκανες και ξέχασα το μαλάκα με το ντουκάτι που με είχε τσιτώσει. Καλούς δρόμους. Αν είσαι από δω μέσα φανερώσου

  15. #1755
    σε ειδα τυπακο εχθες το μεσημερι στην κυμης με το duke σου,να κανεις endo στο φαναρι της πλαπουτα με τους μπατσους απεναντη να σε κοιτουν με απορια...
    οταν εφυγαν τελικα ξαλαφρωσες και εβαλες τα γελια.
    στο ανοιγμα μετα με το africa ποιος επικαρατησε????

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF