Σελίδα 123 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2373113118119120121122123124125126127128 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.831 έως 1.845 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1831
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το gixxer κ9 να πηγαίνεις αγέρωχος με ακράνοβιτς και με δύο gp με υπέροχο ήχο...

  2. #1832
    Σε είδα φίλε μου στη λ. Φιλαδελφείας σήμερα το βράδυ, ήσουν ξαπλωμένος στην άσφαλτο και σταμάτησα. Δεν θα είχε κάμποσα δευτερόλεπτα που σε είχε φάει η κυρία βγαίνοντας από το στενάκι. Προσπάθησα να σε ηρεμήσω όσο γινόταν μέχρι να έρθει βοήθεια, ήσουν σοκαρισμένος και δεν μπορούσες να μου πεις ούτε το επώνυμό σου, ούτε να μου δώσεις κάποιον αριθμό δικού σου να τον πάρω τηλ να έρθει. Χέρια-πόδια ευτυχώς δεν πρέπει να χτύπησες σοβαρά αλλά είχες πόνο στο στήθος και την κοιλιά. Δεν σε αφήναμε να βγάλεις κράνος ούτε να σηκωθείς για ευνόητους λόγους. Όταν ήρθε η αστυνομία έφυγα, Ηλία ελπίζω να μην έχεις κάτι σοβαρό. Το κράνος σου σε έσωσε, αν φόραγες και γάντια θα είχες γλιτώσει αρκετά εξωτερικά χτυπήματα στα χέρια.
    Μερικά δευτερόλεπτα μπροστά να ήμουν και μπορεί να είχε φάει εμένα...προσοχή παιδιά, δεν ξέρουμε από που θα μας έρθει..
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  3. #1833
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    gsx b king στην Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ ποίος? απλά ενα όνειρο το μηχανάκι !!!!
    el Capitan

  4. #1834
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα Ελληναρά χοντρέ με το άσπρο μούσι χθες στην Βούρβαχη να σπρώχνεις με όλη σου τη δύναμη τον Πακιστανό που ήρθε να σου πλύνει το τζαμι για όσα ψιλά θα του έδινες... Ειδα τον μικρό να σαστίζει, να πέφτει κάτω με ματωμένα χέρια και να μην λέει κουβέντα.

    Είδα, με έκπληξη, το τσοκαρο τη γυναίκα σου αντί να σου την λέει να τα χώνει στον μικρό.

    Δεν σε ειδα να σπρώχνεις κι εμένα όταν κατέβηκα απο τη μηχανή και σου μίλησα αλλα σε είδα να την κάνεις σφάζοντας το κόκκινο και δεν πρόλαβα να δω την πινακίδα σου στο σκοτάδι... Έπρεπε να έρχόταν σκουπιδιάρα να σε κάνει αλοιφή, γελοίο υποκείμενο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #1835
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα καθυστερημένη γυναίκα να κοντεέυεις να με σκοτώσεις πάνω στην Δωδεκανήσου, επειδή το είδες κάποια.

    Γυναίκα στο τιμόνι = χάρος με πολυβόλο.

    Άκουσες καντήλια απο εμένα και 2-3 μηχανές ακόμα,και το γέλιο ; Ερχόταν ομάδα Ζ απο πίσω και σε σταμάτησε,εύχομαι να "Χεστηκες" πάνω σου.

  6. #1836
    σε είδα με το Gsxr 1000 μαύρο χρυσό...τζάμι, να περνάς με κόκκινο στο τέρμα της Συγγρού προς Σύνταγμα χωρίς πινακίδα. Δεν είδες οτι μπροστά σου ήταν Διας και πίσω σου Ζ.

    Θαύματα δεν γίνονται. Ελπίζω να τη γλύτωσες φθηνα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #1837
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σας ειδα μεσημεριατικα στις 2 στο φαναρι της Κηφησιας και Πανορμου με κατευθυνση προς Μαρουσι.
    ενα Gsr600 και ενα Tdm900.

    κανατε κοντρα ρε π@π@ρες στο αριστερο ρευμα με φουλ κινηση.

    αμα εβγαζε κανενας το αμαξι του στο δρομο σας μετα θα μιλαγαμε για κριμα και αδικο???

    ρε ουσττττττττττττττττ !!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #1838
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα με ΤΟΥΟΤΑ COROLLA 20φευγα-ετίας να κυκλοφορείς με πινακίδες της ΕΟΟΕ. Το να προσπαθείς να χαρακτηρίσεις το συγκεκριμένο και επίσης σε κατάσταση σακαράκας όχημά σου "κλασσικό ή "εποχής", προσβάλλει τη νοημοσύνη μας δε νομίζεις;
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  9. #1839
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα bmwδάκια στο φανάρι της Κύπρου να μου την βγαίνεις από δεξιά και να μου το παίζεις γρήγορος, δεν σε χάλασε που σε είχα από πίσω και όσο που το πάταγες δεν...
    σε είδα κι εσένα με το punto να επιχειρείς να βγείς με όπισθεν χωρίς να ελέγξεις, κόρναρα και τότε με πήρες είδηση...

    σε είδα κι εσένα ηλίθιε να μου πετάγεσαι από στενό παρόλο που με είδες, την κόρνα και τις μούντζες τα κατάλαβες κανονικά, σε γλύτωσε το πράσινο, αλλιώς...
    Τελευταία τροποποίηση από KostRider; 11/04/2013 στις 19:44.

  10. #1840
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα κοπελια με το Transalp (?) μεσα στην Κορινθο να με αφηνεις να περασω, γιατι με ειδες που ειχα πηξει να περιμενω να περασουν ολα τα φορτηγα, ευχαριστω!

    Σε ειδα και εσενα μπαρμπα με το huyndai accent (τυχαιο?) να μπαινεις απο την εξοδο ΜΕ ΦΟΡΑ στην Shell διπλα στον ΟΣΕ στην Κορινθο, την ωρα που πηγαινε να βγει ο φιλος με το Street Triple, και παραλιγο να τον παρεις μαζι. Μειναμε να σε κοιταμε σαν χαζοι, του Τασου του κοπηκαν τα ποδια, και εσυ απλα δεν ειχες παρει χαμπαρι τι εκανες...

    Σε ειδα και εσενα Καγκουρα στο Βραχατι με το 206 να ξεκινας απο την Aegen δεξια μου, και να πας να βγεις αριστερα μου για κατευθυνση αντιθετη με εμενα, ενω ειχα φτασει πολυ στο σημειο. Εκανα να περασω πισω σου, ομως εσυ καταλαβες την βλακεια που εκανες και αντι να φυγεις με φορα να μου αδειασεις το δρομο, φρεναρες και τον εκλεισες ολο, ουτε μπροστα να περασω, ουτε πισω... ευτυχως δεν ερχοταν κανενας απο απεναντι και το εκοψα τερμα και περασα.

    Σε ειδα και εσενα ΖΩΟ ΓΙΔΙ ΒΟΔΙ μπαρμα στο Κοκκωνι με το βανακι (citroen?) ενω ανεβαινα και εσυ κατεβαινες, να σταματας και χωρις φλας να πας να μπεις στο στενο δεξια μου, κλεινωντας μου σχεδον τον δρομο, με ελαχιστη αποσταση απο εμενα... μπλοκαρε το μπροστινο, λεω δεν τη γλυτωνουμε την μετοπικη, ευτυχως ακουσες το φρεναρισμα, σταματησες και μου αφησες 1 μετρο αναμεσα στον προφυλακτηρα σου και το αυλακι να περασω (ειναι και πολυ στενος ο δρομος εκει)... Τι εχετε μεσα στο κεφαλι σας τελος παντων?

    Sorry gια το κατεβατο, αλλα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι, και αν τα λεω ηρεμω λιγο...

  11. #1841
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    εχτες κατα τις 20.30 στο φαναρι που βγαζει απο τροκαντερο παλικαρι 2καβαλο με τριβαλιτσο μπαντιτ και με αυτοκολητακι μοτο.ποιος?

    σε χαιρετησα δειχνοντας σου το δικο μου αυτοκολητο και την εκανα για π.φαληρο.

    το κρυπτονακι που περιμενε διπλα σου να αναψει πρασινο το φαναρι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #1842
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.728
    Σας ειδα εχθες το βραδυ να μαζευεστε κοντα στο σπιτι μου 5-6 ss γυρω στις 23.30 με τα εξατμισονια σας, με τις κρυμμενες πινακιδες(εως ανυπαρκτες) κ μερικοι με μπουφανακια...
    Φαινοσασταν ετοιμη για βραδυνη εξορμηση στα γνωστα μερη των "αλητειων" κ ψιλολησμονησα προηγουμενα ετη ΑΛΛΑ ρε μαγκες βαλτε κ κανα κρανος!!!!
    Για το θεο δηλαδη κανεις με κρανος??!!!
    Ετοιμαζεστε για σουζες, εντο κ ο,τι αλλη μλκ προκυψει μεσα στους δρομους κ πατε ξεκρανωτοι??? Συνηλθα αποτομα ενθυμουμενος διαφορα σκηνικα αυτα τα βραδια στην παραλιακη κ συνεχισα να απολαμβανω το μπασκετακι μου...(Σε ειδα Διαμαντιδη να σηκωνεσαι για 3 ποντακια κ ξυπνησε η περιοχη απο τις φωνες μας!!!)
    Ride(s) the wind of change...

  13. #1843
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    πατρα,πλατεια γεωργιου πανω μερος,διαβαση πεζων.φτανω πρωτος και περιμεναν 4-5 ατομα και ενας 60αρης με ποδηλατο.σταματαω να τους αφησω να περασουν,αυτοκινητο απο πισω μου κανει δεξια να μπει στην διπλα λωριδα γιατι ως γνωστον βιαζοταν.πρεπει να περασαν 6-7 αυτοκινητα αλλα τοσα μηχανακια,μεχρι που ειχε ενα ανοιγμα και περασανε.ποσο ζωα ρε φιλε;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #1844
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα το μεσημερι στην Γλυφαδα πεσμενο ΧΤ και ενα ασθενοφορο διπλα. Απ' οτι καταλαβα ο "κυριος" βγηκε απο στοπ και σε χτυπησε πλαγια. Ελπιζω να εισαι καλα
    Ταχύτητα για ζωή

  15. #1845
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    σημερα βγηκα στους ελληνικους δρομους για πρωτη φορα με δικικλο....τελικα αυτο που ελεγαν οτι τα δικυκλα ειναι αορατα για τους οδηγους, ισχυει και με το παραπανω!!!!
    Ταχύτητα για ζωή

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF