Σελίδα 13 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 460

Θέμα: ΜΕ ΕΙΔΑ Vol III

  1. #181
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Λαστιχάρες

    Να τα χαρείς, κάποια στιγμή πρέπει να ανεβάσω review
    Τα S22 είναι μέχρι στιγμής το καλύτερο λάστιχο που έχω βάλει. Να δούμε τι λένε και τα Dunlop γιατί ακούω πολλές καλές κριτικές.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  2. #182
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.442
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Τα S22 είναι μέχρι στιγμής το καλύτερο λάστιχο που έχω βάλει. Να δούμε τι λένε και τα Dunlop γιατί ακούω πολλές καλές κριτικές.
    Ζόρικη σύγκριση, εγώ είμαι φαν της σειράς SportSmart από τότε που παρουσιάστηκε γιατί με καλύπτει από το ταξίδι μέχρι την πίστα και έχει απίστευτα ισορροπημένη φθορά.

    Το μπροστινό είναι φοβερό σε κάθε συνθήκη, πιστεύω θα σε ενθουσιάσει!

  3. #183
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Ζόρικη σύγκριση, εγώ είμαι φαν της σειράς SportSmart από τότε που παρουσιάστηκε γιατί με καλύπτει από το ταξίδι μέχρι την πίστα και έχει απίστευτα ισορροπημένη φθορά.

    Το μπροστινό είναι φοβερό σε κάθε συνθήκη, πιστεύω θα σε ενθουσιάσει!
    Το S22 είχε πολλή καλή κορώνα μέχρι το τέλος του και πολύ καλό κράτημα μέχρι που βγήκαν τα λινά. Στη βροχή επίσης καλό. 20Κ το μπροστά και 10Κ το πίσω είναι οκ για εμένα όταν έχω απαιτήσεις από το λάστιχο.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  4. #184
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.442
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Το S22 είχε πολλή καλή κορώνα μέχρι το τέλος του και πολύ καλό κράτημα μέχρι που βγήκαν τα λινά. Στη βροχή επίσης καλό. 20Κ το μπροστά και 10Κ το πίσω είναι οκ για εμένα όταν έχω απαιτήσεις από το λάστιχο.
    Είπαμε, ζόρικη σύγκριση αλλά και ωραία!

    Καλοπάτητα και αναμένουμε εντυπώσεις.

  5. #185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.193
    Με είδα να κάνω εντυπωσιακή (για άλλους καγκούρικη) αναστροφη σε λεωφόρο (που λίγο ήθελε να ξεφτυλιστω λόγω μετριου κοντρόλ αλλα δεν το λέμε).
    Δεν είδα όμως τον τροχαίο εκεί κοντά, πιθανόν καθόταν είτε στο απέναντι φανάρι είτε στη διπλανή καφετέρια. Και δυστηχώς για μένα με είδε αυτός και τότε είχαμε πραγματικά πρόβλημα.

    Όλα καλά τελικά, έδειξα κατανόηση, έδειξε συμπόνοια, δεν απέφυγα το ταμείο αλλά τουλάχιστον έφυγα με τα χαρτιά μου κύριος και ανακουφισμένος.

  6. #186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.472
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Με είδα να κάνω εντυπωσιακή (για άλλους καγκούρικη) αναστροφη σε λεωφόρο (που λίγο ήθελε να ξεφτυλιστω λόγω μετριου κοντρόλ αλλα δεν το λέμε).
    Δεν είδα όμως τον τροχαίο εκεί κοντά, πιθανόν καθόταν είτε στο απέναντι φανάρι είτε στη διπλανή καφετέρια. Και δυστηχώς για μένα με είδε αυτός και τότε είχαμε πραγματικά πρόβλημα.

    Όλα καλά τελικά, έδειξα κατανόηση, έδειξε συμπόνοια, δεν απέφυγα το ταμείο αλλά τουλάχιστον έφυγα με τα χαρτιά μου κύριος και ανακουφισμένος.
    A τον παλιανθρωπο!!!!!!!! ακου εκει να σε γραψει!!!!!!!!Ελπιζω να του πηρες τα στοιχεια.

  7. #187
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.235
    Με είδα να ζω το απόλυτο τζέρτζελο.
    Βάζω μια διαδρομή στο gps από το σπίτι στο μαγαζί και παταω μετάβαση. Όλα καλά 'στρίψτε αριστερα' κλπ και κάποια στιγμή κάνω ένα μπραφ και μπαίνω σε έναν άλλο δρόμο αχαρτογράφητο, τον νέο περιμετρικο της Καλαμάτας που δεν υπάρχει στη μνήμη του.
    Κι εκεί αρχίζουν τα κουφα:
    "Στα 100 μέτρα στρίψτε δεξιά-στρίψτε αριστερα-επαναϋπολογίζει-αριστερα-καντε αναστροφή! '' Το μαρτύριο του κράτησε για κάνα 2 χιλιόμετρα το βελάκι στριφογυρναγε σαν τρελό!
    Ειχα κλασει στο γέλιο μέσα από το κρανοςΌΛΑ αυτά τα έλεγε απνευστί, σχεδόν ένιωθα την αγωνία στη φωνή της κοπέλας!
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 19/09/2023 στις 19:44.

  8. #188
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    847
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Με είδα να ζω το απόλυτο τζέρτζελο.
    Βάζω μια διαδρομή στο gps από το σπίτι στο μαγαζί και παταω μετάβαση. Όλα καλά 'στρίψτε αριστερα' κλπ και κάποια στιγμή κάνω ένα μπραφ και μπαίνω σε έναν άλλο δρόμο αχαρτογράφητο, τον νέο περιμετρικο της Καλαμάτας που δεν υπάρχει στη μνήμη του.
    Κι εκεί αρχίζουν τα κουφα:
    "Στα 100 μέτρα στρίψτε δεξιά-στρίψτε αριστερα-επαναϋπολογίζει-αριστερα-καντε αναστροφή! '' Το μαρτύριο του κράτησε για κάνα 2 χιλιόμετρα το βελάκι στριφογυρναγε σαν τρελό!
    Ειχα κλασει στο γέλιο μέσα από το κρανοςΌΛΑ αυτά τα έλεγε απνευστί, σχεδόν ένιωθα την αγωνία στη φωνή της κοπέλας!
    Τελικά τα "ρομποτ" θα κατακτήσουν τον κόσμο...

    ...αν δεν χαθούν στο δρόμο

    ΑΙ σιχτίρ.

    Έπρεπε να ρωτήσει το Fart GPT, αυτό θα ξέρει καλύτερα.
    Oldfarts never die

  9. #189
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.276
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Με είδα να ζω το απόλυτο τζέρτζελο.
    Βάζω μια διαδρομή στο gps από το σπίτι στο μαγαζί και παταω μετάβαση. Όλα καλά 'στρίψτε αριστερα' κλπ και κάποια στιγμή κάνω ένα μπραφ και μπαίνω σε έναν άλλο δρόμο αχαρτογράφητο, τον νέο περιμετρικο της Καλαμάτας που δεν υπάρχει στη μνήμη του.
    Κι εκεί αρχίζουν τα κουφα:
    "Στα 100 μέτρα στρίψτε δεξιά-στρίψτε αριστερα-επαναϋπολογίζει-αριστερα-καντε αναστροφή! '' Το μαρτύριο του κράτησε για κάνα 2 χιλιόμετρα το βελάκι στριφογυρναγε σαν τρελό!
    Ειχα κλασει στο γέλιο μέσα από το κρανοςΌΛΑ αυτά τα έλεγε απνευστί, σχεδόν ένιωθα την αγωνία στη φωνή της κοπέλας!
    Το θεμα ειναι αν θα ειχες την ιδια διάθεση με το λαμπάκι της βενζίνης αναμμένο

  10. #190
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.235
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Το θεμα ειναι αν θα ειχες την ιδια διάθεση με το λαμπάκι της βενζίνης αναμμένο
    Δεν έχει να κάνει με την κατανάλωση, νορμάλ πήγαινα και ούτε χιλιόμετρα παραπάνω έγραψα.

  11. #191
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.211
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Με είδα να ζω το απόλυτο τζέρτζελο.
    Βάζω μια διαδρομή στο gps από το σπίτι στο μαγαζί και παταω μετάβαση. Όλα καλά 'στρίψτε αριστερα' κλπ και κάποια στιγμή κάνω ένα μπραφ και μπαίνω σε έναν άλλο δρόμο αχαρτογράφητο, τον νέο περιμετρικο της Καλαμάτας που δεν υπάρχει στη μνήμη του.
    Κι εκεί αρχίζουν τα κουφα:
    "Στα 100 μέτρα στρίψτε δεξιά-στρίψτε αριστερα-επαναϋπολογίζει-αριστερα-καντε αναστροφή! '' Το μαρτύριο του κράτησε για κάνα 2 χιλιόμετρα το βελάκι στριφογυρναγε σαν τρελό!
    Ειχα κλασει στο γέλιο μέσα από το κρανοςΌΛΑ αυτά τα έλεγε απνευστί, σχεδόν ένιωθα την αγωνία στη φωνή της κοπέλας!
    Έχω πάθει κάτι ανάλογο όταν πήγαίναμε Λευκάδα με την γυναίκα και το αμάξι της μπήκαμε στον νέο δρόμο (τότε) που δεν τον είχε ακόμα το google maps και παρόλο που δεν άκουγα (sic) και μόνο που έβλεπα τον χάρτη να στριφογυρίζει σαν τρελός....είχαμε πεθάνει στα γέλια
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #192
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    με επιασε αγχος - στενοχώρια ,βλέποντας στο youtube τον εξαίρετο ταξιδευτή φίλο μας billy84 να του ΚΟΒΕΤΑΙ το τιμόνι απο το NC εν κινήσει ??????? και να πέφτει ευτυχώς ΧΩΡΙΣ να πάθει το παραμικρό -ΠΑΝΤΑ ορθιος billy84 και ποτέ ξανά φίλε
    Τελευταία τροποποίηση από alexis72; 22/09/2023 στις 00:11.

  13. #193
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.211
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    με επιασε αγχος - στενοχώρια ,βλέποντας στο youtube τον εξαίρετο ταξιδευτή φίλο μας billy84 να του ΚΟΒΕΤΑΙ το τιμόνι απο το NC εν κινήσει ??????? και να πέφτει ευτυχώς ΧΩΡΙΣ να πάθει το παραμικρό -ΠΑΝΤΑ ορθιος billy84 και ποτέ ξανά φίλε
    Δεν τα πετάνε έτσι αυτά... Link;
    Σίγουρα ήταν ο Βασίλης; δεν έχει αναφέρει κάτι εδώ...
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.999
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Δεν τα πετάνε έτσι αυτά... Link;
    Σίγουρα ήταν ο Βασίλης; δεν έχει αναφέρει κάτι εδώ...
    https://www.youtube.com/watch?v=qRZK7XE_mhI

    Δεν πρόλαβε προφανώς...

    Ώρα για fatbar!

  15. #195
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.181
    πιο εύκολα κόβεται το fatbar που είναι αλουμίνιο, θα το σχολιάσει και ο Βασίλης φαντάζομαι
    αλλά το σύνηθες είναι να συμβαίνει με υπαιτιότητα των λαιμών κάτι τέτοιο.

Σελίδα 13 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα... Vol II
    από amyroukai στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1497
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2023, 20:54
  2. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  3. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF