Σελίδα 13 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #181
    Ελα ρε παιδιά δεν ήθελα να θίξω κανέναν. Αλλά υπάρχουν χαρακτηριστικά που από μόνα τους δεν είναι άσχημα αλλά όταν συνδέονται σε ένα σύνολο και μια συμπεριφορά γίνονται άσχημα. Κι εγώ έχω μεγάλα αφτιά, αλλά άλλο να μιλάω σε κάποιον χαμογελώντας και να φαίνονται τα μεγάλα μου αφτιά, και άλλο να το παίζω μάγκας και ιστορία σε κάποιον, τότε αμέσως θα θυμάται αυτός εμένα τον αφτιαρα που το έπαιζα ιστορία. Καταλάβατε τι εννοώ; Ηταν το όλο σύνολο που με έκανε να το θυμάμαι αυτό, το ύφος του, πως χώθηκε χωρίς να σεβαστεί κανέναν, πως κοιτούσε κτλ. Δεν υπάρχει άνθρωπος τέλειος και ούτε χρειάζετε να υπάρχει. Αλιώς θα ήμασταν όλοι σαν τον Ρουβά και θα μας κορόιδευε ο κόσμος. Απολογούμε να έθιξα κανέναν μόνο προσπαθήστε να καταλαβετε τι σκέψη που σας εξήγησα παραπάνω.

  2. #182
    ego eimai xontros kai sas exo olous !!!


    kai sto poly xalaro !!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #183
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    ΔΕΝ έχω δει ούτε ένα τουδουμου ρε παίδες τις 2 τελευταίες μέρες... τι έγινε δεν είναι αδιάβροχα????


  4. #184
    παλιοκαγκουρα σημερα το πρωι με το γαμωgolf το ασημι που περνουσες τα κοκκινα φαναρια στη δουκισσης πλακεντιας λες κ εκανες βολτα στο μ@υνι της μητερας σου...
    μπασταρδε!:a24: :a37:
    Και ρωτάει ο τροχύλιας
    -Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

  5. #185
    Σε είδα μάχιμε αναβάτη ξημερώματα Κυριακής 19/10---01:20 στο δρόμο που ενώνει καρδίτσα-σοφάδες και η βροχή να πέφτει...τι (στρογγυλοφάναρο?) εργαλείο καβαλούσες δεν είδα μες στο σκοτάδι, αλλά διέκρινα πλαινή αλουμινένια βαλίτσα...ελπίζω να έφτασες καλώς στον προορισμό σου...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  6. #186
    Σας είδα σήμερα το πρωί....


    α) Μεσήλιξ (50+) με CBR125 στου Παπάγου με ΠΟΛΥ αγχος στο βλέμμα και στο σώμα, να κορνάρεις μανιωδώς να μη βγούμε απο το stop και μετά να παίρνεις πολύ οριακά και με 5χλμ την ανοιχτή στροφή.... (βασικά ευθεία πήγαινες αλλα ήταν ανοιχτή στροφή)

    Χαλάρωσε γιατί θα δυσκολευτείς πολύ


    β) 25-30αρη, με το κλασσικό χρεπόπαπιο που μας κανει να είμαστε η Ταϊλάνδη της Ευρώπης. Μεσογείων, κίνηση, διήθηση. Εν κινήσει, βγάζεις το κράνος, το περνάς στο χέρι, βγάζεις το κινητό απ' την τσέπη για να απαντήσεις. Σε προσπέρασα όσο πιο γρήγορα γινόταν. ΘΑ ήθελα πολύ να σε τσιμπούσαν και να σε γ@μούσαν στο πρόστιμο...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #187
    Σε βλέπω κάθε μέρα ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΠΑΡΚΑΔΟΡΕ στο παρκινγκ δίπλα από την δουλεία μου που παρκάρεις τα «κουτιά» δια της … «αφής»..
    Δεν τους βάζεις χειρόφρενο …μόνο πρώτη… για να κάνεις πιο ανώδυνη την σύγκρουση…
    Και σου σκάνε και 20 ευρα τα θύματα….

    Σσσσσσσσσσσσε ωραίοςςςςςςςςςςς


  8. #188
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Σε είδα γαμημένε παλιομαλάκα με τη μαλακία σου στην Ιερά Οδό να κάνεις ταρζανιές.Έπρεπε να κατέβει ο άλλος να σου βάλει το Smart σου στον κώλο.
    Σούργελο.


    Ο μαλάκας επειδή δε μπορούσε να προσπεράσει ανεβοκατέβαινε πεζοδρόμια και του κολούσε σα να ήθελε να τον χτυπήσει.Εγώ ήμουν από πίσω.Αυτά τα έκανε με αρκετή ταχύτητα.
    Με το που πέρασε τον πρώτο μετά συνέχισε και στα παπάκια που ήταν μπροστά να κάνει τις ίδιες μαλακίες για να τα περάσει.
    Μέχρι που σταμάτησε στο φανάρι και συναντηθήκαμε όλοι μαζί.
    Δεν ξέρω τι έγινε έπειτα γιατί εγώ έστριψα.
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  9. #189
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σας ειδα ρε βλαμενα με το σκουτερ ξεκρανωτα στην Κατεχακη να σταυροκοπιεστε γιατι διπλα ηταν μια νεκροφορα.
    Ερωτηση-Τι παθατε ρε σεις?
    Απαντηση-Μα δεν βλεπεις τη νεκροφορα?
    Ανταπαντηση-Αν συνεχισεις να μη φορας κρανος μπορει να σε παει και βολτα.
    Ε ρε σταυροκοπιδια λεμε συννεφο.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  10. #190
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    ωχ μωρη καριολα τωρα ειδες οτι εισαι αναποδα σε μονοδρομο?
    επρεπε πρωτα να πεσω στα φρενα στο τσακ να γλυτωσω τον προφυλακτηρα
    να κατεβω να σε πω μπαζο και μετα να επαναλθεις στην πραγματικοτητα

  11. #191
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Όχι μόνον σε ΕΙΔΑ, αλλά σε ΒΟΗΘΗΣΑ να ξεπαρκάρεις και τότε σαν αντάλλαγμα μου έσπασες τον καθρέπτη αφού πήρες σβάρνα ΟΛΗ την δεξιά πλευρά στο βανάκι μου.

    Κατόπιν την κοπάνησες σπινιάροντας παρά τα ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ μου.

    Μου στοίχησες δλδ 2 ωρίτσες από την ζωή μου για να τρέχω να καταθέσω μηνύσεις στο τμήμα...

    Την πάτησες όμως.

    @ρχίδι.

  12. #192
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    σε είδα αλλά παραλίγο να σε δω και από πολύ κοντά!

    πάμε πάλι θεωρία......

    θέλουμε να στρίψουμε....ΠΡΩΤΑ βγάζουμε φλασ, ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ καθρέπτες και ΜΕΤΑ στρίβουμε. Η τεχνική (δύσκολη πραγματικά ε ζώον?) εφαρμόζεται και στις αλλαγές λωρίδας (επίσης, λωρίδα κυκλοφορίας ορίζεται από διακεκομμένες γραμμές...σημείωση: η λωρίδα είναι ΑΝΑΜΕΣΑ στις γραμμές αυτές. Οταν τις καβαλάμε - με αμάξι - ουσιαστικά πιάνουμε 2 λωρίδες)

    Η τεχνική στρίβω, βγάζω φλας και κοιτάω και γκαζώνω για να μην ακούσω τα καντήλια είναι ΛΑΘΟΣ! Σαν κινήσεις είναι σωστές, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ.....

    Μαλακισμένη με το φιατ, στην Πεντέλης σήμερα το πρωί.

  13. #193
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σας ειδα να φορτωνετε 7 μηχανες στο γερανο αποψε το βραδυ στην Βουκουρεστιου και Σταδιου, ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ, και να αφηνετε τις λιμο κτλ αθικτα!

    Ησασταν λεει μονο για μοτο αυτος ο γερανος!
    Και δεν νοιαζοσασταν για τα πλαστικα που πετσικαριζαν απο τους ιμαντες!
    Και οταν σε ρωτησα μπατσουλη, που να τις βαλουν οι ανθρωποι τις μοτο που δεν εχετε παρκινγκ, απαντησες οτι εδω ειναι Συνταγμα, το κεντρο τις Αθηνας και δεν μπορει ο τουριστας να βλεπει αυτο το "Χαλι"!

    Τι λες ρε πανιβλακα? Κι αν δουλευει εκει που πρεπει δλδ να παρκαρει? Στον Πειραια?

    Ηλιθιε!!!

    Αντι να βοηθατε και να "Σπρωχνετε" τον κοσμο προς τη μοτο που ΣΑΣ/ΜΑΣ εξυπηρετει στην κινηση και τη ρυπανση...παιζετε το πουλακι σας!

    Πιαστηκε η καρδια μου οπως τις εβλεπα φορτωμενες εκει πανω!


  14. #194
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα μωρή που κοίταζες τον καθρέφτη .... για να φτιάξεις τη φράτζα στο μαλλί που να σου γίνουν μωβ στο επόμενο βάψιμο... και πήγαινες όλο και πιο δεξιά με αποτέλεσμα να βρω στον καθρέφτη σου, να μου γύρει η μηχανή και να πέσω (να την ακουμπήσω κάτω σιγά σιγά δλδ) σαν το μαλάκα....

  15. #195
    Σε είδα το πρωί στην Κηφισσίας, απλά βιαζόμουν

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF