Σελίδα 14 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415161718192464114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #196
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Σε ειδα στην τριπολη να χεις δαγκωσει το κ@υλι σου,το τουμπανο σου ομως(για το μηχανακι του λεω ) προσφερε μια δοση ζεστασιας.

    Του Αντρέα το μοτόρι!




    CBX 1100 turbo με διάφορα απο CBR, δική του κατασκευη κλπ κλπ


  2. #197
    Όπως έγαψε και ο cosgili, και εγώ σε είδα με το μπλε 636 πεσμένο στην έξοδο της Κ2, ευτυχώς σε είδα έγκαιρα, έκοψα και σε απέφυγα. Ευτυχώς δεν χτύπησες αλλά αυτό που με χαροποίησε είναι ότι δεν πτοήθηκες καθόλου και συνέχισες κανονικά το trackday σου! Χαιρετηθήκαμε μετά και στην εθνική κατά την επιστροφή, καλούς δρόμους και με το καλό να το φτιάξεις το μοτόρι σου :smilea:
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  3. #198
    Σε είδα φίλε εχτές το απόγευμα να φεύγεις στη διασταύρωση της Παπανδρέου στα Μελίσσια με το cbr1000 και να καρφώνεσαι στην τσιμεντένια κολώνα της ΔΕΗ .

    Ευτυχώς δεν έσπασες τίποτα (μάλλον), όσο για τον πόνο μόλις κρύωσες και τη μούρη της μοτο... τόσο να είναι... Πάντα όρθιος από εδώ και πέρα.
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  4. #199
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Σε είδα φίλε με την Αφρικάνα νε περνάς με άλμα (καλό!!) πάνω από τις ράγες του τρένου στην Ελευσίνα,μετά την έξοδο από Α.Ο. (για όσους δεν ξέρουν ,το σημείο αυτό είναι σαν "βουναλάκι",ότι πρέπει για τους χωμάτινους!)

    Σου έκανα όταν σε πέρασα...ελπίζω να μην το είδες για κωλοδάχτυλο

    Την επόμενη φορά θα περιμένω τουλάχιστον ένα superman no hands
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  5. #200
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα κωλογρια να μου κοβεις τον δρομο!!!

    με ειδα να εχω εκεινο το αισθημα χιλιοστα του δευτερολεπτου πριν ακουστει το μπαμ.εκεινο που εχω νοιωσει αλλες 2 φορες.

    με ειδα να βρισκω ομως τη διαφυγη και να γλιτωνω.ευχαριστω τα σχολεια!!!!

    ευχαριστω και τους πεζους που της την πεσανε και την κανανε να ζηταει συγγνωμη και ετσι ηρεμησα και δεν της ορμηξα.

    φιου....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #201
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα κωλογρια να μου κοβεις τον δρομο!!!

    με ειδα να εχω εκεινο το αισθημα χιλιοστα του δευτερολεπτου πριν ακουστει το μπαμ.εκεινο που εχω νοιωσει αλλες 2 φορες.

    ....
    ... εγώ δεν τη γλίτωσα τελικά χθες πρωί ... ίδια φάση, γριά με Ibiza βγαίνει από Stop χωρίς να κοιτάξει, με βρήκε στο τιμόνι και την έφαγα την τούμπα μου.
    Η κυρία δεν κατάλαβε τίποτα ... συνέχισε κανονικά!
    Ήθελα να ευχαριστήσω και τον φίλο με το μαύρο σκούτερ (δεν θυμάμαι μάρκα) που την σταμάτησε λίγο πιο κάτω και την γύρισε πίσω. Ευχαριστώ φίλε!
    Απολογισμός: ευτυχώς υπάρχουν τα μανιτάρια, τα κράνη και τα μπουφάν ... γιατί αλλιώς δεν θα είχα μόνο μερικές θλάσεις, αλλά πολύ χειρότερα και η μηχανή θα ήταν για πέταμα.
    (Το κρανάκι μου έγινε σκ@τά - το μανιτάρι διαλύθηκε!)
    But in the town it was well known when they got home at night their fat psychopathic wives would thrash them within inches of their lives.

  7. #202
    Σας είδα γρήγορα κοπέλια με τα μπούσα χθες μεσημέρι να περνάτε (προφανώς γρήγορα) στην ανηφόρα πριν τον κόμβο της Σούδας. Όμως επίσης σας είδα παρκαρισμένους πάνω στη λώρίδα επιβράδυνσης λίγο πριν τον κόμβο και ευτυχώς το φορτηγό που είχα μπροστά (και μου έκλεινε όλο το οπτικό πεδίο) έβγαλε φλας όταν σας προσπέρασε για να μπει δεξιά προς Σούδα.
    Να παρκάρατε λίγο παρακάτω ή λίγο πιο πριν; Ήταν (ειδικά για το συγκεκριμένο κόμβο) αρκετά επικίνδυνο.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  8. #203
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162
    Σε είδα με το λευκό mega scooter να φεύγουμε μαζί από Μακρυγιάννη, "βιαζόσουν" και πήγες να κάνεις αναστροφή στην Συγγρού, δεν είδες όμως τους τροχονόμους απέναντι και αναρωτιέμαι για τι θα σε πρωτογράψουν (κράνος, παραβίαση ερυθρού, αναστροφή, κτλ)....
    Σας είδα μάλλον του KTM club να πίνεται καφέ απέναντι από το μουσείο της ακρόπολης, σας μίλησα για το μαύρο 990 ADV που είχε μια διαρροή, ελπίζω να μην ήταν τίποτα, καλές βόλτες εύχομαι...

  9. #204
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα μπάρμπα βλακέντιε να έρχεσαι γρήγορος γρήγορος σε κάθε φανάρι από Χίλτον - Μιχαλακοπούλου μέχρι Ιλισίων να έρχεσαι μπροστά στο φανάρι με το μπρίκι σου, σε σημείο δε τέτοιο που δεν έβλεπες κάν τι χρώμα είναι.

    Όταν σε πέρασα όμως και φράκαρα στα αυτοκίνητα μπροστά σου μου έκανες την παρατήρηση να ανοιχτώ λίγο για να πάς που? Πάλι μπροστά από το κόκκινο και όταν θελήσεις να ξεκινήσεις να μας κάνεις τιμή? Αφού μου λύθηκε η απορία τι έκραζες πίσω μου σου τράβηξα μια πεντάλφα βασιλικιά να την χαίρεσαι.

    Σε είδα ταρίφα και σένα στο πολεμικό μουσείο. Λεωφορείο μπροστά σταματημένο, εγώ να κινούμαι στη μεσαία λωρίδα και χωρίς καν να κοιτάξεις άρχισες να βγαίνεις, κορνάρω να μη μαζέψω πορτοπαράθυρα και μόλις περνάω δίπλα σου μου κορνάρεις (και βρίζεις κιόλας)???? (δηλαδή ούτε στην λωρίδα μας δεν έχουμε δικαίωμα να κινούμαστε)

    2 stroke Sport Touring

  10. #205
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    7.001
    Σε είδα ιδρώτα να κυλάς στο μέτωπο μου όταν γλίτωσα στο τσακ στατική πτώση επειδή το αριστερό μου πόδι αρνήθηκε να κατέβει εγκαίρως από το μαρσπιέ...

    Γαμημένη τσιχλόφουσκα που βρέθηκες κάτω από την μπότα μου.

  11. #206
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Σας είδα πανίβλακες με τα SS (χωρίς πινακίδα αμφότερα) λίγο πριν από το νοσοκομείο της Κορίνθου, ντυμένοι με την τελευταία λέξη της ασφάλειας για δικυκλιστές όπερ σημαίνει ακράνωτοι, με φόρμα και αθλητικό παπουτσάκι. Ήμουν με το αυτοκίνητο και προσπερνάγατε μέσα στην πόλη τα αυτοκίνητα με τουλάχιστον 80 χ.α.ω. και με σαχλές επιδείξεις δήθεν οδηγικής ικανότητας-καγκουριές , ενώ ο μπροστινός πανίβλακας δεν κατάλαβε πόσο φτηνά την γλύτωσε όταν αναγκάστηκα να κάνω ελιγμό για να αποφύγω λακούβα κι εκείνη την ώρα πάταγε διαχωριστική γραμμή για να με προσπεράσει αντικανονικότατα. Συγχαρητήρια που κάνετε το πάν για να στιγματίζετε στους άλλους εποχούμενους τους δικυκλιστές ως ανεγκέφαλους επιδειξίες.

  12. #207
    Με ειδα χτες πολλες φορες να ονειρευομαι το Cb μου, στην πενα, πανω σε αγωνιστικο σταντ, μεσα στο σαλονι...
    Μετα ειδα και ενα Repsol 1000 στην ιδια θεση..
    Λεω να παω σε καμια καφετζου να μου 'ξηγησει τ'ονειρο.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #208
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    σε είδα ρε αναπηρε στο μυαλό να μην μπορείς να παρκάρεις το Χ5 σου ,ακόμα και αν διαθέτει και parktronic...






    βαλε το app στο iphone που το παρκάρει αυτόματα...αλλά τι λέω ακόμα και κει θα κοιτάξεις πρώτα αν έχει σήμα...



  14. #209
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα μλκα με την περιφερειακή όραση το πρωί ενώ ήσουν σταματημένος στην κίνηση και πέρασαν δύο μηχανάκια από μπροστά σου αφού είχες σταματήσει και είχες αφήσει χώρο να περνάμε,την ώρα που ξεκίνησα εγώ να περάσω κούμπωσες πρώτη και πήγες να με κολλήσεις στο μπροστά σου αμάξι.Τι θα καταλάβαινες ρε φίλε που εκανες 40 εκατοστα μπροστά??άρπαξες μια βασιλική μούτζα και έφυγα γιατί αν καθόμουν έτσι όπως αντέδρασες θα έτρωγες το κινητό που μίλαγες και χασκογέλαγες και με κοίταγες,μέχρι το τελευταίο τσιπάκι του.....
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #210
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα σήμερα κουτάκηδες να προσπαθείτε να πέσετε πάνω μου,να στρίβετε απότομα χωρίς φλάς,να μην τηρείτε προτεραιότητα,γενικά ότι να'ναι....φεγγαριασμένοι είστε όλοι;

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF