Σελίδα 15 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 288

Θέμα: ''ΧΑΖΕΣ'' τουμπες,χυμες κτλ.

  1. #211
    Περαστικά, αν όχι όλοι, οι περισσότεροι την έχουμε πατήσει αναλόγως. Μαι τούμπα έφαγα και εγώ στα μαθήματα, στο σλάλομ και γω και μάλιστα ήταν από τις ελάχιστες φορές που δε φόραγα το καθήκι.
    Να δεις τρεχάλα ο δάσκαλος που είχε πιάσει τη κουβέντα στο μεταξύ, να τσεκάρει αν σακατεύτηκα....

  2. #212
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/03/2013
    Μηνύματα
    1
    Να παραθεσω και εγω τη πιο τρελη μου τουμπα...
    Μολις εχω παρει το xtακι μου απο το σερβις των 1000 χιλιομετρων και ξεκιναω να παω για μπανακι, και επι τη ευκαιρια να το σκισω κιολας.. εκει που πηγαινα λοιπον με μετρια ταχυτητα σε ενα στριφογυριστο επαρχιακο δρομο αρχιζει και πεταει δειλα δειλα η πισω ροδα στις στροφες.. στο κοσμο μου εγω το αγνοησα πιστευωντας οτι φταιει που ειμαι πολυ γρηγορος . ακωλουθει μια πολυ κλειστη κατηφορικη στροφη (180 μοιρων) στην οποια πρεπει αναγκαστικα (και ευτηχως) να κατεβασω πολυ τη ταχυτητα μου. με το που μπαινω στη στροφη σε κλασματα του δευτερολεπτου βρισκομαι να σφουγκαριζω την ασφαλτο. σηκωνομαι και βλεπω μια λιμνη λαδια να σχηματιζεται κατω απο το μηχανακι, και τη πισω ροδα να ειναι καλημενη με μια στρωση λαδια, ενω ελλειπε η ταπα απο τα λαδια μηχανης.
    προφανως ο μηχανικος δεν ειχε σφιξει τη ταπα απο τα λαδια, αυτη πεταχτυκε σε καποιο σημειο της διαδρομης, τα λαδια αρχισαν να τρεχουν στη καρινα ακριβως απο κατω που με τη διαβολικη της σχεδιαση τα εσπρωχνε ολα στο πισω τροχο...
    βεβαια δεν επαθα τιποτα απολυτως, αλλα οσο σκεφτομαι το ενδεχομενο οτι θα μπορουσα να εφευγα απο κανα γκρεμο με 80κμ με πιανει ριγος...
    ηθικο διδαγμα: παντα να ρωτατε το μηχανικο αν εφιξε καλα τη ταπα απο τα λαδια και να την ελεγχετε και μονοι σας καθε φορα που αλλαζετε λαδια...

  3. #213
    πριν 2 χρονια ειχα παει εκδρομουλα Ναυπλιο με την νυν γυναικα μου (τοτε απλα τα ειχαμε) , εχουμε τελειωσει τον απογευματινο καφε μας και εχει βραδιασει.
    Παμε στο παρκινγκ το παραθαλασσιο και ανεβαινουμε στο vfr400nc30 (μεγαλη αγαπη) και αφου βαζω μπροστα και μουγκριζει η καινουργια καρμπον εξατμιση της tyga
    λεω να ξεκινησω με φορα και θορυβο. Αφηνω συμπλεκτη με 6000 στροφες και ξεκιναω, κανω 30 εκατοστα και ζντουπ, σκαει η γυναικα μου πανω μου και επειτα πεφτει προς τα πλαγια. Πεφτοντας ομως μενει το ποδι της στην σελα και τραβαει και εμενα με την βεφα κατω ,που με περιτεχνο τροπο ακομα κραταω ορθια. Το αποτελεσμα ειναι να πεσω και εγω σαν χαρακτηρας απο κομικ αλλα ευτυχως ουτε η γυναικα αλλα ουτε και εγω πεσαμε κατω απο τη βεφα. Το καλο ειναι οτι μολις πριν 2 βδομαδες της ειχα βαλει μανιταρια και αφου την αφησα σιγα κατω πεφτοντας εκανε δυο-τρια ασημαντα σημαδακια στο μανιταρι.
    το κραξιμο και ταυτοχρονο γελιο απο τη γυναικα ειναι αυτονοητο
    Η ζωή είναι μεγάλη... ...μην την κάνεις καρναβάλι!!!

  4. #214
    Billymuse
    AristidisZ
    nikos_abel
    Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Το πόδι είναι πολύ καλύτερα μετά από πολύ πάγο και μυοχαλαρωτικά και σήμερα πήγα για μάθημα μήπως ξεπεράσω τον φόβο που είχα μετά την πτώση. Τα πράγματα όμως ήταν πιο άσχημα απ' οτι περίμενα. Από τον φόβο μου δεν μπορούσα να στρίψω γιατί μου ερχόταν στο μυαλό το χτεσινό σκηνικό. Αντί να στρίψω πήγαινα ευθεία. Έριξα και τους μισούς κώνους κάτω. Αυτά ούτε στο 1ο μάθημα. Χειρότερα δεν έχω ξανα-οδηγήσει ποτέ (οδηγούσα και παλιότερα αλλά δεν είχα τρελή εμπειρία). Μου έφερε και μια μικρότερη που έκανα πριν από την 600αρα ο δάσκαλος γιατί νόμιζε οτι έφταιγε η μηχανή. Και με αυτή τα ίδια. Εκείνη τη στιγμή όλα για μένα ήταν μια ευθεία. Φοβόμουν τόσο πολύ που σταμάτησα το μάθημα και έφυγα. Ο δάσκαλος μου έλεγε συνεχώς "μα τι έχεις πάθει? Εσύ πέταγες μέχρι χτες". Ξέρω πως πολλοί θα κοροϊδέψουν επειδή ήταν χαζή τούμπα και θα πουν "αν σου συνέβαινε κάτι χειρότερο τι θα έκανες". Και εγώ αυτό λέω. Αλλά ο φόβος δεν φεύγει. Και αύριο δεν θέλω να πάω για μάθημα..... Τις συμβουλές σας παιδιά, εσείς που είστε πιο έμπειροι, γιατί είναι καψούρα, μεγάλη αγάπη και όνειρο που δεν θέλω αφήσω ανεκπλήρωτο..

  5. #215
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sandra4 Προβολή μηνύματος
    Billymuse
    AristidisZ
    nikos_abel
    Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Το πόδι είναι πολύ καλύτερα μετά από πολύ πάγο και μυοχαλαρωτικά και σήμερα πήγα για μάθημα μήπως ξεπεράσω τον φόβο που είχα μετά την πτώση. Τα πράγματα όμως ήταν πιο άσχημα απ' οτι περίμενα. Από τον φόβο μου δεν μπορούσα να στρίψω γιατί μου ερχόταν στο μυαλό το χτεσινό σκηνικό. Αντί να στρίψω πήγαινα ευθεία. Έριξα και τους μισούς κώνους κάτω. Αυτά ούτε στο 1ο μάθημα. Χειρότερα δεν έχω ξανα-οδηγήσει ποτέ (οδηγούσα και παλιότερα αλλά δεν είχα τρελή εμπειρία). Μου έφερε και μια μικρότερη που έκανα πριν από την 600αρα ο δάσκαλος γιατί νόμιζε οτι έφταιγε η μηχανή. Και με αυτή τα ίδια. Εκείνη τη στιγμή όλα για μένα ήταν μια ευθεία. Φοβόμουν τόσο πολύ που σταμάτησα το μάθημα και έφυγα. Ο δάσκαλος μου έλεγε συνεχώς "μα τι έχεις πάθει? Εσύ πέταγες μέχρι χτες". Ξέρω πως πολλοί θα κοροϊδέψουν επειδή ήταν χαζή τούμπα και θα πουν "αν σου συνέβαινε κάτι χειρότερο τι θα έκανες". Και εγώ αυτό λέω. Αλλά ο φόβος δεν φεύγει. Και αύριο δεν θέλω να πάω για μάθημα..... Τις συμβουλές σας παιδιά, εσείς που είστε πιο έμπειροι, γιατί είναι καψούρα, μεγάλη αγάπη και όνειρο που δεν θέλω αφήσω ανεκπλήρωτο..
    Καταρχην περαστικα και απο εμενα.
    Μια απλη τουμπα και τα παρατας? Μην μασας δεν εγινε και τιποτα το συνταρακτικο,ολοι εχουμε φαει τα μουτρα μας
    αλλα δεν κολωσαμε.Μαλλον ο εγωισμος σου πληγωθηκε περισσοτερο απο το ποδι σου.Ξεκολα!!! και οπως εχει
    γραψει και ενας συμφορουμιτης....στ'@ρχιδι@ σου κοπελια!!!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #216
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sandra4 Προβολή μηνύματος
    Billymuse
    Τις συμβουλές σας παιδιά, εσείς που είστε πιο έμπειροι, γιατί είναι καψούρα, μεγάλη αγάπη και όνειρο που δεν θέλω αφήσω ανεκπλήρωτο..
    Βρες ακριβώς (!) τι έκανες λάθος και έπεσες. Αν ξέρεις ακριβώς τι έκανες λάθος, θα σταματήσεις να φοβάσαι "γενικά". Έπειτα, σωστό εξοπλισμό να νιώθεις ρόμποκοπ και να μην φοβάσαι να πέσεις. Όπως και να χει, όλοι όσοι έχουμε πέσει- πέφτουμε- θα πέφτουμε, περνάμε από αυτό το στάδιο της φοβίας, άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο. Το θέμα είναι να μην το αφήσεις!


    Υ.Γ Δικιά μου χαζή πτώση, γρήγορη αναστροφή με 2ο άτομο και ψηλό μηχανάκι...Λόγω κακού υπολογισμού θέλω να πατήσω πόδι κάτω. Βάζω πόδι...τίποτα. Τεντώνω πόδι μήπως πατήσει η μύτη του παπουτσιού...Τίποτα. Που πήγε το έδαφος ντεεεεε;;;; Εκεί είναι που ακούς τον μεταλλικό ήχο από το μηχανάκι που ξαπλώνει με εμένα δίπλα και τον συνεπιβάτη ως διαμαγείας όρθιο!
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  7. #217
    Σκουριασμένο μέλος Το avatar του/της farflung
    Εγγραφή
    14/11/2011
    Μηνύματα
    90
    Να πω και γω την εμπειρια μου για την χαζη τουμπα που ομως δεν εφταιγα εγω στο 100%,
    πηγαινα λοιπον οπως καθε μερα στην δουλεια με το Ζ μου,οποτε μια μερα στην στριψη πανω στην γεφυρα της Πετρου ραλλη οπως ερχεσε απο Λαμπρακη καθως πηγαινα με καμια κατοσταρια και αρχισα να γερνω να παρω την στροφη,βλεπω ξαφνου ενα μαλακα με κεφαλαιο Μ να εχει χωθει αριστερα μου αναμεσα σε μενα και την μπαριερα και να το παιζει Ροσσι 8 η ωρα το πρωι,εννοειται οτι πηγαινα αμεριμνος και χαλαρος και οτι δεν τον ειχα δει να ερχεται μαλιοκουβαρα,αποτελεσμα τρομαζοντας σηκωσα ορθια την μηχανη για να τον αποφυγω μεσα στην στροφη φευγωντας ευθεια,εκει λοιπον ειχε μια νησιδα που εμπαινε αρκετα μεσα(τωρα την εχουν κοψει γιατι μαλλον ειχαν σκοτωθει πολλοι εκει)οποτε απο μεσα μου εκανα τον σταυρο μου και ειπα τωρα το Ζ θα το κανω εντουρο,αλλα για κακη μου τυχη περασε ο μπροστινος και βρηκε ο πισω τροχος,οποτε βρισκομαι να πεταω για 5-6 μετρα και να σκαω σαν καρπουζι με τα μουτρα και τον ωμο.
    Αποτελεσμα βγαλμενος ωμος 5 γιατροι με τραβαγαν στο Κρατικο να τον φερουν στα ισα του ευτυχως διπλα ηταν,επισης αν δεν φορουσα κρανος θα ειχα σκοτωθει το κρανος πληγωθηκε ασχημα στην μεμβρανη που εσπασε, η πλατη του μπουφαν σαγρε που σημαινει οτι και εκει βρηκα τα γαντια του πεταματου και οι μποτες alpinestar ανοιξαν στο πλαι και σκισμενο παντελονι και πουκαμισο με πληγωμενο ελαφρα γονατο.
    Δεν μιλαω οτι ειμουν και τυχερος που δεν με πατησε κανενας και προλαβαν και σταματησαν τα αμαξια καθως κανοντας ερπινγκ με κλειδωμενο ωμο σε ορθη γωνια προσπαθουσα να φυγω απ την μεση του δρομου.
    Για τις ζημιες της μηχανης δεν θα αναφερθω εκτος τα πλαστικα ντεποζιτα δεν ειχε παθει και σοβαρη ζημια πλαισια κινητηρας και τετοια μονο 1800 πηγε με τετοια τουμπα καλα ηταν.
    Συμπερασμα ντυνεστε Ρομποκοπ σωζει ζωες και να προσεχετε τους μαλακες ειτε μηχανες ειτε αυτοκινητα.
    Βεβαια δεν κολωσα εχω ενα ωραιο cbraraki τωρα,και ουτε η πρωτη μου τουμπα ηταν απλα ηταν εντελως τσαμπα τουμπα με πολυ ζημια.
    Το λεω για την κοπελια που κολωσε,αμα οδηγας μηχανη ολα μες το προγραμμα ειναι,αμα δεν θες πτωσεις παρε αυτοκινητο,ειδαλως προχωρα σε κανα μηνα θα τοχεις ξεχασει.

  8. #218
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.957
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από farflung Προβολή μηνύματος
    Να πω και γω την εμπειρια μου για την χαζη τουμπα που ομως δεν εφταιγα εγω στο 100%,
    πηγαινα λοιπον οπως καθε μερα στην δουλεια με το Ζ μου,οποτε μια μερα στην στριψη πανω στην γεφυρα της Πετρου ραλλη οπως ερχεσε απο Λαμπρακη καθως πηγαινα με καμια κατοσταρια και αρχισα να γερνω να παρω την στροφη,βλεπω ξαφνου ενα μαλακα με κεφαλαιο Μ να εχει χωθει αριστερα μου αναμεσα σε μενα και την μπαριερα και να το παιζει Ροσσι 8 η ωρα το πρωι,εννοειται οτι πηγαινα αμεριμνος και χαλαρος και οτι δεν τον ειχα δει να ερχεται μαλιοκουβαρα,αποτελεσμα τρομαζοντας σηκωσα ορθια την μηχανη για να τον αποφυγω μεσα στην στροφη φευγωντας ευθεια,εκει λοιπον ειχε μια νησιδα που εμπαινε αρκετα μεσα(τωρα την εχουν κοψει γιατι μαλλον ειχαν σκοτωθει πολλοι εκει)οποτε απο μεσα μου εκανα τον σταυρο μου και ειπα τωρα το Ζ θα το κανω εντουρο,αλλα για κακη μου τυχη περασε ο μπροστινος και βρηκε ο πισω τροχος,οποτε βρισκομαι να πεταω για 5-6 μετρα και να σκαω σαν καρπουζι με τα μουτρα και τον ωμο.
    Αποτελεσμα βγαλμενος ωμος 5 γιατροι με τραβαγαν στο Κρατικο να τον φερουν στα ισα του ευτυχως διπλα ηταν,επισης αν δεν φορουσα κρανος θα ειχα σκοτωθει το κρανος πληγωθηκε ασχημα στην μεμβρανη που εσπασε, η πλατη του μπουφαν σαγρε που σημαινει οτι και εκει βρηκα τα γαντια του πεταματου και οι μποτες alpinestar ανοιξαν στο πλαι και σκισμενο παντελονι και πουκαμισο με πληγωμενο ελαφρα γονατο.
    Δεν μιλαω οτι ειμουν και τυχερος που δεν με πατησε κανενας και προλαβαν και σταματησαν τα αμαξια καθως κανοντας ερπινγκ με κλειδωμενο ωμο σε ορθη γωνια προσπαθουσα να φυγω απ την μεση του δρομου.
    Για τις ζημιες της μηχανης δεν θα αναφερθω εκτος τα πλαστικα ντεποζιτα δεν ειχε παθει και σοβαρη ζημια πλαισια κινητηρας και τετοια μονο 1800 πηγε με τετοια τουμπα καλα ηταν.
    Συμπερασμα ντυνεστε Ρομποκοπ σωζει ζωες και να προσεχετε τους μαλακες ειτε μηχανες ειτε αυτοκινητα.
    Βεβαια δεν κολωσα εχω ενα ωραιο cbraraki τωρα,και ουτε η πρωτη μου τουμπα ηταν απλα ηταν εντελως τσαμπα τουμπα με πολυ ζημια.
    Το λεω για την κοπελια που κολωσε,αμα οδηγας μηχανη ολα μες το προγραμμα ειναι,αμα δεν θες πτωσεις παρε αυτοκινητο,ειδαλως προχωρα σε κανα μηνα θα τοχεις ξεχασει.
    και δε πιάνουμε 100 ουτε στον κηφισό που λεει ο λόγος γιατί μεσα στη ζούγκλα έχεις τον έλενγχο μόνο με τα νορμαλ χιλιόμετρα φίλε μ
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #219
    Πάνε κοντά 15 χρόνια από τότε αλλά το θυμάμαι σαν χθες.

    Θυμάστε που με το ποδήλατο γκαζώναμε, γκαζώναμε και μετά πλακωνόμασταν μόνο στο πίσω φρένο και κάναμε κολιές μέχρι να σταματήσουμε ; Ενίοτε με πίσω φρένο τέρμα παίρναμε και στροφές «αλλά ντρίφτ» φάση. Ε κάπως έτσι ήθελα να πάρω μια μεγάλη κατηφορική στροφή με ένα Honda παπάκι (6βολτο νομίζω)…. Δε θέλει πολύ φαντασία… το παπάκι να σέρνεται πεσμένο στο δρόμο και εγώ ο «θεός» επάνω του να αγναντεύω το χωράφι με τις ελιές που θα αγόραζα 3 δεπτερόλεπτα μετά. Προσγειώθηκα όρθιος, ούτε σκονίστηκα, στο παπί τρύπησε η εξάτμιση και στράβωσε το πίσω φρένο.

    Η καλύτερη όμως ever την έκανε ο ξάδερφος μου (20+ χρόνια πίσω) :

    Νέος οδηγός με Vespa 125 2stroke ΧΩΡΙΣ δίπλωμα. Οδηγούσε στο κέντρο του Ηρακλείου για να πάει να δώσει εξετάσεις με τη βέσπα του. Του κάνει σήμα Τροχονόμος έξω από Αστόρια… πανικοβάλετε ο ξάδερφος , πατάει μπροστά φρένο και τσούπ πάρτον κάτω… σερνόμενος πια έφτασε και σταμάτησε ακριβώς μπροστά στον τροχονόμο.

    Τον κοιτάει ο τροχονόμος έντρομος και του λέει «Καλά ρε μ@λ@κα, Να σταματήσεις σου είπα, όχι να σκοτωθείς !»

  10. #220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ZauZ Προβολή μηνύματος
    «Καλά ρε μ@λ@κα, Να σταματήσεις σου είπα, όχι να σκοτωθείς !»
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    Πανε απο τότε "46 ώρες " ήμαστε διακοπές στην λεσβο εγω και η γυναίκα όπως γνωρίζουμε οι δρόμοι της Λέσβου είναι λίγο γυαλί , πάμε που λέτε στο Άγιο Ραφαηλ "μεγαλη η χαρη του "να προσκυνήσουμε και μετα θα πηγεναμε στην πέτρα παραλιακά όμως " ΚΩΣΤΑ ΜΗΝ ΠΛΑΓΙΑΖΕΙΣ ΈΤΣΙ" " ρε Μωρό 5 μοίρες πλαγιασμα είναι έλεος " τα λάστιχα σε καλη κατάσταση ποιο αργος και απο την καθυστέρηση ο Κώστας και ξάφνου καταλαβαίνω την μηχανη στην γαμπα η τερεζα να φωνάζει ξαπλα ο Κώστας να σέρνεται για 3 μέτρα η μηχανη να βγάζει παχύ τον τον ήχο του μετάλλου και πλαστικού ταυτόχρονα . Μα καλα πως έγινε αυτο ακόμα αναρωτιέμαι !!! . Ευτυχώς 300 μέτρα παρακάτω είχε φαρμακείο μας πατρονιαρισε ο Κώστας "φαρμακοποιός και γάμω τα παιδιά " αγκονες και γαμπες με απλα γδαρσιματα την βγάλαμε απλα καθαρή , η μηχανη :σπασμένη μανετα φρενου , μανιτάρι ΟΦΦ και λιγισμενο ποδοφρενο να ήμαστε καλα με τις υγείες μας χαχαχαχα ΠΆΝΤΑ ΌΡΘΙΟΙ

  12. #222
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παρκαρισμενος σε κλειστο χωρο και στο 2πλο.
    Το εδαφος με ελαφρα κλιση προς το μερος που κοιτουσε η μοτο.
    Ακριβως μπροστα και παραλληλα ενα σκουτερ σε αμφιβολη αποσταση.
    Σπροχνω να κατεβει απο το 2πλο παταω μπροστινο αλλα γλιστραει λιγο γιατι κατω ειχε τσιμεντο με χωμα/πετραδακια και αφου λοκαρω το σκουτερ το δινω μια στην πισω ροδα και παρτο κατω.
    Ειχε και κλειδωμενο τιμονι και ηταν ακομη πιο εντυπωσιακο αφου κατεβηκε απο το 2πλο (και εκεινο) τσουλισε λιγο μπροστα και μετα ξαπλωθηκε.
    Παλι καλα ειχε κατι γρατζουνιες απο πριν και δεν επαθε τιποτα παραπανω.
    Το σηκωσα και δρομο. :a13:

  13. #223
    Δεν επεσα, αλλα κοντεψα....
    Μαζευω σταντ, ηταν και λιγο κατηφορικα προς το πεζοδρμιο, και κανω με τα ποδια προς τα πισω, να τη βγαλω στο δρομο...
    Και νιωθω το ενα ποδι να χανει προσφυση εντελως, και να ειμαι ετοιμος να ξαπλωσω φαρδυς πλατυς....
    Ευτυχως ξαναβρισκει προσφυση το ποδι, κοιταω κατω να δω γιατι γλυστραει και τι βλεπω...
    Μακαρονια (μη ρωτησετε τι νουμερο, σπαγγετι ηταν παντως και οχι τα χοντρα για παστιτσιο)
    Ωμα!, καποιου του ειχε ανοιξει ενα πακετο ολοκληρο και ηταν ολα κατω...
    cb 600 hornet '05

  14. #224
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/03/2013
    Μηνύματα
    31
    Τελευταιο μαθημα οδηγησης χθες, με φωναζει ο δασκαλος αφου εχω κανει κανενα 20λεπτο μαθημα να κατεβω για να ανεβει ενα παιδι, πως κατεβαινω και κανω το λαθος να δωσω την μηχανη απο το τιμονι ενω δεν κατεβασα πλαινο σταντ... περνει λιγο κλιση οπως ανεβαζω το δεξι ποδι και μου φευγει απο την αριστερη προσπαθησα για λιγο να κρατησω κοντρα αλλα ματαια και να φανταστειτε παιδια οτι σκεφτομουν πως και δεν επεσα απο την μηχανη ακομα ενω αλλοι ειχανε ειδη πεσει.

  15. #225
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    173
    δρομος εξω απο το σπιτι τσιμεντενιος ανηφορικος ....ανεβαινω αδιαφορος και ετοιμος να μπω στο αδιεξοδο αριστερα οπου και αραααζει το πλοιο ( cbf 600 ντε) ...

    τρωω αναλαμπη ενα κλικ πριν το ολικο σταματημα οτι πρεπει να παρω την μικρη απο τον παιδικο λογω οτι εχει προβα το απογευμα ....ανοιγω γκαζι μη σκεπτομενος καν τι ταχυτητα εχω μεσα ......και σβηνει το πλοιοοοοο σιγα μην κρατησω στην ανηφορα 230 κιλα ...παρτον κατω τον δικο σου ...αναιμακτα μονο αστραγαλος αγκωνας πρηξιμο και ολα καλα ...μοτο εσπασε το δεξι μασπιε....τπτ αλλο καθοτι φερει μαιταρια και πλαινες βασεις ....( το ωραιοτερο ολων ειναι οτι η προβα ηταν μεν πεμπτη αλλα την επομενη εβδομαδα ) ...αυτη ηταν η πρωτη τουμπα με την νεα μου κυρια ...και ετσι μου δημιουργηθηκε η απορια ...αν εγω που στην δουλεια μου σηκωνω καμποσα βαρη ...ζοριστικα να το σηκωσω το μωρο ...οι των βαραντερο μερια τι κανουν φωναζουν γερανο???

Παρόμοια θέματα

  1. φιλτρα κτλ για kawa Z
    από idi στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 21:44
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2006, 21:41
  3. Συναγερμός κτλ
    από skous στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2004, 18:49
  4. διάφορες (απλές?) τούμπες
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 15:02
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 19:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF