Σελίδα 17 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 712131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #241
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα....


    πεσμένο μπρούμυτα στη γέφυρα της Π. Ράλλη ρε παλικάρι να μην κουνιέσαι...
    αλλά ο κόσμος, που ήταν από πάνω, σου μιλάγε ακόμα άρα θα ζούσες...

    στην άκρη μια μηχανή που δεν καταλάβαινες πλέον τι είναι και πιο μπροστά κόκκινο κουτί που την είχε φάει πίσω αριστερά.... ποιός ξέρει.

    μακάρι να μην έπαθες τίποτα σοβαρό

  2. #242
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    σε είδα σε φανάρι στη Βείκου να ξεκινάς το busa σου με πάντες κ τον κόφτη να ουρλιάζει....πιο πολυ μου άρεσε η έκφραση του τυπά με τη ferrari που ήταν δίπλα σου....!!!!
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  3. #243
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα ρε ποντικοκούνελε με το yaris να μου έχεις γίνει βδέλλα και δεν έτρεχα κιόλας...σε άφησα να με περάσεις και μετά πήγαινες σαν κότα μόλις έπιασαν οι στροφές...σε προσπέρασα και μετά που έπιασαν πάλι οι ευθείες το άνοιξες το μπουρδελοκούτι σου και με ξαναπέρασες αλλά εγώ τι σου φταίω ρε βλάκα που θα με σκότωνες επειδή ήθελες να στρίψεις μετά από στροφή και δεν έβγαλες φλας...μόλις σου πάτησα κόρνα και σου έκανα:a31: :a31: :a31: με κοίταγες λες και δεν έκανες τίποτα....

    Φλωρόπουστα μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι μεσημεριάτικα:a37: :a37: :a37:

  4. #244
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα κι εσένα στην κάθοδο για Πειραιά στο ποτάμι κάφρε Νέοπα κουτάκια στην έξοδο για Ρέντη-Νίκαια (κλειστό Μελίνα Μερκούρη) σήμερα πρωι πρωι 8:40 με τον κουβά σου, που ενώ είχαμε βγάλει φλας για έξοδο από την Εθνική και ενώ πηγαίναμε με γύρω στα 50-70 ΧΜ/Ω αποφάσισες να μου το παίξεις γρήγορος και καβάλησες τη ζέβρα για να με προσπεράσεις με αποτέλεσμα να με σπρώξεις προς τις μπαριέρες. Βέβαια σου πάτησα τρελή κόρνα αλλά δε χαμπάριασες.
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  5. #245
    Σε είδα σήμερα το πρωί στη Γογονή με το σούπερ ΚΑΖΕR παπί σου και πάντα προβλεπόμενο με κράνος-μπουφάν-μπότες, σε μια πόλη που της μόδας είναι οι ξεκράνωτοι με GS και γυαλί-μαλί καρφάκι.
    Να είσαι πάντα γερός Νικόλα!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  6. #246

  7. #247
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Τί διάλα όλο γκόμενες με μηχανάρες πετυχαίνω ...

    Κουκλάκι ....

    με την κατακόκκινη...


    ντουντούκα...


    χθες χαράματα στην Ποσειδώνος...


    θυμάσαι....



    2 βλάκες...



    ένα z750s...



    κι ένα er-5...


    δεν έκατσες στο φανάρι...


    αλλά μας άφησες μακάκες...



    με το πίσω λάστιχο να ψαρώνει...



    Θες να πάμε για καφέ...;
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  8. #248
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Σε είδα σήμερα 8:40 στην Βάρης-Κορωπίου μετά την Σχολή Ευελπίδων ,κυριούλη με το ασημί wagon-R να τρώς τις "ψιλές" σου - στην άκρη του δρόμου - απο τον αγανακτισμένο παπάκια που μάλλον πήγες πιο πρίν να περάσεις κάτω απο το κουτί σου.Ευτηχώς τρέξαν οι υπάλληλοι απο την Bp να σε σώσουν.
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  9. #249
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σας ειδε χτες ζητονια-γατονια ο πατερας μου στο υψος του πεδιου του αρεως και με κατευθυνση προς κηφισιας τη στιγμη που κλωτσησατε και ριξατε προκειμενου να ακινητοποιησετε ατομο πανω σε μεσαιου κυβισμου μηχανη.ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!:a04:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #250
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.476
    Δεν σας ειδα σημερα το πρωι στην περιφερειακη Αιγαλεω....
    Θα σας θυμαμαι τωρα ομως για αρκετο καιρο
    Ευτυχως μου αφησατε το διπλωμα και την αδεια

  11. #251
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Σας βλεπω ολους εσας τοσο καιρο μεσα απο το τζαμι του αυτοκινητου και σας ζηλευω...

    Ναι κι εσενα που προχτες ειχες γινει μουσκεμα απο τη βροχη....

    Ναι κι εσενα που περασε ο μαγκας του ΟΑΣΘ και σε εκανε πουτ%$#@ απο πανω μεχρι κατω....

  12. #252
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    δεν σε ειδα!!!!σε μυριστικα ομως !!!!τι σου ειναι το ενστικτο....καργιολα που εφυγες με κοκκινο,φορα και χωρις ορατοτητα στο κεντρο του πειραια και ζητησες και τα ρεστα βριζοντας με.δε σε χαλασε τελικα η καταληξη....
    και μετα απο λιγο αφου βρεθηκα πρωτος στο φαναρι στην ασκληπιου μπροστα στο υποβρυχιο και μπροστα απο τη τζιπαρα σου με κοκκινο το φαναρι βαζεις πρωτη και ερχεσαι κατα πανω μου σου κορναρα για να σταματησεις αλλα ειχες αποροφηθει στον μικροκοσμο σου και συνεχισες.σταματησες μονο οταν σου κοπανησα το καπο με μπουνιες (τοσο κοντα εφτασες) και σου φωναξα.με κοιταξες σα χανος λεγοντας μου ''ε που να σε δω!!!!!!!!και αφου σε ξεφτυλισε ενας αλητης μαλλιας με παπι,εσενα, εναν καθως πρεπει ''κυριο'' με τζιπ, ψελισες μεσα απο τα δοντια σου ενα ψωφιο σαν και σενα συγγνωμη.και φυσικα το εκανες γιατι καταλαβες οτι δεν σε επαιρνε για κατι αλλο.ετσι και εγω σε εστειλα εκει που αξιζει!

    τη βγαλαμε και χθες...σημερα να δουμε...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #253
    Σε είδα φίλε με το Africa στο Χολαργό, στη 17η Νοέμβρη.

    Ωραία η σούζα, αρχοντική στο προσπέρασμα.

    Αλλα, το γκάζι μετά τι τι ηθελες; Δεν ξέρω με τι ταΐζεις το άτι σου, αλλα αυτο περίεργο χρωματικό μείγμα που έβγαλε από πίσω, μονο καύση υδρογονανθράκων δεν ήταν

    Ανοιξε το φανάρι κι έφυγες δεξιά κ δε σε πρόλαβα να στο πω. Εαν διαβάζεις, πήγαινε σ' ενα μάστορα να στο κοιτάξει
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #254
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    σε ειδα πανιβλακα τρισαθλιε με το crypton -x ,και τη μπλε στολη ( ναι τετοιος ητανε,αλλα μονοκαβαλος) ,που με εκλεισες κ πηγενες να με σφηνωσεις πανω στο μπροστα αμαξι μαζι με τη κοπελα μου πισω σημερα στη καλλιροης . οχι τπτ αλλο αφου με ειδες να μπαινω,γιατι μου την επαιξες ετσι?μοστρα στη γκομενα η απλα γιατι εισαι κομπλεξικος?
    οταν σε αγριοκοιταξα αλλαξες το βλεμα σου . ελπιζω να ακουσες το μπινελικι και να βαρεσες μπιελα στα επομενα 10 μετρα και να πηγες με τα ποδια σου σπιτι.

    ΤΡΑΓΙΚΕ
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  15. #255
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.544
    Σε είδα σήμερα με το λευκό scooter σου, open κρανακι, ματάρες, και το ροζ στριγκάκι να βγαίνει από το ξεπλυμένο τζιν σου.. Καλημέρα μας!!
    Σε είδα όμως και εσένα κάργια!! Που έβγαλες τον σκύλο βόλτα (!!!), εσύ με το αυτοκίνητο, και ο σκύλος να τρέχει δίπλα…Και να προσπαθεί να τα κάνει όλα μαζί, να μυρίσει, να κάνει την ανάγκη του και να τρέχει πίσω από το ανεγκέφαλο αφεντικό του.. Που επιτάχυνες και επιβράδυνες παραβιάζοντας στοπ και σταματώντας σε δρόμους προτεραιότητας για να σε προλαβαίνει.. Ηλίθια!!!
    Quod me nutrit... me destruit.....

Σελίδα 17 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 712131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF