Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 102

Θέμα: Αντικατάσταση CBF-600S με CBF-1000S;

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    :a13:
    προδότη Ιούδα της Λαμπρής... :rotflmao:

  2. #17
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    προδότη Ιούδα της Λαμπρής... :rotflmao:
    Εν CBF αδερφε Μακη, ειπαμε να ευλογαμε τα γενια μας, αλλα -μεταξυ μας- σιγα το μηχανακι...για το 1000ρι λεω.


  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Εν CBF αδερφε Μακη, ειπαμε να ευλογαμε τα γενια μας, αλλα -μεταξυ μας- σιγα το μηχανακι...για το 1000ρι λεω.
    Εντάξει, σίγουρα το Bandit έχει περισσότερα να προσφέρει στην τιμή που κοστίζει αλλά και το CBF δεν είναι μια μοτοσυκλέτα που δεν αξίζει τα λεφτά της μέχρι τελευταίας δεκάρας, αυτό πιστεύω -κάνοντας τον Κινέζο για τα μεονεκτηματάκια του Χόντα (πχ το 160άρι λάστιχο...)

    πρέπει να ξεκολλήσω απ'την κwλοεταιρία γμτ μου


  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

    Ποιά μηχανή είναι αυτή στην φωτογραφία; Suzuki Bandit 1250;

  5. #20
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
    Ποιά μηχανή είναι αυτή στην φωτογραφία;
    Suzuki Bandit 1250 ABS με κατι λιγοτερο απο 9.000€ το αγοραζεις καινουργιο....

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Suzuki Bandit 1250 ABS με κατι λιγοτερο απο 9.000€ το αγοραζεις καινουργιο....
    ωραία μηχανή πάντως... Να μην έμενα Ρόδο αλλά καμμιά Αθήνα ίσως και να την σκευτόμουν... Να μου πεις από την άλλη το CBF1000 δεν είναι ούτε αυτό ιδανικό μηχανάκι για νησί...

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    ...απλά να ευχαριστήσω όλους για την συμμετοχή τους


  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    άλλες γνώμες;

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133
    Eγω φιλε μου αποφασισα πριν απο λιγο καιρο και αγωρασα ενα CBF 1000 ABS 2008 ειναι καταπληκτη μηχανη!!!!Το suzuki bandit 1250 ειναι καλο ΑΛΛΑ ο κινητηρας του ΠΑΛΙΟΣ καμια σχεση με το cbf 1000 που φοραει ενα διαμαντι απο το cbr 1000!!!Ο ψεκασμος του suzuki αρχαιος,και απο φρενα μηδεν δεν εχει ουτε καν ABS που ειναι απαραιτητο εν ετη 2008!!!!!
    Με 10000 euro παιρνεις μια ολοκληρομενη μοτοσυκλετα μην το σκεφτεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	cbf1000_rsf_bg.jpg 
Προβολές:	446 
Μέγεθος:	71,8 KB 
ID:	123324

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Eγω φιλε μου αποφασισα πριν απο λιγο καιρο και αγωρασα ενα CBF 1000 ABS 2008 ειναι καταπληκτη μηχανη!!!!Το suzuki bandit 1250 ειναι καλο ΑΛΛΑ ο κινητηρας του ΠΑΛΙΟΣ καμια σχεση με το cbf 1000 που φοραει ενα διαμαντι απο το cbr 1000!!!Ο ψεκασμος του suzuki αρχαιος,και απο φρενα μηδεν δεν εχει ουτε καν ABS που ειναι απαραιτητο εν ετη 2008!!!!!
    Με 10000 euro παιρνεις μια ολοκληρομενη μοτοσυκλετα μην το σκεφτεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ενω με κατω απο 9000 επαιρνες μια μοτοσυκλετα που ΚΑΙ abs ειχε, ΚΑΙ τονους ροπης παραπανω ΚΑΙ πιο ομορφη ηταν

    Δεν πειρα.....


  11. #26
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    δεν εχει ουτε καν ABS που ειναι απαραιτητο εν ετη 2008!!!!!
    [/B]
    γιατι ειναι απαραιτητο? μονο για το 2008 η γενικα? νταξη κανω λιγο πλακιτσα

    σοβαρα τωρα γιατι ειναι απαραιτητο?
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    γιατι ειναι απαραιτητο? μονο για το 2008 η γενικα? νταξη κανω λιγο πλακιτσα

    σοβαρα τωρα γιατι ειναι απαραιτητο?

    Μα.........ΕΧΕΙ abs το bandit 1250 αν θες
    Μαλλον δεν το ειπανε στην καφετερια....

  13. #28
    το suzuki το 1250 εχει abs, γενικα φρεναρες και ωραια θεση οδηγησης...

    πωλειται πολυ δυσκολα ομως μετα...

    αλλα απο cbf 1000 ειναι πολυ πιο ωραιο μηχανακι...


  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sirjohnbest
    Εγγραφή
    26/01/2008
    Μηνύματα
    133

    Talking

    Στην τιμη των 9000 euro εχει abs το bandit?ΓΙΑ ρωτησε φιλε μου στην καφετερια να δεις τι θα σου πουν!Δεν νομιζω μαλλον πρεπει να δωσεις κατι παραπανω!Κανενας δεν μιλησε για τον Κινητηρα που ειναι αρχαιος!Eδω μιλαμε για τεχνολογικο διαμαντι απο cbr 1000 !!!!!!και μην μου πει καποιος οτι το το αλλο εχει 1250cc γιατι και τα αρματα(τανκς) εχουν μεγαλη μηχανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    Αααααα και για τα φρενα ακομα και οταν εχει abs δεν εχει καμια σχεση με τις τριπηστονες δαγκανες που εχει το cbf , το οποιο εχει και συνδυασμο οπισθιου και εμπροσθιου φρενου!Τελος
    το cbf εχει ρυθμιζομενη σελα και τιμονι για να βρεις τη θεση οδηγησης που σου ταιριαζει, ειναι πολυ πιο ευκολοδηγητο μηχανακι απο το bantit και ειναι μοντελο 2006 το suzuki εχει φαει πια τα ψωμια του.Αλλα στο κατω κατω ειναι και θεμα επιλογων ο καθενας βλεπει τα πραγματα οπως θελει.Οχι οτι το bandit ειναι κακο μηχανακι αλλα ειναι θεμα επιλογων εγω δεν φευγω μακρια απο την μαμα HONDA, απο τον καιρο που ειχα παπι 50cc.

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sirjohnbest
    Στην τιμη των 9000 euro εχει abs το bandit?ΓΙΑ ρωτησε φιλε μου στην καφετερια να δεις τι θα σου πουν!Δεν νομιζω μαλλον πρεπει να δωσεις κατι παραπανω!Κανενας δεν μιλησε για τον Κινητηρα που ειναι αρχαιος!Eδω μιλαμε για τεχνολογικο διαμαντι απο cbr 1000 !!!!!!και μην μου πει καποιος οτι το το αλλο εχει 1250cc γιατι και τα αρματα(τανκς) εχουν μεγαλη μηχανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    Αααααα και για τα φρενα ακομα και οταν εχει abs δεν εχει καμια σχεση με τις τριπηστονες δαγκανες που εχει το cbf , το οποιο εχει και συνδυασμο οπισθιου και εμπροσθιου φρενου!Τελος
    το cbf εχει ρυθμιζομενη σελα και τιμονι για να βρεις τη θεση οδηγησης που σου ταιριαζει, ειναι πολυ πιο ευκολοδηγητο μηχανακι απο το bantit και ειναι μοντελο 2006 το suzuki εχει φαει πια τα ψωμια του.Αλλα στο κατω κατω ειναι και θεμα επιλογων ο καθενας βλεπει τα πραγματα οπως θελει.Οχι οτι το bandit ειναι κακο μηχανακι αλλα ειναι θεμα επιλογων εγω δεν φευγω μακρια απο την μαμα HONDA, απο τον καιρο που ειχα παπι 50cc.
    εχεις δικιο δεν εχει 9.000 η εκδοση με abs...

    8.995 εχει...

    αν δεν ξερουμε να μην μιλαμε:wacko:

    οσο για τα φρενα και την θεση οδηγησης, σε διαβεβαιωνω οτι το μηχανακι το εχω οδηγησει και ειναι αψογο...

    αλλα δεν σε παρεξηγω, οπως ειπες και μονος σου εισαι κολημενος με τη honda...

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Cbf 600 με πινακιδα Bix-4xx
    από rvf954 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2009, 19:12
  2. Cbf 600s 'h Cbf 1000s ?
    από Panos82gr στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2007, 14:45
  3. Νεα μοντέλα Cbf-600s με λευκά φλας.
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2006, 22:29
  4. CBF-600 με ABS ή χωρίς;
    από eleanor_22 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2006, 07:06
  5. Τα πρώτα 3500 χλμ με το CBF-600...
    από Zan_Prizol στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 18:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF