Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 45

Θέμα: Να σας πω τι χρήση θα κάνω να μου πείτε τι μηχανή να πάρω?

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Στο δικύλινδρο ανοίγεις το γκάζι από 1500 στροφές το μονοκύλινδρο εκεί σκορτσάρει, κοπανάει πρωτεύουσα και δευτερεύουσα μετάδοση γιατί δεν έχει το δεύτερο πιστόνι να εξουδετερώσει τις σφυριές του ενός. Το δικύλινδρο δουλεύει σε περισσότερες στροφές, το μονοκύλινδρο τελειώνει πιο νωρίς. Με λίγα λόγια έχει μικρότερο εκμεταλλεύσιμο εύρος στροφών. Βγάζει λιγότερους ίππους. Έχει πιο φθηνή συντήρηση, είναι πιο ελαφρύ, έχει κραδασμούς.
    Αρνητικά τώρα δεν μου έρχονται για να σου πω.

    Αν δεν οδηγήσεις δεν καταλαβαίνεις τι εστί 50 μονοκύλινδρα αλογάκια.
    Κάτι καταλαβαίνω τώρα από αυτά που μου έκανε το κλε. Μόνο που στο κλε τα περισσότερα αλογάκια είχαν ψοφήσει και τα υπόλοιπα ήταν άρρωστα:rotflmao: .

    thnx daz κατατοπιστικότατος
    Live to ride, ride to live

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
    egw tha sou pw thn gnwmh mou apo to v-strom pou exw.den kaiei,den zhtaei,aneto,isws oxi to pio grhgoro alla arketa dunato me 150 nomizeis oti mporei na se phgainei mia evdomada astamathta,strivei mia xara,exei ogko alla einai polu efkolo sthn odhghsh,xamhles strofes se antithesh me to 1000 pou shmainei oti sthn polh tha eisai ok.swmatotoipo exoume sxedon ton idio.egw eimai ligo pio psilos kai thn koumantarw mia xara.sinithizetai polu efkola kai grhgora.

    afta....kalh epilogh kai kales voltes me prosoxh

    Που είσαι ρε παιδάκι μου και σ' έψαχνα ? Όχι δεν σε ξέρω αλλά είσαι κάτοχος στρομ..Θα μπορούσες να μου λύσεις τις απορίες που με προβληματίζουν και έχω αναφέρει παραπάνω;

    Για την ακρίβεια θα ήθελα περισσότερες πληφοφορίες σ' αυτό που αναφέρεις ότι στρίβει μια χαρά. Στην πόλη ελίσεται καλά; Λένε ότι η ΤΑ είναι καλύτερη στην πόλη, δεν μου λέει όμως τίποτα αυτό γιατί σε άλλα μειονεκτεί. Το πρόβλημά μου είναι αν η στρομ στην πόλη μπορεί να ελλιχθεί εύκολα (ικανοποιητικά) ανάμεσα στα άλλα αυτοκίνητα και στα εμπόδια, να στρίβει δηλ. μέσα στην πόλη γρήγορα ή αργά και να αποφεύγει ικανοποιητικά τα εμπόδια

    Το δεύτερο κακό που λένε είναι ότι στους στενούς επαρχιακούς με συνεχόμενες απότομες στροφές είναι δύσκολο να πλαγιάζεις από τη μία και αμέσως μετά από την άλλη. Άλλο όμως είναι λιγότερο καλή από τις άλλες και άλλο ότι είναι κακή σ' αυτό. Δεν είμαι και κανένας οδηγός αγώνων να πηγαίνω με χίλια, μια λογική χρήση θέλω καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω....

    Θα ήταν πολύ χρησιμο να μου λύσεις αυτές τις δύο απορίες. Στα υπόλοιπα, ροπή δύναμη κλπ τα ξεκαθέρισες ήδη

    Ευχαριστώ για την βοήθειά σου
    Live to ride, ride to live

  3. #18
    Γυρίστε όλοι στην επαρχία Το avatar του/της glargkatzis
    Εγγραφή
    05/03/2009
    Μηνύματα
    222
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
    egw tha sou pw thn gnwmh mou apo to v-strom pou exw.den kaiei,den zhtaei,aneto,isws oxi to pio grhgoro alla arketa dunato me 150 nomizeis oti mporei na se phgainei mia evdomada astamathta,strivei mia xara,exei ogko alla einai polu efkolo sthn odhghsh,xamhles strofes se antithesh me to 1000 pou shmainei oti sthn polh tha eisai ok.swmatotoipo exoume sxedon ton idio.egw eimai ligo pio psilos kai thn koumantarw mia xara.sinithizetai polu efkola kai grhgora.

    afta....kalh epilogh kai kales voltes me prosoxh

    άλλη μια ψήφο για vstrom. δεν καίει , δεν χαλάει, ταξιδεύει μονός-διπλός άνετα, κάλυψη αερα τρελή, λίγο μεγάλο για πόλη αποκλειστικά (ποιά πόλη άραγε ?)
    Vstrom 650
    PieceLand,Larissa

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Απο αυτα που περιγραφεις κι εγω για το στρομ θα σου πω

    Και στην πολη μην το φοβασε, δεν ειναι δα και νταλικα.

    Στο χωμα δεν ξερω τις ικανοτητες του αλλα φανταζομαι οτι μια πατημενη χωματινη διαδρομη μπορει να την κανει χωρις να σκορπισει.

    Εκτος απο το στρομ και το pegaso θα σε καλυψει με την επιφυλαξη του μονοκυλινδρου που ειναι κατιτις πιο κουραστικο στα ταξιδια

  5. #20
    Δυστυχώς , το «πακέτο» που έχει το Βε-Στρομ ΔΕΝ το έχει κανένα άλλο μηχανάκι …
    Είναι σκυλί , κάνει τα πάντα , είναι φτηνό….
    Μέσα στην πόλη παπί ΔΕΝ είναι , αλλά δεν είναι και χειρότερο από τα υπόλοιπα On-Off της κατηγορίας του… συνήθια θέλει και λίγο προσοχή..
    Αν δεν σε πειράζει να προσπαθείς να βρεις το δικό σου ανάμεσα σε χιλιάδες άλλα και αν σου αρέσει και οπτικά , τότε είναι μονόδρομος…

  6. #21
    ΠΑΤΕΡΑΣ. Το avatar του/της z.k.a.p.
    Εγγραφή
    08/05/2009
    Μηνύματα
    100

    ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ.

    ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΗ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
    ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΤΑΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕ. ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΗ ΥΠΕΡ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΩΡΙΜΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΣΑΙ. Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ. ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ.......
    Z.K.A.P

  7. #22
    Αναρωτιέμαι... Το avatar του/της gefr
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    1.197

    Σέ κάποιο φίλο με ανάλογες απαιτήσεις πρότεινα Aprilia

    Έχει κινητήρα ίδιο με το Yamaha Tenere και είναι πολύ όμορφο. Μικρότερο από το Strom και άρα πιό ευέλικτο στη πόλη, αλλά για δικάβαλο και φορτωμένο θα πέφτει μικρό.
    Για την ιστορία, ο φίλος τελικά πήρε Strom.
    Γειά χαρά.
    Πάντα υπάρχει αιτία!

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από glargkatzis
    άλλη μια ψήφο για vstrom. δεν καίει , δεν χαλάει, ταξιδεύει μονός-διπλός άνετα, κάλυψη αερα τρελή, λίγο μεγάλο για πόλη αποκλειστικά (ποιά πόλη άραγε ?)

    Η πόλη είναι Ηράκλειο Κρήτης. Πόλη με ένα κέντρο κόλαση. Αναγκάζεσαι να ελισσεσαι συνέχεια ανάμεσα σε μποτιλιαρισμένα αυτοκίνητα. Εκεί το φοβάμαι το στρομ και στους στενούς επαρχιακούς γεμάτους διαδοχικές στροφές στα ενδότερε της Κρήτης.

    Εσύ έχεις στρομ; Αν έχεις και μπορείς να μου πεις ότι σ' αυτά κινειται ικανοποιητικά τότε το πιθανότερο είναι να καταλήξω σε στρομ.

    Παιδιά περιτό να σας πω ότι βοηθάτε όλοι σας πολύ
    Live to ride, ride to live

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
    Απο αυτα που περιγραφεις κι εγω για το στρομ θα σου πω

    Και στην πολη μην το φοβασε, δεν ειναι δα και νταλικα.

    Στο χωμα δεν ξερω τις ικανοτητες του αλλα φανταζομαι οτι μια πατημενη χωματινη διαδρομη μπορει να την κανει χωρις να σκορπισει.

    Εκτος απο το στρομ και το pegaso θα σε καλυψει με την επιφυλαξη του μονοκυλινδρου που ειναι κατιτις πιο κουραστικο στα ταξιδια
    Ούτε κι εγώ ξέρω τις ικανότητες της στρομ στο χώμα αλλά επειδή ξέρω τις δικές μου :rotflmao: δεν με απασχολεί γιατί έτσι κι αλλοιώς πηγαίνω σιγά εκεί.

    Για το pegaso νομίζω ότι είναι μονοκίλυνδρο και χωρίς αμπς αλλά θα πάω σε μια δυο μέρες να το δω. Αν και από αυτά που μου λέτε μάλλον πάω για στρομ..

    Live to ride, ride to live

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    Δυστυχώς , το «πακέτο» που έχει το Βε-Στρομ ΔΕΝ το έχει κανένα άλλο μηχανάκι …
    Είναι σκυλί , κάνει τα πάντα , είναι φτηνό….
    Μέσα στην πόλη παπί ΔΕΝ είναι , αλλά δεν είναι και χειρότερο από τα υπόλοιπα On-Off της κατηγορίας του… συνήθια θέλει και λίγο προσοχή..
    Αν δεν σε πειράζει να προσπαθείς να βρεις το δικό σου ανάμεσα σε χιλιάδες άλλα και αν σου αρέσει και οπτικά , τότε είναι μονόδρομος…
    Όχι φίλε ggs δεν με πειράζει να το ψάχνω ανάμεσα σε πολλά ίδια, ίσα ίσα που μου δίνει μια σιγουριά αφού το αγοράζουν τόσοι.

    Εσύ έχεις στρομ μάλλον ε; Αν έχεις αυτό που είπες ήθελα να ξέρω ότι στην πόλη δεν θα έχω πρόβλημα. Και ένα άλλο βέβαια για τους επαρχιακούς με διαδοχικές στροφές. Εκεί στρίβει;

    Live to ride, ride to live

  11. #26
    Μικρή κατανάλωση, παπί μέσα στην πόλη, άνετα τα 150 και παραπάνω με κάλυψη fairing, Γιαπωνέζικο, τετρακύλινδρο χωρίς γνωστές ζημιές και καινούργιο και όχι Kawasaki που είπες ότι δεν έχεις service καλό κοντά σου, φτηνό και all around (όχι on-off) ένα μου έρχεται στο μυαλό


    YAMAHA XJ6 DIVERSION

    αυτό έχω και εγώ και πάνω κάτω τα ίδια ήθελα και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος με την επιλογή μου. Κάντο ένα test ride να δεις αν σου κάνει

    ψέματα είναι και το suzuki bandit

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rider6182
    Εσύ έχεις στρομ μάλλον ε;

  13. #28

    Re: ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από z.k.a.p.
    ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΗ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
    ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΤΑΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕ. ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΗ ΥΠΕΡ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΩΡΙΜΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΣΑΙ. Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ. ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ.......
    Αυτό που λες παραπάνω τουλάχιστον σε εμένα δεν ισχύει. Εγώ φαντάζομαι τον εαυτό μου σε μια μεγάλη τσόπερ αλλά δεν θα πάρω (αν και μ' αρέσει και το στυλ ο ήχος και η εμφάνιση) λόγω του ότι πληρώνεις περισσότερο για να πάρεις κάτι χειρότερο τεχνολογικά. Συμφωνώ, δεν βιάζομαι. Όταν δεν ξέρω κάτι ρωτάω, δεν ντρέπομαι. Θα σας ακούσω όλους θα τις δω και θα αποφασίσω τι θα κάνω.

    Live to ride, ride to live

  14. #29
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rider6182
    στρίβει;
    ευ-κο-λα.
    το στήσιμό του είναι πολύ καλό και το μηχανάκι ακούει.
    όμως έχει ψηλό κέντρο βάρους το οποίο το καθιστά κουραστικό σε πολύ γρήγορη οδήγηση..
    αλλά εκεί δεν θες on-off... πάρε γυμνό αν είναι. μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.

    επίσης έχε υπόψη πως σε μερικά συγκριτικά τεστ με BMW F650 και Versys που έχω δει στο ιντερνετ το Strom έχει τις καλύτερες κριτικές πάνω σε αυτό το θέμα.

    Κρήτη που είχα πάει το καλοκαίρι 2κάβαλος και γύρισα σχεδόν όλο το Ν. Χανίων δεν με κούρασε καθόλου. και στην Σπάρτη (αν ξέρεις κατά 'κει) πχ που έχει κάτι κωλοστροφές... ούτε εκεί με κουράζει.

    κι αν δεν σε πείσαμε ακόμα... δες εδώ να πεισθείς!


    εδιτ: για κάνα tiger 1050 το έχεις σκεφτεί;

  15. #30
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.776
    Ρε παιδιά ο άνθρωπος είπε πως το μηχανάκι είναι για χρήση πόλης και επαρχιακού δικτύου με πολλές στροφές και εσείς το καλύτερο που έχετε να του προτείνεται είναι το Varkadero της κατηγορίας? Δδλ επειδή είπε θα βγαίνει και εθνική και θα το παίρνει και εκτός νησιού που κ που ξαφνικά το vstrom έγινε το πιο κατάλληλο? Γιατί τα άλλα δεν ταξιδεύουν? Αν έλεγε πως το θέλει πιο πολύ για ταξίδια, εντός και εκτός Ελλάδας, αλλά θα το χρησιμοποιεί και στο νησί θα το καταλάβαινα. Να το συγκρίνουμε με το κοντινότερο σε αυτό που γνωρίζω εγώ να δούμε που υπερέχει και που οχι?

    Ποιος είπε πως το stroma είναι οικονομικό? Αυτός που το είπε είχε δίκιο αλλά δυστυχώς δεν είναι πιο οικονομικό απ’ το Transalp. Έτσι για την ιστορία και τα δύο είναι έτη φωτός μακριά από το Versys.

    Πιο δυνατό από το Transalp είναι αλλά όχι και πιο ελαστικό. Σε προσπέραση από 70-80 χλμ (πίσω από φορτηγό πχ) το Transalp θα ξεκολλήσει πιο εύκολα.

    Στην εθνική το stroma είναι στο στοιχείο του. Μεγάλο, άνετο και με χώρους για βασιλιάδες. Αλλά μέχρι τα 140-150 το transalp δεν υστερεί σε κάτι ενώ από κει και πάνω ο πιο δυνατός κινητήρας και το διαφορετικό στήσιμο του VStrom του χαρίζει μεγαλύτερες μουαγιέν αλλά το παιδί είπε πως σπάνια θα φτάσει τα 150. Μέχρι τα 150 ούτε το Teneke δεν σε προβληματίζει. Σέλα και θέση οδήγησης στο Transalp δεν πρόκειται να σε προβληματίσουν. Τουλάχιστον εμένα μια χαρά με βόλεψε και είμαι 190. Μόνο που θα χρειαστείς μεγαλύτερη ζελατίνα. Καλά με όλα θα άλλαζες ζελατίνα.

    Στο ορεινό στροφιλίκι η σύγκριση δεν υφίσταται. Μεγάλος όγκος, μεγάλο βάρος και παλιά σχεδίαση που το κάνει να δείχνει βαρύτερο μαζί με έναν κινητήρα που στις χαμηλές στροφές δεν έχει ούτε δύναμη ούτε ροπή. Ξέρεις για ποιο μιλάω.

    Στην πόλη οποιαδήποτε σύγκριση θα ήταν απλά αστεία. Πάλι μεγάλος όγκος, βάρος, βαριά αίσθηση και ένας κινητήρας που θέλει αρκετές στροφές για να δουλέψει σωστά.

    Φρένα και εδώ το Honda είναι καλύτερο. Ποτέ δεν είχαν πρόβλημα με τα φρένα τους τα Honda ενώ το Suzukaki έχει ένα θέμα εδώ. Όχι σε δύναμη αλλά.. έχουν περίεργη αίσθηση. Είναι σαν να φουσκώνεις τα λαστιχάκια των υγρών κάθε φορά που πατάς την μανέτα με 120χλμ. Ίσως να βελτιώνεται με σωληνάκια υψηλής. Abs και τα δύο πολύ καλά. Στο Transalp (του 2008 τουλάχιστον) δεν απενεργοποιείτε. Στο Stroma και στα Transalp του 09 δεν ξέρω.

    Χώμα? Εντάξει δεν σε ενδιαφέρει αλλά και εδώ το Transalp είναι πολύ καλύτερο. Για την ακρίβεια είναι και πολύ καλύτερο απ’ ότι δείχνει. Ούτε εγώ το περίμενα. Αρνητικό το abs που δεν απενεργοποιείται. Το Stroma δεν το έχω οδηγήσει εκτός. (και ούτε θέλω)

    Τι ξεχνάω? Α! μεταπώληση και τα δύο είναι σε πολύ καλό επίπεδο. Με το Stroma βέβαια μπορεί να δοκιμάσεις το κλειδί σου σε 2 – 3 μέχρι να βρεις το δικό σου αλλά αυτό σημαίνει πως θα το πουλήσεις εύκολα. Πρόκειται όμως για ένα μοντέλο που από τότε που βγήκε είναι ίδιο. Κάποια στιγμή θα αλλάξει (αργά ή γρήγορα) και τότε θα χάσεις. Ενώ το transalp είναι πιο φρέσκο.

    Αξιοπιστία. Και τα δύο είναι μια χαρά.

    Ποιότητα κατασκευής. Εμένα μου άρεσε περισσότερο το vstrom. H Honda μπορούσε και καλύτερα. Δεν έχει κάτι αλλά η γενική αίσθηση (δική μου) είναι πως το Vstrom είναι καλύτερο.

    Καφετέρια. Καλά εδώ ότι και να βάλεις δίπλα από το transalp θα μου αρέσει περισσότερο. Δεν μου αρέσει καθόλου η μαλακία έτσι όπως την έκαναν γ@μώ τους στεδιαστές σας γ@μώ. Φυσικά το θέμα είναι υποκειμενικό. Να φανταστείς εγώ έχω το Teneke. Ξέρω, ξέρω θα πεις πως έχει κάνει μετωπική με τοίχο.

    Τι άλλο μένει? Τιμή. Νομίζω το stroma είναι πιο φθηνό ε? Συντήρηση τα ίδια.

    Έτσι για την ιστορία.. Το Versys είναι πιο φθηνό, έχει λιγότερο κόστος συντήρησης, πιο φθηνά ανταλακτικά, είναι πιο ελαφρύ (πολύ πιο ελαφρύ) και απ’ τα δύο, δεν καίει τίποτα, είναι εξίσου αξιόπιστο, ευχάριστο στο ταξίδι, έχει ελαστικό κινητήρα, πολύ πιο ευέλικτο και απ’ τα δύο (θεωρείται το super motard των on-off), έχει καλύτερες αναρτήσεις. Όμως δεν πάει χώμα, δεν έχει σχάρα καθόλου, χάνει σε μεταπώληση, το πουλάς πιο δύσκολα.

    Γενικά θα σου έλεγα να επιλέξεις με βάση 1. Τι σου αρέσει περισσότερο. 2. Με ποια απ’ τα παραπάνω θες να συμβιβαστείς.

    Πάντως κακός δεν το ψάχνεις λίγο παραπάνω με το cbf600.
    Sent from me using a computer.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι δουλειά θα έπρεπε να κάνετε;
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 15:22
  2. πείτε μου πότε γεννηθήκατε να σας πώ τι είστε (3 από 3)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2004, 10:28
  3. πείτε μου πότε γεννηθήκατε να σας πώ τι είστε (2 από 3)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2004, 10:28
  4. πείτε μου πότε γεννηθήκατε να σας πώ τι είστε (1 από 3)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2004, 10:27
  5. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 18:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF