Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: Την ΤΕΤΑΡΤΗ 22/10 θα ειναι

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Είναι σαν να κλίνουν ραντεβού μοντελιστες και ζωγράφοι για να μιλήσουν για την τιμή του σπόρου της ντομάτας .

    Αλλα νταλον ή Αλεν Ντελον

    Παραιτούμαι .

    Πες για καφέ .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  2. #17
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΕΔΩ ΕΛΕΓΕΣ ΑΛΛΑ..........http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=2




    ΑΥΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...

    mixanobio$
    mixanobios

    Εγγεγραμμένος από: 25-08-03
    Τόπος διαμονής:
    Μηνύματα: 398
    phga sto CLUB thn tetarth.... AFRICA TWIN CLUB... paidia prepei na htan mazi me thn dikh mou gia mia wra pou hmoun ekei 4 AFRICA ola ta alla htan 2-3 varadero.... TDM ena GS kati vespes...
    Paidia kaka ta psemata afou den bgainei pia to africa apo thn Honda.... den nomizw oti mporoume na exoume CLUB....

    Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!

    MPOROUME?

    (oso gia ta atoma sto club.... htan adiafora pou me eidan prwth fora... kai genika tou elega kalo brady *feygw* kai me eixan grammenw.... Ektos apo 3-4 atoma.... htan mesa kamia 25aria... alla anyway) mporei telika na mhn exw wraia fatsa...
    Elpizw pantos se ena kalytero CLUB.. to euxomai me olh mou thn kardia!!!!

    Φαινεται οτι αλλαζεις γνωμες πολυ γρηγορα.Παντως ειναι δικαιωμα σου να εχεις διαφορετικη αποψει(αν και πιο παλια ειχεις ιδια),οπως δικαιωμα μας ειναι να εχουμε και εμεις αλλη αποψει.Μην προσπαθεις να μας πεισεις για πραγματα που παλια ασπαζόσουν(εκτος αν σε κανα μηνα μας πεις αλλα).Ειναι αυτονόητο οτι οι λεσχες με συγκεκριμένη ονομασία πρεπει να αντιπροσωπεύουν αυτό που φαίνονται και όχι αυτό που είναι!!Και επειδη η κουβεντα εχει γινει πολλες φορες ας μην συνεχιστη γιατι τελικα η όλη φάση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ. Φευγω για τετραημερο ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!



    Παντως ,σε αυτην σου την προτασει--------- Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!--------ειμαι συμφωνος.Ας μαζευτουμε 5-6(δεν ξερω ποσοι χρειαζονται)να φιαξουμε ενα AFRICA TWIN ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ που να ειναι μονο πωρομενοι αφρικανοι που αγαπανε την την μοτοσυκλετα τους(και οχι τον βαγγελη ,τον γιωργο,τον μητσο,τον θαναση,τον ηλια,τον σαββα κλπ)Αμα θελαμε γνωριμιες, θα πηγαιναμε σε κλαμπ γνωριμιωνκαι οχι σε ενα κλαμπ με συγκεκριμενη ονομασια!!!!!
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    castor
    Αν δεν ήξερα που δουλεύεις θα έλεγα ότι είσαι της CIA FBI NSA X-FILES , που πας και τα βρίσκεις ?

    Καλά να περάσεις και αν μάθεις νέα για το νέο AFRICA 1200 που μας πλασάρουν και βρεις φωτο από μούτρα ( γιατί μόνο πλάγια έχουμε ) , ενημέρωσε .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΕΔΩ ΕΛΕΓΕΣ ΑΛΛΑ..........http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=2




    ΑΥΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...

    mixanobio$
    mixanobios

    Εγγεγραμμένος από: 25-08-03
    Τόπος διαμονής:
    Μηνύματα: 398
    phga sto CLUB thn tetarth.... AFRICA TWIN CLUB... paidia prepei na htan mazi me thn dikh mou gia mia wra pou hmoun ekei 4 AFRICA ola ta alla htan 2-3 varadero.... TDM ena GS kati vespes...
    Paidia kaka ta psemata afou den bgainei pia to africa apo thn Honda.... den nomizw oti mporoume na exoume CLUB....

    Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!

    MPOROUME?

    (oso gia ta atoma sto club.... htan adiafora pou me eidan prwth fora... kai genika tou elega kalo brady *feygw* kai me eixan grammenw.... Ektos apo 3-4 atoma.... htan mesa kamia 25aria... alla anyway) mporei telika na mhn exw wraia fatsa...
    Elpizw pantos se ena kalytero CLUB.. to euxomai me olh mou thn kardia!!!!

    Φαινεται οτι αλλαζεις γνωμες πολυ γρηγορα.Παντως ειναι δικαιωμα σου να εχεις διαφορετικη αποψει(αν και πιο παλια ειχεις ιδια),οπως δικαιωμα μας ειναι να εχουμε και εμεις αλλη αποψει.Μην προσπαθεις να μας πεισεις για πραγματα που παλια ασπαζόσουν(εκτος αν σε κανα μηνα μας πεις αλλα).Ειναι αυτονόητο οτι οι λεσχες με συγκεκριμένη ονομασία πρεπει να αντιπροσωπεύουν αυτό που φαίνονται και όχι αυτό που είναι!!Και επειδη η κουβεντα εχει γινει πολλες φορες ας μην συνεχιστη γιατι τελικα η όλη φάση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ. Φευγω για τετραημερο ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!



    Παντως ,σε αυτην σου την προτασει--------- Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!--------ειμαι συμφωνος.Ας μαζευτουμε 5-6(δεν ξερω ποσοι χρειαζονται)να φιαξουμε ενα AFRICA TWIN ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ που να ειναι μονο πωρομενοι αφρικανοι που αγαπανε την την μοτοσυκλετα τους(και οχι τον βαγγελη ,τον γιωργο,τον μητσο,τον θαναση,τον ηλια,τον σαββα κλπ)Αμα θελαμε γνωριμιες, θα πηγαιναμε σε κλαμπ γνωριμιωνκαι οχι σε ενα κλαμπ με συγκεκριμενη ονομασια!!!!!
    Στο ιδιο POST εγραψα πως κ εγω ειχα αυτη την αποψη Δεν το εκρυψα!!!. Αλλα πως να το πω ημουν πολυ κολλημενος και απο αυτα που ακουγα. Οταν μαζεψα κατι ατομα (αφρικανους) στο μοτο.gr να παμε στο club μου ελεγαν "μα τι λες" κ "διαφορα" αλλα που δεν θελω να γραψω. Τα ιδια ατομα κ στο κλαμπ τους εχω δει και ειναι ΗΔΗ μελοι του ΚΛΑΜΠ.
    Σημασια δεν εχει το τι μηχανη εχεις αλλα πως την εχεις.... Εγω γνωρισα ολα τα ατομα του ΚΛΑΜΠ εφτιαξα την δικη μου παρεα (οχι οτι δεν μιλαω με ολους ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! απλα ξεχωρισα πριν κανουν για μενα... ειμαι κ λιγο δυσκολος στις παρεες μου. Ελατε να ρωτησετε τους πρωτους μηνες στο ΚΛΑΜΠ τι μανουρες ειχα κανει ... σας προκαλω!!! Ελατε και ρωτηστε τους παλαιους τι ΧΟΣΕ ΚΟΥΕΡΒΟ ειχα κανει... Με ελεγαν ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ!!!) Εχω περασει και με το κλαμπ πολυ ωραια σε εκδρομες και με τα ατομα που κανω παρεα σε εκδρομες ΠΑΡΑΚΛΑΜΠ....
    Θα γουσταρα να ειχαν ολοι ΑΦΡΙΚΑ και πολυ εχουν ΑΦρικα κ ας εχουν κ βαραντερο κ GS και αλλα μηχανακια....

    Προτιμω τα ατομα παρα τα μηχανακια! Και εαν δεν ηταν αυτοι δεν θα υπηρχε αφρικα κλαμπ κ εαν δεν υπηρχε δεν 8α ειχα γνωρισει τα ατομα που γνωρισα που ειχαν αφρικα και τωρα εχουν κατι αλλο... και που μπορει "αυριο" να εχω και εγω κατι αλλο! (βεβαια 8α παρει παρα πολυ καιρο γιατι μολις εβαλα WhitePower και εχω "AΛΛΟ" μηχανακι!!!

  5. #20
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    Παντως ,σε αυτην σου την προτασει--------- Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!--------ειμαι συμφωνος.Ας μαζευτουμε 5-6(δεν ξερω ποσοι χρειαζονται)να φιαξουμε ενα AFRICA TWIN ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ που να ειναι μονο πωρομενοι αφρικανοι που αγαπανε την την μοτοσυκλετα τους(και οχι τον βαγγελη ,τον γιωργο,τον μητσο,τον θαναση,τον ηλια,τον σαββα κλπ)Αμα θελαμε γνωριμιες, θα πηγαιναμε σε κλαμπ γνωριμιωνκαι οχι σε ενα κλαμπ με συγκεκριμενη ονομασια!!!!!





    Αρα φιλε μου μηχανοβιε,δεν ανηκεις στην κατηγορια του πωρομενου αφρικανου οπως ειμαι εγω,ας αφησουμε το θεμα γιατι σηκωνει πολυ κουβεντα και δεν θα βγαλουμε ακρη!!!!!:hypnotize
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
    Παντως ,σε αυτην σου την προτασει--------- Prepei na to prospa8hsoume omws!!! ENA CLUB MONO AFRICA TWIN!!!!!!!!!!!!--------ειμαι συμφωνος.Ας μαζευτουμε 5-6(δεν ξερω ποσοι χρειαζονται)να φιαξουμε ενα AFRICA TWIN ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ που να ειναι μονο πωρομενοι αφρικανοι που αγαπανε την την μοτοσυκλετα τους(και οχι τον βαγγελη ,τον γιωργο,τον μητσο,τον θαναση,τον ηλια,τον σαββα κλπ)Αμα θελαμε γνωριμιες, θα πηγαιναμε σε κλαμπ γνωριμιωνκαι οχι σε ενα κλαμπ με συγκεκριμενη ονομασια!!!!!





    Αρα φιλε μου μηχανοβιε,δεν ανηκεις στην κατηγορια του πωρομενου αφρικανου οπως ειμαι εγω,ας αφησουμε το θεμα γιατι σηκωνει πολυ κουβεντα και δεν θα βγαλουμε ακρη!!!!!:hypnotize

    θα σου κανω μερικες ερωτησεις κ εαν θες απαντας.

    1. Ποσα χρονια εχεις μηχανη και τι;
    2. ποσα χρονια εχεις το Αφρικα;
    3. και τι εννοεις με την εννοια πορομενος αφρικανος.

  7. #22
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    θα σου κανω μερικες ερωτησεις κ εαν θες απαντας.

    1. Ποσα χρονια εχεις μηχανη και τι;
    2. ποσα χρονια εχεις το Αφρικα;
    3. και τι εννοεις με την εννοια πορομενος αφρικανος.




    Φιλε μου,δεν αξιζει τον κοπο!!!!!!Αμα δεν καταλαβαινεις τα αυτονοοιτα,τι να λεμε τωρα!!!!!
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
    θα σου κανω μερικες ερωτησεις κ εαν θες απαντας.

    1. Ποσα χρονια εχεις μηχανη και τι;
    2. ποσα χρονια εχεις το Αφρικα;
    3. και τι εννοεις με την εννοια πορομενος αφρικανος.




    Φιλε μου,δεν αξιζει τον κοπο!!!!!!Αμα δεν καταλαβαινεις τα αυτονοοιτα,τι να λεμε τωρα!!!!!
    Ξερεις κατι ... ειλικρινα δεν περιμενα να απαντησεις γιατι καταλαβες που το πηγαινα... anyway δεν εχω προβλημα.

  9. #24
    I Love My Africa Το avatar του/της winbox
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    238
    Ρε παιδιά?? Γιατί χαλιέστε άδικα τώρα?? Δεν ήθελα να πάρω μέρος στην συζήτηση αλλα σας βλέπω τώρα να ψιλοπαρεξηγείστε και δεν μου αρέσει! Είμαστε που είμαστε λίγοι.... αν είναι να κλείσουμε και αυτό το φόρουμ και να μην μιλιόμαστε και μεταξύ μας!!!!

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726

    ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

    Καλά τα λες .




    Όλοι λέμε τα ίδια πράγματα και διαφωνούμε .
    Δυσκολευόμαστε λίγο να ακούσουμε τι λέει ο συνομιλητής μας .
    Πρέπει να βρεθούμε σε ουδέτερο έδαφος για διευκρινήσεις και ηρεμία με φόντο φύση και ελεύθερα χαρούμενα ελάφια .
    Προτείνω καταφύγιο Μπαφι στη Πάρνηθα την Κυριακή 2/11/08 στης 3.30 .
    Εγώ τουλάχιστον θα πάω .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από winbox
    Ρε παιδιά?? Γιατί χαλιέστε άδικα τώρα?? Δεν ήθελα να πάρω μέρος στην συζήτηση αλλα σας βλέπω τώρα να ψιλοπαρεξηγείστε και δεν μου αρέσει! Είμαστε που είμαστε λίγοι.... αν είναι να κλείσουμε και αυτό το φόρουμ και να μην μιλιόμαστε και μεταξύ μας!!!!
    Δεν εχω προβλημα απλα να "ακουσω" θελω....

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Κάτι έχουν κάνει λάθος με τη διπλή διαχωριστική γραμμή στη Πάρνηθα και γλιστράει επικίνδυνα ακόμα και αν γέρνεις ελάχιστα πάνω της με λίγο γκάζι . Το νου σας .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα024.jpg 
Προβολές:	51 
Μέγεθος:	85,0 KB 
ID:	147040
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  13. #28

    !!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xristoforos
    Κάτι έχουν κάνει λάθος με τη διπλή διαχωριστική γραμμή στη Πάρνηθα και γλιστράει επικίνδυνα ακόμα και αν γέρνεις ελάχιστα πάνω της με λίγο γκάζι . Το νου σας .
    thanks man

  14. #29
    I Love My Africa Το avatar του/της winbox
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    238
    Λές να αραίωσαν την μπογια με πετρέλαιο??? Σε αυτήν την χώρα όλα να τα περιμένετε!!!! χεχεχε

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2010, 12:21
  2. ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΡΕΘΥΜΝΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? 17/10
    από antonis_fr4-4 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2010, 16:02
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2010, 14:06
  4. ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ 22/6 - 3/7/10
    από FZMAN στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2010, 15:16
  5. Καλημέρα Τετάρτη 22/10/08
    από Gares' στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2008, 10:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF