Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: Suzuki address 125 Injection

  1. #16
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Neftis Προβολή μηνύματος
    Γνωμη μου, κρατα τα λεφτα, μη βαλεις εξατμιση. Πηγαινε παρε ενα Playstation.
    Με εξατμιση ή χωρις εξατμιση, παλι χυλοπιτες θα τρως. Αν θες να σε γουσταρουν τα γκομενακια, παρε ενα ΚΤΜ. Και σκατοφατσας να εισαι, για καποιο λογο που δε μπορω να καταλαβω, θα μαμεις τις ομορφοτερες.
    Μετα σου λενε δεν υπαρχουν αντρες! Αλλα κρυβουν τη μιση αληθεια. Δεν υπαρχουν αντρες , ελευθεροι με ΚΤΜ.

    Ολα αυτα συν-παπωβιε, στα λεω εκ πειρας. Και να σου πω και κατι αλλο εντελως-τελειως δημοκρατικα.... δε δεχομαι αντιρρησεις.
    Τιτανοτεράστιος!!!

  2. #17
    Το καλύτερο παπί ασχέτως μάρκας είναι πάντα το μαμά-πιπίλα στα δικά μου μάτια.
    Όλα τα άλλα είναι πολύ pimp my ride.

  3. #18
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Το καλύτερο παπί ασχέτως μάρκας είναι πάντα το μαμά-πιπίλα στα δικά μου μάτια.
    Όλα τα άλλα είναι πολύ pimp my ride.
    Τώρα γίνεσαι κακός
    Εγώ βελτιωσα το μπροστινό, πού ήταν οκτώ όταν ήμουν πιτσιρικάς, αλλά μεγαλώνοντας και μαθαίνοντας το είδα λίγο και ασαφες, γι αυτό και έβαλα τηλεσκοπικο και δισκοφρενο,δεν πείραξα μοτέρ, έχω δύο ( πλέον ) ένα μαμα90αρι και ένα λιφαν 110 ,μη σου πω ότι έχω βλέψεις να βάλω επάνω το 125 το υδροψυκτο, οπότε είναι αναστρέψιμο, μόνο το μπροστινό δεν πρόκειται να αλλάξω γι αυτό μοιρασα - χάρισα τα κομμάτια.απ το τιμόνι και πίσω είναι μαμά, έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να το δώσω ,το έχω ήδη 25 χρόνια και συνεχίζει....

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/10/2014
    Μηνύματα
    19
    Εγω θα εβαζα αυτη που εβαζε κι η Suzuki. Yoshimura με προγραμματακι.
    Αλλα αλλο εγω, αλλο εσυ. Εσυ θα βαλεις οποια γουσταρεις. Δε πα' να λεω εγω, να φωναζω.

    Οποια και να βαλεις παντως 3 αλογα δεν θα δωσει, που να κοπανας το πιτσιποπακι σου κατω. Το πιθανοτερο ειναι να χασεις. Αλλα και να κερδισεις, πανω απο μισο γαϊδουρι δε θα δεις. Ελαχιστη διαφορα, για πολλα χρηματα. Εξηγουμαι για να μη παρεξηγουμαι. Ξανασκεψου το.

    Το καλυτερο που εχεις να κανεις...Πουλα το, δωσε 1 χιλιαρικο ακομα, παρε το Crypton X.
    Και παλι 2 αλογα διαφορα θα δεις. Αλλα ειναι πραγματικα αλογα. Τα λεφτα σου θα πιασουν τοπο ρε παιδακι μου.

  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Τώρα γίνεσαι κακός
    Εγώ βελτιωσα το μπροστινό, πού ήταν οκτώ όταν ήμουν πιτσιρικάς, αλλά μεγαλώνοντας και μαθαίνοντας το είδα λίγο και ασαφες, γι αυτό και έβαλα τηλεσκοπικο και δισκοφρενο,δεν πείραξα μοτέρ, έχω δύο ( πλέον ) ένα μαμα90αρι και ένα λιφαν 110 ,μη σου πω ότι έχω βλέψεις να βάλω επάνω το 125 το υδροψυκτο, οπότε είναι αναστρέψιμο, μόνο το μπροστινό δεν πρόκειται να αλλάξω γι αυτό μοιρασα - χάρισα τα κομμάτια.απ το τιμόνι και πίσω είναι μαμά, έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να το δώσω ,το έχω ήδη 25 χρόνια και συνεχίζει....
    Δεν το έκανες καρναβάλι βρε Δημήτρη, εσύ το βελτίωσες, για τα καγκούρικα μιλούσα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Neftis Προβολή μηνύματος
    Εγω θα εβαζα αυτη που εβαζε κι η Suzuki. Yoshimura με προγραμματακι.
    Αλλα αλλο εγω, αλλο εσυ. Εσυ θα βαλεις οποια γουσταρεις. Δε πα' να λεω εγω, να φωναζω.

    Οποια και να βαλεις παντως 3 αλογα δεν θα δωσει, που να κοπανας το πιτσιποπακι σου κατω. Το πιθανοτερο ειναι να χασεις. Αλλα και να κερδισεις, πανω απο μισο γαϊδουρι δε θα δεις. Ελαχιστη διαφορα, για πολλα χρηματα. Εξηγουμαι για να μη παρεξηγουμαι. Ξανασκεψου το.

    Το καλυτερο που εχεις να κανεις...Πουλα το, δωσε 1 χιλιαρικο ακομα, παρε το Crypton X.
    Και παλι 2 αλογα διαφορα θα δεις. Αλλα ειναι πραγματικα αλογα. Τα λεφτα σου θα πιασουν τοπο ρε παιδακι μου.
    Να δώσει το παπάκι του, να βάλει άλλα χίλια και να πάρει το crypton x;
    R U crazy man?

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2014
    Μηνύματα
    6
    Μαγκες η 3η που κανει ετσι το θορυβο λογικα ειναι απο γραναζι.. επισης θα αγωρασω μια trioval Και θα καταργησω τον αισθητηρα λαμδα.
    Peace

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2014
    Μηνύματα
    6
    Μαγκες μια ερωτηση. πηγα στο μοναστηράκι να παρω φωτα για το αδδρεςς και ρωτησα για xenon αλλα μου ειπαν 2 ατομα μεχρι στιγμης οτι δεν αξιζουν+ οτι μετα απο 4-5 μηνες θα χαλασουν..η γνωμη σας;

  8. #23
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos291 Προβολή μηνύματος
    Μαγκες μια ερωτηση. πηγα στο μοναστηράκι να παρω φωτα για το αδδρεςς και ρωτησα για xenon αλλα μου ειπαν 2 ατομα μεχρι στιγμης οτι δεν αξιζουν+ οτι μετα απο 4-5 μηνες θα χαλασουν..η γνωμη σας;
    Θα χαλάσουν στους 3 μήνες.

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Θα χαλάσουν στους 3 μήνες.
    Τσεκαρισμένο;
    όχι στους 4;

  10. #25
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Τσεκαρισμένο;
    όχι στους 4;
    Με μαθηματική βεβαιότητα και εξακρίβωση βάση του νόμου της απόλυτης κινεζιάς.

  11. #26
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Με μαθηματική βεβαιότητα και εξακρίβωση βάση του νόμου της απόλυτης [FONT=arial black]κινεζιάς.[/FONT]

  12. #27
    SWOUAG κι ετς.... Το avatar του/της Dbnn
    Εγγραφή
    31/07/2013
    Μηνύματα
    1.008
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos291 Προβολή μηνύματος
    Μαγκες μια ερωτηση. πηγα στο μοναστηράκι να παρω φωτα για το αδδρεςς και ρωτησα για xenon αλλα μου ειπαν 2 ατομα μεχρι στιγμης οτι δεν αξιζουν+ οτι μετα απο 4-5 μηνες θα χαλασουν..η γνωμη σας;
    Μαγκα αστο γιατι τσαμπα το κασερι.....
    Θα στο ξεζουμισει το παπακι.....
    Παραπανω δεν το αναλυω. Θα με χεσει ο oldman.....

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/09/2015
    Μηνύματα
    6
    παιδια ψαχνω και γω εξατμιση και δεν μπορω να βρω καμια γνωμη κανεις ?

  14. #29

  15. #30
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/09/2015
    Μηνύματα
    6
    βασικα για protech ψαχνω πιο πολυ αλλα δεν βρισκω

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki address 125 ?
    από alex14 στο forum Suzuki
    Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2018, 11:23
  2. Suzuki address 125 injection-yoshimura
    από NEAPOLI S3 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2014, 12:28
  3. Κατανάλωση Kawasaki joy-r 125 vs Suzuki address 125 vs Deytona Nova 100
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2010, 19:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF