Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 72

Θέμα: vstrom 650 vs gsr 600

  1. #16
    Στην απλη εκδοση νομιζω εχουνε κανει μαυρες τις χειρολαβες του συνεπιβατη απο ασημενιες, κατι ακουσα για επιπλεων μπουζι, αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Στην εκδοση ντεσερτ, παιζουν γιοσιμουρες μασκες τρακτερωτα λαστιχα καγκελα και αλλα καλουδια με λογικη τιμη, γιατι αν τα βαλεις ολα αυτα μονος σου εξτρα, καλυτερα να παρεις κανα μπε μ βε. Φθηνοτερα θα σου ρθει.:rotflmao:

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    κατι ακουσα για πιο λιγους ιπους ειναι αληθεια?

  3. #18
    Εγω διαβασα σε περιοδικο οτι δεν εχει αλλαξει τιποτα σε σχεση με την ιποδυναμη και στην αισθηση.

  4. #19
    I ride my dreambike Το avatar του/της Locksmith
    Εγγραφή
    30/01/2008
    Μηνύματα
    414
    Για μενα αυτο που θες ειναι ενα μηχανακι που να τα συνδιαζει και τα 2, εαν θελεις να ειναι και suzuki σου συνιστω ανεπιφυλακτα το Bandit 600 S.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bandit.jpg 
Προβολές:	870 
Μέγεθος:	98,3 KB 
ID:	124647
    My SV1OOOS...

    SVοεκλογές 2009 - If you SVote for me, I will make your wildest dreams come true! Vote for Pedro

    >> Πωλείται άριστο YAMAHA Tenere XTZ 660 '91

  5. #20
    I ride my dreambike Το avatar του/της Locksmith
    Εγγραφή
    30/01/2008
    Μηνύματα
    414
    ABS φυσικά


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bandit 2.jpg 
Προβολές:	868 
Μέγεθος:	79,5 KB 
ID:	124649
    My SV1OOOS...

    SVοεκλογές 2009 - If you SVote for me, I will make your wildest dreams come true! Vote for Pedro

    >> Πωλείται άριστο YAMAHA Tenere XTZ 660 '91

  6. #21
    Καλο


    Ειναι για εμενα μια street εναλλακτικη λυση αντι Vstrom σε θεμα δυναμης,αν και αποδιδεται διαφορετικα,και ανεσης....


    Αλλο ομως 77 αλογα του Bandit και αλλο 98 αλογα του GSR...Οτι υπερ εχει ενα Vstrom απεναντι στο GSR τα ιδια υπερ εχει και ενα Bandit...Αναλογα πανε και τα κατα...

  7. #22
    I ride my dreambike Το avatar του/της Locksmith
    Εγγραφή
    30/01/2008
    Μηνύματα
    414
    Ε μα αυτο λεω... Για να λεει οτι ψηνεται για το V-Strom δε νομιζω να τον ενδιαφερουν και τοσο τα αλογα...

    Αντι για GSR θυσιαζεις λίγα αλογα αλλα κρατας την αισθηση + το φαιρινγκ και την οικονομια που βρισκεις στο V-strom --> με το Bandit. Best choicein my opinion. To GSR απλα δεν κανει για ταξιδια. Επειδη ειναι γυμνο και ειδικα σε σχεση με τα αλλα 2.
    My SV1OOOS...

    SVοεκλογές 2009 - If you SVote for me, I will make your wildest dreams come true! Vote for Pedro

    >> Πωλείται άριστο YAMAHA Tenere XTZ 660 '91

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2003
    Μηνύματα
    105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
    το εχω κανει τεστ και ειταν τελοιο το gsr,αλα ακουσα κατι για κομενα πλαισια,πεςμου εντυπωσεις απο το δικο σου
    ΑΣΧΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ FAZERCLUB ΓΙΑ ΡΩΓΜΗ ΣΕ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ FAZER 1000.

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Locksmith
    To GSR απλα δεν κανει για ταξιδια. Επειδη ειναι γυμνο και ειδικα σε σχεση με τα αλλα 2.


    Κανει και παρακανει για ταξιδια,τουλαχιστον μονοκαβαλο για διπλο δεν ξερω,αλλα οντως υστερει σε σχεση με τα αλλα


    Στα υπολοιπα συμφωνουμε τωρα αμα του αρεσει ως εναλλακτικη στο VStrom το Bandit ειναι μια πολυ καλη επιλογη και πολυ καλο value for money...


    Και αφου ψαχνεται για δικαβαλο καλυτερα να δει ενα απο αυτα



  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    παιδια καταρχην ευχαριστω για τις συμβουλες σας,το bantit δεν μου αρεσει εμφανισιακα,εκανα και το vstrom τεστ και ομολογω οτι ειναι καταπληκτικο,μου αρεσει βεβαια και το gsr αλα εχει λιγη αυτονομια και σχετικα κουραστικο ταξιδι και καταναλωση,ερωτηση τωρα,το vstrom που εχει πιο λιγα αλογα θα ταξιδευει διπλο χωρις να κουραζεται?

  11. #26
    Θεωρω τον εαυτο μου τον πλεον αρμοδιο να απαντησει μια και καθε Σαββατοκυριακο ταξιδευω δικαβαλος και πολλες φορες φορτωμενος. Αμα τα 180 σταθερα σου φαινοντε λιγα στην εθνικη, παρε αλλο μηχανακι. Ροπη καργα, τραβαη σαν τρελο σε ολες τις συνθηκες. Α να συμπληρωσω οτι τα 180 τα εχεις φουλ φορτιου. Απλα δικαβαλος τα 190 τα εχεις και με κοντρα αερα.

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    κοιτα το μηχανακι δεν πεζεται το εκανα βολτα μονος και ειναι πολυ καλο στην κατηγορια του,180 διπλος το ταξιδευεις?

  13. #28
    Ανετα και δεν το λυπαμαι και καθολου. Δεν εχει κανει κιχ το μηχανακι. Ειμαι τυπικος στα λαδια και στα σερβις αλλα του πινω το αιμα με το καλαμακι και δεν νοιωθει τιποτα. Μιλα και με αλλους και θα δεις . Να μην νομιζεις οτι σου πουλαω φουμαρα.

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    κοιτα εκανα και βολτα το gsr διπλος βεβαια αλα σαν να μου φανηκε οτι δεν αρπαει σαν το vstrom,δλδ χαμηλα και μεσεα δεν ειχε

  15. #30
    Ετσι ειναι τα τετρακυλινδρα. Παρε το V2 να βρεις την υγεια σου!

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. V-Storm 650 vs Cbf 600s
    από tzo80 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2014, 21:58
  2. cbf-600 abs Vs Vstrom-650 ABS
    από p_sapelas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2010, 16:32
  3. V-Strom 650 vs Fazer 600 vs TDM 900
    από Raoulh79 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2009, 11:25
  4. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF