Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 27 από 27

Θέμα: Αντικλεπτικη Προστασια Μοτοσυκλετων

  1. #16
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Υπαρχει και αλλος τροπος.....να ποιασουμε τα πουλια και να τους παρουμε τους πομπούς....

    Και μετα οι ερευνητες θα βλεπουν τους πελαργους να βολταρουν Πατησιων & να κανουν χαμηλες πτησεις με 300 στην Εθνικη οδο.....

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Υπαρχει και αλλος τροπος.....να ποιασουμε τα πουλια και να τους παρουμε τους πομπούς....

    Και μετα οι ερευνητες θα βλεπουν τους πελαργους να βολταρουν Πατησιων & να κανουν χαμηλες πτησεις με 300 στην Εθνικη οδο.....
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    ακομα καλυτερα... να πιασουμε τους πελεκανους και να τους βαλουμε σε ειδικα κλουβια πανω στα μηχανακια...

    ή ακομα και περιστεροφωλειες μεσα στον παπα...

    και ετσι εχει αξεια η εκφρση..."πεταει το μηχανακι"


  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της doni
    Εγγραφή
    24/01/2005
    Μηνύματα
    199
    o ponos mu akoma einai aforitos kai eseis me xlevazete!!!!
    anyway elpizw na min sas sivei pote tpt paromio...


    den einai pantos kaki idea na to kaneis pantenta an kai kapios allos tha to exei skeftei prin apo mena kai kapio texniko thema tha iparxei pou den tha apodidei to kolpo....
    den exw kanena idietero talento!!!
    eimai apla pathiasmena periergos...

  4. #19
    συστηματα συναγιαρμου με gps υπαρχουν
    αλλα εκτος του οτι ειναι πολυ ακριβα ενας εμπιρος και καταρτησμενος κλεφτης βρισκει που ειναι το κυκλωμα και το αποσηνδεει...

  5. #20
    ------------------------- Το avatar του/της ctpanoramix
    Εγγραφή
    25/10/2002
    Μηνύματα
    117

    ρε παιδια.......

    που βρισκονται αυτα τα εξιδικευμενα κλειδαραδικα που βγαζουν καινουργια κλειδια abus? εχω χάσει το ενα απο τα δυο της κουλουρας μου και το καταστημα που μου την πουλησε στην ερωτηση "τι να την κανω την καρτα με τον κωδικο που μου δωσατε οταν την αγορασα" μου ειπε τι να σου πω ρε φιλε εργοστασιακο κλειδι δεν θα ξαναβρεις μονο αν βρεις κανεναν κλειδαρα και σου βγαλει ενα απο το ηδη υπαρχων. Δηλαδη αν εχεις χασει και τα δυο εφαγες πακετο?

    βεβαια για το συγκεκριμενο μαγαζι που ειναι και πολυ γνωστη αλυσιδα δεν θελω να αναφερθω περισσοτερο γιατι απο aftersales εξυπηρετηση σκιζουν. Μόλις παρουν τα λεφτα ξεχνανε και αυτα που σου εχουν πουλησει.
    Δερματινο μπουφαν dainese 400 ευρω + που σου χαλαει το φερμουαρ πριν κλεισει 4μηνο και μετα απο 4 μηνες χρησης του μπουφαν με χαλασμενο φερμουαρ (χρησιμοποιωντας οτι πατεντα μπορεις να φανταστεις) 4 επισκεψεις σε αυτον και μια στον αντιπροσωπο της dainese με τα ιδια και χειροτερα αποτελεσματα αποφασισε να μην με κοροιδευει αλλο και να μου πει :"δεν πας ρε φιλε να παρεις ενα αλλο φερμουαρ?"
    Για να γινω πιο συγκεκριμενος το φερμουαρ δεν ειχε και τρελη ζημια... ειχε σπασει αυτο που τραβας για να ανοιξει, με ενα κρικο και καινουργιο ανταλλακτικο θα ηταν σαν καινουργιο το μπουφαν.

    Αυτα ..... αν μπορει καποιος να ριξει λιγο φως για την κουλουρα-καινουργιο κλειδι θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα
    Αυτά που αξίζουν στη ζωή είναι τα επικίνδυνα, τα ασυνήθιστα και ενίοτε, τα παράνομα.......

  6. #21
    Οντως ειναι ασχετοι οσο αφορα τα λουκετα για τις μοτο, εδω δεν ξερουν τι σημαινει το καθε σημα, απο τι τεστ εχουν περασει τα λουκετα και τι αντοχη εχουν.Οσο για το κλειδι που θελεις να βγαλεις θα σου στειλω πμ που βρισκομαι.

  7. #22
    just got me bike Το avatar του/της George-3-
    Εγγραφή
    03/09/2004
    Μηνύματα
    231
    To πανεπιστημιο λογικα και χωρις να ξερω for sure νοικιαζει τις "υπηρεσιες" του δορυφορου εναντι αδρας αμοιβης...ενας ιδιωτης ειναι παρα πολυ δυσκολο να καυψει ενα τετοιο κοστος. Φυσικα το παιδι που εχει γνωστους ενταξει δεν πειραζει να το εκμεταλέυτει (ετσι δεν θα καναμε ολοι μας)...

    Ενας συναγεργμος Spyball ποσο παει περιπου μαζι με τοποθετηση..?

    Για την κουκουλα τι λετε..?

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από keyman
    Μαλλον οι κλειδαραδες ηταν ασχετοι.Οποιοσδηποτε επαγγελματιας κλειδαρας (που ειναι μελος του συνδεσμου και παρακολουθει σεμιναρια)θα μπορουσε να ανοιξει και θωρακισμενη πορτα και λουκετο.Τωρα οσον αφορα το γκαζακι...ειναι περιττο οταν υπαρχουν οι τροχοι.Σωστα???

    φιλε μου ενας καλος τροχος εχει το λιγοτερο 3-4 κιλα το γκαζακι ομως?? χωραει και σε μια τζεπη απο μπουφαν και δεν τρεχει και τιποτα αν το δουν φανταζεσαι να γυρνας με εναν τροχο στα χερια... η ακομα χειροτερα μεσα στο μπουφαν σου.....

    οσο για τους κλειδαραδες ηταν κλειδαραδες τωρα για ασχετη η οχι..??... ενω ο σπορος μου φανηκε για επαγκελματιας κλεφτης...
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

  9. #24
    Ο πιτσιρικας μηπως δεν ητανε επαγγελματιας κλεφτης,και ηταν τρομοκρατης?Οσο για τον τροχο καλυτερα να σε πιασουν με αυτον παρα με το γκαζακι, γιατι αν σε πιασουν με γκαζακι επανω σου την γα@@@ες. ετσι θα σε κανουν.
    Οσο για το συμβαν του γυμναστηριου επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από keyman
    Ο πιτσιρικας μηπως δεν ητανε επαγγελματιας κλεφτης,και ηταν τρομοκρατης?Οσο για τον τροχο καλυτερα να σε πιασουν με αυτον παρα με το γκαζακι, γιατι αν σε πιασουν με γκαζακι επανω σου την γα@@@ες. ετσι θα σε κανουν.
    Οσο για το συμβαν του γυμναστηριου επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου



    φιλε μου με το γκαζακι την γ@@@@#@ες στην αθηνα οχι θεσ/νικη ....εδω δεν παιζουν τρομοκρατες ...οσο γιατις αμφιβολιες σου δυστηχως δεν μπορω να στο αποδειξω οχι οτι εχω να κερδισω και κατι δηλαδη.......
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

  11. #26
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    τι συναγερμούς και λουκέτα...

    μόνο αν η μηχανή ΔΕΝ φαίνεται κρύβεται δηλ σε γκαράζ ή παρκνιγκ..

    είναι ΚΑΠΩΣ???? προστατευμένη...
    και η ζωή συνεχίζεται...

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    τι συναγερμούς και λουκέτα...

    μόνο αν η μηχανή ΔΕΝ φαίνεται κρύβεται δηλ σε γκαράζ ή παρκνιγκ..

    είναι ΚΑΠΩΣ???? προστατευμένη...


    καλη ιδεα φιλε να βαλουνε τεχνολογια στελθ οπως τα αεροπλανα....
    αλλα πολυ φοβαμαι οτι τα λαμογια κατι θα βρουνε και γιαυτο
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 84
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2009, 02:16
  2. Απόσυρση μοτοσυκλετών ....πολύ φασαρία για το τίποτα τελικά...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2005, 12:52
  3. Περι δανεισαμτος μοτοσυκλετων
    από Rezeguet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2005, 13:41
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2004, 02:39
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2003, 11:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF