Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 41

Θέμα: Εχει παει κανεις;

  1. #16
    Eυχαριστω πολυ marios8.

  2. #17
    Παιδια μολις χθες γυρισα απο Θολο Ηλειας και ηδη ετοιμαζομε για του χρονου και για καθε χρονο ο Θεος να μας εχει καλα.
    Το καμπινγκ δεν παλευετε, ο κοσμος ευγενεστατος, οι τιμες πολλα χρονια πισω και γενικα σε καραβι δεν ξαναμπαινω. Η γυναικα μου, με λεει Πυργιωτη και εγω γελαω.

  3. #18
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Η γυναικα μου, με λεει Πυργιωτη και εγω γελαω.
    Καλός ήρθες στο club
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ARISPEED1
    Εγγραφή
    10/02/2008
    Μηνύματα
    530
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Παιδια μολις χθες γυρισα απο Θολο Ηλειας και ηδη ετοιμαζομε για του χρονου και για καθε χρονο ο Θεος να μας εχει καλα.
    Το καμπινγκ δεν παλευετε, ο κοσμος ευγενεστατος, οι τιμες πολλα χρονια πισω και γενικα σε καραβι δεν ξαναμπαινω. Η γυναικα μου, με λεει Πυργιωτη και εγω γελαω.

    Γειά σας πατριωτάκια !Εχουμε ωραίες παραλίες αλλά κ καλό ονομα στην πιάτσα !Του χρόνου Κακόβατο κ Αιλιά .

  5. #20
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Παιδια μολις χθες γυρισα απο Θολο Ηλειας και ηδη ετοιμαζομε για του χρονου και για καθε χρονο ο Θεος να μας εχει καλα.
    Το καμπινγκ δεν παλευετε, ο κοσμος ευγενεστατος, οι τιμες πολλα χρονια πισω και γενικα σε καραβι δεν ξαναμπαινω. Η γυναικα μου, με λεει Πυργιωτη και εγω γελαω.
    Γυρισες; Καλως ηρθες... Που να δεις κατι θεματα που εχουν ξεπηδησει για τα στρωματα να φυγεις παλι τρεχοντας για Πυργο
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Παιδια μολις χθες γυρισα απο Θολο Ηλειας και ηδη ετοιμαζομε για του χρονου και για καθε χρονο ο Θεος να μας εχει καλα.
    Το καμπινγκ δεν παλευετε, ο κοσμος ευγενεστατος, οι τιμες πολλα χρονια πισω και γενικα σε καραβι δεν ξαναμπαινω. Η γυναικα μου, με λεει Πυργιωτη και εγω γελαω.

    Ρε τώρα γύρισες που κατέβηκα εγώ


    Κρίμα και θα είχαμε κορυφαία συνάντηση

    Θα σε πήγαινα και εντουράδα με τα πόδια(πεζοπορια) στην Νέδα.

  7. #22
    Αποστολε του χρονου πρωτα ο Θεος θα ειμαι παλι εκει. Επισης προγραματιζω για τρεις βδομαδες σερι τουλαχιστον, οποτε σιγουρα θα συναντηθουμε.
    Για τους υπολοιπους καλως σας βρηκα, και του χρονου ναμαστε καλα να βρεθουμε στους Αγιους τοπους.
    Road67, οπου δεν με βλεπεις μεσα στα θεματα παει να πει οτι δεν τα εχω παρει πρεφα ακομα. Στειλε με σε κανενα εαν δεν σου κανει κοπο να μπω ξανα στο κλιμα.

  8. #23
    Γενικα ολη η παραλια που εκτεινεται απο κατακολο μεχρι κυπαρισια ειναι μια χαρα για καμπινγκ!!βεβαια απο κακοβατο κ περα μεχρι κ ελαια(μπουζι)ειναι καλυτερα πολτυ ησυχα,εχει beach bar αρκετα για πιεις ενα ποτο η ενα καφε κ απο φαγητο μια χαρα κ φθηνα!!!ειμαι απο κατω απο ζαχαρω συγκεκριμενα,οποτε οτι γουσταρετε εδω!!! αγια χωματα???:rotflmao:
    ελα τωρα!!!

  9. #24
    To βραδυ απ το καμπινγκ στο Θολο που εμενα, μετα τις 12 το βραδυ ακουγονταν κατι αφηνιασμενα τετρακυλινδρα να περνανε στην ευθεια, μια προς Ζαχαρω και μια προς Κυπαρισια.
    Οσο για το pdz, δεν ασχοληθηκε με κανεναν ξεκρανωτο, και πιστεψτε με ηταν πολλοι.
    TDM 900KOL, δικαιως καμαρωνεις για τα μεροι σου και αυτοι οι αλητες που τα προσπαθησουν να τα ρημαξουν με τις φωτιες, απ τον Θεο να το βρουν.

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    To βραδυ απ το καμπινγκ στο Θολο που εμενα, μετα τις 12 το βραδυ ακουγονταν κατι αφηνιασμενα τετρακυλινδρα να περνανε στην ευθεια, μια προς Ζαχαρω και μια προς Κυπαρισια.
    Οσο για το pdz, δεν ασχοληθηκε με κανεναν ξεκρανωτο, και πιστεψτε με ηταν πολλοι.
    TDM 900KOL, δικαιως καμαρωνεις για τα μεροι σου και αυτοι οι αλητες που τα προσπαθησουν να τα ρημαξουν με τις φωτιες, απ τον Θεο να το βρουν.
    !+10000

  11. #26
    εχουμε και μερικους γρηγορους τι να κανουμε!υπαρχουν παντου!!!
    παντως ειναι πολυ ομορφα ειδικα για καποιον που δεν εχει παει,δεν θα ενοχληθει πολυ,αλλα για καποιους που ειχαν παει κ πριν μας τα καψουν ολα,καλυτερα για 2-3 χρονια να μην κατεβαινουν μεχρι να ξαναπρασινισει λιγο ο τοπος γιατι....

  12. #27
    Αν το strom που ηταν αραγμενο εξω απο την αριστερη καντινα-μπαρ ηταν το δικο σου τοτε μπορει και να πιναμε διπλα-διπλα!!

    Εισαι σιγουρος οτι ηταν 4κυλινδρα γιατι εδω και τα v2 ετσι ανεβαζουν!!:rotflmao: :rotflmao:
    Τελικα ειμαστε πολλοι απο εδω!Αντε να βαλουμε και κανενα αυτοκολητο..

  13. #28
    vestroma 18-19 ημουν κι εγω εκει.Ενα μπλε vfr με ενα μαυρο z750 παρεα.Οργανωμενο καμπινγκ με σχετικα καθαρες τουαλετες ησυχια(απο τη στιγμη που ειναι κυριως οικογενειακο)αν εξαιρεσεις οτι ενα πρωι ξυπνησα με τριποντο του παπαλουκα αφου ενας κυριος θεωρησε σωστο να βλεπει τον αγωνα με την Αγκολα στη διαπασων.Το πιο κορυφαιο ομως ειναι η παραλια του.Αυτο που με ψιλοχαλασε ηταν τα 10ε που πρεπει να πληρωνεις καθε βραδυ για το χωρο της σκηνης.Τα θεωρω πολλα!Κατα τα αλλα τελεια!
    Πωλουνται προστατευτικα καγκελα κινητηρα!

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101820

  14. #29
    Είχα πάει και εγώ πέρυσι στο ίδιο, ωραίος χώρος.

    Αλλά γενικά σε camping δεν λέει να ψάχνεις μέσω νετ, πρέπει να πας να τα δεις απο κοντά, αν έχουν χώρο σε σκιά (βασικότατο), καθαρούς χώρους και τον κόσμο...


    Vstroma πήγες καθόλου Νέδα ή στο ναό του Επίκουρου? Σώθηκε το φαράγγι απο τις φωτιές? Κατέβασες κάτω την μηχανή?

  15. #30
    Firestorm, γινε λιγο πιο συγκεκριμενος για να καταλαβω. Εαν λες την παραλια του καμπινγκ του Θολου με τα δυο μπιτς μπαρ, εγω πηγαινα οπως κοιτας την θαλασσα, στο αριστερο, αλλα πηγαινα με τα ποδια γιατι την μηχανη την ειχα μεσα στο καμπινγκ.
    Σε αυτο το μπιτς μπαρ, εβλεπα μονιμως απ εξω ενα μαυρο καβασακι φερινγατο με γιοσιμουρα. Δεν προσεξα εαν ηταν zx η z. Επισης εβλεπα κανα δυο ακομα ss και ενα μαυρο tdm. Tο μπαρακι το δουλευε ενας Τζιμης ξανθος μαλιας γραμωμενος ψιλοαξυριστος, και ενας αλλος με πιο συμβατικη εμφανιση.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΗΛΟΣ!! Έχει πάει κανείς;
    από Ζεύκας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2011, 16:41
  2. new york,εχει παει κανεις?
    από nio1981 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2010, 18:45
  3. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2008, 13:33
  4. Εχει Παει Κανεις Πιστα Αιγινιου?
    από FZR600R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 78
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2007, 09:24
  5. Έχει πάει ήδη 16:30, αλλά κανείς δε ρωτάει...
    από McGyver στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2006, 01:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF