Σελίδα 2 από 15 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 212

Θέμα: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΑΜΑΗΑ Mt-03 660

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..SNIPER
    Πίστεψέ με, δε θέλεις

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Πάντως η γιαμάχα έχει την πιο οργανωμένη αντιπροσωπία στην Ελλάδα...


    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #17
    XAXA ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΖΟΡΙΚΟΣ Ο SNIPER E? ΟΚ ....ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΤΕ ΟΛΟΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ..(ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΘΕΝΙΚΗ ΜΟΥ.. )

  3. #18
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
    ..ΖΟΡΙΚΟΣ Ο SNIPER E?
    Μην το συζητάς καν, χρυσή μου ...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
    ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ..
    Teach us, master ....
    (please ...!!!)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #19
    Μήηηηπως είναι τραγικά ακριβή γι'αυτά που προσφέρει;

    7300 δεν έχει;

    Δεν είναι 1000 ευρά ακριβότερη απ'το δικύλινδρο ER 6 που του μοιάζει;
    Δεν έχει την ίδια τιμή με: Hornet,Fazer,v-strom,Versys;

    Το έχει ο διπλανός μου , ένα χρόνο τώρα και βγάζει προβλήματα:
    1)Το TPS το άλλαξε, αλλά μετά από λίγο καιρό... να'τα πάλι,
    2) έπλυνε τη μηχανή και πήρε νερά μέσα στο πλαίσιο, το οποίο τα ξέρασε μαζί με σκουριά για να του καταστρέψει ουκ ολίγα ρούχα .

    Αυτή όμως είναι μια περίπτωση μόνο.

  5. #20
    ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΤEACH???...ΜΠΑ ΑΑΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ...ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ Σ ΑΥΤΟ....ANYWAY...ΟΔΗΓΑΩ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΤΕΡΣ ΠΦΦΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ...

  6. #21
    NICONIAN...ΤΟ ΜΤ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΠΑΣΑ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΠΛΑ ΕΧΩ TRUST ...ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ 5000 ΕΥΡΑ ΟΠΟΤΕ ΝΟ PANIC..ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΗ...ΧΕΧΕ..ΑΥΤΟ ΤΟ kAWASAKI ΔΕΝ ΕΧΕΙ 70 ΑΛΟΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟ MUCH ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ?ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?

  7. #22
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Κρατάς λιγο ακόμα το XR....

    Πουλαει ο αδεφός σου αυτό το μπουρδέλο το MT και όταν με το καλό σου αρέσει κανενα μηχανάκι που να κάνει ταξίδια, ξανασυζητάμε το θέμα "τι γνώμη έχετε για το χχχχ"

    Αυτό το πράγμα (ΜΤ03) δεν κάνει ταξίδια πάντως.... οπότε αν το πάρεις.... θα σου λέμε εμείς, κι εσυ θα ακους ιστορίες για ταξίδια με μηχανές....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #23
    ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ??ΓΙΑ ΠΕΣ....

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
    ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ??ΓΙΑ ΠΕΣ....
    Ρε συ μην κάνεις γενικές ερωτήσεις...

    Πες ΕΣΥ τι θέλεις απο μια μηχανή (ταξίδια, βόλτες, χώματα, πόλη; ) , τι νομιζεις οτι μπορείς να οδηγήσεις και μετά

    (και μην γραφεις κεφαλαία)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #25
    Για τα προβληματα δε ξερω δε λεω.

    Τωρα αμα σ'αρεσει και ταξιδια κανει και απ'ολα .Οχι με διακοσαρες με 120-130 ,
    Εσυ το θελεις για την πολη..., και τη βολτα στην επαρχια μια χαρα θα την κανει.
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  11. #26
    καλα οκ...δεν ξαναγραφω κεφαλαια...
    θελω ενα μηχανακι να μπορω να πηγαινω ενα κοντινο ταξιδι...να ειναι ομορφο..μαζεμενο..ελαφρυ γιατι ειμαι και κοριτσακι 56 κιλων...να μην τριζει οταν το ανοιγω γιατι μου σπαει τα νευρα αυτο..να ανοιγει ευκολα ..αλλα να μη με κανει να τρεχω σαν μανιακη (σε λογικα πλαισια η ταχυτητα..)να μπορω να κινουμαι ευκολα στη πολη....και να εχει ωραιο ηχο..βοηθησα τωρα?για πες....(επισης να πω και κατι που εκανα για το οποιο ντρεπομαι λιγο///εχω παει ταξιδι με το xr το 125 εκλαιγα σε ολο τον δρομο απο τους πονους στη πλατη και στον αυχενα μετα τα διοδια της ελευσινας ,με επαιρνε ο αερας και με αβγαζε στο αντιθετο ρευμα... και πηγα, ετσι! επειδη μου την εδωσε και δεν ειχα τι να κανω εκεινη τη μερα...χεχε παραλιγο να την πεταξω σε κατι χωραφια και να κανω οτοστοπ,τελικα εφτασα στο διακοφτο επιτυχως και στον γυρισμο τη φορτωσα στο τρενο :rotflmao: )καλο ε???

  12. #27
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
    Για τα προβληματα δε ξερω δε λεω.

    Τωρα αμα σ'αρεσει και ταξιδια κανει και απ'ολα .Οχι με διακοσαρες με 120-130 ,
    Εσυ το θελεις για την πολη..., και τη βολτα στην επαρχια μια χαρα θα την κανει.

    Ταξίδι με 120-130..... Μέχρι την χαλκίδα... εκεί αλλάζεις μια σπονδυλική στήλη..... επίσης τσεκάρεις να δεις ποια/ες βίδες έχουν λασκάρει απο τους κραδασμούς....

    Βόλτα ίσως..... Παίρνεις δηλαδή μια μηχανή 660cc για να κάνεις ότι κάνεις και με το XR....

    Αλλά θα έχεις ΜΤ03....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ταξίδι με 120-130..... Μέχρι την χαλκίδα... εκεί αλλάζεις μια σπονδυλική στήλη..... επίσης τσεκάρεις να δεις ποια/ες βίδες έχουν λασκάρει απο τους κραδασμούς....

    Βόλτα ίσως..... Παίρνεις δηλαδή μια μηχανή 660cc για να κάνεις ότι κάνεις και με το XR....

    Αλλά θα έχεις ΜΤ03....


    εισαι πολυ σκληρος...πιστευεισ οτι χρειαζομαι κατι περισσοτερο??τι να σου πω ποτε δεν φανταζομουν οτι μια μηχανη 660 κυβικων ειναι ιση με μια 250...τι να πω μαλλον ειμαι υπερβολικα ασχετη...αν και νομιζω οτι μια κοπελα η οποια δεν εχει εμπειρια ειναι ικανοποιημενη με ποιο chill μηχανες ...εμενα που οδηγω τα παπακια και τα σκουτερακια και το xr το 125 ξερεις πως θα μου φανει το mt?πυραυλος!εσενα που μπορει να οδηγεις 1000 σιγουρα θα σου φανει σαν παπι...ετσι νομιζω ..οποτε αν θες να με βοηθησεις κρινε σε παρακαλω σκεπτομενος τι μπορει μια κοπελα με τη δικη μου εμπειρια να θελει...δεν με ενδιαφερει αλλωστε το πολυ γκαζι...ενα ανετο μηχανακι θελω χωρις πολλες απαιτησεις..

  14. #29
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ...

    kopelia mi dineis simasia..kaneis den eixe apo aytoys poy apanthsane kati paromoio gia na soy poyne gnomh kai lene tora oti katebazei h koydoyna toys.

    kai ola ayta giati eisai gynaika...allios oyte to post de tha mpenane sto kopo na koitaxoyn.

    to loipon parto kai grapstoys stis oothikes soy leme...

  15. #30
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    ..........
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
    εισαι πολυ σκληρος...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Νυν απολύεις τον δούλο σου, Δέσποτα ....:a029:
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Σελίδα 2 από 15 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη για το NOLAN N43 Air
    από costas_versys στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2009, 12:51
  2. Γνώμη για το Ζ 1000
    από kostas56 στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2006, 10:55
  3. Θέλω οδηγίες για το πως....
    από sas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2005, 16:48
  4. Γνώμη για το CBR125R
    από NLS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2004, 23:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF