Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 28 από 28

Θέμα: διαφορες R1 06 VS R1 06 ANNIVERSARY EDITION

  1. #16
    Όλως τυχαίως, το ίδιο συμβαίνει και με το νέο R1....για 800ευρώ παίρνεις το R1 με το επετειακό φέρινγκ και τέλος. Οι διαφορές σταματάνε εκεί. Έτσι ήτανε και τότε. Καμία διαφορά πέρα από τα +800ευρώ για τα επετειακά φέρινγκ. Τι λεφτά το βρίσκεις?
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/11/2016
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από H.A.Balafoutre Προβολή μηνύματος
    Όλως τυχαίως, το ίδιο συμβαίνει και με το νέο R1....για 800ευρώ παίρνεις το R1 με το επετειακό φέρινγκ και τέλος. Οι διαφορές σταματάνε εκεί. Έτσι ήτανε και τότε. Καμία διαφορά πέρα από τα +800ευρώ για τα επετειακά φέρινγκ. Τι λεφτά το βρίσκεις?
    κοιτα εχω δει 3....τσεκαρα και τα 3....μονο το ενα ηταν γνησιο βαση πλαισιου και ηταν και το πιο πενα...αλλα το ζηταγε 6.5 και το πηγε 6...δεν πεφτει με τπτ πιο κατω...βεβαι το μηχανακι ειναι πολυ καλο και εχει λιγα kmh 45.000.....αλλα και παλι μου φενεται μεγαλο το ποσο...τη λετε?

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από trelogallos r Προβολή μηνύματος
    κοιτα εχω δει 3....τσεκαρα και τα 3....μονο το ενα ηταν γνησιο βαση πλαισιου και ηταν και το πιο πενα...αλλα το ζηταγε 6.5 και το πηγε 6...δεν πεφτει με τπτ πιο κατω...βεβαι το μηχανακι ειναι πολυ καλο και εχει λιγα kmh 45.000.....αλλα και παλι μου φενεται μεγαλο το ποσο...τη λετε?
    not a fuckin' chance.

    εκτός αν είσαι "γνώστης" αφού φαντάζομαι θα είναι "συλλεκτικό,μόνο για γνώστες"
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #19
    ΜΑΚΡΥΥΥΥ ΜΕΕΛΛΛΛΟΟΣΣΣ
    Εγγραφή
    15/06/2009
    Μηνύματα
    71
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από trelogallos r Προβολή μηνύματος
    κοιτα εχω δει 3....τσεκαρα και τα 3....μονο το ενα ηταν γνησιο βαση πλαισιου και ηταν και το πιο πενα...αλλα το ζηταγε 6.5 και το πηγε 6...δεν πεφτει με τπτ πιο κατω...βεβαι το μηχανακι ειναι πολυ καλο και εχει λιγα kmh 45.000.....αλλα και παλι μου φενεται μεγαλο το ποσο...τη λετε?

    Για κανενα λογο τοσα λ7 για 2006 μοντελο.Επειδη ημουν και εγω στο ψαξιμο για r1 προσφατα, να σου πω οτι με λιγοτερα λ7 παιρνεις 07 08 μοντελο.Ειναι για μενα το ποιο value απο ολα τα r1.Θα απεφευγα τα 09 και πανω big bang γιατι ξεφευγουν πολυ σε τιμη χωρις να ειναι καλυτερα...Αν παλι εχεις κολισει με το "intercolour" (ετσι το ονομαζε η yamaha) τοτε δες και αυτο φαινεται καλο!! http://www.car.gr/8826731-yamaha-yzf...th-anniversary
    Τελευταία τροποποίηση από giorgio7; 18/11/2016 στις 12:49.
    Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΗ...ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΧΙ!!!!!!!!

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgio7 Προβολή μηνύματος
    Για κανενα λογο τοσα λ7 για 2006 μοντελο.Επειδη ημουν και εγω στο ψαξιμο για r1 προσφατα, να σου πω οτι με λιγοτερα λ7 παιρνεις 07 08 μοντελο.Ειναι για μενα το ποιο value απο ολα τα r1.Θα απεφευγα τα 09 και πανω big bang γιατι ξεφευγουν πολυ σε τιμη χωρις να ειναι καλυτερα...Αν παλι εχεις κολισει με το "intercolour" (ετσι το ονομαζε η yamaha) τοτε δες και αυτο φαινεται καλο!! http://www.car.gr/8826731-yamaha-yzf...th-anniversary
    Ούτε σε ιατρικό φάκελο δεν βρίσκεις τέτοιο ιστορικό! Ναυτικός και με προβλήματα υγείας. Έτσι εξηγούνται τα λίγα χιλιόμετρα.
    Υπάρχει ελπίδα αλλά είναι αλλού!

  6. #21
    ΌΛΑ τα μεταχειρισμένα είναι λαχείο. Κανόνας. Το ζήτημα είναι πως τον τελευταίο χρόνο έχουνε τσιμήσει οι τιμές στα μεταχειρισμένα. 6000χιλιάρικα για 10ετείας μηχανή...είναι κάπως. Τώρα για τα χιλιόμετρα...επίσης λαχείο, δυστυχώς όμως η μπάλα παίρνει και τους ειλικρινείς και μερακλήδες ιδιοκτήτες.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Αν δεν είναι SP μην μπαίνεις καν στον κόπο..
    Άμα καίγεσαι τόσο για την εμφάνιση,παρε ενα "απλο" με πολύ λιγότερα λεφτα,και βάλε ενα aftermarket κουστούμι..
    Για μένα αν έχεις το χρήμα παρε το big bang.
    The only easy day was yesterday.

  8. #23
    Aλλα στην κρητη
    http://www.car.gr/8754279-yamaha-yzf-r1
    Τον ξερω τον ανθρωπο και ειναι ψειρας σε οτι οχημα εχει περασει απο τα χερια του

  9. #24
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Αυτό είναι του 08,όχι του 09.
    Φίου φίου φι φι φίου

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Aλλα στην κρητη
    http://www.car.gr/8754279-yamaha-yzf-r1
    Τον ξερω τον ανθρωπο και ειναι ψειρας σε οτι οχημα εχει περασει απο τα χερια του
    Αυτό το "ποτέ πλύσιμο με νερό"....ήμαρτον.
    Όλοι με Betadine και μπατονέτες τα καθαρίζουν τα μηχανάκια τους..
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/11/2016
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgio7 Προβολή μηνύματος
    Για κανενα λογο τοσα λ7 για 2006 μοντελο.Επειδη ημουν και εγω στο ψαξιμο για r1 προσφατα, να σου πω οτι με λιγοτερα λ7 παιρνεις 07 08 μοντελο.Ειναι για μενα το ποιο value απο ολα τα r1.Θα απεφευγα τα 09 και πανω big bang γιατι ξεφευγουν πολυ σε τιμη χωρις να ειναι καλυτερα...Αν παλι εχεις κολισει με το "intercolour" (ετσι το ονομαζε η yamaha) τοτε δες και αυτο φαινεται καλο!! http://www.car.gr/8826731-yamaha-yzf...th-anniversary

    αυτο ειδα πρωτο αδερφε μου αλλα εχει πεσει απο την ακροπολη....οτι να ναι γραφει ο τυπος...και το κουστουμι ειναι μισο κινεζος μισο μπορντο βαμενο και δεν ειναι γνησιο...ουτε το ταμπεκακι του 50th anniversary δεν εχει...

  12. #27
    Δεν ξερω αν ειναι 8 η 9 η πως το πλενει . Ξερω απλα οτι ειναι καθαρο ....και επειδη ψαχνομουν -μαι για ss εχω δει πως για να βρεις καθαρο μηχανακι σε αυτην την κατηγορια ειναι μια πολυ σκοτεινη υποθεση .
    Ασε που νομιζω πως το δινει και λιγα το συγκεκρημενο

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Aλλα στην κρητη
    http://www.car.gr/8754279-yamaha-yzf-r1
    Τον ξερω τον ανθρωπο και ειναι ψειρας σε οτι οχημα εχει περασει απο τα χερια του
    Πολύ καλό φαίνεται...
    The only easy day was yesterday.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:33
  2. CBR vs R6 06
    από Spazz στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2005, 20:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF