Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 57

Θέμα: ειμαι ετοιμος

  1. #16
    Επέμβαση ρουτίνας. Μη στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι. Μέχρι να το σκεφτείς θα σε έχουν έτοιμο.
    Καλή ανάρρωση και θετική σκέψη!
    Περαστικά!

  2. #17
    λιπωμα???

    ρε μακακα Γιωργο με κοψοχωλιασες,πριν διαβασω για λιπωμα.....υποθεση ρουτινας......5 λεπτα.....εκτος αν σου γυαλισει ο γιατρος και παρατηνεις την επεμβαση.....και προτινεις και μια αφαιρεση αιμοροιδων πχ....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Γιωργοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

  3. #18
    Εχω ενα στο χερι....Για πειτε για πειτε

  4. #19
    όπως έγραψαν και οι από πάνω , η αφαίρεση λιπώματος είναι μικρή επέμβαση Γιώργη....


    όλα καλά και περαστικά θα είναι να μην ανησυχείς ...


  5. #20
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Άνοιξε το τηλέφωνο βρε παπάραααα!!!!!
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    Άνοιξε το τηλέφωνο βρε παπάραααα!!!!!
    Φοβάται μη βγάλει κι άλλο λίπωμα

    :rotflmao:

  7. #22
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    ti einai afto re paidia to lipoma pou exete oloi? gia peite mipos to xoume meis kai den to katalavainoume

    perastika orizonta
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  8. #23
    Εγω εχω ενα στο δεξι μπρατσο.Ειναι ενα ογκιδιο σαν στραγαλι.Παντως ουτε με ενοχλει ουτε τιποτα και δεν εχω μπει στην διαδικασια να παω να το βγαλω.Αιμα κτλ δεν βγαζει οποτε δεν με ενοχλει και δεν το ενοχλω



    Α ναι περαστικα φιλος

  9. #24
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    ti einai afto re paidia to lipoma pou exete oloi? gia peite mipos to xoume meis kai den to katalavainoume
    perastika orizonta
    Φαντάσου ένα μικρό στραγάλι όπως είπε κι ο mats8282 που βρίσκεται κάτω απ'το δέρμα, δεν πονάει και δεν ενοχλεί, αναλόγως και σε πιο σημείο βρίσκεται βέβαια, αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις μεγαλώνει με τα χρόνια.

    Εγώ είχα τρία μικρά λιπώματα στο κεφάλι και τα θυμάμαι από μικρός όμως τα τελευτάια χρόνια είχαν μεγαλώσει αρκετά, σαν στραγάλι κανονικό γίνανε, ποτέ δεν με ενόχλησαν αλλά όσοι τα ακούμπαγαν με κοροιδεύανε ότι φυτρώνει το κέρατο :rotflmao:

    Είμαι κι απ'τους γόηδες με το μεγάλο κούτελο οπότε αποφάσισα να πάω να τα βγάλω, τίποτα δεν ήταν κι απόρησα γιατί δεν το είχα κάνει νωρίτερα.


  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Είμαι κι απ'τους γόηδες με το μεγάλο κούτελο οπότε αποφάσισα να πάω να τα βγάλω,
    πρέπει να βγήκε και τίποτ' άλλο μαζί μ' αυτά

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    πρέπει να βγήκε και τίποτ' άλλο μαζί μ' αυτά
    Λες η ρουφιάνα η γιατρίνα αντί για τη λαβίδα που μου έδειξε να χρησιμοποίησε τιρμπουσόν ;

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΟΡΙΖΟΝΤΑ...




































    ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΕΣΤΗΣ!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





    :a07:

  14. #29
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Ελα ρε και μας κοψοχολιασες με τις λακαμιες σου!Μια χαρα εισαι ρε Γιωργη!
    Εγω εχω στην πλατη ενα πολυ μικρο σαν στραγαλι και δεν με ενοχλει και γι'αυτο δεν το εχω βγαλει.(Ασε που το κρυβει και το πολικο τριχωμα :rotflmao: )

    Ειχα ομως ενα πολυ μικρο στο καυκαλο λιγο πιο πανω απο το μετωπο και με ενοχλουσε οταν ειχα παλια μαλλια και χτενιζομουν (τωρα δεν εχω αναγκη απο χτενες:rotflmao: :rotflmao: ) και το ματωνα ο λακακας!Πηγα με ξυρισαν στο σημειο αυτο και μεσα σε 5 λεπτα ημουν εξω με ενα γλυκουλικο φιογκακι στο κουτελο απο τον επιδεσμο!!:rotflmao: :rotflmao:

    Εφαγα δουλεμα στο δημοτικο αλλο πραμα,μου εχουν μεινει ψυχολογικα τραυματα απο τονενΕς!

    Αλλα μεσα σε μια βδομαδα ημουν τζεταουα και ετοιμος για ολα!!! (σχεδον ολα δεν μπορουσα να πεταξω οπως πιστευα τοτενΕς! )
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #30
    ...και γυμνιστής Το avatar του/της odt
    Εγγραφή
    24/05/2006
    Μηνύματα
    824
    Εγώ στην αρχή αγχώθηκα μόλις το διάβασα γιατί αντί για λίπωμα, διάβασα πίπωμα....


    Αλλά αφού είναι λίπωμα, σε 10 λεπτά θα έχεις ξεμπλέξει...αν ήταν πίπωμα..θα είχες ένα θεματάκι...

    Περαστικά...
    Εισαι σωστος μοτοσυκλετιστής...
    …αν
    Τα προφυλακτικά που χρησιμοποιείς ειναι δίγομα , σκληρά στο κέντρο και μαλακά στα πλάγια
    Βρέθηκε πένσα, παρακαλείται ο κάτοχος να επικοινωνήσει με πμ :a29:

    Pics


Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τελικα ειμαι ευαριστημενος????
    από life_dab στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2005, 10:33
  2. Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2004, 13:30
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2004, 11:23
  4. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 20:14
  5. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 15:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF