Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 55

Θέμα: ER6n vs Bandit 650

  1. #16
    Εγώ θέλω απλά να προσθέσω για το ER-6N οτι αν και δικύλινδρο, με το που θα βγει εθνική οδό και περάσει τις 3000 στροφές δουλεύει και ακούγεται σαν τετρακύλινδρο !

    Πραγματικά, το λέω απο εμπειρία και μου έκανε τρομερή εντύπωση !

    Στην πόλη μέσα είναι λίγο νευρικό και με αρκετούς κραδασμούς λόγω δικύλινδρου σε σειρά, έξω όμως απ'αυτήν μεταμορφώνεται !

    Για τις αναρτήσεις του θα συμφωνήσω. Είναι λίγο απαράδεχτο.


  2. #17
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    καλα ρε παιδια θα με τρελανετε εσεις δε παει αλλο... σε ολο τον ευρωπαικο τυπο (δε λεω για τους δικους μας...) εχει αποσπασει τα καλυτερα σχολια το ER-6... για την ολοκληρωμενη του εικονα (all round)

    φρενα-αναρτησεις ειναι εναρμονισμενες με το μηχανακι! δεν ειναι για hayabusa!

    δηλ να καταλαβω τωρα.... το bandit εχει καλυτερες αναρτησεις και φρενα??????
    WTF!!!!

  3. #18
    μωρέ ας μην ήταν καφασάκι αλλά χόντα και θα σ' έβλεπα εγώ τι θα 'λεγες για φρένα κι αναρτήσεις!!!


  4. #19
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    οκ να το θεσω ετσι.... το CBF500 εχει καλυτερα??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    οκ να το θεσω ετσι.... το CBF500 εχει καλυτερα???


    Όχι ;;;



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #21
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Το ZR7S (με bikini fairing) το εχει ενας συναδελφος μου, πραγματι ωραιο, κλασικο εργαλειο, αλλα το γυμνο ειναι και λιγο ασχημο.
    Επισης και λιγο δυσκολο στο service μιας και πρεπει να βγαλεις εκκεντροφορους για ρυθμιση βαλβιδων.
    Οσο για το εαν ειναι γρηγοροτερο απο το Bandit, εχω καποιες επιφυλαξεις.

    Γούστα είναι αυτά...εμένα ποτέ δεν μου άρεσαν τα φαίρινγκ.
    Το γυμνό είχα

    Το service όντως δύσκολο, αλλά συνήθως τις μετράς και δεν θέλουν ρύθμιση, στα 45000 χλμ χρειάστηκαν ρύθμιση 2 φορές.
    Εχω δεί Zephyr (ίδιο μοτέρ σειρά KZ750) που πήγε για ρεκτιφιέ κυλίνδρων και λίγο τρίψιμο κεφαλής κλπ στα 230.000 χλμ.

    Οσο για το αν είναι πιο γρήγορο απ το Bandit μην έχεις επιφυλάξεις, είναι δοκιμασμένο!
    Πάει την 5η στο κόκκινοκαιδείχνει 230 κοντέρ, περίπου 215 πραγματικά.
    ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 6Η!!! Είναι στα μείον αυτό.
    Με αλλαγμένο τελικό, φίλτρο ΚΝ και ζιγκλερ εγραψε 70 ιππους (69.7 ακριβώς) στον τροχό στο δυναμόμετρο.
    Το δυνατό του σημείο είναι η ροπή από χαμηλά, κανένα άλλο σ αυτη την κατηγοράι δεν τραβάει από τις 2.500...

    Το ΕR6 δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ!
    Το Βandit είναι ωραίο!

    Παρε ότι σου αρέσει καλύτερα!


    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Ρε συ Σταυρο μη μου το θυμιζεις παλι το GSR. Αυτο ηθελα και ημουν ετοιμος να το παρω μεχρι που μου την καρφωσε οτι καιει πολυ.

    Μα εσυ λες οτι θα κινησαι με 120-130.Σ'αυτες τις ταχυτητες θα καιει ελαχιστα.Οσο θα καινε και τα αλλα.Τα αλογα θελουν φαι.Αμα δεν τα βγαζεις,δεν τα ταιζεις.
    Παρε το Gsr και τελειωνε (αφου φαινεται οτι σ'αρεσει).
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  8. #23
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Ειναι ετσι οπως τα λες ? Το moto εαν θυμαμαι καλα του εδινε κατι τρελες καταναλωσεις. Καποιος απο εδω μεσα του εδινε 7 lt/100 ελαχιστη και 9-10 μικτη. :hypnotize

    Θα δουμε. Τελικα θελατε δεν θελατε παλι με καταφερατε να σκεφτομαι το GSR.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  9. #24
    αφού ούτε ABS θες, ούτε φέρινγκ ούτε >130 ταχύτητες, πάρε ένα super4 (όπως κι εγώ) με 5λίτρα/100χλμ. σ' αυτές τις ταχύτητες και βγάλτη καθαρή με 2.500Ε...

  10. #25
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Ευχαριστω, δεν θα παρω. Ειμαι αντι - Χο(υ)ντικος.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  11. #26
    To Βandit είναι μια καλοστημένη κλασική γυμνή τετρακύλινδρη με πολύ όμορφη σχεδίαση και καλά εξαρτήματα.

    Πρόσεξε τις τετραπίστονες δαγκάνες μπροστά, το στιβαρό πηρούνι, το επίσης όχι τόσο εντυπωσιακό στην όψη αλλά αποτελεσματικό ψαλίδι.

    Και βέβαια είναι και 4Κ , οπότε έχει λίγους κραδασμούς, είναι πιο ισορροπημένο, έχει και ωραίο ήχο.

    Δες τώρα και τι έχει η άλλη πλευρά στο ER6. Ένα γελοίο και οπτικά ακόμη πηρούνι με διπίστονες με γλύστρες. Ένα ακόμη πιο γελοίο πίσω σωληνωτό ψαλίδι, που παραπέμπει αισθητικά και σχεδιαστικά σε ΧΤ 550 των μέσων της δεκαετίας του 80 . Ένας αισθητικός αχταρμάς, που απευθύνεται σε ανθρώπους που κοιτάνε το περιτύλιγμα και όχι την ουσία. Ένα σωληνωτό πλαίσιο που θα έπρεπε να κρύβεται, αντί να φαίνεται έτσι όπως είναι. Πίσω ανάρτηση χωρίς μοχλικό. Απορώ πως μια σοβαρή εταιρία που έχει βγάλει ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, μοτοσυκλέτες με Μ κεφαλαίο, όπως τα ZX7R , ΖΧ9 και το ΖΧ12 κάθεται και βγάζει παπαριές όπως το ER6.


    Μάλλον επειδή δεν βγάζει σκούτερ με παρδαλά χρώματα η εταιρία, σου λέει κάτσε να πιάσουμε κανά πιτσιρικά, με μοτοσυκλέτα με αισθητική σκούτερ.

    Τουλάχιστον γελοίο...


    Ε, τι θες και άλλα;

    Οι γερμανοί δλδ που είναι πιο συνειδητοποιημένοι μοτοσυκλετιστές από εμάς γιατί έχουν το bandit στις πρώτες θέσεις των πωλήσεων μια δεκαετία σχεδόν τώρα;

    Τέλος πάντων, εμένα η γνώμη που , που σου στήριξα και με κάποιες περιγραφές, είναι αυτή: Ιεροσυλία και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι.

  12. #27
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
    To Βandit είναι μια καλοστημένη κλασική γυμνή τετρακύλινδρη με πολύ όμορφη σχεδίαση και καλά εξαρτήματα.

    Πρόσεξε τις τετραπίστονες δαγκάνες μπροστά, το στιβαρό πηρούνι, το επίσης όχι τόσο εντυπωσιακό στην όψη αλλά αποτελεσματικό ψαλίδι.

    Και βέβαια είναι και 4Κ , οπότε έχει λίγους κραδασμούς, είναι πιο ισορροπημένο, έχει και ωραίο ήχο.

    Δες τώρα και τι έχει η άλλη πλευρά στο ER6. Ένα γελοίο και οπτικά ακόμη πηρούνι με διπίστονες με γλύστρες. Ένα ακόμη πιο γελοίο πίσω σωληνωτό ψαλίδι, που παραπέμπει αισθητικά και σχεδιαστικά σε ΧΤ 550 των μέσων της δεκαετίας του 80 . Ένας αισθητικός αχταρμάς, που απευθύνεται σε ανθρώπους που κοιτάνε το περιτύλιγμα και όχι την ουσία. Ένα σωληνωτό πλαίσιο που θα έπρεπε να κρύβεται, αντί να φαίνεται έτσι όπως είναι. Πίσω ανάρτηση χωρίς μοχλικό. Απορώ πως μια σοβαρή εταιρία που έχει βγάλει ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, μοτοσυκλέτες με Μ κεφαλαίο, όπως τα ZX7R , ΖΧ9 και το ΖΧ12 κάθεται και βγάζει παπαριές όπως το ER6.


    Μάλλον επειδή δεν βγάζει σκούτερ με παρδαλά χρώματα η εταιρία, σου λέει κάτσε να πιάσουμε κανά πιτσιρικά, με μοτοσυκλέτα με αισθητική σκούτερ.

    Τουλάχιστον γελοίο...


    Ε, τι θες και άλλα;

    Οι γερμανοί δλδ που είναι πιο συνειδητοποιημένοι μοτοσυκλετιστές από εμάς γιατί έχουν το bandit στις πρώτες θέσεις των πωλήσεων μια δεκαετία σχεδόν τώρα;

    Τέλος πάντων, εμένα η γνώμη που , που σου στήριξα και με κάποιες περιγραφές, είναι αυτή: Ιεροσυλία και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι.

    +1 k egw pio klasikos eimai,,,,,mazi sou

  13. #28
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    καλα ρε παιδια θα με τρελανετε εσεις δε παει αλλο... σε ολο τον ευρωπαικο τυπο (δε λεω για τους δικους μας...) εχει αποσπασει τα καλυτερα σχολια το ER-6... για την ολοκληρωμενη του εικονα (all round)

    φρενα-αναρτησεις ειναι εναρμονισμενες με το μηχανακι! δεν ειναι για hayabusa!

    δηλ να καταλαβω τωρα.... το bandit εχει καλυτερες αναρτησεις και φρενα??????
    WTF!!!!
    Αν και έχω Χόντα μηχανάκι, θα συμφωνήσω με το φίλο IDI. Το ER το δοκίμασε ένα από τα μεγαλύτερα e-περιοδικά της Ευρώπης, δυστυχώς δε θυμάμαι σε ποιο το διάβασα, και ο -πολύ γνωστός- συντάκτης είπε: "Πήγαμε να δοκιμάσουμε ένα απλό μεταφορικό all-around μέσο, και οδηγήσαμε μια μηχανή που έχει όλα τα ουσιώδη χαρακτηριστικά της μοτοσυκλετιστικής πεμπτουσίας" Δεν ξέρω τι ήθελε να πει, αλλά σίγουρα ήταν καλό!

    Το ER είναι νέο, χωρίς πολλές συμβατικές λύσεις σε σχέση με το αρχαίο bandit -που επίσης μου αρέσει πάρα πολύ-.

    Το ER θα στρίψει καλύτερα, πιο απολαυστικά, και πιο 'αιχμηρά' από το βαρύ και λιγότερο σπορ Bandit, ειδικά σε επαρχιακό στροφιλίκι.

    Κιλά ανά ίππο, μακράν καλύτερο το ΕR

    Τέλος, πιστεύω θα καίει ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ λιγότερο, λόγω 2κύλινδρου μοτέρ αλλά και νέας κατασκευής.

    Kαι αν δεν κάνω λάθος, το ER είναι ψεκαστό? Οπως και να'χει πολύ ευκολότερο σέρβις από ένα τετρακύλινδρο με καρμπυρατέρ...
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  14. #29
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan

    Το ER είναι νέο, χωρίς πολλές συμβατικές λύσεις σε σχέση με το αρχαίο bandit -που επίσης μου αρέσει πάρα πολύ-.

    Το ER θα στρίψει καλύτερα, πιο απολαυστικά, και πιο 'αιχμηρά' από το βαρύ και λιγότερο σπορ Bandit, ειδικά σε επαρχιακό στροφιλίκι.

    Κιλά ανά ίππο, μακράν καλύτερο το ΕR

    Τέλος, πιστεύω θα καίει ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ λιγότερο, λόγω 2κύλινδρου μοτέρ αλλά και νέας κατασκευής.

    Kαι αν δεν κάνω λάθος, το ER είναι ψεκαστό? Οπως και να'χει πολύ ευκολότερο σέρβις από ένα τετρακύλινδρο με καρμπυρατέρ...
    Συμφωνω απολυτα. Ομως προσωπικα με χαλαει η μασκα του, η εξατμιση και οι συνδυασμοι χρωματων του... Το μαυρο τρωγεται καπως αλλα χρειαζεται σοδα μετα...!
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος

    ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΑΡΑΘΕΣΕΩΝ...

    To Βandit είναι μια καλοστημένη κλασική γυμνή τετρακύλινδρη με πολύ όμορφη σχεδίαση και καλά εξαρτήματα.,


    Πρόσεξε τις τετραπίστονες δαγκάνες μπροστά, το στιβαρό πηρούνι, το επίσης όχι τόσο εντυπωσιακό στην όψη αλλά αποτελεσματικό ψαλίδι.

    ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΚΑΛΑ, ΤΑ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΦΡΕΝΑ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ, ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ.

    Και βέβαια είναι και 4Κ , οπότε έχει λίγους κραδασμούς, είναι πιο ισορροπημένο, έχει και ωραίο ήχο.

    ΟΝΤΩΣ, ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ

    Δες τώρα και τι έχει η άλλη πλευρά στο ER6. Ένα γελοίο και οπτικά ακόμη πηρούνι με διπίστονες με γλύστρες.

    ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΕΙΡΩΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΜΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ, ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ (ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΕΡΑ).ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΩ ΦΡΕΝΟ.

    Ένα ακόμη πιο γελοίο πίσω σωληνωτό ψαλίδι, που παραπέμπει αισθητικά και σχεδιαστικά σε ΧΤ 550 των μέσων της δεκαετίας του 80 .

    ΓΕΛΟΙΟ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΥΤΑ, (ΟΙ ΧΡΥΣΟΚΙΤΡΙΝΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΤΙΚΟΙ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΜΑΥΡΟ,ΜΠΛΕ ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ.
    ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ GSR.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ ΤΟ DIE CASTING.

    Ένας αισθητικός αχταρμάς, που απευθύνεται σε ανθρώπους που κοιτάνε το περιτύλιγμα και όχι την ουσία.

    ΕΧΕΙ ΟΥΣΙΑ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ, ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΠΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΤΣΑΡΙΣΜΑΤΑ.ΓΙΑ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΗ, ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΜΕΤΑ SV650, MONSTER/MULTISTRADA 620 ΚΤΛ.

    Ένα σωληνωτό πλαίσιο που θα έπρεπε να κρύβεται, αντί να φαίνεται έτσι όπως είναι.

    ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙ.

    Πίσω ανάρτηση χωρίς μοχλικό.

    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΕΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ, ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΔΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ....ΑΡΚΕΤΟ!

    Απορώ πως μια σοβαρή εταιρία που έχει βγάλει ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, μοτοσυκλέτες με Μ κεφαλαίο, όπως τα ZX7R , ΖΧ9 και το ΖΧ12 κάθεται και βγάζει παπαριές όπως το ER6.

    ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΗΔΗ.


    Μάλλον επειδή δεν βγάζει σκούτερ με παρδαλά χρώματα η εταιρία, σου λέει κάτσε να πιάσουμε κανά πιτσιρικά, με μοτοσυκλέτα με αισθητική σκούτερ.

    ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΟΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΑΣ.

    Τουλάχιστον γελοίο...


    Ε, τι θες και άλλα;

    Οι γερμανοί δλδ που είναι πιο συνειδητοποιημένοι μοτοσυκλετιστές από εμάς γιατί έχουν το bandit στις πρώτες θέσεις των πωλήσεων μια δεκαετία σχεδόν τώρα;

    ΓΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΔΟΜΙΜΑΣΜΕΝΟ COMMUTER, ΦΘΗΝΟ ΠΡΩΤΟ TRACKBIKE,(ΑΠΟ ΤΙS ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΒΛ.ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ, ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ), Η ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ, Η ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΡΧΑΡΙΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

    Τέλος πάντων, εμένα η γνώμη που , που σου στήριξα και με κάποιες περιγραφές, είναι αυτή: Ιεροσυλία και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι.

    ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ 60/40

    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Cbf600 Vs Suzuki Bandit 650
    από panavour στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2011, 21:16
  2. Αλλαγη μηχανης Hornet vs Fz6 vs Bandit 650 vs Sv650
    από dimzan στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2010, 08:20
  3. Suzuki Bandit 650 vs Yamaha fz6?
    από Elle στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 19:34
  4. hornet vs fazer vs bandit
    από iosif στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2007, 08:33
  5. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF