Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 148

Θέμα: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

  1. #16
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    ........
    ελπιζω για λιγες μερες να κλεισει τα ματια της η τροχαια.
    εγω ελπιζω να ανοιξει τα ματια της η θεα τυχη!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Ευγενεστατος, δεν μπορω να πω αλλα ευχομαι και ελπιζω να μη χτυπησεις κανεναν ανθρωπο γιατι δεν ξερεις πως θα αντιδρασουν οι συγγενεις του

    Καλωσήρθες

  3. #18
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    ...
    και δυστυχως δεν εχω την οριμοτητα και την υπομονη να την παρκαρω μεχρι να το βγαλω το διπλωμα.
    να βοηθησω λιγο στην ωριμοτητα...?

    πας ομορφα και ωραια στο δρομο σου.δεν κανεις καγκουριες,δεν τρεχεις,φορας το κρανος σου.ξαφνικα ενας τυπος περναει κοκκινο και σε κοπαναει.σπας χερια,ποδια.
    γλιτωνεις τη ζωη σου αλλα βρισκεσαι σε ενα νοσοκομειο.ενημερωνονται οι γονεις σου.παθαινει εγκεφαλικο ο πατερας σου και νοσηλευεται και αυτος.
    η ασφαλεια του αλλου δεν σε αποζημιωνει γιατι δεν εχεις διπλωμα και ασφαλεια.τραβιεσαι στα δικαστηρια.και το μονο που καταφερνεις ειναι να χασεις τη μοτοσυκλετα σου που τοσο αγαπας για παντα,την υγεια σου για μεγαλο χρονικο διαστημα,διακοπτεις απο τη σχολη σου,εξοντωνεστε οικονομικα σαν οικογενεια και ο πατερας σου μενει μισος εξ αιτιας του εγκεφαλικου.

    το σεναριο ειναι πραγματικο και το εχω δει λογω δουλειας (ειμαι φυσικοθεραπευτης).

    μη γαμησεις τη ζωη σου και οσων αγαπας
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #19
    οκ παιδια το πιασα.
    η μηχανη θα μεταφερθει για λιγο καιρο σε κλειστο γκαραζ..

    ολοι λενε οτι δε θα μου τυχει εμενα...αυτο ειπα και γω..
    τι εμενα θα σταματησει η τροχαια?αφου φοραω συνεχεια κρανος.
    εγω θα χτυπησω αλλον?αφου δεν κανω μαγκιες δεν τρεχω και δεν αυνανιζομαι στους δρομους.

    εχετε δικιο.
    οχι τιποτα αλλο ειμαι και ψωροπερηφανος και δε θελω να γυρισω μετα και να σας πω μου τα λεγατε μετα..
    χαχαχα.τοσα χρονια εκαναν καρτερι θα κανω λιγο ακομα..

    ευχαριστω..

  5. #20
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    οκ παιδια το πιασα.
    η μηχανη θα μεταφερθει για λιγο καιρο σε κλειστο γκαραζ..

    ολοι λενε οτι δε θα μου τυχει εμενα...αυτο ειπα και γω..
    τι εμενα θα σταματησει η τροχαια?αφου φοραω συνεχεια κρανος.
    εγω θα χτυπησω αλλον?αφου δεν κανω μαγκιες δεν τρεχω και δεν αυνανιζομαι στους δρομους.

    εχετε δικιο.
    οχι τιποτα αλλο ειμαι και ψωροπερηφανος και δε θελω να γυρισω μετα και να σας πω μου τα λεγατε μετα..
    χαχαχα.τοσα χρονια εκαναν καρτερι θα κανω λιγο ακομα..

    ευχαριστω..

    Έτσι! & μέχρι τότε μπορείς να πηγαίνεις στις συναντήσεις μελών του forum στο Pulp να ξεκαβλώνεις & μετά να συμμετέχεις στις βόλτες



  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    να βοηθησω λιγο στην ωριμοτητα...?

    πας ομορφα και ωραια στο δρομο σου.δεν κανεις καγκουριες,δεν τρεχεις,φορας το κρανος σου.ξαφνικα ενας τυπος περναει κοκκινο και σε κοπαναει.σπας χερια,ποδια.
    γλιτωνεις τη ζωη σου αλλα βρισκεσαι σε ενα νοσοκομειο.ενημερωνονται οι γονεις σου.παθαινει εγκεφαλικο ο πατερας σου και νοσηλευεται και αυτος.
    η ασφαλεια του αλλου δεν σε αποζημιωνει γιατι δεν εχεις διπλωμα και ασφαλεια.τραβιεσαι στα δικαστηρια.και το μονο που καταφερνεις ειναι να χασεις τη μοτοσυκλετα σου που τοσο αγαπας για παντα,την υγεια σου για μεγαλο χρονικο διαστημα,διακοπτεις απο τη σχολη σου,εξοντωνεστε οικονομικα σαν οικογενεια και ο πατερας σου μενει μισος εξ αιτιας του εγκεφαλικου.

    το σεναριο ειναι πραγματικο και το εχω δει λογω δουλειας (ειμαι φυσικοθεραπευτης).

    μη γαμησεις τη ζωη σου και οσων αγαπας


    παντως ολα αυτα που λες μπορουν να γινουν ουτως η αλλως...η περιπτωση που περιγραφεις δεν αναφερεται στους ανασφαλιστους και σε αυτους χωρις διπλωμα..τους πιανει ολους πιστευω. μονο που οι κατοχοι διπλωματος δε θα τρεχουν στα δικαστηρια. εγκεφαλικα σπασιματα και χαλια υγεια ειναι δυστυχως ανεξαρτητα του διπλωματος..

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Σε μια εκπομπη χτες προχτες ακουσα οτι το επικουρικο ειναι μεσα 750 μυρια, και οι αποζημιωσεις αργουνε κι εγω δεν ξερω ποσους μηνες.
    Και για να μην λεμε ο,τι να'ναι, το πρωτο πραγμα που θα σκεφτει ενας ανασφαλιστος αν τρακαρει και φταιει ειναι το πώς θα φυγει.

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Έτσι! & μέχρι τότε μπορείς να πηγαίνεις στις συναντήσεις μελών του forum στο Pulp να ξεκαβλώνεις & μετά να συμμετέχεις στις βόλτες


    που ειναι το pulp ρε συ MikeG?
    ειναι μια παρηγορια μεχρι να το παρω το διπλωμα..

  9. #24
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    οκ παιδια το πιασα.
    η μηχανη θα μεταφερθει για λιγο καιρο σε κλειστο γκαραζ..

    ολοι λενε οτι δε θα μου τυχει εμενα...αυτο ειπα και γω..
    τι εμενα θα σταματησει η τροχαια?αφου φοραω συνεχεια κρανος.
    εγω θα χτυπησω αλλον?αφου δεν κανω μαγκιες δεν τρεχω και δεν αυνανιζομαι στους δρομους.

    εχετε δικιο.
    οχι τιποτα αλλο ειμαι και ψωροπερηφανος και δε θελω να γυρισω μετα και να σας πω μου τα λεγατε μετα..
    χαχαχα.τοσα χρονια εκαναν καρτερι θα κανω λιγο ακομα..

    ευχαριστω..
    ρε αυτον εδω τον συμπαθησα!!!!

    αντε αλλο ενα τιπ.

    παρε τηλεφωνο τους δικους σου και πες τους οτι εκανες την αγορα αλλα δεν μετακινεις τη μοτοσυκλετα πριν βγαλεις διπλωμα.

    καντους να νοιωσουν οτι εχουν εναν υπευθυνο ανθρωπο κοντα τους.πιο ευκολα θα δεχτουν την αποφαση σου μη σου πω οτι θα σταξουν και κανα φραγκο για το διπλωματακι.αν παλι δεν...εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις και θα το κανεις.

    και οπως ειπε και ο μαικ απο πανω ελα στο παλπ σε μια συναντηση να τα πουμε και απο κοντα.



    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #25
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    παντως ολα αυτα που λες μπορουν να γινουν ουτως η αλλως...η περιπτωση που περιγραφεις δεν αναφερεται στους ανασφαλιστους και σε αυτους χωρις διπλωμα..τους πιανει ολους πιστευω. μονο που οι κατοχοι διπλωματος δε θα τρεχουν στα δικαστηρια. εγκεφαλικα σπασιματα και χαλια υγεια ειναι δυστυχως ανεξαρτητα του διπλωματος..
    φυσικα και μας πιανουν ολους.αλλα φαντασου να εισαι και κατηγορουμενος απο πανω
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #26
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    που ειναι το pulp ρε συ MikeG?
    ειναι μια παρηγορια μεχρι να το παρω το διπλωμα..
    καθε δευτερα απο τις 8-9 και μετα μαζευομαστε στο κουκακι

    τσεκαρε εδω

    υπαρχουν και θρεντ στις συναντησεις καθε δευτερα για εκει.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #27
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Το pulp είναι στη στάση του Μετρό στην Ακρόπολη. Για περισσότερα περίμενε να γράψει κανείς άλλος τη διεύθυνση μιας και εδώ Κρήτη



  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CHRISTOF
    Εγγραφή
    09/01/2008
    Μηνύματα
    217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ρε αυτον εδω τον συμπαθησα!!!!

    αντε αλλο ενα τιπ.

    παρε τηλεφωνο τους δικους σου και πες τους οτι εκανες την αγορα αλλα δεν μετακινεις τη μοτοσυκλετα πριν βγαλεις διπλωμα.

    καντους να νοιωσουν οτι εχουν εναν υπευθυνο ανθρωπο κοντα τους.πιο ευκολα θα δεχτουν την αποφαση σου μη σου πω οτι θα σταξουν και κανα φραγκο για το διπλωματακι.αν παλι δεν...εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις και θα το κανεις.

    και οπως ειπε και ο μαικ απο πανω ελα στο παλπ σε μια συναντηση να τα πουμε και απο κοντα.



    Αυτό ακριβώς.
    Κάνε ότι σου λένε τα παιδιά. Δεν θέλω να σου αναλύσω τι θα πάθεις και εσύ και η οικογένειά σου εαν εμπλακείς σε ατύχημα. Και δεν έχει σημασία εαν θα φταις ή όχι.
    Δεν το παίζουμε έξυπνοι. Κάποιοι τα έχουνε πάθει αλλά όλοι τα έχουνε δει.
    Άντε, καλωσήρθες και όπως είπαμε έτσι ? :smilea:
    Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις

  14. #29
    ευχαριστω παιδια, και ισως τα πουμε απο κοντα..


    dmf και συ δικιο εχεις φυσικα, αλλα πιστευω αυτος που θα χτυπησει καποιον και θα φυγει θα εκανε το ιδιο ειτε ηταν ασφαλισμενος ειτε ανασφαλιστος.πιστευω... και ελπιζω να μη μου τυχει ποτε κατι τετοιο ουτε σε μενα αλλα ουτε και σε κανεναν.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.999
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RocknRollas
    οκ παιδια το πιασα.
    η μηχανη θα μεταφερθει για λιγο καιρο σε κλειστο γκαραζ..

    ολοι λενε οτι δε θα μου τυχει εμενα...αυτο ειπα και γω..
    τι εμενα θα σταματησει η τροχαια?αφου φοραω συνεχεια κρανος.
    εγω θα χτυπησω αλλον?αφου δεν κανω μαγκιες δεν τρεχω και δεν αυνανιζομαι στους δρομους.

    εχετε δικιο.
    οχι τιποτα αλλο ειμαι και ψωροπερηφανος και δε θελω να γυρισω μετα και να σας πω μου τα λεγατε μετα..
    χαχαχα.τοσα χρονια εκαναν καρτερι θα κανω λιγο ακομα..

    ευχαριστω..
    Τώρα μπράβο σου, σ' ωραίος...



    Και μην ακούς τον TROOPER που λέει πως σε συμπάθησε, είναι κάτι σαν τον Γκρινιάρη στα Στρουμφάκια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ...

    Εγώ είμαι ο Προκόπης :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Επιτελουσ!!!!
    από BOMBIERE στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2004, 12:13
  2. Ποτε Επιτελουσ???
    από pablack στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2004, 16:32
  3. Επιτελουσ Πανελληνια !
    από takiskan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 14:48
  4. Επιτελουσ Κανονισα Μπαλιτσα!!!!!!!!!!
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2004, 09:20
  5. Επιτελουσ ΜηΧανη !!!!
    από gediak στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2004, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF