Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 79

Θέμα: "...ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΟΥ...???"

  1. #16
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Οκ παλι κακος θα γινω γιατι ολοι είναι ιπποτες και τζεντλεμεν και μονο μεταξυ μας τα λενε χυμα και σταρατα

    Ο λογος που οι ανδρες δε γουσταρουν να είναι συνοδηγοί σε γυναικες σε γενικες γραμμες είναι οι εξης

    Γιατι οι γυναικες εχετε την ιδιοτητα να οδηγατε αργα εκει που παιρνει για "οσο παει" (πχ εθνικες, μεγαλες λεωφορους κτλ) και γρηγορα εκει που είναι για αργα (πχ σε δρομους που πεταγονται οχηματα από στενακια ή πεζοι)
    Επισης γιατι εχετε το προσον να οδηγατε με σπαστικο τροπο και να το θεωρείτε "φυσιολογικη οδηγηση" (σε αυτοκινητα και μηχανες) όπως:
    "κραγκ-κρουνγ-κλινγκ-γκλανγ-ντουπ-πιου-τσιου-ταραπαπι" στις αλλαγες ταχυτητων σε σημειο να λυπόμαστε τα οχηματα σας και να υποφέρουμε μαζι τους, αλλαγες ταχυτητων χωρις λογο (ετσι... για να γινονται...), αποτομα φρεναρισματα, να κολλάτε στα πεζοδρομια-νησιδες, να καβαλατε για χιλιομετρα τις διαχωριστικες λωριδες, να κοιταγεστε στο καθρεφτη ενω οδηγατε, να κανετε προσπεραση σε τυφλα σημεια, να κανετε προσπεραση ΧΩΡΙΣ να πατατε τερμα γκαζι (2 χρονια δηλαδη στο αντιθετο ρευμα), να πατατε ολες τις τρυπες, λακουβες και ανωμαλιες που υπαρχουν στο δρομο, να κανετε "νευρικες" κινησεις και αλλαγες κατευθηνσης, και αργα στην αριστερη λωριδα, να αποφευγετε με «αποσταση ασφαλειας 80+ μέτρων αριστερα και δεξια» οποιοδηποτε οχημα είναι μεγαλυτερο από cinquesento (ειδικα τα φορτηγά και τα λεωφορεία λες και εχουν δρεπανια στο πλαι κτλ κτλ)

    ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ

    Σημ. ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΑ αρα σχολια τυπου «η ταδε το παει ταπα» και λοιπές παπαριες ουτε καν θα μπω στο κοπο να τα σχολιάσω (εκτως αν αρχισει παλι τις πιπες του ο sonic22)

  2. #17
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    ΠΡΟΣΟΧΗ: Αυτό που θα πω δεν θα ήθελα να θεωρηθεί απο τον θυλυκό πλυθυσμό του forum ως ρατσιστικό ή φαλλοκρατικό (η και τα δύο μαζί ).

    Απο δικιά μου εμπειρία βλέπω οτι οι γυναίκες οποιασδήποτε ηλικίας είτε σε δίτροχο, είτε σε τετράτροχο κατα 90% και βάλε ποσοστό οδηγούν χάλια ...

    ΟΜΩΣ υπάρχει και αυτό το 10% που οδηγεί εξίσου καλά με εναν άντρα ή μερικές φορές και καλύτερα!!!

    Παραθέτω μια δικιά μου εμπειρία: Πριν μερικά χρόνια καθώς γύριζα σπίτι μου πετυχαίνω μπροστά μου μια κοπέλα πάνω σ' ενα Kaze-R να πλαγιάρει και να κάνει εξωπραγματικά μπασίματα για τα δικά μου δεδομένα (που εχω κι' εγω Kaze-R). Ο δρόμος είναι ανηφορικός με ελάχιστο στροφιλίκι που σε 2 στροφές ομως είναι επικίνδυνο για πολλά-πολλά. Είπα να την προφτάσω για να την δω καλύτερα και ίσως και να την προσπεράσω, έτσι για να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου κι' εγώ μπρός αυτό το φαινόμενο.

    Τελικά δεν τα κατάφερα... Λες και οδηγούσε με τη σκέψη ρε παιδί μου. Τι στύλ, τι αυτοσυγκέντρωση, τι ταχύτητα!!! Της βγάζω το καπέλο μου της κοπέλας, ηταν πιλότος πάει τελείωσε...

    Υ.Γ: Λέτε να το είχε "πειράξει";:hypnotize
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  3. #18
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Η άποψη του εγώ είμαι καλύτερος ή θέλω να οδηγώ μόνο εγώ κλπ είναι για κολλημένα μυαλά. Σίγουρα υπάρχουν άσχετοι/ες οδηγοί. Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι ότι θα ανυσηχούσα πολύ αν η κοπέλα μου οδηγούσε μοτό. Μακάρι όμως να γινόταν αυτό και να ήταν καλύτερη απο εμένα. Ισα ίσα που θα ήμουν περίφανος!! χθές το πρωί με τη βρόχα είδα μια κοπέλα με zzr να πηγαίνει τραινάκι πίσω απο τους άλλους στην εθνική. Η πλάκα όμως είναι η αγανάκτησή της που πήγαιναν αργα!!! όταν βρήκε κενό αριστερά την έκανε και χάθηκε. Κρίμα... δεν πρόλαβα να της κάνω πρόταση γάμου!!!

  4. #19
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Ασχετο.....


    '' Μη εν πολλοίς ολίγα λέγε, αλλ εν ολίγοις πολλά ''






    Να μη λες με πολλά λόγια λίγα πράγματα, αλλά με λίγα λόγια πολλά.



    :rotflmao:
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  5. #20
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ...

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ
    ΑΛΛΟ ΕΘΙΞΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΤΕ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ

    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  6. #21
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ...

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ
    ΑΛΛΟ ΕΘΙΞΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΤΕ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ

    ειδες υπεκφεύγουν!!!!

    :rotflmao:
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  7. #22
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ...

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ
    ΑΛΛΟ ΕΘΙΞΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΤΕ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ

    Δεν έχω πρόβλημα να οδηγάει την μηχανή της , αλλά την προτιμώ συνοδηγό γιατί μου αρέσει η αίσθηση αυτή!!! είναι κάτι σαν την αγκαλιά, θέλω επαφή!
    Επίσης αν εχω άνεση με τον τρόπο οδήγησης της κοπέλας τότε θα κάτσω αντίσοιχα και εγώ συνοδηγός...
    Και το θέμα ανεση έχει να κάνει καθαρά με τον τρόπο οδήγησης(είτε άντρα είτε γυναίκας) , αλλοι ενστικτωδώς μπορεί να πάνε αργά και να μην μου εμπνέουν εμπιστοσύνη, και αλλοι να πάνε γρήγορα και να αισθανομαι ότι έχουν τον απόλυτο έλεγχο!

  8. #23
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    σε πειράζει να οδηγάς την μηχανή σου κι εκείνη να οδηγάει την δική της? whats the problem with that???
    Δεν λέω να οδηγάει κι εσύ να είσαι συνεπιβάτης
    Ο καθένας την δική του, εννοείτε!!!

    ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

    Αλλα..... αυτό προυποθέτη και "συντηριτική οδήγιση" δεν λέω από μέρους μου, αν υποθέσουμε ότι είναι πιο γρήγορη οδηγός από μέρους της ίσως....... (ε, καλά, λέμε τώρα)
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #24
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    καλα , πλακα κανετε ??

    μακαρι να υπηρχαν κοπελες που να οδηγουσαν τις δικες τους μοτο!!!
    κακα τα ψεματα η μοτοσυκλετα ειναι ατομικο μεταφορικο μεσον , ωραιες η βολτες με το ''μωρο'' μας συνεπιβατη αλλα και κουραζεσαι αν μιλαμε για πολλα χιλιομετρα , και γρηγορα δεν μπορεις να πας...(για πολλους λογους...)προσωπικα οταν εχω συνεπιβατη αισθανομαι τρομερη ευθυνη και υπαιτιοτητα σε περιπτωση που συμβει κανα ''κακο''.

    τι ποιο ωραιο να ξεκινας βολτιτσα εσυ με την δικη σου μοτο και εκεινη με την δικη της ..... και αν χρειαζοταν να κατσω συνεπιβατης γιατι οχι? στην πλειοψηφια τους οι γυναικες που οδηγουν μοτο το εχουν επιλεξει επειδη πραγματικα γουσταρουν (αλλιως θα επερναν citroen c3!!) οποτε μαλλον ξερουν τι τους γινεται ..... και επειδη τα οιστρογοναι ειναι τελειως διαφορετικα απο την τεστοστερονη , καμια δεν εχει διαθεση να σου αποδειξη τι πιλοτος ειναι σε αντιθεση με μερικους απο μας που πανε ταπα με συνεπιβατη για να δειξουν οτι ειναι ''χεραδες'' .....

    προσωπικα οσες κοπελες εχω πετυχει στον δρομο με μοτο μεγαλου κυβισμου τις παρατηρω και ολες οδηγουν - κινουνται αψογα ..... αποκορυφωμα μαι τυπισα με ενα wr250f yamaha που την πετυχαινα μερικα πρωινα στον δρομο γιατην δουλεια μου.....μιλαμε το σηκωνε λαμπαδα και ξεχναγε να το κατεβασει ....αλλο πραγμα σας λεω!!! ....... σε περιπτωση που διαβαζεις το μυνημα αυτο κοπελα μου ...ορισε ημερομηνια και εκκλησια......

  10. #25
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ...

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ
    ΑΛΛΟ ΕΘΙΞΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΤΕ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ

    emena nimbus mou den mou aresi i gineka sinepivatis mou aresi odigos
    otan tin exis sinepivati to poli na es8anese dio viza stin plati sou ke an ine kalokeri ke ine me to magio akomi kalitera

    ala an ine odigos tote ine ola iperoxa ka8ese apo piso tis tin pernis agkalia tis xaidevis apala tin kilitsa meta proxorai arga to xeri sou pio kato apala ke ftanis ston mistiko tis kipo ke eno proxoras akoma mpenis anamesa apo to dasos sto faragki tis xaras ke xonese mesa stin spilia ton krifon po8on ke .......

    eno afti den mpori na antidrasi oute ta xeria den mpori na afisi ke oso ke an kouniete den kataferni tipota ke an ine kalokeri ke ine me to magio akoma kalitera.....

    ke ta vradia mporis na xouftonis oti 8elis ine akoma kalitera afti kratai to timoni ke esi dio viza as poume...

    ke an ine poli arga mpori na ka8ete epano sou ka8os odigai ke na pigene volta g@mi0nt@s pou lene


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ma ine iperoxa na odigai i gineka ego ime latris opados an iparxi kinima iper tou na odigane i ginekes ego ime melos apo tora
    apla pes te mou pou na pao na grafto.....
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #26
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    κακα τα ψεματα η μοτοσυκλετα ειναι ατομικο μεταφορικο μεσον , ωραιες η βολτες με το ''μωρο'' μας συνεπιβατη αλλα και κουραζεσαι αν μιλαμε για πολλα χιλιομετρα , και γρηγορα δεν μπορεις να πας...(για πολλους λογους...)προσωπικα οταν εχω συνεπιβατη αισθανομαι τρομερη ευθυνη και υπαιτιοτητα σε περιπτωση που συμβει κανα ''κακο''.
    Μαζί με αυτό με κάλυψες απόλυτα...

  12. #27
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    καλα , πλακα κανετε ??

    μακαρι να υπηρχαν κοπελες που να οδηγουσαν τις δικες τους μοτο!!!
    κακα τα ψεματα η μοτοσυκλετα ειναι ατομικο μεταφορικο μεσον , ωραιες η βολτες με το ''μωρο'' μας συνεπιβατη αλλα και κουραζεσαι αν μιλαμε για πολλα χιλιομετρα , και γρηγορα δεν μπορεις να πας...(για πολλους λογους...)προσωπικα οταν εχω συνεπιβατη αισθανομαι τρομερη ευθυνη και υπαιτιοτητα σε περιπτωση που συμβει κανα ''κακο''.

    τι ποιο ωραιο να ξεκινας βολτιτσα εσυ με την δικη σου μοτο και εκεινη με την δικη της ..... και αν χρειαζοταν να κατσω συνεπιβατης γιατι οχι? στην πλειοψηφια τους οι γυναικες που οδηγουν μοτο το εχουν επιλεξει επειδη πραγματικα γουσταρουν (αλλιως θα επερναν citroen c3!!) οποτε μαλλον ξερουν τι τους γινεται ..... και επειδη τα οιστρογοναι ειναι τελειως διαφορετικα απο την τεστοστερονη , καμια δεν εχει διαθεση να σου αποδειξη τι πιλοτος ειναι σε αντιθεση με μερικους απο μας που πανε ταπα με συνεπιβατη για να δειξουν οτι ειναι ''χεραδες'' .....

    προσωπικα οσες κοπελες εχω πετυχει στον δρομο με μοτο μεγαλου κυβισμου τις παρατηρω και ολες οδηγουν - κινουνται αψογα ..... αποκορυφωμα μαι τυπισα με ενα wr250f yamaha που την πετυχαινα μερικα πρωινα στον δρομο γιατην δουλεια μου.....μιλαμε το σηκωνε λαμπαδα και ξεχναγε να το κατεβασει ....αλλο πραγμα σας λεω!!! ....... σε περιπτωση που διαβαζεις το μυνημα αυτο κοπελα μου ...ορισε ημερομηνια και εκκλησια......





    με κάλυψες μάγκα μου
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  13. #28
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    emena nimbus mou den mou aresi i gineka sinepivatis mou aresi odigos
    otan tin exis sinepivati to poli na es8anese dio viza stin plati sou ke an ine kalokeri ke ine me to magio akomi kalitera

    Αφρούλιιιιιιιι
    ξεφεύγεις λιγουλάκι
    αλλά όλα αυτά τα οποία προαναφέρεις καλέ μου αφρο, δεν προϋποθέτουν ασφαλή οδήγηση
    Αλλά sex με οδήγηση :rotflmao:
    (ευτυχώς που δεν οδηγάει η Κόνη την μηχανή σου )
    Λοιπόν Λεωνίδα, τώρα που το σκέφτομαι, πρόσθεσε ακόμα μια στάση του καμα σούτρα να ένα θέμα που θα πουλούσε οι στάσεις πάνω στην μηχανή!!!!
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  14. #29
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Θεωρώ, ότι η μοτοσυκλέτα είναι για ένα άτομο.
    Υπάρχουν άνθρωποι που δεν είναι σε θέση να συνειδητοποιήσουν τι ευθύνη φέρουν για τον συνεπιβάτη, σε περίπτωση άσχημης πτώσης, ή οποιουδήποτε ατυχήματος.
    Ο συνεπιβάτης, είναι στον αέρα σχεδόν. Δεν κρατιέται από κάπου(μόνο ο αφρο μπορεί να κρατηθεί ως συνεπιβάτης )
    με αποτέλεσμα να χτυπήσει πολύ περισσότερο σε σχέση με τον οδηγό, ο οποίος σίγουρα μπορεί καλύτερα να προστατέψει τον εαυτό του

    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  15. #30
    μου έχουν τύχει πολλές περιπτώσεις ....
    από αυτό που είπες ,δηλαδή να θέλει να αφήνω πάντα τη μπουμπου και να μαι συνεπιβάτης(χα χα χα το άλλο με τον τοτο το ξέρεις?)
    μέχρι να μου διαμαρτύρεται οτι δεν τον πάω συχνά βόλτες
    αλλά γενικότερα δεν συνάντησα ποτέ πρόβλημα στο να ανεβει κάποιος συνεπιβάτης(συνήθως γουστάρουν με τρέλα μάλιστα)
    τώρα κάποιος ανέφερε ότι όταν η γυναίκα είναι συνεπιβάτης ,είναι σαν αγκαλιά και αυτό ισχύει νομίζω ,από το οτι εμπιστεύεσαι τον καλο΄σου ,μέχρι και την σιγουρια που αισθάνεσαι ( ανάγκαιο για κάθε γυναίκα )
    αλλά είναι και η ευχαρίστηση του καλού σου οτι πλέον δεν έχει άλλο ένα κοριτσάκι που θέλει να κάνει το κομματι του στις φίλες του με το νέο του amore ,αλλά ένα άτομο που γνωρίζει 5 πραγματάκια παραπανώ και οπότε η φράση "είσαι καλός οδηγός " μετράει !βέβαια όλα αυτά είναι λίγο θεωρητικά διότι αν΄το amore έχει κανένα super ντούπερ ss και ξεκινήσουμε για γ΄ρηγορη βολτίτσα ,δεν μπορώ να ακολουθήσω με το bmw , οπότε μάλλον για δικάβαλο πάει το θέμα ...
    όταν όμως είναι να πάμε για καφεδάκι κέντρο ,η για ταξιδάκι με μπαγκάζια κλπ μάλλον θα άρουμε τη μπουμπού ....
    όλα είναι θέμα περιστάσεων και καλής θέλησης !



    το γέλιο είναι βέβαια όταν για πρώτη φορ΄΄α ανεβαινει ανδρας σε μηχανη που οδηγεί γυναίκα και αρχίζει να παρατηρεί το καμάκι που τρώμε .....πολύ γέλιο
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2007, 18:39
  2. αντε να το δουμε και στο δρομο...ή στο χωμα..!!!!
    από jinks στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2005, 20:14
  3. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2004, 23:11
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 16:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF